Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вищипнути брови, щоб не було боляче: розкриваємо способи і їх секрети

  1. способи вищипування
  2. пінцетом
  3. Трідінг
  4. Чому болить і перестане
  5. Як полегшити біль
  6. розпарювання шкіри
  7. Пом'якшення жирним кремом
  8. охолодження брів
  9. Правильний догляд і вищипування як метод знеболення
  10. Як підготувати місце
  11. правильна техніка
  12. Догляд за бровами
  13. Корисні поради

  Сучасні стандарти моди і краси дуже суворі до дівчат. Кожна представниця слабкої статі хоче бачити ідеальне відображення в дзеркалі, тому щодня доглядає за собою.

  Даний процес включає не завжди приємні процедури, часом доводиться йти на серйозні жертви. Однією з таких заходів є вищипування брів, яке незмінно несе дискомфорт, а для деяких невмілих красунь - ще й нестерпний біль.

  Давайте поговоримо про відомих способах видалення небажаного волосся на обличчі і про те, як при цьому позбутися больових відчуттів.

  способи вищипування

  Косметологія пропонує кілька способів вищипування брів. Розглянемо кожен з них.

  пінцетом

  пінцет , Напевно, є найпопулярнішим засобом для вищипування брів. Даний інструмент ефективний, але сам процес позбавлення від зайвих волосків буде досить тривалим.

  Ще одним недоліком косметичних щипців є те, що після нього у багатьох красунь залишаються так звані «пеньки»
  Ще одним недоліком косметичних щипців є те, що після нього у багатьох красунь залишаються так звані «пеньки». Це трапляється через те, що волосинка переривається біля основи і залишається видимої, що значно псує акуратний контур брови.

  Причиною такого феномена може стати або неякісний пінцет, або ж неграмотна техніка вищипування. До речі, найчастіше дівчата скаржаться на хворобливість процесу якраз з цих причин. Саме тому рекомендуємо ні в якому разі не економити на інструменті , Не використовувати старий або, не дай Бог, іржавий пінцет. Як правильно видаляти волосся за допомогою щипців, корисно буде дізнатися у фахівця.

  Важливо! Перед використанням пінцета його обов'язково потрібно продезінфікувати спеціальним засобом. Якщо ж ваш інструмент не буде стерильним, є ризик не просто викликати подразнення і свербіж, а й «підхопити» більш серйозні речі, навіть зараження крові. Слідкуйте не тільки за своєю красою, а й за здоров'ям, адже це дві тісно взаємопов'язані речі!

  Трідінг

  На питання дівчат про те, як безболісно вискубувати брови, у багатьох салонах відповідають простим словом - «  трідінг  » На питання дівчат про те, як безболісно вискубувати брови, у багатьох салонах відповідають простим словом - « трідінг ». Дана процедура має на увазі видалення небажаного волосся за допомогою нитки.

  Суть трідінга в тому, що нитку переплітають особливим шляхом, потім прикладають до шкіри в тому місці, де необхідно видалити волосся. Майстер рухає пальцями, в результаті чого волосся чіпляється за нитку і виривається. Така нитка може обробляти одночасно досить велику площу, видаляючи кілька волосин одночасно, навіть якщо це просто пушок.

  Чи знаєте ви? Трідінг вважається найдавнішим способом видалення волосся, який розповіли європейкам східні красуні. Кожна арабська жінка повинна була пройти цей ритуал перед заміжжям. У Стародавній Персії існувала думка, що, видаливши волосся таким чином, дівчина стає дорослою жінкою.

  Головним «плюсом» роботи з ниткою є швидкість видалення волосся. Це буде не так вже боляче і болісно, ​​але впораєтеся ви самостійно з цією процедурою - велике питання.

  Дізнайтеся більше про техніку епіляції ниткою з відео:

  Чому болить і перестане

  Щоб зрозуміти, як зменшити біль при вищипуванні брів, давайте вивчимо причини таких неприємних відчуттів:

  1. Ви мажете область брів кремом перед процедурою. Це величезна помилка, адже таким чином інструмент ковзає по волосках, але не вириває їх, а значить, ви просто «тягніть» себе за волосся, і травмуєте шкіру, не отримуючи результат.
  2. Ви тягнете брову проти зростання волоска. І знову помилка, яку здійснюють багато під час корекції в домашніх умовах. Так можна лише викликати роздратування на обличчі і залишити вищезгадані «пеньки».
  3. Ви за допомогою пінцета намагаєтеся захопити відразу кілька волосин. Це боляче і небезпечно. Адже так є ризик вирвати зайве і корекція буде, м'яко кажучи, непрофесійною.
  4. У вас низький больовий поріг, що посилюється страхом. Таке часто зустрічається у зовсім юних дівчаток, адже сьогодні корекцією брів займаються і в 12 років. А що робити, адже сучасні діти почали швидше дорослішати. Повірте, дівчина, яка приступає до процедури з тремтячими руками і зі сльозами на очах, нічого хорошого зробити не зможе. Ви просто будете безрезультатно і хаотично завдавати собі біль, та ще й зіпсуєте власну красу. Тому радимо заспокоїтися і спробувати один з методів пом'якшення болю, про які розповімо нижче.

  Так що, милі дівчата, без пінцета і нитки вам брови «не зробити». Але сильного болю можна уникнути, якщо ви не станете робити вищеперелічені типові помилки.

  Як полегшити біль

  На численні прохання представниць тендітної статі були створені хитрощі, які допоможуть не стати «жертвою пінцета» і трохи полегшать процедуру. Отже, давайте розглянемо, що ж робити, якщо вам боляче вискубувати брови.

  розпарювання шкіри

  Розпарювання шкіри - це відмінний метод, як вищипнути брови не боляче і одночасно дуже красиво Розпарювання шкіри - це відмінний метод, як вищипнути брови не боляче і одночасно дуже красиво. Справа в тому, що завдяки м'якому впливу тепла ваша шкіра стане більш м'якою та еластичною.

  «Ефект лазні» сильно розширить пори, тоді волоски будуть вилучатись легко і менш чутливо.

  Досягти такого результату можна, як полежавши трохи в теплій ванні, так і приклавши локально помірно гарячий компрес. За допомогою розпарювання добре позбавлятися і від врослого волосків.

  Важливо! Будьте обережні з температурою теплого компресу: не варто робити його занадто гарячим, адже так можна і обпалити ніжну шкіру обличчя, зробивши і без того неприємну процедуру вищипування нестерпним. Температура обов'язково повинна бути комфортною для вас!

  Пом'якшення жирним кремом

  З приводу використання жирного крему перед корекцією брів вже було сказано раніше. Крем, безумовно, пом'якшить вашу шкіру і буде діяти за тим же принципом, що і розпарювання. Він може допомогти неболяче вискубати брови, але є одне «але». Після того як ви нанесли даний засіб на шкіру, варто почекати 5-10 хвилин і прибрати залишки крему з особи. Тільки після повного очищення можна приступати до процесу видалення волосся. Це довго і не дуже практично, але деяким дівчатам до душі саме цей спосіб. Вибирати, звичайно, вам.

  охолодження брів

  охолодження брів

  Про те, що лід допомагає зняти біль і набряк, відомо кожному. Допоможе він і вищипнути брови так, щоб не було боляче. Прикладаєте лід, тримайте його 2-3 хвилини і висмикуєте небажане волосся, поки шкіра нечутлива.

  Як тільки оніміння пройде, зробіть перерву. Потім прикладіть знову і повторіть процедуру. Буде чудово, якщо при цьому використовувати лід на трав'янистої основі - це додатково заспокоїть шкіру, а також послужить прекрасним антисептиком.

  Правильний догляд і вищипування як метод знеболення

  Багато пані, задаючись питанням, чи боляче видаляти волосся в салоні, відправляються туди і приходять до висновку, що все залежить від майстра, а відповідно, від досвіду і техніки виконання процедури. Саме тому можна не витрачати гроші, постійно відвідуючи фахівця, а зробити це самостійно, знаючи деякі базові правила корекції брів.

  Чи знаєте ви? Великий Мікеланджело свого часу охрестив брови «брамою раю».

  Як підготувати місце

  Існує кілька вимог до місця проведення «операції»:

  1. Як і для будь-якої косметичної процедури, для видалення зайвих волосків потрібен хороший світло. Ідеальним буде денний. Це стане відповіддю на питання, як зробити форму брів, при цьому не вищипуючи боляче. Адже якщо ви будете все добре бачити, то не доведеться смикати по кілька разів за один і той же волосся, травмуючи шкіру. До того ж, тоді форма і справді вийде красивою.
  2. Вибирайте правильне дзеркало. Воно повинно бути великим, щоб ви бачили все обличчя, і ні в якому разі не збільшувальним. Інакше можна захопитися і вищипнути зайве.
  3. Вам повинно бути зручно і затишно. Виконувати процедуру краще сидячи, так ви трохи розслабитеся.

  Виконувати процедуру краще сидячи, так ви трохи розслабитеся

  правильна техніка

  Основні правила техніки вищипування такі:

  1. Волоски потрібно виривати у напрямку їх росту.
  2. Працюючи пінцетом, беремо кожну волосину окремо.
  3. Під час процесу натягуємо шкіру.
  4. Обов'язково розпарює / розм'якшує шкіру або використовуємо лід.
  5. Висмикувати небажаний волосся потрібно максимально різко.
  6. Малюємо контур брови перед процедурою. Це ніяк не вплине на хворобливі відчуття під час процесу, але позбавить вас від надто тонких брів і від стресу.
  7. Проводимо дезінфекцію інструментів і шкіри до і після корекції.
  8. Захоплюємо волоски максимально близько до кореня.

  Ознайомтеся з технікою вищипування брів пінцетом на відео:

  Догляд за бровами

  Догляд за бровами може включати використання різних масел і, звичайно ж, розчісування спеціальною щіткою. Це робить волоски слухняними, а саму шкіру м'якою, але використовувати масло стоїть за кілька годин до процесу вищипування.

  Ще одним маленьким секретом є підстригання брів, яке останнім часом дуже популярно серед модниць. Можливо, вам не потрібно виривати так багато волосків, цілком достатньо буде їх трохи підрізати. Так ви зможете уникнути зайвих мук і будете в тренді.

  Корисні поради

  Поговоримо ще про деякі речі, які потрібно знати, щоб не мучити себе і не боятися корекції брів, а також відповімо на популярні питання:

  1. Спочатку фарбувати, а потім вискубувати. Так-так, саме така послідовність, милі дами. Адже якщо ви вчините навпаки, то фарба / хна потрапить в маленькі ранки, які в будь-якому випадку залишаться після вищипування. Таким чином, ви ризикуєте відчувати дискомфорт (свербіж, висип, біль, нариви) після процедури. До того ж, так фарбою вже буде позначена потрібна форма.
  2. Чи боляче вискубувати брови в перший раз? Швидше трохи незвично, якщо ви робите все правильно. Але якщо ви недосвідчені і будете робити помилки, то, звичайно ж, буде дуже боляче.
  3. В якому віці можна починати робити корекцію брів - справа, звичайно, ваше. Але якщо вам всього 14 років і зайвого волосся не так багато, нема чого себе мучити. У такому віці можна дозволити собі їх освітлити і підрізати, ось і все.

  Корисні поради та Лайфхак для краси брів в цьому відео:

  Сподіваємося, що викладені секрети допоможуть вам стати чарівними без болю і жертв. Пам'ятайте, що доглядати за собою просто; головне - робити це правильно. Чим краще ви підготуєтеся до процедури, тим легше вам буде згодом.

  Чи знаєте ви?
  Чи знаєте ви?
  Чи боляче вискубувати брови в перший раз?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только