Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Форма брів - як зробити в домашніх умовах і в салоні?

  1. Як змінювалася мода на форму брів? Форма брів в сприйнятті образу людини відіграє дуже важливу роль....
  2. Як зробити форму брів в салоні?
  3. Як правильно вибрати форму за типом обличчя?
  4. Робимо форму брів в домашніх умовах

  Як змінювалася мода на форму брів?

  Форма брів в сприйнятті образу людини відіграє дуже важливу роль. А що таке брови? Це питання, швидше за все ні разу не виникає в наших думках. Це не просто незрозуміло для чого ростуть волоски над очима. У них закладена дуже важлива функція, функція захисту очей від попадання в них краплею поту, пилу і інших забруднень, які можуть вплинути на якість зір і здоров'я очей.

  Але наш час ніхто вже не сприймає їх з точки зору виконання цього завдання, тому що вони стали, скоріше, естетичної деталлю, яка кардинально може змінити обличчя. Цікаво, що навіть на форму брів існує мода, і змінюється вона не тільки в наше століття фешн-культури, а ще й з епох древніх цивілізацій.

  За часів існування давньоєгипетської цивілізації все волоски над очима ретельно віддалялися, а потім красиво малювалися брови, згідно з тими канонами краси, які існували в ті часи За часів існування давньоєгипетської цивілізації все волоски над очима ретельно віддалялися, а потім красиво малювалися брови, згідно з тими канонами краси, які існували в ті часи. Лінія намальованого штриха була набагато вище, ніж природна лінія росту, до того ж використовувався кардинально чорний колір. Втім, вже до епохи царювання Клеопатри волосся перестали повністю віддалятися з особи модниць, а просто підфарбовувалися, завдяки чому вони за допомогою фарби ставали чорніше, а також візуально вони завдяки такій процедурі виглядали густіше і довше. Але вже до епохи Середньовіччя мода на брови кардинально змінилася. Погляньте на знамениту «Мона Лізу» Да Вінчі. Там ви побачите чарівну дівчину з загадковою посмішкою і повним відсутність брів. Саме повне видалення волосків над очима було одним з критеріїв краси, що цікаво, віддалялися не тільки брови, але і волосся над чолом, і чим далі, тим красивіше. А у вісімнадцятому столітті було модно робити накладки для брів з мишачих шкурок.

  У двадцятому ж столітті і до сьогоднішніх днів мода на форму брів змінювалася практично кожне десятиліття. На початку століття були модні тоненькі брови-ниточки, які малювалися гостро заточеним олівцем однією лінією. Уже в середині століття на прикладі Мерилін Монро можемо побачити красивий вигин, плавно піднімають здивованим куточком. У вісімдесятих роках двадцятого століття можна було мати контрастні з волоссям брови. Тому шатенки і брюнетки робили тонкі, практично непомітні брови-рисочки, а блондинки, навпаки, підкреслювали товсті кущисті брови додатково чорною фарбою.

  У наш час різноманітність пропонованих стилістами форм і типів брів може здивувати недосвідчену в цьому питанні красуню, але всі вони тримаються в межах природності. Саме завдяки тому, що в моді зараз індивідуальність, велика кількість варіацій брів відповідає індивідуальним особливостям дівчат, для яких найвірнішим рішенням буде підбирати форму брови згідно особистісним рисам обличчя, цветотіпу шкіри і волосся і інших, властивим саме їй особливостям.

  Завдяки цій яскраво-вираженої індивідуальності можна говорити про те, що зараз функції брів не обмежуються тільки лише захистом очей, а готові зіграти більш важливу роль в житті людини:

  • Вираз емоційності - всього лише одним рухом брів можна висловити більшість емоцій, які ми відчуваємо. Це страх, здивування, сміх, сарказм, гнів і багато іншого. До того ж дуже часто завдяки внесенню змін і коректив вже наявної форми можна повністю поміняти вираз обличчя. Так, насуплені брови дуже легко перетворюються в усміхнені за допомогою видалення зайвих волосків по нижньому краю зростання, видалення волосків на переніссі і «піднесений» бровние хвостиків.
  • Особистісне сприйняття - дійсно, часом форма брови так яскраво відображає особистість власника, що вже по ній одній можна визначити її. Яскраве підтвердження тому можуть служити такі особи як Кара Делавінь або Наталя Водянова.
  • Статева приналежність - тут можна говорити не тільки про те, що, дійсно, чоловічі та жіночі брови кардинально відрізняються по фактурі і формі, але ще і тому, що неправильно виконана корекція може надати жіночому обличчю чоловічі риси, або зробити чоловіче обличчя більш жіночним
  • Естетична норма - тут як раз і визначаються модні тенденції у виборі форми, довжини і підйому вигину, про які говорилося вище.

  Догляд за цією частиною особи

  Догляд за бровами повинен обов'язково враховуватися вами при побудові плану догляду за собою. Як часто ми, проводячи щоденні процедури по догляду за тілом та обличчям, зовсім забуваємо про необхідність догляду за бровами. І це марно, тому що саме красиві і доглянуті брови і задають тон всьому вашому вигляду і роблять макіяж досконалим.

  Волоски в цій частині особи за великим рахунком нічим не відрізняються від війчастих волосків, тому догляд за ними може бути досить легким, якщо поєднувати його з турботою про віях Волоски в цій частині особи за великим рахунком нічим не відрізняються від війчастих волосків, тому догляд за ними може бути досить легким, якщо поєднувати його з турботою про віях. У домашніх умовах чудовий ефект дають такі процедури: на очищену пензлик або ватяну паличку нанесіть суміш з оливкової, реп'яхової масел і додайте пару крапель вітамінів в масляному розчині А і Е, потім цим пензликом, або паличкою, ретельно прочешіть брови по росту волосків. Такі прийоми допоможуть отримати красиві, насичені кольором брови з гнучкими і слухняними волосками. Цією ж сумішшю можна змащувати на ніч ще й вії, завдяки цьому ви значно поліпшите і їх зовнішній вигляд.

  Також прекрасний результат можуть дати і прийоми масажу, які покращують кровообіг в цій області шкіри, а значить, стимулюють і кращий зростання волосків, і активізацію волосяних цибулин. При цьому ви можете значно збільшити густоту брів, наближаючи їх до канонічним в усі часи в нашому регіоні соболиним. Масаж може полягати в наступних рухах:

  Як бачите, на виконання цих правил потрібно всього лише п'ять хвилин в день, але результативність може бути відмінна, тільки якщо дії будуть регулярними. Для того, щоб не забувати про виконання масажу, але і не витрачати дорогоцінний час на нього, спробуйте поєднати їх з якимись іншими, наприклад, коли ви тримаєте зміцнюючу маску на волоссі, чекаєте, поки підсохне лак на ногах або приймаєте гарячу ванну. Останній варіант найкращий, тому що шкіра вже розпарені і прекрасно буде вбирати «корисності» з масел. До того ж пар підсилює кровообіг, що як не можна більш корисно для масажу.

  Крім масажів обов'язково пару раз на тиждень робіть маски і компреси на основі теплих рослинних масел і відварів з трав, таких як петрушка, льон, розмарин, ромашка та інші, ті, які подобаються вам за ароматом і виробленій дії.

  Існує ще одна рослина, яке варто виділити в окремий ряд завдяки його виняткову корисність, через яку воно користувалося і користується величезним попитом в східних країнах Існує ще одна рослина, яке варто виділити в окремий ряд завдяки його виняткову корисність, через яку воно користувалося і користується величезним попитом в східних країнах. Це хна. Саме вона може значно поліпшити стан волосків, причому не тільки брів, але і волосся, що ростуть на голові. Для брів краще використовувати безбарвну хну, щоб уникнути фарбувального ефекту від звичайної хни.

  Догляд за бровами не повинен полягати тільки в вищипуванні непотрібних зайвих волосків, тому що в такому випадку ідеального результату їх зовнішнього вигляду вам ніяк не добитися.

  Як зробити форму брів в салоні?

  Зробити форму брів в салоні краси досить просто, і, до того, ж не розорить вас, тому що вартість такої процедури невисока. Зовсім необов'язково щотижня відвідувати фахівця, для того, щоб він підтримував ваші брови в необхідному стані. Але якщо ви мрієте про ідеальні, красивих і чітких бровах, то в перший раз необхідно робити форму у професіонала, а потім підтримувати її самостійно, і лише раз в два-три місяці відвідувати салон для підтримки необхідних ліній.

  Сучасні салони пропонують такі послуги (див. Таблицю).

  Назва процедури

  Як її проводять?

  Підбір форми

  Досвідчений фахівець підбере саме той варіант вигину, довжини і висоти брови, яка ідеально підійде вашому типу особи і буде гармоніювати з природними даними. Існують різні методики підбору: так можуть застосовувати і комп'ютерні програми або ж різні трафарети і накладки, або форма може бути підібрана відразу, згідно природним лініях їх зростання і рисами обличчя, але це доля фахівців високого рівня, що володіють вже досить досвідченим оком.

  Корекція брів пінцетом

  Найпопулярніший метод видалення волосся, який володіє як безліччю недоліків, так і безліч переваг. Так, до перших можна віднести недовговічність результату і досить сильні болі під час процедури. Але гідності у нього також незаперечні, тому саме пінцетом найчастіше можна домогтися ідеально рівних ліній, точного видалення зайвих волосків. До того ж після застосування пінцета волоски не грубіють, що не вростають, а значить, власниця не зіткнеться з проблематичними питаннями врослого волосся і подразнення.

  У салонах обов'язково перед процедурою застосовують розпарюють компрес, шкіру і пінцет добре стерилізують щоб уникнути занесення інфекції. Можуть ще при низькому больовому порозі клієнта застосувати анестезуючі креми.

  Корекція брів воском

  Воском можна одним махом видалити всі, навіть найменші Пушкова волоски, якщо вони заважають створенню гарної форми брів, якої домагається фахівець. А результат буде тривати досить довго, при цьому шкіра буде гладкою. Але воском досить важко зробити вірний і чіткий малюнок, на це здатні тільки професіонали високого рівня. До того ж при використанні воску досить часто виникають проблеми врослого волосків і появи роздратування. До того ж такий метод аж ніяк не пасує для чутливої ​​шкіри, тому що може викликати сильне розтягнення. Також ця процедура може бути навіть травмомопасной.

  Корекція брів ниткою

  Цей метод корекції брів і видалення зайвого волосся прийшов до нас зі сходу. Майстер обмотують ниткою кілька волосин особливим способом і смикає за кінці, видаляючи різко волоски. Такий метод дозволяє уникнути роздратування, але він, як і видалення «надмірностей» пінцетом досить таки болючий. Перевагами нитки можна вважати відсутність неприємних наслідків, таких як врослі волоски, а також бюджетность процедури.

  Лазерна корекція брів

  Цей метод об'єднує в собі всі переваги попередніх, тому що характеризується відсутністю хворобливих відчуттів, тривалістю, а часом і постійністю результату, після лазера у вас не буде роздратування і врослого волосся. Спрямованим пучком лазера майстер зруйнує структуру волосяних цибулин, при цьому вони вже відновлюватися не будуть, а значить і рости. Всього через три-чотири процедури ви назавжди отримаєте ідеальні брови.

  забарвлення брів

  У тому випадку якщо вас не влаштовує колір, насиченість тону або густота власного волосся, то вам запропонують провести забарвлення брів. За допомогою спеціальних, призначених тільки для цієї мети, фарб і підібраних ідеально для вас трафаретів майстер забарвить ваші брови в потрібний відтінок. Процедура забарвлення тривати всього лише 15 хвилин. У тому випадку, якщо ви вирішите надати потрібний колір за допомогою фарбувальної хни, то процедура може тривати до однієї години, але зате цим способом ви додатково ще і підлікуєте волоски ваших брів.

  татуаж брів

  У тому випадку, якщо у клієнта можливість підтримувати форму брів постійно відсутній, то пропонується використовувати ще татуаж брів, коли за допомогою перманентної фарби і машинки для татуажу імітують ідеальну форму. Видів проведеного татуажу існує два:

  • Волоскові - за допомогою машинки для татуажу малюють рисочки, що імітують справжні волоски. Такий татуаж виглядає натуральним, їм можна підкоригувати природні брови, зробивши їх гущавині, додавши колір і обсяг.
  • Суцільний - при цьому виді волоски, найчастіше видаляються повністю, а малюнок повністю замінює брову. При цьому виді можна зобразити брову будь-якої форми, не дотримуючись навіть місця природного її розташування. Але при цьому найчастіше доводиться жертвувати натуральністю результату.

  Тут результат завжди залежить від рівня кваліфікації майстри, і проводитися повинен татуаж тільки в спеціалізованому салоні, а майстер повинен володіти медичною освітою. Тому що при невірно проведеному процесі можна ризикувати не тільки красою, але й здоров'ям.

  Всі ці процедури повинні проводитися тільки майстром високого рівня, але не варто все ж сильно переживати, якщо результат роботи фахівця вас не влаштовує, але це не стосується лазерної корекції і татуажу. Адже брови при інших методах корекції відростають досить швидко, і ви легко можете поміняти салон для того, щоб знайти саме своє місце.

  Як правильно вибрати форму за типом обличчя?

  Правильно вибрати форму брів за типом обличчя досить непросто, тому що слід враховувати безліч різних нюансів, таких як лінії природного овалу обличчя, лінію росту волосся, висота чола і природна лінія росту брів. Але якщо ви все ж вирішили самостійно зайнятися формуванням форми своїх брів, не звертаючись до послуг професіоналів, то зробити це все ж можливо.

  Для початку слід точно усвідомити, що при виборі необхідної форми слід в першу чергу відштовхуватися від форми вашого обличчя, тому що за допомогою брів можна навіть скорегувати її недоліки і підкреслити достоїнства, а можна і зіпсувати результат, виставивши на перший план саме недоліки овалу обличчя.

  Для початку слід точно усвідомити, що при виборі необхідної форми слід в першу чергу відштовхуватися від форми вашого обличчя, тому що за допомогою брів можна навіть скорегувати її недоліки і підкреслити достоїнства, а можна і зіпсувати результат, виставивши на перший план саме недоліки овалу обличчя

  форма особи

  Відповідна форма брів

  Кругле обличчя

  За допомогою правильно підібраною форми брів необхідно візуально злегка подовжити і звузити риси обличчя. Саме тому ідеальна форма брів для круглого особи повинна бути у вигляді різко зламаним лінії. При цьому підйом брови повинен бути в півтора-два рази довше, ніж її закінчення після куточка, а кінчик брови повинен бути трохи вище, ніж головка. Але при цьому не треба перестаратися, тому зайве завищена брову додасть дурне вираз обличчя. Також слід уникати напівкіл і дуг, тому що вони лише підкреслять округлості особи.

  квадратне обличчя

  Правильна форма брів для квадратного особи повинна мати на меті пом'якшити різкі риси цього типу і трохи подовжувати його візуально. Саме тому для квадрата переважно використовувати круглі брови, які будуть нагадувати веселку. Також цікаво буде виглядати пряма брову зі злегка заокругленим кінчиком, але при цьому головка брови повинна бути досить об'ємна. Для квадратної форми обличчя неприпустимо використовувати тонкі і короткі брови.

  трикутне обличчя

  Для цього типу зовнішності потрібно підібрати правильно форму брів для коригування надмірно широкого і високого чола. Тут слід звернути увагу на довжину брови, вона повинна бути середньої, сама брову може мати м'який вигин з легким підйомом на кінчику.

  Овальне обличчя

  Форма брів для овального особи передбачає велику різноманітність. Але і тут слід враховувати кілька правил. Не варто робити сильно високою арку брови, це загрожує тим, що особа ще сильніше подовжиться. Не варто також робити сильно великим відстань між бровами, адже в такому випадку можна порушити ідеальні пропорції вашого обличчя. Такому типу зовнішності ідеально підійдуть класичні прямі брови врозліт, густі, саме ті, які в російській класиці називають соболиними. Вони додадуть благородство вашому вигляду.

  прямокутне обличчя

  Прямокутне обличчя необхідно структурувати, зробити рельєфним і виділити окремі області. Тому для такої особи відмінною буде рельєфна брову, яка має значну товщину спочатку, і тоншає до кінчика. Кінчик брови розташуйте вище ніж буде головка, і пам'ятайте, що тут як не можна краще буде виглядати густа брова насичених відтінків, але з жіночним вигином.

  Ромбоподібне особа (алмаз)

  Такий тип особи досить таки рідко зустрічається. Основна особливість його в тому, що область скул і область біля очей дуже різко виділяється своєю шириною на тлі вузького лоба і тонкого підборіддя. При бажанні пом'якшити цю область арку брови необхідно підняти, а саму форму зробити на зламі. Тобто на довжину дві третини брову повинна йти на підйом, а потім різко опускатися вниз на одну третину довжини. Можливий також варіант м'якого півкола з трохи піднятим кінчиком, але ні в якому разі не робіть при цьому типі особи брову прямий, це ще сильніше розширить обличчя.

  Робимо форму брів в домашніх умовах

  Зробити форму брів в домашніх умовах не так просто, як може здатися з першого разу. В першу чергу слід подбати про наявність пінцетів і маленьких ножиць, які обов'язково повинні бути хорошої якості і зручно лежати в руці.


  Постарайтеся виконувати всі рекомендації для того, щоб отримати хороший результат: Постарайтеся виконувати всі рекомендації для того, щоб отримати хороший результат:

  1. Обов'язковою умів якісної корекції брів є дуже хороше освітлення. В ідеалі це має буті денне світло, что падає безпосередно на лица.
  2. Тримай біля себе во время процедури хороший знезаражуючій лосьйон.
  3. Всі інструменти, Які ви будете використовуват, слід добре простерілізуваті, ну або хоча б протерті спиртом.
  4. Вискубувати волоски слід тільки на шкірі без макіяжу, тому перед процедурою зніміть всі косметичні засоби, які є у вас на обличчі.

  Дуже часто під час видалення зайвих волосків пінцетом багато дівчат відчувають досить таки хворобливі відчуття, особливо якщо володіють низьким больовим порогом. Уникнути цього можна, якщо використовувати деякі прийоми:

  1. Перед процедурою постарайтеся добре розпарити шкіру обличчя, потримавши її над мискою з окропом або притиснувши гарячий компрес з відвару ромашки. Тоді пори розширяться, а шкіра під впливом тепла стане більш м'якою і податливою.
  2. Під час вищипування періодично проводите шматочком льоду по цій області, в такому випадку лід виступає в ролі анестезуючого засобу.
  3. Також натягніть шкіру в тій ділянці, який зараз обробляєте, так больові відчуття стануть набагато менше.
  4. Якщо все раніше наведені рекомендації не допомагають, тоді слід використовувати спеціальні креми, які виступають в ролі анальгетиків, які блокують неприємні відчуття. Такі креми наносяться за годину до процедури.

  Тільки після виконання всіх цих пунктів можна приступати до корекції форми брів будинку, чітко дотримуючись такої послідовності дій:

  • Почніть видалення волосся з перенісся. Для цього проведіть умовну лінію до носа з одного боку і опустіть її так, щоб вона проходила як пряма через внутрішній кут ока. Точка її перетину з бровою і має стати місцем початку формування. Все, що знаходиться між цими точками, має повністю віддалятися. У деяких випадках, наприклад, при занадто близько або занадто далеко посаджених очах, це правило може скасовуватися і, відповідно, ставити ці точки слід згідно здоровому глузду і почуття естетичного сприйняття.
  • Потім цю лінію опустітіте на рівень центру зіниці, приклавши її до ніздрі. Точка перетину повинна стати точкою найвищого підйому. Пінцетом видаліть все зайве волосся знизу зростання брови, сформувавши необхідну арку тієї висоти, яка потрібна.
  • Потім лінію, опустивши до ніздрі, пропустіть через зовнішній кут ока. Перетин з бровою має стати її кінцевою точкою. Це правило також слід скасовувати в разі необхідності, тому що довжина брови - один з основних пунктів коригування форми особи, а значить, регулюючи її, можна домогтися необхідного результату.
  • Зверху вищипуйте волоски дуже акуратно, тільки ті, які дійсно повністю лежать поза лінією брови. Якщо ж волосок тільки на половину своєї довжини виходить за лінію зростання брови, то слід такі волоски ретельно підстригати за допомогою ножиць, для того, щоб не порушити чіткість форми.
  • Якщо волоски дуже довгі, то їх довжину слід також підкоригувати ножицями.
  • При бажанні можете пофарбувати брови спеціальною фарбою, але зробити це якісно з першого разу дуже складно. Тому для виконання даної операції краще звернутися до фахівця.
  • Ретельно стежте за симетричністю брів.
  • В кінці процедури проведіть льодом по шкірі навколо брів, протріть дезинфікуючим лосьйоном і закріпіть результат гелем для брів.

  І обов'язково пам'ятайте, що кожна людина - це індивідуальність, і саме від цього слід відштовхуватися у виборі форми брів, їх кольору і густини.

  Як змінювалася мода на форму брів?
  Як зробити форму брів в салоні?
  Як правильно вибрати форму за типом обличчя?
  А що таке брови?
  Як зробити форму брів в салоні?
  Як правильно вибрати форму за типом обличчя?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только