Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Якими повинні бути ідеальні чоловічі брови: як робити корекцію, вибір форми, моделювання, фарбування, вищипування

  1. Як повинні виглядати чоловічі брови
  2. Оформлення чоловічих брів в домашніх умовах
  3. корекція
  4. Відео: техніка корекції чоловічих брів
  5. вищипування
  6. Стрижка брів
  7. Відео: найпростіший спосіб стрижки брови
  8. Відео: трідінг і тонування чоловічих брів
  9. Мікроблейдінг
  10. Оформлення брів косметичним олівцем
  11. Догляд за бровами

  У наш час про красу дбають не тільки жінки. Чоловікам також хочеться виглядати привабливо, і з цією метою вони готові вдатися до деяких маніпуляцій зі своєю зовнішністю, наприклад, до корекції і забарвленням брів. Саме брови, якщо вони надмірно густі або доходять до перенісся, здатні зробити зовнішність чоловіка більш грубою і додати йому віку. І навпаки, світлі і рідкісні брови сприяють тому, що риси обличчя губляться, стають невиразними, мужніми. Виходить, що брови грають важливу роль в тому, яке перше враження справить чоловік на оточуючих.

  Як повинні виглядати чоловічі брови

  У чоловіків брови відрізняються за формою і кольором. Що стосується останнього, то він повинен максимально гармоніювати з цветотипом зовнішності, проте не бути надмірно світлим. Форма, в свою чергу, підбирається виходячи з оцінки рис обличчя.

  Існують наступні види брів:

  • широкі (легко піддаються коригуванню);
  • тонкі (а тут потрібно бути гранично акуратними, оскільки на створення нової форми елементарно не вистачить волосків);
  • зрощені (при коригуванні форми потрібно обов'язково звільнити область перенісся від волосків);
  • вигнуті;
  • прямі;
  • вразлёт.

  Як правило, та форма брів, яка є від природи, найбільш гармонійно виглядає на обличчі. У цьому випадку її необхідно лише злегка скорегувати, прибравши зайві волоски, що виходять за загальний контур. Буває, правда, що брови розташовані "не на місці», наприклад, сходяться на переніссі, надмірно підняті або, навпаки, опущені. Це створює враження похмурості і робить погляд згаслим. Якщо так, то можна вдатися до більш серйозних змін. Наприклад, якщо брови розташовані занадто низько, то можна злегка «відкрити» погляд, вискубавши нижні ряди волосків. Але тут теж не все так просто, адже це можна зробити тільки в разі, якщо дозволяє ширина брів. Якщо ж вони тонкі, то вищипування може перетворити їх в ниточки, що не дуже привабливо, особливо для чоловіка.

  Якщо ж вони тонкі, то вищипування може перетворити їх в ниточки, що не дуже привабливо, особливо для чоловіка

  Доцільно вдатися до зміни форми чоловічих брів в разі, якщо спочатку вона має дефекти (брови занадто низькі, підняті, зрощені і т.д.)

  Слід пам'ятати, що є особливості коригування форми чоловічих брів. Вони повинні відрізнятися від жіночого варіанту.

  Чоловічі брови не повинні бути настільки ж витонченими, як жіночі, тому чоловікам підходять лише деякі їх форми

  Якщо порівнювати брови чоловічі і жіночі, то у чоловіка вони повинні бути більш широкими, без тонких елементів.

  Оформлення чоловічих брів в домашніх умовах

  Оформлення чоловічих брів включає в себе різні етапи, деякі з яких можна пропустити (наприклад, фарбування або моделювання не завжди є обов'язковими):

  • видалення зайвих волосків (корекція);
  • зміна форми (моделювання);
  • стрижка брів;
  • фарбування;
  • укладка.

  корекція

  Оцінюючи необхідність тих чи інших маніпуляцій з бровами, спочатку потрібно вирішити, змінювати їх форму чи ні. У більшості випадків це не потрібно. Однак брови можуть виглядати дещо розмито і неакуратно. Це говорить про те, що існує необхідність їх корекції, тобто видалення небажаних волосків, які вибиваються за межі форми. Це можна зробити за допомогою пінцета, триммера, нитки або навіть гарячого воску. Результат - брову стане більш виразною і акуратною.

  Відео: техніка корекції чоловічих брів

  моделювання

  Іноді для додання бровам ідеального зовнішнього вигляду необхідно скорегувати їх форму, визначити, яка найбільш підходить до рис обличчя. Основне правило, якого слід дотримуватися при коригуванні форми чоловічих брів - це максимальна природність. Ні в якому разі не повинно бути помітно, що з ними проводилися які б то не було маніпуляції. З цієї причини не рекомендується вдаватися до екстремальних змін, звичайно, якщо метою не є створення високохудожнього образу. При підборі форми слід дотримуватися певних правил:

  1. Чоловічі брови повинні відрізнятися від жіночих, тому при створенні їх форми необхідно виключити занадто виражені вигини і завужені кінчика брови.
  2. Прямі брови найбільше підходять до овального типу обличчя, хоча, як правило, така форма більше за інших підходить чоловікам і практично завжди виглядає гармонійно.
  3. Невеликий вигин брів зробить виразніше кругле обличчя з повними щоками.
  4. На худому обличчі добре виглядають напівкруглі брови, а також вони візуально зменшать занадто великий лоб.

  Найбільш зручний інструмент як для корекції брів, так і для моделювання - це пінцет

  вищипування

  Вищипування за допомогою пінцета - найзручніший і найпоширеніший варіант здійснення корекції і зміни форми брів як у чоловіків, так і у жінок. Більш того, видалення волосся інструментом вважається менш болючим, ніж, наприклад, воском, незважаючи на те, що принцип дії у цих двох методів однаковий. Ефективність вищипування пов'язана з тим, що волоски видаляються разом з коренем, тому після процедури вони довго не ростуть. А ось якщо замість вищипування просто голити зайве волосся, то це доведеться робити кожен день.

  Постійне використання пінцета може зробити волоски більш тонкими і рідкісними, тому такий інструмент потрібно використовувати дуже обережно і здійснювати вищипування тільки там, де це дійсно необхідно, не зачіпаючи брову наміченої форми.

  В першу чергу, необхідно зробити корекцію, видаливши зайві волоски з перенісся та інших небажаних місць. Потім, при необхідності, можна злегка скорегувати форму. І, нарешті, якщо брови дуже густі, то допустимо трохи прорідити їх. Робити це потрібно гранично акуратно.

  При першому вищипуванні брів можна випробувати масу неприємних відчуттів, але потім, як правило, вони стають не такими інтенсивними. Для того щоб зробити процедуру більш комфортною, можна попередньо обробити шкіру охолоджуючим гелем або рідким анестетиком. Звичайно, не варто забувати і про обробку шкіри антисептичними засобами до і після процедури.

  Після вищипування брови необхідно обробити будь-яким антисептиком, наприклад, хлоргексидином

  Вважається, що за формою брів можна визначити характер чоловіка. Наприклад, розумні чоловіки володіють рівними і густими бровами, а у ревнивих і темпераментних представників сильної статі брови зростаються на переніссі. Закруглені брови видають веселу вдачу їхнього власника.

  Стрижка брів

  Стрижка - це ще одна процедура, що дозволяє зробити брови більш привабливими. Зазвичай до цього вдаються ті чоловіки, на бровах у яких є занадто довгі волоски. Вони вибиваються із загальної маси, привертаючи до себе увагу. Процедура стрижки не займає багато часу. Проводиться вона в такий спосіб:

  1. За допомогою щіточки брови зачісували у напрямку вниз.
  2. Після цього кінчики найдовших волосків, які виявилися значно нижче інших, слід обрізати.

  Як і в інших питаннях, пов'язаних з бровами, головне тут - не перестаратися.

  Як і в інших питаннях, пов'язаних з бровами, головне тут - не перестаратися

  У продажу є спеціальні ножиці для стрижки брів

  Для стрижки брів можна використовувати тріммер. Цей інструмент продається в комплекті з насадками, в тому числі тієї, яка дозволяє прикладати його безпосередньо до самої брови. При цьому він буде зістригати тільки зайве довгі волоски. У будь-якому випадку при використанні триммера необхідно добре вивчити інструкцію.

  Відео: найпростіший спосіб стрижки брови

  Оформлення чоловічих брів ниткою

  Спосіб перетворення брів ниткою, який носить назву «трідінг», серед чоловіків не менш популярний, ніж серед жінок, але тільки не кожна людина зможе самостійно його здійснити. А ось салони краси активно пропонують таку послугу. Нитка традиційно використовується для корекції брів. Коли ж мова йде про кардинальну зміну форми або стрижці, вдаються до інших методів. Суть трідінга полягає в захопленні і видаленні зайвих волосків спеціальної перекрученої ниткою. Методика оформлення брів складається з декількох етапів:

  1. Необхідно підібрати нитку. Вона повинна бути міцною і досить еластичною. Підійде як бавовняна, так і шовкова нитка довжиною близько 50 см.
  2. Шкіру слід обробити антисептиком.
  3. Лінія брови необхідно промальовувати косметичним олівцем. Це необхідно для того, щоб видалити тільки те, що було заплановано. Все скуйовджене волоски потрібно пригладити, щоб вони не заважали. Для цього використовується фіксатор або звичайний гель.
  4. Кінці нитки з'єднати і зав'язати вузликом.
  5. Нитка необхідно надіти на пальці обох рук і перекрутити посередині 5 разів. В середині вийде маленька спіраль, яка і буде здійснювати захоплення волосків.
  6. Спіраль докласти до волосків, які необхідно видалити, і за допомогою рухів пальців здійснити захоплення. Нитка при цьому слід тримати великими і вказівними пальцями.

  Відео: трідінг і тонування чоловічих брів

  фарбування

  Процедура фарбування є досить складною і відповідальною, адже тут дуже важливо отримати такий результат, який не буде кидатися в очі. Необхідно враховувати свій колір брів і не затемнювати його занадто сильно.

  Колір брів повинен вийти максимально натуральним, приблизно на 1 тон темніше вихідного.

  Універсальними для чоловіків вважаються графітовий і попелясто-русявий кольору. У продажу є різні фарби для брів. При їх використанні необхідно чітко слідувати інструкції. Головне - не перетримати фарбу. Стійкість отриманого кольору залежить від багатьох факторів, в тому числі від структури волосся. За позитивного результату барвник тримається на бровах до півтора місяців. важливо:

  • використовувати тільки фарбу, призначену спеціально для брів;
  • попередньо здійснити моделювання форми брів;
  • при першому фарбуванні зробити тест на алергічну реакцію.

  Правильно забарвлені брови мають натуральний відтінок

  Мікроблейдінг

  Чоловіки вдаються і до мікроблейдінгу, ефект від якого триває до двох років. Це дуже зручно, так як метод дозволяє надовго забути про фарбування, але в той же час процедура досить травматична.

  Мікроблейдінг є один з видів татуажу, але завдяки спеціальній технології виконання саме цей вид дозволяє досягти ефекту натуральних брів. Це ручний метод татуажу, де сам майстер за допомогою маніпули з великою кількістю спаяних голочок (до 21 штуки) промальовує волоски. Створюються невеликі розрізи, заповнені фарбою, але вони досить швидко заживають, залишаючи тонку лінію, яку навіть поблизу практично неможливо відрізнити від натурального волоска.

  Щодо мікроблейдінга існують різні точки зору. Деякі вважають, що техніка може нанести шкоду зовнішності, так як після процедури часто залишаються шрами. Дійсно, такі випадки не рідкість, але причина зовсім не в самій техніці. Вона є складною і вимагає від майстра виняткового професіоналізму. Не всі можуть її освоїти, деяким не вистачає акуратності. Тому перш ніж звернутися в салон за такою послугою, обов'язково потрібно ознайомитися з відгуками і по можливості з самими роботами майстрів.

  Тому перш ніж звернутися в салон за такою послугою, обов'язково потрібно ознайомитися з відгуками і по можливості з самими роботами майстрів

  Мікроблейдінг дає ефект натуральних брів

  Оформлення брів косметичним олівцем

  Оформлення брів косметичним олівцем - самий незатребуваний метод серед чоловіків. Мало хто з них погодиться кожен день фарбувати брови, адже це забирає багато часу, а хтось вважатиме це жіночим заняттям. Проте брови можна і намалювати. Для цього використовується косметичний олівець, максимально гармонує з вихідним кольором брів.

  При фарбуванні не потрібно занадто натискати на олівець, краще робити невеликі штрихи, ледь торкаючись до волосків. Після цього їх потрібно розчесати спеціальною щіточкою, яка продається в косметичних магазинах. Олівцеві лінії розтушовують, створюючи натуральний вигляд.

  Догляд за бровами

  Чоловічі брови вимагають регулярного догляду, інакше вони можуть почати випадати, або їх колір стане тьмяним. Традиційно догляд за бровами зводиться до їх живлення. Для цього використовуються різні масла. Наприклад, добре підійдуть касторове або реп'яхову. Також чудовий ефект дає суміш масляних розчинів вітамінів А і Е. Наносити масла зручно за допомогою щіточки для брів, але в її відсутність можна зробити це ватним диском або навіть руками. Якщо ж вибір все-таки зупинився на ватяних дисках, то, попередньо просочивши маслом, їх можна залишити на бровах на 20 хвилин. Такий компрес буде дуже корисний.

  Такий компрес буде дуже корисний

  Реп'яхову олію зміцнює волоски брів і робить з темнішими

  Прагнення до того, щоб виглядати привабливо - природна риса кожного чоловіка. І багато хто з них стежать за тим, щоб їх брови були доглянутими. Не можна сказати, що існує якась певна мода на форму і колір чоловічих брів. У цьому питанні потрібен індивідуальний підхід. Наприклад, тон брів необхідно вибирати в залежності від кольоротипу зовнішності, а їх вигин залежить від форми особи. Однаковою популярністю серед чоловіків, що стежать за своєю зовнішністю, користуються прямі брови, напівкруглі і мають вигин. У будь-якому випадку результат повинен виглядати максимально природно. Тому при роботі з чоловічими бровами головне - не перестаратися.

  Доброго дня! Мене звати Олександра. Я з Санкт Петербурга. Юрист за освітою. Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

  Стаття прочитана 5369 раз (a).

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только