Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Мікроблейдінг брів: чому цей жах досі користується попитом

  1. Що не так на фото?
  2. Правда про мікроблейдінг
  3. Віддалені наслідки мікроблейдінга брів
  4. Що ж робити?
  5. Скільки коштує навчитися мікроблейдінгу?
  6. Постскриптум:
  7. «Чому ми ненавидимо татуаж?»

  Пост, повний гніву і тригерів, із слабкими нервами прохання пропустити.
  Оновлене: внизу додано відео від відомих б'юті-блогерів «Чому ми ненавидимо татуаж?» (І мікроблейдінг в тому числі), де перераховані всі ті причини, які є у мене в статті.

  У мене в стрічці постійно спливає реклама курсів по мікроблейдінгу брів (це така спеціальна техніка татуажу , Коли перманентний пігмент вноситься в шкіру не голкою, а чимось на зразок скальпеля або леза, «волоскової технікою», що швидше за часом процедури і як би типу «натуральніше виглядає»). Але ніколи не думала, що процес навчання цьому самому мікроблейдінгу виглядають так пекла, а наслідки - викликають масу закономірних питань і здивування.

  Фото з групи Вконтакте з рекламою курсів по мікроблейдінгу

  Що не так на фото?

  1. Мікроблейдінг, так само, як і татуаж - інвазивна процедура, що передбачає пошкодження шкіри.
  Вона повинна проводиться якщо не в абсолютно стерильних умовах (в ідеалі), то хоча б хоч якось до них наближеним. Ну наприклад, щось типу перев'язочній або процедурного кабінету. Адже по суті мікроблейдінг - це надрізи шкіри, в які вводиться фарба.

  Ну да, може на фото вони просто малюють форму майбутніх брів? Але як по намальованому бити тату, якщо особа не оброблено?

  2. Пацієнт на фото під час процедури сидить на стільці без підголівника.
  Можу сказати наступне: особисто у мене набита рука, я фарбую брови кистями, і то клієнтів обов'язково кладу на кушетку (виняток - вагітні на останніх термінах, яким важко лежати), заколювали волосся і фіксую голову. Саме так можна зробити найбільш якісну роботу, яка іноді нагадує ювелірну - фарба, на якій працюю, швидко схоплюється з шкірою, і відтерти її через хвилину практично нереально. Це ще більше стосується біотатуаж - фарби для брів з хною.
  Тому фізично не розумію, як можна не просто фарбувати брови, а робити тату «на вазі», коли голова клієнта бовтається без упору і фіксації, як поплавок в ополонці?

  3. Ну і продовження пункту номер 1: Клієнтка сидить в макіяжі, очищенням і антисептичної обробкою особи там і не пахне.

  PS Додам пункт №4, єхидний.
  Судячи за очками на «вчительці мікроблейдінга» - у неї далекозорість, тобто поганий зір поблизу. Робити татуаж (або навіть просто корекцію брів) під лупою (або під збільшують окулярами, як у неї) категорично не рекомендується. Бо видно щось під збільшенням добре, але зовсім втрачається почуття реальності і масштабу, можна навернути ...
  До речі, у жінки на фото немає локального освітлення. Що теж дуже самовпевнено, особливо, з огляду на зір.

  Правда про мікроблейдінг

  Ну і щоб два рази з дивана не вставати: правда про мікроблейдінг. В ідеалі він тримається рік. І в ідеалі він все одно вимагає корекції, краще двох. Що відбувається з бровами до моменту закінчення року, і як пігмент йде зі шкіри - таємниця, яку Ви можете випробувати тільки на себе)) Не буду підказувати, нехай це буде сюрпризом))
  Засмагати, відвідувати солярій, лазню - не можна.

  деякі джерела пишуть , Що високий ризик, що пігмент не втече, а клієнт залишиться з сіро-синіми бровами назавжди. Плюс, цитую:

  «Існує офіційна застереження, що такі зміни (кольори на сіро-синій) можливі лише при неправильній техніці виконання, або, якщо у клієнта яскраво виражений жирний тип шкіри. Як з'ясувалося пізніше, пігмент може змінити свій колір і при змішаній шкірі, яким володіє 80% жінок, а це кардинально змінює картину і збільшує ймовірність негативних наслідків багаторазово!
  Є ще один важливий нюанс - при роботі з лезами дуже важливу роль грає товщина шкіри. Оскільки у азіатських жінок (звідки прийшла ця техніка) шкіра в два, а то і в три рази товще, ніж у європейських, то в даному випадку відповідно зростає і ризик невдалої процедури. На наш погляд, ця техніка не підходить переважній більшості мешканок північних країн - 90% "мікроблейдінг" просто протипоказаний.

  У мікроблейдінга є маса протипоказань - наприклад, схильність до келоїдних рубців, аутоімунні та алергічні захворювання ... Татуаж на жирної і проблемної шкіри може взагалі виболеть за пару тижнів. Але хто клієнтів про це запитує? Хто збирає анамнез і проводить роз'яснювальні бесіди? Майстрам мікроблейдінга адже зовсім не обов'язково мати хоч якесь медичну освіту.

  Брови вибалівают після татуажу. Набряк, запалення, кірки. На даному фото присутній сильний набряк повік (в нормі цього бути не повинно).

  О так, і як всякий перманентний татуаж на обличчі мікроблейдінг також дуже помітний О так, і як всякий перманентний татуаж на обличчі мікроблейдінг також дуже помітний. Хоч в волоскової техніці, хоч в якійсь. І чоловіки (якщо Вам це важливо) - дуже бояться «жінок з намальованими бровами». У кращому випадку, якщо це член сім'ї, терплять і звикають.
  Я ще жодного разу не зустрічала чоловіків, які б вважали, що впадають в очі намальовані брови прикрашають їх власниць.
  А то, що вони це помічають - вже повірте! Помічають навіть просту фарбу на бровах, якщо жінка або дівчина до цього не фарбувала брови. Що вже говорити про татуаже ...

  Жінки фальшиві брови «зчитують» ще краще. Особисто я можу навіть по фото сказати, натуральні брови у жінки, або штучно «намальовані».
  Нюанс ще в тому, що татуажем брів дуже багато жінок намагаються «виправити форму брів» - домалювати те, чого немає, «підняти повіки» і так далі. Найчастіше, результат цих «виправлення» жахливий і нові брови ще сильніше впадають в очі як щось неприродне.

  А тепер уявіть, що бачить людина, з яким Ви живете або зустрічаєтеся, з відстані в 10 сантиметрів від Вашого обличчя ...

  Чим потворніше брови - тим більше лайків в інстаграме))

  Віддалені наслідки мікроблейдінга брів

  Ну і наостанок: про перспективу. Навіть в ідеальному випадку, коли мікроблейдінг брів протримається рік, що далі? Адже фарба, навіть в теорії, розпливеться. А НІЧОГО. Бо «робити мікроблейдінг на мікроблейдінг» не рекомендується навіть в теорії - в шкірі вже є мікрошрами, і як себе поведе новий шар фарби поверх цих шрамів - нікому невідомо.

  Друге негативний наслідок, з яким я зіткнулася особисто на прикладі моїх клієнток, що приходять на корекцію та фарбування брів: при татуаже / мікроблейдінге травмується частина волосяних фолікул (на цих місцях утворюються мікрошрами). Пошкодження найчастіше призводить до того, що на окремих ділянках брови волоски перестають рости.
  Це не дуже впадає в очі, якщо брови «промальовані» добре, і пігмент добре тримається. Але коли він починає йти - ми бачимо брову з залисинами і лисинами.

  Що ж робити?

  Тому моя вам добра порада: не мучтеся, і купіть олівець для брів.
  Гель для брів.
  Тіні для брів.
  Та що завгодно для брів.
  Або приходьте хоча б раз на місяць до мене на корекцію і фарбування. Заощадите купу часу, грошей, здоров'я і нервових клітин.

  Моя думка: татуаж брів - для тих, у кого своїх брів немає зовсім , Або майже немає. Всі інші бажання - від лукавого.

  Скільки коштує навчитися мікроблейдінгу?

  Тим, хто цікавиться - найпрекрасніше: вартість 2-денного навчання базового курсу мікроблейдінга брів - близько 40 тис. Руб. Є ще «підвищення кваліфікації» по цій темі, навчання різним модним технікам, стабільно з'являються на ринку, це плюс ще по 25 тис.руб.
  Непогано, так?
  (Додаток: на початок 2017 року середній курс навчання цьому варварству складає близько 50-150 тис.руб., При тому, що технічна відпрацювання навичок і «постановка руки» кожного конкретного учня - як і раніше найслабша частина подібних «курсів». Тобто, учень, який отримав через пару днів або тижнів фількину грамоту за мікроблейдінгу брів, ой, тобто, вибачте, «диплом» (насправді, ніхто не видасть цим гуру брів легальної ліцензії на навчання мікроблейдінгу - а якщо я помиляюся, просто попросите цей документ у Вашого вчителі, ліцензію), виходить більш-менш теоретично інформоване, але, на жаль, абсолютно без досвіду.)

  Взагалі-то, вартість курсів - стра-а-ашная таємниця. У групі Вконтакте, звідки взято фото вище, Ви не знайдете ніяких цифр. Зате знайдете стопицот питань стражденних «Скільки коштує курс?» Шляхом нехитрого гугленія знаходимо прайс .

  Вартість навчання мікроблейдінгу брів

  Це набагато дорожче вузьких курсів навчання для лікарів і косметологів із середнім мед. освітою.
  А судячи з того, що автори не афішують ціни і ліцензію на навчання, цієї самої ліцензії на навчання (і видачу офіційних сертифікатів) у них немає.

  Чергова жертва «навчання», яка витратила 100 тис.руб. на «навчання» мікроблейдінгу ...

  на «навчання» мікроблейдінгу

  Свіжий пост в групі ВК «Brow-sekta»: март 2017р.

  Чи варто дивуватися, що потім ці «обучившиеся» захочуть повернути вкладені кошти за рахунок клієнтів ... Ось Вам і відповідь на питання, чому ці дикі методи «краси» до сих пір якимось чином популярні.

  Постскриптум:

  Оскільки мене атакували в інтернеті скривджені адепти школи мікроблейдінга, на яку вище (як виключно заради прикладу) було посилання, додам:

  - я не преса, і не ТБ, не Олена Малишева, і не Андрій Малахов, я пишу виключно особиста думка і особистий погляд на ту інформацію - текстову і візуальну, - що представлена ​​у відкритому доступі. Власне, чинити так може будь-яка людина, що вміє складати букви в слова.
  - Це мій сайт. Не хочете - не читайте.
  - Я не зобов'язана нікому з критикують бути «доброю» або «добренький». Що хочу, те й пишу. Хочете написати свою думку - заводите власний блог, і виливайте там посильно все, що зможете.
  - Трясти бляхами і мухами теж не треба - «А покажіть Вашу ліцензію !!!» У мене документів валізу. Вам який конкретно? ))) Всі мої документи доступні в моєму кабінеті особисто. І хто запитує? Анонімний інтернет-троль з-під фейковий аккаунта? Так щас, бігу, волосся назад ... Я не займаюся навчанням в принципі, а ви робите це в промисловому масштабі за гроші. Скажіть спасибі за безкоштовний «піар», адже як відомо, «все піар, що ні некролог»))

  Гумор з соцмереж:
  Гумор з соцмереж:

  «Чому ми ненавидимо татуаж?»

  15.05.2017 вийшло відео від відомих б'юті-блогерів - Koffkathecat і Mark Kaufman, де перераховані всі ті причини, які є у мене в статті.
  Так що не вірите мені, професійного косметолога - послухайте провідних професійних візажистів-блогерів. Які не просто ведуть Ютуб-канали з сотнями тисяч передплатників, тримають руку на пульсі світових трендів, але і в офлайні мають величезне поле роботи, заробляють стільки, скільки Вам і не снилося.
  Відео 18+ (проскакують сякі-такі слівця, але їх, як слова з пісні, не викинеш)))

  Що не так на фото?
  Скільки коштує навчитися мікроблейдінгу?
  Оновлене: внизу додано відео від відомих б'юті-блогерів «Чому ми ненавидимо татуаж?
  Ну да, може на фото вони просто малюють форму майбутніх брів?
  Але як по намальованому бити тату, якщо особа не оброблено?
  Тому фізично не розумію, як можна не просто фарбувати брови, а робити тату «на вазі», коли голова клієнта бовтається без упору і фіксації, як поплавок в ополонці?
  Але хто клієнтів про це запитує?
  Хто збирає анамнез і проводить роз'яснювальні бесіди?
  Навіть в ідеальному випадку, коли мікроблейдінг брів протримається рік, що далі?
  Що ж робити?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только