Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Брови вирішують, дитинко: як вибрати форму, розмір і колір брів (фарбування, татуаж + ФОТО)

  Ми поспілкувалися з майстром, яка знає все про бровах, і поговорили на всі теми, що стосуються брів. Настя відповіла на всі питання, які цікавлять більшість дівчат: як знайти свою форму брів, правильно доглядати за ними, правильно їх фарбувати і зробити собі ідеальні голлівудські брови . Загалом, влаштовуйтеся зручніше, буде дуже цікаво!

  3,95 5 40

  Розкажіть, які брови зараз в моді, а які вже в минулому Розкажіть, які брови зараз в моді, а які вже в минулому?

  Зрозуміло, що тонкі брови зовсім неактуальні Зрозуміло, що тонкі брови зовсім неактуальні. Якийсь час, ось уже кілька років, утримується тенденція на широкі, так звані соболині, брови. Але зараз дівчатка починають розуміти, що такі брови йдуть не всім. Я б все-таки рекомендувала робити брови широкими, але щоб їх кінчик поступово сходив нанівець.

  Приклади зірок з неправильною формою брів: Ліндсі Лохан, Лорд, Мейсі Вільямс, Дженніфер Коннеллі

  Все-таки краще дотримуватися золотої середини, роблячи брови не дуже широкими, але і не дуже тонкими. Підстава брови повинно бути найширшим, потім вона поступово повинна звужуватися, а від самої верхньої точки до кінчика повинна плавно сходити нанівець.

  Підстава брови повинно бути найширшим, потім вона поступово повинна звужуватися, а від самої верхньої точки до кінчика повинна плавно сходити нанівець

  Приклади зірок з ідеальною формою брів: Кіра Найтлі, Лілі Коллінз, Марго Роббі, Емілія Кларк

  Така форма брів виглядає органічно і йде практично всім (хоча я не бачила людей, яким вона б не йшла). Головне - знайти свою нижню і верхню точку, хвостик теж повинен дивитися в правильному напрямку.

  Як самостійно визначити «свою» правильну форму Як самостійно визначити «свою» правильну форму? Техніка «олівця» працює?

  Так, вона дійсно працює. З її допомогою ви зможете підібрати правильну форму брів .

  Від внутрішнього або зовнішнього крила носа (в залежності від його ширини) ми позначаємо початок брови (білий пунктир). Найвища точка повинна знаходитися на рівні зовнішнього куточка ока (зелений пунктир), а кінчик повинен дивитися у напрямку до западинці, яка знаходиться за виличної кісткою біля вуха.

  А якщо брову, наприклад, занадто кругла або занадто пряма, і хочеться змінити цю форму на більш правильну, що в такому випадку робити А якщо брову, наприклад, занадто кругла або занадто пряма, і хочеться змінити цю форму на більш правильну, що в такому випадку робити?

  Коли я роблю брови, я не можу пояснити, чому я роблю той чи інший крок. Нюансів дуже багато, та й брови бувають в різному стані. Тому настійно рекомендую прийти до майстра, який визначить нову форму, а потім, якщо не хочете ходити в салон, ви зможете самостійно підтримувати її. Практично 99% дівчат приходять до мене і відразу говорять «у мене різні брови». Насправді, вони у всіх різні. Так, бувають випадки, коли людина приходить, і це відразу видно, різні брови кидаються в очі. В інших випадках цього не видно. У нас дві частини обличчя і вони абсолютно різні. Тому якщо у вас брови трохи відрізняються - це нормально.
  Коли я роблю брови, я не можу пояснити, чому я роблю той чи інший крок Як підібрати правильний колір брів? Наприклад, Кара Делевінь, будучи блондинкою, ввела моду на темні, практично чорні брови, і багато дівчат зараз дотримуються цього тренду, фарбуючи брови темним кольором, і не звертають увагу на те, підходить їм цей колір чи ні. Як ви прокоментуєте цю ситуацію?

  Дуже важливо правильно поєднувати колір волосся і колір брів . Брови повинні мати відтінок, ідентичний вашому кольору волосся, або бути на один тон темніше. Якщо відтінок трохи світліше, особа втрачається і стає невиразним. Все-таки брови - це важлива деталь нашого особи. Це правило стосується і відтінку фарби для брів. Заглядайте в інструкцію, там все дуже детально написано. Зараз виробники розширюють свої лінійки, і випускають відтінки навіть для рудоволосих дівчат. До речі, дуже чорною фарбою (синяво-чорний колір) не рекомендую користуватися.

  А з приводу моди скажу так: якщо у дівчини модельна зовнішність, і вона хоче бути стильною і може навіть трохи дивною, вона може робити будь-завгодно брови, головне - щоб їй подобалося.

  В яких тоді випадках можна фарбувати брови чорним кольором В яких тоді випадках можна фарбувати брови чорним кольором?

  Тільки якщо ви - смаглява брюнетка циганських коренів. Якщо немає, тоді чорний - точно не ваш колір. Брюнеткам краще заповнювати брови більш світлим відтінком, щоб створити природну тінь і тим самим зімітувати їх густоту.

  З відтінком брів визначилися З відтінком брів визначилися. Як підібрати для себе правильний продукт для брів? Чим вони відрізняються і як з безлічі підібрати щось для себе?

  Продуктів для брів Зараз дійсно дуже багато. Я люблю використовувати помадку для брів. Вони є у Maybelline, Armani, Senna, Anastasia Beverly Hills. У останньої - найширший вибір відтінків.

  Палітра відтінків помади для брів Anastasia Beverly Hills

  Помадкою мені легше користуватися, ніж олівцем: я беру скошену кисть і коли ставлю її на шкіру, у мене вже є пряма лінія.

  Помадкою мені легше користуватися, ніж олівцем: я беру скошену кисть і коли ставлю її на шкіру, у мене вже є пряма лінія

  Олівець потрібно довго розтушовувати, регулювати його натискання, а тут все просто: береш кисть і все виходить швидко, зручно і головне - красиво. Але до помадці теж потрібно призвичаїтися. Якщо з нею переборщити (чим іноді дівчата грішать), виходить ефект пластиліну на бровах. Її потрібно брати зовсім трохи, і тоді все вийде.

  Її потрібно брати зовсім трохи, і тоді все вийде

  Якщо потрібно зовсім трохи домалювати якісь ділянки, я беру лайнер для брів beautydugs або Anastasia Beverly Hills, і створюю імітацію волосків, заповнюючи порожній простір між ними.

  Олівцем для очей, думаю, все вміють користуватися. Щоб правильно використовувати тіні для брів також потрібна скошена кисть. От саме тінями, напевно, найлегше користуватися, головне - підібрати правильний відтінок.

  Це дуже важливо, тому що саме на бровах ці продукти дають рижіну. На очах це може виглядати красиво, але не на бровах.

  Як правильно вискубувати брови Як правильно вискубувати брови? Як вибрати якісний пінцет, і скільки він повинен коштувати?

  Як показує практика, пінцети, які коштують дорого, не завжди хороші. У мене є улюблений пінцет, якому років десять, а то й більше, він коштував дуже дешево і до сих пір мені служить і я його не разу не точила. Він дійсно хороший.

  Якщо раптом пінцет у вас затупився, ви завжди можете віднести його до майстерні, де точать манікюрні прилади. Також важливо, щоб пінцет у вас не падав: він від цього псується (дивіться наш матеріал про те, як правильно вискубувати брови ).

  Чи є якісь табу або поширені помилки в оформленні брів Чи є якісь табу або поширені помилки в оформленні брів?

  Є, звичайно;) Постійна помилка при оформленні брів , Яку допускають навіть бровісти - малюють широкі брови, розчісують їх вгору і роблять занадто темними. Це виглядає дуже ненатурально.

  Вона повинна починатися поступово, волоски в цій зоні у нас теж ростуть негусто.

  Вона повинна починатися поступово, волоски в цій зоні у нас теж ростуть негусто

  Брови в стилі GROW (Корекція + підкреслення брови олівцем)

  Коли робите фарбування брів, спочатку наносите фарбу на підставу і кінчик брови, і тільки потім, в останню чергу, на її підставу брови. Можете також спробувати фарбувати брови двома відтінками: світліший - біля основи брови, а темніший - для іншої частини брови. В обох випадках брову буде виглядати природно.

  Це ж правило слід використовувати в разі, якщо ви підфарбовувати брови помадки, тінями, олівцями і т.д. Починайте оформляти брову, відступивши приблизно 1 см від її початку. Коли закінчите її оформляти, догасили залишки продукту до її основи - місця, де вони починають рости.

  Як підтримувати брови в хорошому стані Як підтримувати брови в хорошому стані? Щоб вони росли і не випадали?

  Практично у кожного марки, яка випускає фарби для брів, є сироватки. Вони якраз і призначені для зростання брів. Є також бальзами - вони пом'якшують волоски і корисні дівчатам, у яких вони занадто жорсткі.
  Практично у кожного марки, яка випускає фарби для брів, є сироватки

  Сироватки та бальзами для брів: Adonia Organics, RapidBrow, Refectocil, Anastasia Beverly Hills

  А якщо хочеться зробити брову ширше і гущі А якщо хочеться зробити брову ширше і гущі? Адже часто буває, що волоски ростуть досить повільно.

  Розширити брову можна за допомогою декоративної косметики (тіні, помадки і т.д.). Також раджу фарбувати фарбою Пушкова волосся, щоб брову стала трохи ширше. Можете і сироватки спробувати, але якщо ви хочете отрост брови в тих місцях, де вони ніколи не росли, то вони вам не допоможуть - волосся все одно там не почнуть рости. У місцях, де вони колись росли, сироватка може допомогти: вона розбудить ці цибулини. Але це все дуже індивідуально. Потрібно ж також враховувати, скільки вам років, адже з віком волосся рідшають.

  Зараз дуже популярний татуаж брів Зараз дуже популярний татуаж брів. Багато дівчат хочуть, але побоюються його зробити. В яких випадках його варто робити, а в яких краще утриматися від татуажу?

  Для тих, хто хоче зробити татуаж я хочу сказати, що не бачила жодного разу, щоб це було красиво. Мені щиро шкода тих дівчат, які його роблять. Я так розумію, що татуаж роблять не візажисти, а майстри тату. А вони апріорі нічого в цьому не розуміють. Такий татуаж потім йде або в червоний, або в синій колір. Жодного разу не бачила правильну форму такого татуажу.

  Жодного разу не бачила правильну форму такого татуажу

  Приклади невдалого татуажу, який іде у синій (зверху) і червоний (знизу)

  Але зараз з'явилася нова техніка татуажу брів 6D, яка малює по волосинці, і зізнаюся, я бачила багато симпатичних робіт. Але хочу сказати, що краще за все такий татуаж виглядає, коли є свої брови, але вони не дуже густі, і майстер малює волоски між вашими рідними, тоді це виглядає дуже природно.

  А якщо малюють брову наново, тоді татуаж занадто помітний і виглядає ненатурально.

  Є випадки, коли татуаж показаний: наприклад, коли куточок брови дуже опущений і робить погляд втомленим. Тоді куточок прибирають, а на його місце набивають новий. 6D можна робити, але запорука успіху - вибір правильного майстра. Тому ставитися до цього потрібно дуже відповідально.

  Розкажіть, які брови зараз в моді, а які вже в минулому?
  Як самостійно визначити «свою» правильну форму?
  Техніка «олівця» працює?
  А якщо брову, наприклад, занадто кругла або занадто пряма, і хочеться змінити цю форму на більш правильну, що в такому випадку робити?
  Як підібрати правильний колір брів?
  Як ви прокоментуєте цю ситуацію?
  В яких тоді випадках можна фарбувати брови чорним кольором?
  Як підібрати для себе правильний продукт для брів?
  Чим вони відрізняються і як з безлічі підібрати щось для себе?
  Як правильно вискубувати брови?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только