Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Форма брів за типом обличчя: фото, правила коригування

  1. Як визначити основні точки
  2. Як підібрати форму брів для різних типів особи
  3. Ідеальні брови для круглого особи
  4. Брови для прямокутного або квадратного особи
  5. Форма брів для особи з вузьким підборіддям

  Підкреслити природну красу жіночого обличчя і зробити очі виразнішими допомагають брови. Особливо актуальною їх корекція стає в роки, коли в моду входить мінімальна кількість косметики - ефект «вмитого особи». У таких випадках форма брів , За типом обличчя підібрана індивідуально для кожної жінки, стає одним з найважливіших засобів, які можуть візуально усунути недоліки овалу обличчя, вирішити проблему близько посаджених очей і навіть трохи замаскувати «гусячі лапки».
  Підкреслити природну красу жіночого обличчя і зробити очі виразнішими допомагають брови
  Правильно підібрати ідеальну форму можна самостійно. Для цього необхідно знати кілька основних правил корекції і керуватися власним відчуттям міри і смаку.

  Як визначити основні точки

  Залежно від пропорцій обличчя змінюється і форма брів. Важливо не наслідувати голлівудським кінозірок і моделей на фото з глянцевих журналів, а правильно визначити обриси, індивідуально підходять для самої коханої жінки - себе. Зробити це дуже просто:
  Залежно від пропорцій обличчя змінюється і форма брів

  1. Визначити початкову точку можна, приставляючи вертикально до крила носа косметичний олівець. На місці перетину його з лінією брів (надбрівної дугою) поставити мітку.
  2. Найвища точка, вигин або злам, буде розташована в тому місці, де прикладений до точки на крилі носа олівець, що проходить через зовнішній край зіниці, перетне надбрівну дугу. Дивитися при цьому слід прямо перед собою.
  3. Кінець брови знаходять, приставляючи олівець одним кінцем до середини крила носа, а другий направивши на зовнішній кут ока. На надбрівної дузі відзначити місце перетину.

  Якщо вимірювання були зроблені точно, то точки кінця і початку будуть розташовані на одній горизонтальній прямій (фото 1).
  Візуально збільшити відстань між очима можна, збільшуючи відстань між початковими точками брів. Важливо при цьому не перестаратися і пам'ятати, що ця величина не повинна бути більше, ніж ширина двох пальців.
  Приховати «гусячі лапки» допоможе злегка піднятий кінець біля скроні. Подібна корекція зробить погляд більш відкритим і наївним, надаючи особі молодість.
  Якщо вимірювання були зроблені точно, то точки кінця і початку будуть розташовані на одній горизонтальній прямій (фото 1) Для особи з дрібними рисами, з тонкими губами або при глибоко посаджених очах підійдуть тільки тонкі витончені брови. Виразний ж особа з великими рисами, широким ротом і повними губами ідеально прикрасять брови середньої ширини, що звужуються до кінця.
  Ці правила вважаються загальними для всіх. Але індивідуальна форма брів за типом обличчя в залежності від його пропорцій і будови підбирається трохи інакше, для кожного овалу обличчя легко знайти ідеал.

  Як підібрати форму брів для різних типів особи

  Власницям овального типу обличчя, яке відрізняється рівною шириною лоба і підборіддя і закругленою лінією скул, підійдуть брови практично будь-якої форми: прямі, вигнуті дугою або з м'яким зламом в найвищій точці. витягнуте овальне обличчя прикрасять брови зі зламом у вигляді пташиних крил.
  Але при виборі прямої форми дамам з класичним особою варто врахувати, що, низько розташовані над очима, вони можуть надати обличчю похмуре або похмуре вираз. Ширина прямих брів повинна бути середньої, при цьому кінець біля скроні роблять трохи загостреним, а початок (у перенісся) округлюють.

  Ідеальні брови для круглого особи

  Поширений тип, властивий і мешканкам нашої країни, вимагає деякого коректування ширини в середній частині обличчя Поширений тип, властивий і мешканкам нашої країни, вимагає деякого коректування ширини в середній частині обличчя. Відвернути увагу від цього допомагають брови середньої ширини з невеликим зламом в найвищій точці. Як і для попереднього типу, така форма брів нагадує вигини пташиних крил. Кінці у скронь не варто робити занадто тонкими і загостреними, досить лише трохи звузити їх в порівнянні із загальною шириною. Ідеальним буде поступове звуження від початкової точки до скроні (фото 2).

  Власницям круглих осіб варто пам'ятати про те, що занадто різкий вигин в цьому випадку може лише підкреслити округлість.

  Таким же ефектом володіє і занадто скругленная лінія росту волосків. Це надає бровам дугоподібну форму і дублює форму обличчя , Посилюючи відчуття занадто великий його ширини.

  Брови для прямокутного або квадратного особи

  Ці типи овалу обличчя відрізняються широким і важким підборіддям. Різка лінія нижньої щелепи робить їх грубуватими, що потребує корекції за допомогою брів з високим підйомом від початку до вищої точки. Це дозволяє звернути увагу на верхню частину обличчя, візуально полегшуючи і звужуючи підборіддя.
  Ці типи овалу обличчя відрізняються широким і важким підборіддям Форма брів може бути дугоподібної або зі зламом в найвищій точці, яку найкраще злегка змістити в сторону скроні. Вони опускаються кінці оптимально буде направити до середини вуха. Ширина брів для квадратного обличчя рекомендується середня, при цьому початок їх повинно бути добре виражено, а кінець після зламу слід зробити поступово звужується (фото 3).
  Не слід підбирати для особи квадратної або прямокутної форми прямі брови. Створюючи додаткову горизонталь у верхній частині особи, вони візуально зменшать його довжину і підкреслять горизонталь нижньої щелепи. Це призведе до додаткового акценту на тому, що хотілося б приховати.

  Форма брів для особи з вузьким підборіддям

  Тип особи з широким чолом і гострим підборіддям, іноді з виступаючими різко вилицями прийнято називати трикутником. Візуально усунути диспропорційність такої особи можна вигнутими бровами з плавним і невисоким підйомом в найвищій точці. Ширину найкраще підібрати середню, приблизно однакову на всьому протязі або з трохи звуженим кінцем (фото 4).
  Дугоподібна форма брів додасть м'якість рисами обличчя, але в цьому випадку слід дотримуватися міри в ширині і вигині дуги. Занадто тонкі або високо підняті дугоподібні брови будуть виглядати неприродно і додадуть жінці здивоване вираження.
  Зовсім не підійдуть до трикутного особі прямі горизонтальні брови. Візуально відсікаючи лоб, вони тільки підкреслять різкість рис і послужать однієї зі сторін «трикутника» в нижній частині обличчя.

  Визначивши відповідну форму брів, потрібно промальовувати лінію косметичним олівцем, щоб більш повно оцінити те, що повинне вийти в результаті. Після цього гострим пінцетом видалити зайві волоски, намагаючись не надто захоплюватися цим процесом і не допускаючи обламування стрижня волоса. Коригувати форму потрібно поступово, по 2-3 волоска, кожен раз оцінюючи в дзеркалі результат і намагаючись дотримуватися симетричність обох брів.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только