Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Ідеальна форма брів

  1. Форма брів і особа
  2. Як підібрати форму брів
  3. Як промальовувати форму брів
  4. Що ще читають на сайті люди, які дивляться тему "ідеальна форма брів"

  Підберемо форму брів для вашого типу особи і з'ясуємо, як розрахувати ідеальну форму брови.

  Підберемо форму брів для вашого типу особи і з'ясуємо, як розрахувати ідеальну форму брови

  Як повинні виглядати красиві, доглянуті брови? Вони досить довгі, витончені, злегка підняті, мають акуратну форму. Правильна форма брів така: найширша частина брів знаходиться у внутрішнього куточка ока; починаючи від верхньої точки вигину, брови стають вже, але звуження відбувається не різко, а поступово. Як орієнтир для додання бровам ідеальної форми може служити контур надбрівної дуги, який розташований безпосередньо над очної западиною, трохи нижче брів.

  Форма брів і особа

  Втім, прагнучи підібрати гарну форму брів, слід орієнтуватися не тільки на надбрівні дуги, а й форму обличчя. Деякі візажисти вважають, що особа якраз і надає визначальне значення на форму брови. Давайте подивимося на фото, щоб переконатися, наскільки форма брів залежить і від надвбровних дуг, і від форми обличчя.

  Для круглого обличчя найкраща форма брів - зламана, з високим підйомом і коротким кінчиком. Але вам не слід робити злам брови занадто гострим - він буде тільки підкреслювати округлість вашого обличчя. Не робіть за формою круглі брови, що повторюють контури особи.

  Якщо у вас довгаста / овальна форма обличчя, то сама підходящі брови - це прямі і горизонтальні, можна трохи закруглені, віддалені від перенісся брови. Форми брів з високою дугою вам краще не робити.

  Серед форм брів для трикутного особи стилісти радять злегка підняті рівномірно вигнуті форми брови, середньої довжини. Прямі брови не рекомендуються.

  Квадратне обличчя - краще за інших форми для квадратного особи довгі, високо підняті вгору вигнуті дугоподібні брови. Протипоказані тонкі брови.

  Дуже важлива інформація для тих, хто хоче підкоригувати форми своїх брів. Косметологи радять коригувати форму брів відповідно до форми обличчя, аккуртано вищипуючи волоски, увага! - по нижній лінії брови. Чіпати верхню лінію фахівці не рекомендують: фолікули верхніх волосків більші і активні, в них багато кольору, тому при видаленні волосся вони стають досить помітними, що виглядає не дуже естетично.

  Як підібрати форму брів

  Проробимо кілька маніпуляцій, щоб підібрати ідеальну форму брів Проробимо кілька маніпуляцій, щоб підібрати ідеальну форму брів. Візьміть в руки олівець і з'єднайте їм точку у крила носа і точку у внутрішнього кута ока (лінія А). Точка перетину олівця з бровою - це відмітка, ідеальна для початку брови. Всі волоски, які знаходяться за цією точкою ближче до перенісся, слід видалити.

  Тепер займемося найвищою точкою брови: олівець повинен визначати вертикальну лінію, що проходить через зовнішній кордон райдужної оболонки ока (лінія B). Там, де олівець перетинається з бровою, відзначте ще одну точку, яка і стане найвищою точкою лінії брови. Аж до цієї точки брову піднімається і її ширина залишається незмінною, а за нею - плавно опускається до скроні і звужується. Всі волоски, які не потрапляють в окреслену кордон, підлягають видаленню.

  Визначаємо точку закінчення брови. Знову приставляє олівець до крила носа і направляємо його через зовнішній кут ока до брови (лінія С). Лінія брів не повинна виходити за цю точку, тому всі волоски, що знаходяться за нею, ближче до скронь, також необхідно вищипнути. Підкоригує нижню лінію брови так, щоб вона плавно звужувалася до скроні. Якщо над бровою ви помітили кілька окремих волосків, їх слід акуратно вищипнути.

  Щоб перевірити правильність розташування точок початку і кінця брови, призначте олівець до брови посередині: при цьому початок і кінець брови повинні бути рівновіддалені від олівця. Подивіться відео, як проходить корекція брів в домашніх умовах, і процедура буде більш зрозуміла.

  Для ідеальної правильної форми брови також грає роль відстань між бровами, яке повинно бути не вже двох пальців (трохи менше для близько посаджених очей). Якщо ви не можете визначати лінію брів на око, скористайтеся косметичним олівцем, щоб промальовувати їх контур.

  Надавши бровам потрібну форму, забезпечте їм належний догляд: своєчасно вищипуйте відросло волосся, розчісуйте брови, використовуйте рицинова олія або спеціальні засоби по догляду за бровами і віями.

  Як промальовувати форму брів

  Як промальовувати форму брів

  Отже, свою ідеальну форму ви вибрали, тепер потрібно брови правильно промальовувати, підкреслити. Ось як це потрібно робити за допомогою олівця і пензлика.

  • Для початку розставте точки косметичним олівцем, зазначивши початок, вигин і кінець брів. Так, як було описано вище.
  • Гострим олівцем прорисуйте спочатку верх брів. Формуючи верхню лінію брів, почніть від початку брови і прорисуйте до передбачуваного вигину брови (точка 2). Далі, акуратно прорисуйте «хвостик» брови, з'єднавши 2-у і 3-ма точки. Уважно подивіться на 1-ий малюнок.
  • Після цього, почніть промальовувати нижню лінію брови, рухайтеся так само, як в першому кроці, малюючи верхню лінію. Див. Мал 2.
  • Коли форма брів промальована, заштрихуйте змальовані брови олівцем. Почніть з хвостика брови, плавно переходячи до початку. Робіть те без натиску, штріхообразним рухами. Не перестарайтеся, а то брови втратять свій природний вигляд. Див. Мал. 3 і 4.
  • Візьміть пензлик з жорсткими волосками і розтушуйте брови. Це потрібно для того, щоб зробити більш м'якими кордону брів і надати їм природний вигляд. Мал. 5.
  • Візьміть м'яку кисть і нанесіть їй пудру навколо брів, щоб акуратно завершити промальовування форми брів. Рис 6 - 8.
  • Можна промальовувати брови і тінями. Вони повинні бути під колір ваших брів, матовими, твердими і не обсипатися. Кисть повинна бути твердою і бажано зі скошеним краєм, щоб легше було промальовувати всі вигини брів. Техніка нанесення тіней та ж, що і при промальовування олівцем.

  для Жіночий журнал Arabio.RU
  Регіна Райтова

  Що ще читають на сайті люди, які дивляться тему "ідеальна форма брів"

  Як правильно вискубувати брови Як правильно вискубувати брови . Ідеальна лінія брів - одне з незаперечних прикрас зовнішності будь-якої жінки. Тому варто докласти трохи зусиль для того, щоб навчитися правильно вискубувати брови і надавати їм найбільш привабливий вигляд. Дивіться і повторюйте.

  татуаж брів татуаж брів . Хочете, щоб ваші брови завжди мали ідеальну форму - вам допоможе татуаж брів. Найголовніше - вибрати форму. Говоримо про всі тонкощі проведення, вибору кольору, методу, форми брів. Також дивіться фото - яку форму і зовнішній вигляд мають брови до і після проведення процедури.

  Як правильно фарбувати брови Як правильно фарбувати брови . Фарбування брів має свої непорушні закони - щоб брови виглядали гармонійно, при фарбуванні потрібно дуже грамотно вибрати колір, тому що з часом в силу ряду факторів він дещо зміниться. Всі секрети яскравих красивих брів - в цьому матеріалі.

  макіяж очей макіяж очей . Всі знають, що очі - дзеркало душі. Макіяж очей дуже важливий для жінки - на жаль, не кожна з нас знає, як зробити правильний і гарний макіяж очей, хоча саме ця частина обличчя зазвичай привертає увагу. Давайте пройде по етапах весь макіяж очей, обговоримо його техніку і важливі правила.

  Макіяж і форма очей Макіяж і форма очей . Якщо ви хочете, щоб ваш макіяж виглядав ефектно, потрібно звертати увагу не тільки на форму брів, але і на форму очей. Про того, як ви враховуєте їх зовнішній вигляд, стан і розріз, залежить як мінімум половина успіху всього вашого мейк апу. Всі тонкощі ми вже обговорили ...

  Як повинні виглядати красиві, доглянуті брови?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только