Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Круглі або прямі брови? Як знайти свою форму?

  1. Форма брів в поєднанні з типом особи
  2. Ідеальний розрахунок довжини бровной дуги
  3. Нюанси, які слід врахувати при коригуванні брів
  4. макіяж брів
  5. Корекція брів
  6. Гігієнічні і доглядають процедури для брів

  Брови, як і будь-яка інша частина особи, вимагають правильного догляду. широкі брови Зараз на піку популярності і є важливим атрибутом образу кожної сучасної доглянутої жінки.

  Форма брів в поєднанні з типом особи

  Брови, як і будь-яка інша частина особи, вимагають правильного догляду

  Широкі брови в моді, але не всім вони йдуть

  Перед тим як приступити до коректування, турботі або догляду за бровами потрібно визначити тип брів, який підходить саме вашому обличчю.

  Овального особі підійдуть плавні і трохи закруглені, без різких вигинів бровние дуги, трохи віддалені від перенісся. Тут добре виглядатимуть прямі брови.

  Круглий тип особи вимагає певної форми: брови у формі галочки, підняті посередині з опущеними вниз куточками. Пряма форма такій особі буде надавати зайву округлість.

  Трикутний типаж допускає використання брів середнього розміру, трохи піднятих посередині, і категорично не сприймає прямі бровние дуги.

  Квадратна особа не обійдеться без овальної форми, лінії яких плавною дугою повторюють форму очі, і категорично не підходять в даній ситуації тонко вищипані брови. Якщо особа має форму серця, то на ньому дуже доречно будуть виглядати довгі, майже прямі, трохи закруглені на кінцях брови. Довгасте обличчя трохи розширять ідеально прямі бровние дуги.

  Перед тим як надати певну форму бровной дузі потрібно мати на увазі, що вона буде передавати певний сенс міміці і виразу обличчя. Так, наприклад, дугоподібні брови говорять про надмірної суворості, короткі про молодість або бажанні жінки виглядати молодше.

  Високі і тонкі, з піднятими вгору куточками додають обличчю здивований вираз, а низькі і широкі, навпаки, строгість і сердито. Дивляться вниз куточки брів наводять на смуток і печаль. Найбільш вдалою бровной рисою можна вважати ту, де підставу і зовнішній кут брови розташовані на одній прямій.

  Правильна форма брів

  Ніжним і тендітним дівчатам не підійдуть масивні і широкі брови, адже вони зіпсують їх прекрасне обличчя.

  На обличчі з грубими рисами будуть недоречно виглядати тонкі майже невагомі бровние дуги.

  А жінкам зі світлим волоссям і очима не йдуть чорні брови. Брюнетки теж повинні фарбувати брови в тон або на тон темніше основного кольору волосся.

  У ряді випадком добре дотримуватися загальноприйнятих правил, але якщо є бажання щось змінити в своїй особі, то можна і поекспериментувати, щоб створити свій неповторний вигляд і індивідуальну лінію брів.

  Ідеальний розрахунок довжини бровной дуги

  Знайти свою довжину брів досить просто. Для цього необхідно взяти в руки олівець, і точки, що знаходяться біля основи носа і внутрішнього століття, з'єднати. І волосинки, які опинилися за цією відміткою, слід прибрати пінцетом.

  Скорегувавши початкову точку ідеальної брови, потрібно переходити до середньої і найвищій позначці. Олівець в цьому випадку ставиться перпендикулярно на середині бровной дуги, а їх перетин і стане потрібним розташуванням.

  Далі, проводиться лінія до перенісся, де ширина брови залишиться незмінною, а до скронь бровние дуги будуть звужуватися. Ті волосинки, які виходять за встановлені рамки проведеної риси, потрібно видалити.

  Кінець визначається шляхом прикладання олівця до зовнішньої точки біля основи носа і краю зовнішнього століття. За цю позначку брови вже виходити не варто, отже, знаходяться за точкою волосся вищипуються.

  Нижню лінію коригувати слід так, щоб брову звужувалася до скроні, а до перенісся розширювалася. Всі зайві волосинки прибираються.

  Всі зайві волосинки прибираються

  Корекція форми брови

  Якщо прикласти олівець до середини ідеальної правильної брови, то він повинен ділити бровние лінію на два рівних ділянки, де один кінець веде до початку інший до кінця брови.

  Важливу роль при визначенні правильної бровной дуги має міжбровні відстань. Воно не повинно перевищувати складених разом двох пальців руки, допускається найменша відстань для близько посаджених очей.

  Якщо подумки важко уявити кордону ідеальних брів, їх варто намалювати. І після чого зі спокійною впевненістю можна вискубувати пінцетом непотрібні волоски. Вже готові скориговані брови слід розчесати спеціальною щіточкою з крапелькою касторової олії або воску, а також будь-якого іншого подібного засобу, призначеного для догляду за бровами.

  Нюанси, які слід врахувати при коригуванні брів

  Щоб не виглядати комічно, потрібно вибрати правильно форму брів

  При коригуванні брів необхідно враховувати не тільки зовнішній вигляд, але і те, який вираз буде нести особа з такою формою. Дуже часто істотну роль в цьому питанні відіграє ширина брів. Для людини з дрібними рисами обличчя, підійде середня ширина, а додати густоту може і декоративна косметика. Це може бути олівець, тіні, пудра або туш.

  При низькому і вузькому лобі, а також рідкісних бровах слід використовувати два відтінки олівця, причому більш світлий тон наноситься від початку брови до центру, друга половина закрашивается більш темним кольором.

  Для вузького витягнутого особи ідеальними будуть прямі брови, а при широкому - дугоподібні, які візуально зменшать особа. Візуально «розсунути» близько посаджені очі можна за рахунок збільшення міжбровних простору, яке мало б перевищувати відстані менше двох пальців.

  При формуванні бровной дуги слід врахувати тип особи, вік його власниці і багато інших нюансів:

  • Дугоподібні форми додають вік, а широке квадратне обличчя роблять більш круглим.
  • Прямі брови візуально зменшують розмір очей і підходять, в основному, для власниць овального типу обличчя.
  • Брови з опущеними кінцями надають особі похмуре вираження.
  • За рахунок широкої і короткої бровной дуги з піднятими вгору кінцями можна подовжити широке обличчя.
  • Укорочені брови молодят жінку, але не варто ними захоплюватися, так як на обличчі жінок у віці вони виглядають недоречно.
  • Укорочена з зовнішньої сторони бровние лінія допоможе візуально зменшити вилиці.
  • Збільшити невеликий розмір очей візуально можна за допомогою міжбровних відстані.
  • Звузити кругле обличчя можна, піднявши природну бровние лінію вгору, тим самим збільшуючи вигин і опускаючи кінці брів вниз.

  макіяж брів

  Враховуйте тип особи при виборі форми брів

  Якою б не була ідеальною лінія брів, останній завершальний штрих завжди наноситься за допомогою макіяжу і зробити це покликані олівець і тверді тіні, в рідкісних випадках - туш.

  Перед нанесенням будь-якого косметичного засобу брови слід розчесати. Можна вдатися до наступної хитрості і нанести трохи гелю для волосся на щітку і провести по росту волосся, згладжуючи їх.

  Для того щоб надати бровам форму за допомогою тіней, необхідно заздалегідь заготовити спеціальну кисть зі скошеним в одну сторону ворсом.

  Наносити забарвлення на брови слід штріхованіем. Тобто проводяться невеликі мазки по ходу росту волосся, зафарбовуючи тим самим все порожнечі, що утворилися. Процедуру слід проводити до тих пір, поки не вийде потрібний колір. Перед тим як вмочити кисть в тіні в черговий раз, її слід обтрусити і обтерти про серветку.

  Більш природний вигляд придбає брову, якщо будуть використовуватися олівці двох відтінків. Світлим наноситься ряд коротких ліній по бровах, а олівець з більш темних відтінків покликаний для нанесення маленьких штрихів по нижній лінії бровной дуги.

  Наносяться лінії не повинні бути надто довгими і все нанесені штрихи розтушовують найретельнішим чином.

  Слід пам'ятати, що брови підфарбовують штриховими переривчастими стежками, спочатку у напрямку вниз проти росту волосся, щоб краще фарбувати коріння, потім в звичайному напрямку.

  Фарбують брови після нанесення на обличчя основи, тонального крему або пудри.

  Колір брів безпосередньо залежить від відтінку шкіри і волосся. Блондинкам зі світлою прозорою шкірою підійдуть брови світлого і попелясто-коричневих тонів. Жінкам з медовим кольором волосся підійде приглушений коричневий відтінок. Смуглолицим, також як і брюнеткам, варто звернути свою увагу на темно-коричневі і темно-сірі кольори. Цим жінкам можна фарбувати брови і в приглушений чорний колір.

  Руде волосся краще всього поєднуються з теракотовими і золотисто-каштановими бровние дугами. А сивочолий підуть брови сірого відтінку.

  Корекція брів

  Вискубувати волоски потрібно по лінії їх росту

  Першу у своєму житті корекцію брів краще довірити професіоналам. Вони досвідченим поглядом визначать відповідну для типу особи форму, а в подальшому її потрібно буде тільки підтримувати.

  Для зниження болю безпосередньо перед заходом слід розпарити обличчя або протерти брова кубиком льоду. Волоски висмикуються по одному, захоплюючи від кореня по лінії росту волосся, намагаючись не розтягувати шкіру повік.

  Для додання бровам певної форми, не варто використовувати ножиці або бритву, найкраще і перевірений засіб для брів - це пінцет.

  Під час самостійної корекції лінії брів не варто забувати про її симетрії.

  Скорегувати брови круглої форми можна, видаливши біля основи початок брови до позначки, що розташовується над внутрішнім кутом століття. Закруглити брову слід за допомогою олівця, а закінчення брови вибирається шляхом перетину візуальної лінії, що проходить від основи носа по зовнішнього кута ока.

  Надати ідеальну форму прямим брів можна, видаливши за допомогою пінцета основну частку і частину брови знизу. Вищипнути слід і коріння брів. Після процедури слід надати потрібну форму за допомогою декоративного олівця.

  Густоту рідкісним брів можна надати, як і за допомогою олівця, так і тушшю для вій. Тут головне - не перестаратися і не малювати риси обличчя занадто яскравими.

  Густі брови проріджуються пінцетом, видаляти треба кожну третю і п'яту волосинку, а також довільно ростуть біля перенісся.

  Ідеальну форму допоможе надати бровам олівець.

  Важливо знати, що з віком слід зменшувати бровние дугу, яка акцентує увагу на куточках очей, де в більшості випадків утворюється мережа зморшок.

  Гігієнічні і доглядають процедури для брів

  Визначтеся з кольором брів, з огляду на колір волосся

  Брови, як і всі обличчя, потребують щоденному догляді і очищенні. Знімаючи ввечері, макіяж з очей і губ не забувайте про бровах, адже там теж знаходиться декоративна косметика. Брови, незалежно від їх зовнішнього вигляду, необхідно розчісувати щодня по напрямку росту волосся спеціальною щіточкою.

  Волоски, що розташовуються на переніссі, надають брів вид недоглянутих, тому слід їх прибрати за допомогою пінцета.

  Дотримуючись правил професіоналів, потрібно прибирати волосинки з зовнішньої сторони століття, а внутрішній кут злегка направити вгору за допомогою олівця для брів.

  Для того щоб прискорити зростання брів і зробити їх густіше, рекомендується втирати натуральні рослинні масло, такі як:

  • персикове,
  • оливкова,
  • лляне,
  • мигдальне,
  • касторове,
  • реп'яхову,
  • апельсинове,
  • соняшникова.

  Можна не тільки втирати вищеперелічені інгредієнти, але і робити з них компреси. Для проведення подібної процедури ватний тампон слід щедро намочити маслом, накласти на брови хвилин на 15-20, прикривши серветкою.

  Стимулювати зростання брів можна і за допомогою масажу, розчісуючи їх спеціальною щіточкою то в одну сторону, то в іншу.

  володарками ідеальних брів, до яких варто прагнути, вважаються такі знаменитості: Анджеліна Джолі, Бьенсі, Меган Фокс, Міла Куніс, Крістіна Агілера, Кім Кардашьян, Скарлет Йохансон, Адріана Ліма, Джессіка Альба, Даутцен Крез, Міранда Керр, Ріанна.

  Фахівці вважають брову однією з найважливіших частин особи, яку ні в якому разі не можна залишати без уваги і догляду. Тільки ретельно дбаючи про них, можна мати по справжньому доглянутий і презентабельний вигляд.

  А як ви стежите за своїми бровами, поділіться з нами своїм досвідом в коментарі.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только