Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити форму брів: рекомендації і правила

  1. Правила догляду за бровами
  2. Корекція брів: правила вищипування
  3. Як вибрати і зробити форму брів?
  4. Тип особи і форма брів

  Брови - це дуже важлива частина особи. Вони можуть кардинально змінити зовнішність жінки, додати лиску або, навпаки, зробити обличчя перебував у занедбаному стані. Від їх форми залежить і вираз обличчя. Якщо брови неохайні, то ніякої майстерний макіяж не врятує положення. Ось чому так важливо кожній жінці регулярно стежити за бровами.
  Брови - це дуже важлива частина особи

  Крім того, потрібно знати, як зробити правильну форму брів , Щоб вони підходили типу особи.

  Правила догляду за бровами

  Існує ряд загальних правил, без дотримання яких неможливо мати доглянуті бровки. Найголовніша з них говорить, що догляд повинен бути регулярним. Буде жінка виконувати його в домашніх умовах або звернутися до професійного майстру, залежить тільки від її особистих переваг і фінансових можливостей. Але догляд в будь-якому випадку повинен бути регулярним, а не від випадку до випадку. Отже, яких правил потрібно дотримуватися, щоб брови завжди мали доглянутий вигляд і правильну форму:
  Існує ряд загальних правил, без дотримання яких неможливо мати доглянуті бровки

  1. Щодня розчісувати їх. Для цього потрібно мати спеціальну щіточку, яка дозволить максимально швидко пригладити волоски і надати нормальну форму. Процедуру потрібно проводити перед макіяжем очей.
  2. Вищипування зайвих волосків. Ідеальна форма неможлива без регулярної корекції, тому потрібно стежити за тим, щоб відразу ж видаляти всі зайві волоски, як тільки вони з'являються. Це стосується не тільки волосків під бровою, а й над нею. Не варто кардинально змінювати верхню лінію, оскільки природа краще знає, що йде кожній жінці. Але якщо помітні явно виступають за межі волоски, їх обов'язково потрібно видалити за допомогою пінцета.
  3. Фарбування брів. Якщо вони не дуже густі або не підходять до кольору волосся (наприклад, дівчина пофарбувала волосся в інший колір), то ці недоліки теж потрібно викорінювати. Надати густоти або кольору допоможе олівець, пудра або фарба - який засіб вибере дівчина, залежить тільки від особистого бажання. Олівцем або пудрою доведеться користуватися кожен день, а фарбою - не частіше 1 разу на місяць.
  4. Правильний вибір засобів для фарбування. Є одне правило по вибору кольору: у темноволосих дівчат колір брів повинен бути на 3 тони світліше волосся, а у світловолосих - на 3 тони темніше.
  5. правильно вибирати форму брів . Ніколи не потрібно сліпо слідувати тенденціям моди. оформлення брів - це не той випадок, коли потрібно бути в тренді. Робити потрібно тільки ту форму, яка підходить типу (овалу) особи. Це єдиний критерій, за яким потрібно вибирати і робити форму брів.

  Крім того, дуже важливо знати, як правильно виконувати корекцію. Наука ця нескладна, але потрібно чітко дотримуватися певних правил.

  Корекція брів: правила вищипування

  Вищипування можна проводити як самостійно, так і довіритися майстру в салоні Вищипування можна проводити як самостійно, так і довіритися майстру в салоні. Якщо дівчина хоче навчитися виконувати цю процедуру в домашніх умовах, вона повинна знати, як зробити нормальну форму брів. Подальші рекомендації допоможуть в цьому:

  1. Обробити брови і шкіру навколо них спиртом або іншим аналогічним засобом, щоб продезинфікувати шкіру. Обробити цим же розчином і щипчики. Розчесати щіточкою.
  2. Вибравши форму, яку згодом хочеться отримати, намалювати її на своїх власних бровах білим олівцем. Це буде служити орієнтиром, що підлягає вищипування, а що - ні.
  3. Всі волоски, що виходять за зазначену білим олівцем лінію, потрібно вищипнути.
  4. Вискубувати волоски потрібно тільки по їх зростанню. Це, по-перше, запобіжить їх вростання в шкіру, а по-друге, робить процедуру менш болючою. Рухи повинні бути швидкими і різкими. Захоплювати волоски потрібно у самого кореня. Залежно від больового порогу можна захоплювати відразу кілька волосин (особливо якщо таких є багато) або ж вискубувати їх по одному.
  5. Після закінчення процедури знову продезінфікувати шкіру і змастити дитячим або будь-яким іншим кремом.

  Замість білого олівця можна скористатися трафаретами для брів, які продаються в магазинах Замість білого олівця можна скористатися трафаретами для брів, які продаються в магазинах. Зазвичай в набір входить декілька форм. Прикладаючи одну за одною на-віч, будь-яка дівчина зможе вибрати ту, яка, на її думку, підходить і подобається їй більше за інших.
  Дуже важливий момент стосується вибору інструменту для вищипування. Самий хороший результат забезпечують щипчики із закругленими кінчиками. Також потрібно стежити за тим, щоб кінчики були гострими, щоб не травмувати шкіру.
  Основна корекція проводиться в зоні нижньої лінії, внутрішньої і зовнішньої частинах брів. А ось з верхньою лінією потрібно бути дуже акуратним, оскільки великий ризик кардинально змінити форму і все зіпсувати. Тому дівчатам, у яких немає достатнього досвіду в застосуванні щипців, краще зовсім відмовитися від корекції верхньої зони брови. В крайньому випадку робити це потрібно дуже обережно, акуратно і видаляти волоски по одному, уважно оцінюючи результат і необхідність подальшої корекції.

  Як вибрати і зробити форму брів?

  Щоб визначитися з формою, потрібно об'єктивно оцінити тип свого обличчя, зокрема його овал. Саме виходячи з цього параметра і вибирають форму брів. Існує кілька форм:
  Щоб визначитися з формою, потрібно об'єктивно оцінити тип свого обличчя, зокрема його овал

  1. Вигнута. Така форма відрізняється високим підйомом (найвищої його точкою) і коротким хвостиком.
  2. Пряма або горизонтальна. Вона має невеликий вигин, а обидві сторони брови розташовуються на одному рівні. Іноді кінчик (зовнішню сторону) роблять злегка заокругленим. Ця форма вимагає особливої ​​уваги до густоті брів, оскільки від цього залежить те, яке в результаті буде вираз обличчя: чим густіше брови, тим більш суворим буде здаватися особа.
  3. Дугоподібна або висхідна. Ця форма є найбільш універсальною. По-перше, вона підходить будь-якого типу особи. По-друге, граючи з висотою вигину, можна змінювати спосіб. Відрізняється ця форма тим, що зовнішній край злегка піднімається і розташовується трохи вище внутрішнього краю брови. Така форма робить обличчя більш живим і виразним.
  4. Падаюча або спадна. Відрізняється ця форма тим, що зовнішня частина брови знаходиться нижче внутрішньої. Дуже важливо при виборі такої форми стежити за кутом вигину: чим він вищий, тим імовірніше ризик, що особа буде виглядати сумним.

  Тип особи і форма брів

  Є кілька типів особи: кругле, овальне, трикутне, квадратное.е. Кожному з цих типів підходить своя форма брів.
  Є кілька типів особи: кругле, овальне, трикутне, квадратное

  1. Кругле обличчя. Такому типу підійде вигнута форма. Вона здатна згладити зайву «округлість» особи. Але потрібно уникати гострих кутів, різкого підйому і сильного вигину. Тільки м'які і плавні лінії здатні змінити овал обличчя. Категорично заборонена кругла форма.
  2. квадратне обличчя . Відмінно підійде вигнута форма, причому підійде високий підйом і довгий хвостик. Добре буде виглядати і висхідна (дугоподібна) форма. Категорично заборонені тонкі брови.
  3. Овальне обличчя . Ідеальними для цього типу особи є прямі брови. Крім того, якщо злегка закруглити кінчик і трошки збільшити відстань між бровами, це сприятиме ще краще ефекту. Близько один до одного брови розташовувати не потрібно. Категорично заборонені круті вигини.
  4. Трикутне обличчя. Висхідна форма - ідеальний варіант для дівчат з трикутним овалом особи. При цьому вигин повинен бути плавним, рівномірним і невеликим. Категорично заборонена пряма (горизонтальна) форма.

  Існує проста формула, як зробити форму, відповідну типу особи. Для цього потрібно:

  1. Відзначити початок дуги, її найвищу точку і кінець. Це можна зробити за допомогою олівця. При цьому його потрібно прикласти до обличчя так, щоб вийшло дві точки: одна повинна проходити через опуклу частину носа, друга - по лінії внутрішнього куточка ока. Місце перетину цих двох ліній визначає початок дуги.
  2. Зміщувати верхню частину олівця до тих пір, поки друга його точка не дійде до зіниці ока. Точка перетину олівця і зіниці є найвищою точкою вигину дуги.
  3. Змістити олівець таким чином, щоб він перетнувся з зовнішнім кутом ока. Місце перетину означає кінець (хвостик) дуги.


  Окремо потрібно враховувати і відстань між бровами. Воно не повинно бути менше ширини двох пальців. До верхньої точки дуга повинна мати однакову ширину, далі ширина повинна плавно зменшуватися. Всі ці дії показані на фото.

  Як вибрати і зробити форму брів?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только