Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як вибрати форму брів за типом обличчя

  1. Огляд форм брів
  2. правило олівця
  3. Форма брів за типом обличчя
  4. Овальний тип особи
  5. круглий тип
  6. квадратний
  7. трикутний
  8. ромбоподібний
  9. прямокутний
  10. серцеподібний
  11. грушовидний

  З цієї статті ви дізнаєтеся:

  Брови відображають ту емоцію, яку відчуває людина. Якщо він дивується - вони повзуть вгору, сердиться - збирають зморшки на переніссі, фліртує - грайливо грають своїм зламом. При цьому дуже важливо, який вигин вони мають спочатку. Якщо при корекції він був підібраний не зовсім вдало, на обличчі може назавжди застигнути має комічний ефект вічного подиву або маска постійного невдоволення. Щоб таких неприємних моментів не було, потрібно знати, як вибрати форму брів - за типом обличчя, розрізу очей, кольору волосся і навіть губ. Це дозволить виглядати природно і красиво.

  Огляд форм брів

  З цієї статті ви дізнаєтеся:  Брови відображають ту емоцію, яку відчуває людина

  Огляд форм брів

  Перш ніж з'ясовувати свій тип особи і міркувати, дивлячись в дзеркало, над тим, яку форму брів вибрати під нього, потрібно уявляти собі весь той арсенал краси, який пропонують сучасним жінкам стилісти. При цьому бажано дотримуватися основних тенденцій, щоб не уславитися старомодною або провінціалкою. Наприклад, тонкі ниточки вже давно не в тренді, так як природні, досить широкі смужки змінили їх кілька років тому і вітаються всіма будинками моди. Отже, з чого ж ми можемо вибрати.

  • Дугоподібні / класичні

  Дугоподібна форма брів вважається класикою і тому дуже поширена. Вона створюється просто, не вимагає особливого догляду. Підходить східного типу обличчя і загостреними підборіддя. Візуально пом'якшує різкі лінії. Робить акцент на очі, завдяки чому погляд стає відкритим, розріз немов розширюється. Тут можна сміливо експериментувати з макіяжем.

  Це універсальна форма брів, яка підходить більшості типів особи: квадратному, овального, круглого. Робить очі набагато ширше, піднімає їх куточки. Пом'якшує риси обличчя, надає висловом ледь вловиме кокетство, молодить. Створює акцент на верхній частині особи, прекрасно коректує візуально грубі лінії. Якщо злам зробити занадто високо, вираз обличчя стає ляльковим і неприродним.

  Вигнута форма брів підходить трикутного, витягнутому в довжину особі. Це ідеальний варіант для великого носа. Виглядає завжди дуже цікаво і жіночно. Привертає до себе увагу. Робить очі широко розкритими, візуально звужує вилиці, надає лініях витонченість і аристократизм.

  • Прямі / горизонтальні

  Пряму форму брів краще вибрати власницям овального і витягнутого типу обличчя. Горизонтальні лінії його розширять, зменшать розмір. Риси стають правильними і тонкими. Максимальний акцент робиться на погляд. Дуже низько розташовані до очей брови надають обличчю виразу ніжності, а погляду - наївності.

  Форму брів «будиночком» потрібно вибирати дуже акуратно, щоб не надати обличчю якраз те саме комічний ефект вічного подиву. Вони підходять далеко не всім - лише тим, у кого підвищений центр брів від природи.

  • округлі плавні

  Округла, плавна форма брів вважається універсальною, так як підходить всім типам особи, роблячи погляд широким і відкритим, зробивши основний акцент на очах.

  • Висхідні / вразлёт

  Висхідна форма відрізняється низькою точкою початку брови і високою - її закінчення. Надає погляду живе і виразне вираження.

  • «Крило чайки»

  Форма брів у вигляді крила чайки - універсальна для будь-якого типу зовнішності. Пом'якшує гострі риси овального, робить чіткими м'які контури круглого. Для останнього стилісти рекомендують трохи більше загострити злам. Така форма брови допускає вищипування волосків знизу і зверху (якщо дуга від природи густа і широка).

  Класифікацій форм брів у стилістів існує багато: гармонійні і вульгарні, природні і східні, короткі і довгі, широкі і вузькі, висхідні і падаючі. Але серед усього цього різноманіття потрібно знайти щось виключно своє, що зробить погляд по-справжньому привабливим, а вираз обличчя - милим і нітрохи не комічним або ляльковим. Це буває дуже складно. І якщо в салоні, наприклад, майстер обов'язково підкаже, як вибрати форму брів для татуажу, так як це в його компетенції, то самостійно це зробити досить важко. Добре, що є відоме «правило олівця», яке стане ідеальним виходом з такої ситуації.

  Корисна інформація.Якщо ви не хочете йти до майстра в салон, а самі не впевнені, яку форму брів вибрати для свого типу особи, можна скористатися численними онлайн-сервісами, в які досить усього лише завантажити свою фотографію, а вони автоматично підберуть вам те, що потрібно.Варто спробувати!

  правило олівця

  правило олівця

  Якщо ви, вивчивши масу літератури, як вибрати відповідну форму брів, важко, «правило олівця» стане рятівною ниточкою. Правда, воно не дозволяє експериментувати з зламами, але створити класичний вигин воно допоможе. Дана методика пропонує відкоригувати форму брів за трьома лініями, які подумки проводяться по кожній половині особи. Вони визначають оптимальне початок брови; місце, де брову закінчується; ділянку, де вона має максимальний вигин.

  Якщо важко проводити лінії мислення, скористайтеся олівцем (звідси і назва) або лінійкою, прикладаючи їх до обличчя так, щоб вони пролягали через описувані точки. Місця, що визначають форму, вигин, довжину брів, краще теж відзначати за допомогою олівця ледве помітними точками. Для цього дотримуйтесь таким алгоритмом.

  1. Провести першу лінію від крила носа до перенісся через внутрішній кут ока, продовжити її до брови, відзначити місце перетину. Волоски, що виступають за лінію, безжально видаляються.
  2. Провести другу лінію від крила носа в бік скроні через зовнішній куточок ока. Відзначити точку перетину цієї лінії і брови. Всі волоски, які виступають за неї, видаляються. Якщо брову занадто коротке і не доходить до зазначеної другий точки, при накладенні макіяжа її слід подовжувати до цього моменту.
  3. Провести третю лінію від крила носа через радужку очі, але дивитися в цей момент потрібно обов'язково прямо перед собою. Крапка перетину третьої лінії з бровою є найвищою точкою зламу.

  Ось як просто і швидко в домашніх умовах намалювати собі потрібну форму брів без всіляких онлайн-сервісів і навіть без послуг майстра. Обов'язково випробуйте цю методику, щоб переконатися в тому, що це хоч і класика, але дуже ефективна і дієва. Оцінюючи отриманий результат, не забувайте про своїх природних, індивідуальних даних. Було б непогано освоїти мистецтво, як вибрати форму і довжину брів за типом обличчя, щоб вони були не просто природними і красивими, а ідеальними.

  Майте на увазі.«Правило олівця» для вибору форми брови, відповідно до свого типу особи, називається також «правилом трьох точок», «правилом трьох ліній», «правилом золотого перетину».Всі ці методики - одне і те ж.

  Форма брів за типом обличчя

  Форма брів за типом обличчя

  Кожна людина має індивідуальні пропорціями і типом обличчя. Якщо подумки в дзеркалі окреслити його овал, може вийти одна з геометричних фігур, які покладені в основу даної класифікації. Жінка просто зобов'язана знати, що собою являють обриси її милого личка, тому що це полегшить пошук ідеальної стрижки та зачіски, допоможе створити досконалий макіяж і навіть підібрати стильний одяг. Так що освоюємо мистецтво, як вибрати форму брів за формою обличчя.

  Овальний тип особи

  Якщо ви не знаєте, яку форму брів вибрати для овального особи, стилісти вас однозначно порадують, так як вважають такий тип особи ідеальним. І помилитися тут дуже важко.

  Можна, можливо:

  • «Будиночком»;
  • крило чайки;
  • зі зламом;
  • дугою;
  • прямі.

  Не можна:

  • Не варто вискубувати брови в тонку ниточку.
  • Не рекомендується також при овальному типі особи фарбувати їх в занадто темні кольори.

  З формою брів для овального типу обличчя дуже важко помилитися, так як йому підходять буквально будь-які вигини і злами. Це широке поле для експериментів і створення кожного разу все нового і нового образу.

  круглий тип

  Багато жінок не можуть, яку форму брів вибрати для круглого особи, вважаючи такий тип недоліком (і абсолютно даремно).

  Можна, можливо:

  • Ідеальний варіант - брови класичної форми, коли їх пряма лінія злегка згинається до кінця.
  • Рекомендується відростити брови, щоб надати їм трикутну форму, визначивши найвищу точку вище кінцевої точки брови.
  • Якщо очі посаджені дуже близько, досить зробити відстань між бровами трохи ширше - і недолік буде компенсований.

  Не можна:

  • Не рекомендується робити різких підйомів або опускати злам низько - погляд тут же стане неприродно здивованим або сумним.
  • Протипоказані брови округлого типу, які в невигідному світлі підкреслять форму особи.

  Завдання форми брів для круглого типу особи - трохи його витягнути.

  квадратний

  Як підбирається форма брів для квадратного особи, у якого ширина чола, щелепи і скронь приблизно однакова?

  Можна, можливо:

  • Широкі брови з плавним, округлим вигином.
  • Зігнутої повинна бути верхня частина брови, зате внутрішню лінію потрібно зробити прямий.

  Не можна:

  • Протипоказана квадратна форма брів.

  Завдання брів на квадратному обличчі - надавати йому відсутню плавність і гармонійність, компенсувати важкий підборіддя і відволікати увагу на себе.

  трикутний

  Давайте подивимося, яка форма брів для трикутного особи може стати ідеальною, а що буде неправильно в питанні її вибору.

  Можна, можливо:

  • Відмінний варіант - коротка довжина і легкий вигин.
  • Хоча непогано виглядатимуть і брови з високим «піком» - «будиночком».

  Не можна:

  • Надмірно чіткі, прямі лінії брів внесуть дисбаланс в таку зовнішність, порушать пропорції.

  Ваше завдання - за допомогою брів згладити занадто загострені точки свого трикутного особи.

  ромбоподібний

  Якщо вас цікавить форма брів для ромбовидного особи, придивіться до Тейлор Свіфт і Дженніфер Еністон. Такий тип особи поєднує в собі серце і квадрат.

  Можна, можливо:

  • Ідеальний варіант - класична форма брів з м'яким вигином.
  • Спробуйте оформити брови трохи ширше їх натуральної форми.

  Не можна:

  • Прямі брови.
  • Чіткий вигин.

  Завдання брів на ромбоподібному особі - пом'якшити його контури, зробити вилиці не такими широкими.

  прямокутний

  Який може бути форма брів для прямокутного особи, якщо відстань між вилицями і скронями приблизно однаково?

  Можна, можливо:

  • Прямі брови зроблять обличчя візуально коротше.
  • Якщо початок брови зробити якомога далі від перенісся, погляд стане більш відкритим.

  Не можна:

  • Округлі брови витягнуть обличчя і порушать пропорції.

  Завдання - зробити обличчя коротше в довжину.

  серцеподібний

  Як вибрати брови для серцеподібної форми особи (іноді його відносять до трикутним, але у нього риси більш м'які, без гострих контурів і кутів)?

  Можна, можливо:

  • «Пік» брови повинен бути заокругленим.
  • Форма повинна бути дуже чіткою.
  • Товщину вибирайте максимально натуральну.

  Не можна:

  • Пряма форма брів протипоказана.

  Завдання брів при серцеподібної форми обличчя - компенсувати занадто вузьке підборіддя.

  грушовидний

  Труднощі може створити форма брів для грушоподібної особи, так як здест може бути тільки один варіант.

  Можна, можливо:

  • Брови потрібно опустити до перенісся і злегка підняти до скронь.
  • Зовні така брову буде являти собою за формою «крило чайки» з подовженими прямими «хвостиками».

  Не можна:

  • Занижувати брову.

  Лайфхак. Якщо ви все-таки не можете підібрати підходящу форму для брів, придбайте спеціальні трафарети. Вони допоможуть вам промальовувати різні вигини і злами (навіть від знаменитих голлівудських красунь), щоб нарешті визначитися, що вам підходить ідеально.

  Ось як вибрати форму брів за типом обличчя: самостійно, просто, швидко і ідеально. Якщо все зробити правильно, можна створити неповторний образ фатальної красуні, яка здатна своїм загадковим і виразним поглядом звести з розуму будь-якого чоловіка. Обов'язково керуйтеся цими нехитрими, але дуже корисними правилами, а також враховуйте поради від професіоналів - стилістів, які знають, як зробити вашу зовнішність досконалою.

  Читайте також:

  Як позбутися від мішків під очима: огляд методик

  Як вибрати губну помаду: склад, типи, відтінки

  Читайте також:

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только