Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити брови красиво в домашніх умовах за 30 хвилин

  1. Лінія брови і форма особи
  2. Як позначити форму брів?
  3. Правильний колір і густота брів
  4. макіяж брів

  Не так багато є професіоналів, які можуть швидко визначити ідеальну форму і колір брів для будь-якої панянки. Якщо брови ідеальні, можна взяти на озброєння кілька цікавих прийомів. Погодьтеся, «правильні» брови - половина вдалого макіяжу.

  Лінія брови і форма особи

  Лінія брови і форма особи

  Перед тим, як скорегувати брови, краще не вискубувати їх 1,5-2 тижні. Протягом цього часу всі волоски відростуть, і ви зможете сформувати ідеальну форму і густоту, спираючись на природні дані.

  Видаліть весь макіяж і при денному світлі критично погляньте на своє відображення.

  Щоб визначити, які брови для вас будуть ідеальними і де повинен бути їх злам, визначитеся якої форми у вас особа:

  1. кругле особа - брова повинна бути злегка загострена, з чітким зламом, не надто подовжена до зовнішнього краю.
  2. Квадратне - схожа на попередній вид, але пік вигину може розташовуватися ближче до зовнішнього краю. Вам краще не піднімати лінію брови дуже високо, щоб не надати обличчю здивований вираз.
  3. Трикутне обличчя - закруглена форма, від перенісся до піку брову йде по прямій лінії.
  4. Овальне обличчя - закруглена форма без чітко вираженого піку. Тут не підійде чітка геометрія.
  5. Витягнуте - брови, окреслені по прямій лінії з незначним підняттям до зовнішніх кордонів. Так особа стане візуально ширше.

  Вибираємо форму брів в залежності від типу особи.

  Ця градація умовна, проте дає можливість визначитися з «видом» брів, перш ніж формувати їх межі більш точно.

  Правила спираються на елементарні закони гармонії:

  • якщо підборіддя загострений, то форма брів повинна бути більш округлої;
  • якщо риси обличчя великі, то і брови слід зробити більш товстими і густими;
  • якщо подружжя тонкі, то звужувати брову до зовнішнього краю потрібно більш різко;
  • якщо у вас круглі очі, то вам не слід робити загострену брову - вона буде як ніби притискати очей зверху;
  • в разі нависає століття лінію брови потрібно трохи більше підняти;
  • ще один секрет : У відкритому стані очей повинен римувати з вигином бровной дуги, бути паралельним їй.

  Ще один нюанс: існує думка, що після видалення пінцетом зайвого дрібного гармата над бровою і під нею в місцях обробки незабаром почнуть рости довгі чорні кучері. Це не більше як вигадка, так що, дівчатка, за справу.

  Брова «працює», коли вона має правильну форму. Тоді вона може відкоригувати недоліки розташування очей, зробити погляд більш відкритим, а овал обличчя - гармонійним.

  Як позначити форму брів?

  Як визначити майбутню форму брів?

  Щоб раз і назавжди точно визначити для себе і позначити ідеальну форму і лінію брів вам знадобиться:

  • люстерко;
  • довга тонка паличка (зубочистка, олівець, кисть з довгою ручкою або фломастер);
  • темний тонкий олівець для макіяжу ;
  • зручний стілець;
  • 30-40 хвилин вільного часу.

  Для початку потрібно визначитися з точками, за якими ми малюємо лінію брови. Для цього визначаємо її межі.

  Беремо паличку і прикладаємо точно по вертикалі від крил носа до перенісся. Тобто найширша частина носа, і початок брови лежать на одній лінії. Ставимо крапку, це - внутрішня межа брови, тут вона буде починатися.

  Якщо брову заходить за цю межу, то очі будуть виглядати близько посадженими. Скористайтеся цим прийомом, якщо у вас широко посаджені очі, і ви хочете це прибрати. Але не варто захоплюватися - досить наблизити точки на 3-4 міліметра.

  Але не варто захоплюватися - досить наблизити точки на 3-4 міліметра

  Для майбутньої форми брів необхідно визначити 3 точки.

  Визначаємо пік брови. Наскільки вдало і правильно підібраний пік, настільки очей буде візуально відкритий і мигдалеподібного витягнуть.

  Беремо ту ж паличку і прокладаємо умовну лінію від кінчика носа через центр райдужної оболонки (зіниці). Дивитися в цей момент потрібно прямо перед собою. Місце, де перетинається паличка і брову - необхідний пік. Ця точка завжди повинна знаходитися вище, ніж попередня.

  Якщо у вас кругле обличчя, або занадто широко розташовані очі, то точка вигину може йти занадто далеко в сторону. В цьому випадку перенесіть її на кілька міліметрів до перенісся. При нависає столітті точку зламу потрібно підняти на 2-4 міліметра.

  Визначаємо кордон, за яку брову не повинна виходити. Креслимо умовну лінію від кінчика носа через зовнішній куточок ока. Брова ні в якому разі не повинна опускатися нижче зовнішнього куточка, щоб очі не виглядали втомленими і сумними.

  Брова ні в якому разі не повинна опускатися нижче зовнішнього куточка, щоб очі не виглядали втомленими і сумними

  Прорисовуємо майбутню брову олівцем.

  якщо очі посаджені широко, то зовнішня межа може виявитися на скроні. В цьому випадку ставимо паличку вертикально на піку вилиці, точка закінчення брови не повинна виходити за цю межу.

  Перед тим як коригувати брову пінцетом, потрібно позначити всі ці точки, промальовувати брову темним олівцем, заштрихувати її. Все що не увійшло в намальований контур, акуратно вищипує продезинфікованим пінцетом по росту волосся, щоб не викликати роздратування.

  Форма брови залежить від того, наскільки правильно і точно ви визначите 3 головні її складові: початок, злам і закінчення.

  Правильний колір і густота брів

  Як підібрати колір брів?

  Найчастіше відтінок брів збігається з натуральним кольором волосся і залишається тільки вибрати олівець чи інше засіб в колір локонів. У випадку з фарбованим волоссям необхідно правильно підібрати відтінок косметичного засобу для макіяжу брів.

  Ось основні правила:

  1. Панночкам з холодним цветотипом потрібно віддати перевагу холодним відтінкам олівця або коричневого.
  2. Брови і волосся повинні збігатися за кольором. Вони можуть бути тон в тон по відношенню до волосся, або на тон світліше.
  3. Блондинкам не слід робити макіяж брів чорним кольором. Підійде світло-коричневий, а якщо волосся попелясті - сірий.
  4. Брюнеткам зі смаглявою шкірою потрібно користуватися вугільно-чорними засобами для брів. Брюнетки зі світлою шкірою краще виглядають з бровами темно-сірого або сіро-коричневого кольору.
  5. Дівчатам з теплим рудим відтінком волосся більше підійдуть шоколадні тони. Вогненно-руді дами можуть користуватися золотисто-коричневими або теракотові косметичними засобами.
  6. Русявим дівчатам краще підібрати олівець, ідеально збігається по відтінку з волоссям, або бути трохи тепліше.
  7. Сивим жінкам слід віддати перевагу сірому або нейтральному коричневому макіяжу брів.

  Які брови краще: густі або тонкі?

  Що стосується густоти, то чим миниатюрнее у вас риси, тим рідше повинні бути брови. Однак якщо вони у вас світлі, то проріджувати волоски необов'язково.

  Якщо волоски занадто довгі, то кращий спосіб впоратися з проблемою - обстригти їх. Для цього розчешіть брову по напряму вгору і акуратно острижися кінчики, які виходять за лінію зростання.

  При виборі засобу для макіяжу потрібно керуватися загальним враженням: стежте, щоб не було дисонансу з відтінком шкіри, з кольором очей, відростають корінням волосся. Вибирайте при денному кольорі і з великої кількості варіантів.

  макіяж брів

  Є 4 основних засоби для макіяжу брів:

  • тіні ;
  • олівець;
  • маркер;
  • гель.

  Правильно фарбуємо брови.

  Якщо ми говоримо про натуральність, то тіні для брів в цьому плані просто ідеальні. Вони, як правило, продаються палетками по 2-3 кольори і наносяться за допомогою скошеної короткою кисті. Прорисуйте нижню лінію брови від внутрішнього краю до зовнішнього. Потім позначте верхню межу. Їх закінчення повинні зійтися біля скроні в тонкий хвостик.

  Олівець - варіант для тих, у кого волоски ростуть вже дуже неоднаково: якщо в тілі брови є прогалини або хвостики брови на різній висоті, або просто невдало вискубали волоски. Спочатку розчешіть брови щіточкою, надаючи їм правильну форму. Потім заповніть дрібними штрихами цілу брову , Не залишаючи жодного пропуску. Фінальний штрих - розчешіть брову дрібної щіточкою або короткою жорсткою кистю.

  Маркер створює ефект татуажу. Його головна перевага - стійкість. Техніка малювання проста: прорисуйте відразу волоски, а не верхні і нижні межі. Похибки підправити дуже складно.

  Засоби для макіяжу брів в домашніх умовах.

  Гель для брів фіксує форму і колір, що дуже зручно при несприятливих погодних умовах. Користуватися ним дуже просто: злегка розчешіть брови і все. При цьому можете наносити засіб на вже нафарбовані брови або на чисті волоски, якщо брови у вас ідеальні від природи.

  Допоміжним прийомом для ідеального макіяжу брів є світлий відблиск під лінією росту на максимально виступаючої кісточці. Візьміть будь-який світлий олівець , Або білі матові тіні, і зробіть тонким пензлем акцент під нижньою межею. Таким чином, навіть світла брову буде виглядати набагато яскравіше і виразно, граючи на контрасті.

  Правильний вибір форми, густоти і кольору брів - удача для кожної жінки. Справа ця копітка і відповідальна, але брови можуть або підтвердити красу вашого особи , Або спростувати її.

  А як ви коригуєте свої брови, щоб вони виглядали привабливо? Поділіться з нами своїми секретами в коментарях.

  Як позначити форму брів?
  Як визначити майбутню форму брів?
  Які брови краще: густі або тонкі?
  А як ви коригуєте свої брови, щоб вони виглядали привабливо?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только