Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як роблять татуаж брів (36 фото), де навчитися робити його правильно, догляд після тату, фото і відео процесу

  1. Лікнеп на тему «Татуаж»
  2. Кілька слів про форму
  3. Ще раз про колір
  4. Поради майстра
  5. техніка татуажу
  6. Правила роботи з пігментами
  7. Татуаж, як біологічний процес
  8. Исповедь любителя татуажу
  9. слово майстру
  10. Куди піти вчитися
  11. Підбиваючи підсумки

  Татуж! Ця тема за останній десяток років стала найбільш обговорюваною і спірною, яка поділила людей на два табори. Перші хочуть, щоб їх брови завжди мали потрібну форму і яскравий колір, а другі з усмішкою дістають стопку фото з невдалими варіантами татуажу і єхидно запитують «Ви цього хочете?». Я вирушаю на пошуки істини і відповіді на питання, як роблять татуаж брів. Татуж

  Не знаєте, який татуаж брів краще робити? Тоді сьогоднішня стаття спеціально для вас.

  Лікнеп на тему «Татуаж»

  Татуаж - найближчий родич татуювання, відрізняються техніки лише глибиною введення пігменту.

  Любов до природності витіснила тонкі чорні брови з модного Олімпу і дала початок появи нових технік татуажу, які і покликані створити той самий натуральний ефект.

  техніки татуажу

  1. Європейський метод. Передбачає проведення татуажу нанесенням окремих штрихів однієї довжини і відтінку. При цьому «волоски» розташовуються паралельно один одному.

  Техніка такого методу татуажу брів по достоїнству буде оцінена володарками слов'янського типу зовнішності, оскільки дозволяє створити «волоски» акуратно «зростаючими» в одному напрямку.

  Техніка такого методу  татуажу брів  по достоїнству буде оцінена володарками слов'янського типу зовнішності, оскільки дозволяє створити «волоски» акуратно «зростаючими» в одному напрямку

  Європейська техніка

  1. Східний метод. На відміну від європейського методу, штрихи при виконанні східного мають різну довжину і розташовуються з урахуванням природного росту волосся.

  Вибирати дану методику я б радила тим, хто має достатньо темні і густі брови.

  Вибирати дану методику я б радила тим, хто має достатньо темні і густі брови

  Східна техніка

  1. Растушевка. Для виконання даного методу використовується пігмент декількох відтінків. На підставу брови наносять світлий колір, в той час як кінчик опрацьовується більш темним. В результаті створюється натуральний ефект брів, забарвлених тінями або олівцем.

  Растушевка в татуаже брів

  1. Змішаний метод. Об'єднав в собі переваги розтушовування і волоскової техніки. На 1/3 брови наноситься пігмент середньої інтенсивності і проводиться процедура розтушовування, 2/3 (кінчик) опрацьовується в волоскової техніці з використанням темного пігменту.

  Кілька слів про форму

  Складові вдалого татуажу: правильно підібрана форма, колір і техніка нанесення.

  Отже, форма.

  Головна помилка, яка призводить до появи демотиваторів на тему «Очікування / реальність» - бажання отримати такі ж брови, як на картинці в глянцевому журналі. Ви можете годинами зітхати над бровами Діти фон Тіз або Меган Фокс, але це не дасть гарантії того, що отримавши жадані бровки будиночком, ви знайдете гармонійний образ.

  Ви можете годинами зітхати над бровами Діти фон Тіз або Меган Фокс, але це не дасть гарантії того, що отримавши жадані бровки будиночком, ви знайдете гармонійний образ

  Класичний спосіб створення форми брів

  Пам'ятайте! Орієнтиром у виборі форми брів повинен стати тип особи і його риси, що вимагають візуальної корекції.

  Форма особи Інструкція по вибору форми Кругла Зупиніть свій вибір на зламаній формі з високим підйомом і коротким кінчиком. Подовжена Ваш вибір - брови прямої форми з мінімальним вигином і достатньою віддаленістю від перенісся. Трикутна Рекомендовані злегка підняті рівномірно вигнуті брови, середньої довжини. Квадратна Оптимальний варіант - високо підняті, довгі дугоподібні брови. Форма особи Інструкція по вибору форми Кругла Зупиніть свій вибір на зламаній формі з високим підйомом і коротким кінчиком

  Трафарети для створення форми брів

  Ще раз про колір

  Перед тим як навчитися робити татуаж брів, доведеться присвятити трохи часу питання колористики. У рідкісних випадках для татуажу використовується чистий пігмент в тому вигляді, в якому він пропонується виробниками. Швидше за все, вам доведеться чаклувати над отриманням необхідно відтінку.

  Швидше за все, вам доведеться чаклувати над отриманням необхідно відтінку

  При виборі кольору своїми руками важливо враховувати не тільки його інтенсивність, а й належність клієнта до холодної або теплої колірної гамі

  Як орієнтир при виборі відтінку брів використовують колір волосся.

  1. При роботі з блондинками можете сміливо розглядати гаму коричневих і світло-коричневих відтінків. Якщо в кольорі волосся присутні нотки попелястого, використовуйте фарбу з сіруватим холодним пігментом.

  Порада! Блондинкам зі світлою шкірою і сірими (світло-синіми, сіро-зеленими) очима рекомендовані світло-коричневі відтінки для татуажу брів.

  Блондинкам зі світлою шкірою і сірими (світло-синіми, сіро-зеленими) очима рекомендовані світло-коричневі відтінки для татуажу брів

  Поєднання чорних брів і яскравого блонда в реальному житті недоречно і добре виглядає тільки з екранів телевізорів

  1. Під поняття «русяве волосся» потрапляє відразу кілька відтінків, тому універсального кольору для татуажу брів не існує. Зі свого досвіду я б рекомендувала дотримуватися правила - колір брів повинен бути світліше вій, але темніше волосся на 1-2 тони.

  Шукати відповідний колір варто в палітрі каштанового і теракотового. Темно-золотисті тони підійдуть представницям нордичного типу зі світлою шкірою і блакитними очима.

  До темно-русявим відтінкам підбирайте насичений коричневий або шоколадний, а ось темно-каштановий підійде лише тим, у кого смаглява шкіра.

  Порада! Якщо ви тільки починаєте свою діяльність в сегменті татуажу брів, відмовтеся від ідеї використовувати чистий чорний пігмент. У більшості випадків він дає синюватий відтінок і обов'язково вимагає змішування з коричневим або червоним.

  У більшості випадків він дає синюватий відтінок і обов'язково вимагає змішування з коричневим або червоним

  Який татуаж брів краще зробити? Той, який буде максимальне гармоніювати з відтінком волосся і вій.

  1. Дівчатам з рудим волоссям можете сміливо пропонувати класичну коричневу або темно-коричневу палітру. Крім того, бажано щоб брови були на тон світліше волосся.
  2. Розмова про шатенка я почну з того, що з їх бровами початківці майстра допускають найбільшу кількість помилок. Пам'ятайте, що навіть дівчатам зі смоляними волоссям не підійдуть чорні брови, вибирайте темно-коричневі і темно-сірі відтінки.

  Якщо зовнішність об'єднала чорне волосся і світлу шкіру, розгляньте варіант використання палітри від світло-коричневого до темно-сірого.

  Якщо зовнішність об'єднала чорне волосся і світлу шкіру, розгляньте варіант використання палітри від світло-коричневого до темно-сірого

  Навіть для натуральних шатенок не рекомендується використання чистого чорного кольору

  1. При роботі з брюнетками важливо враховувати не тільки колір волосся, але і відтінок шкіри. Для світлошкірих краще використовувати коричневий з невеликим вмістом синього пігменту, який прибере непривабливу червоність.

  Поради майстра

  У пошуках «свого» майстра я познайомилася з Галиною Танаєвим, яка не тільки створює вічну жіночу красу, а й навчає перманентного макіяжу в своїй авторській школі.

  Своїми секретами правильного татуажу брів Галина поділилася і зі мною.

  Трохи «поголлівудім» - форми брів зірок кіно

  1. правильно обрана форма брів за типом обличчя може візуально скорегувати недоліки зовнішності. Наприклад, овальне занадто видовжене обличчя можна трохи розширити, збільшивши відстань між бровами.
  2. 2/3 брови повинні йти вгору, а 1/3 - вниз.
  3. Внутрішня частина брови повинна бути ширше зовнішньої.
  4. Нижня лінія брови від початку до згину повинна бути максимально рівною.
  5. Широкі модні брови підходять далеко не всім, відмовитися від ідеї доведеться власницям дрібних рис обличчя і тонких губ.

  Впевнена, що ви не знаєте! Майстри татуажу і візажисти сходяться на думці, що форма брови повинна повторювати обрис верхньої губи.

  техніка татуажу

  Отже, якщо ви вирішили стати майстром на даному терені, прийшов час розповісти, як правильно зробити татуаж брів.

  Отже, якщо ви вирішили стати майстром на даному терені, прийшов час розповісти, як правильно зробити татуаж брів

  Етап 1 - розмітка форми брови

  Процедура починається з відтворення ескізу, на даному етапі важливо враховувати не тільки форму обличчя клієнта, але і його вік. Вся справа в тому, що з часом тканини шкіри опускаються, ніж старше ваш клієнт, тим швидше проходить цей процес.

  Як би парадоксально це не звучало, але при відображенні вам необхідно отримати ту форму брів, яка не буде виділятися на обличчі окремою частиною, а гармонійно впишеться в образ. Пам'ятайте, що брови беруть участь в міміці і є рухомими.

  Пам'ятайте, що брови беруть участь в міміці і є рухомими

  Етап 2 - корекція

  Зверніть увагу! Отрісовивая ескіз, враховуйте, що хвостик брови не може розташовуватися нижче її головки.

  Завершивши художній етап, можна переходити до корекції форми за допомогою пінцета або нитки. Всі волоски, які виходять за раніше позначену форму, підлягають видаленню.

  Всі волоски, які виходять за раніше позначену форму, підлягають видаленню

  Етап 3 - промальовування форми

  При техніці розтушовування в колірній мікс пігментів додають воду для ін'єкцій, це дозволяє домогтися розмитого ефекту. Для європейської та східної волоскової техніки пігмент розбавляти.

  Етап 4 - нанесення татуажу

  При введенні пігменту важливо проводити процедуру поетапно, шар за шаром. Дане правило особливо актуально в техніці розтушовування. Крім того, пам'ятайте, що нижня лінія брови повинна бути чіткішою, а верхня - трохи розмитою.

  Правила роботи з пігментами

  Палітра пігментів для татуажу

  Отже, пігменти. Обиватель назвав би їх фарбами і частково мав би рацію. Пігменти складаються з двох частин - фарбувального речовини і розчинника. Останній може бути спиртовим, гліцериновим або сорбітолового.

  пігменти BioTouch

  Якщо ви початківець майстер, враховуйте, що найбільш щільним кольором мають гліцеринові пігменти. А ось водно-спиртові з часом втрачають первозданну яскравість.

  Фарбувальні пігменти можуть бути органічними змішаними і мінеральними.

  Наведу приклад використання різних відтінків пігменту в роботі:

  Відтінок Інструкція та рекомендації Blak (чорний)

  • Для стрілки, межреснічного зони.
  • Для виключення вірогідності отримання синього подтона рекомендується додавати Burgundy, Red або Orange в кількості 10% від загального обсягу.
  Chocolate Brown (Шоколадний коричневий)
  • Використовувати для створення «чорних брів» (IV-VI типи по Фітцпатріку).
  • Для запобігання синяви додають Orange або Real red (10% обсягу).
  • Для легкого освітлення підійде Light Brown (не більше однієї краплі).
  Dark Brown (Темно коричневий)
  • Для отримання класичних темно-коричневих брів (III-V типи по Фіцпатріку).
  Трохи світліше (MP) Chocolate Brown
  • Рекомендується використовувати на оливковій і темній шкірі.
  • Для виключення синяви використовувати Orange.
  Brown (коричневий)
  • Дозволяє отримати рудуваті брови (I-III типи по Фіцпатріку).
  • Для профілактики почервоніння в кольорі додайте Olive (10% загального обсягу).
  Light Brown (золотисто-коричневий)
  • Для світло-коричневих брів (I і II типи по Фітцпатріку).
  • Підходить для дівчат англосаксонського типу.
  • Щоб уникнути утворення рожевого подтона додають Olive (10% загального обсягу).
  • Висвітлюються Yellow або Taupe.
  Taupe (сіро-коричневий)
  • Для світлих брів (I і II типи по Фіцпатріку).
  • Підходить для розтушовування на світлій шкірі. Дозволяє отримати світло-коричневу палітру для корекції рожевих брів.
  • Більш світлий тон отримують додаванням Yellow.
  Gray (сірий)
  • У чистому вигляді дає насичений сірий відтінок, підходить для татуажу сивих брів.
  • При роботі з I - II типами рекомендується додати Beige або Taupe (1 краплю).

  Палітра пігметов Amiea Derma Safe, рекомендованих для татуажу брів

  Окремо варто розглянути правила корекції невдалого татуажу, відтінок якого знайшов рожевий, синій або зелений подтон:

  1. Занадто темний відтінок. Підходить перекриття відтінком Yellow. Не рекомендується використовувати White і Beige, велика ймовірність отримати контрастні білі плями.
  2. Сірий або синій відтінок. Використовуйте помаранчевий відтінок для підготовчої розтушовування.
  3. Рожевий відтінок. Основний колір для перекриття - Taupe. За допомогою Beige можна ліквідувати невеликі помилки.

  Татуаж, як біологічний процес

  Тепер ви знаєте, як правильно робити татуаж брів, але якщо хочете стати справжнім професіоналом у своїй галузі, вам не обійтися без основ біології. Навіщо?

  • По-перше, це дозволить вам зрозуміти принципи і процес загоєння, а також уникнути багатьох помилок.
  • По-друге, ви зможете відповісти на питання своїх клієнтів.

  Як відбувається введення пігменту? За допомогою голки, яка, проникаючи під шкіру, руйнує епідерміс, судини і клітини сполучної тканини.

  У відповідь на такий «свавілля» шкіра запускає місцевий, захисний судинно-стромальних процес, який в народі більше відомий, як запалення. З вищесказаного робимо висновок, що набряк, біль і почервоніння - природні процеси при проведенні татуажу.

  Процес загоєння татуажу

  При ексудації через розширені пори і стінки шкіри випливає найбільш рідкий компонент крові - плазма, тому збільшується внутритканевое тиск і утворюється набряк. Через 4 години після проведення татуажу до пошкодженої області направляються лейкоцити, що створюють лейкоцитарний інфільтраційний вал. Лімфа і кров проходять на поверхню шкіри, утворюють скоринку і струп, що захищає ділянку шкіри.

  Підіб'ємо проміжний підсумок - утворення кірочок не залежить від уміння майстра і є обов'язковим і необхідним етапом загоєння, який регулюється організмом.

  Через 3-4 дні настає етап репродукції, який супроводжується посиленим клітинним поділом по краях рани. Формуються трубковидную освіти, що ростуть назустріч один до одного і з'єднуються в судинні капілярні петлі. В результаті в місці пошкодження відновлюється кровоносна система.

  Порада! Процес регенерації можна прискорити, використовуючи креми з женьшенем і китайським лимонником.

  Завершальний етап - епітелізація. Клітини базального шару починають максимально інтенсивно ділитися і «наповзає» на центр рани, формується базальна мембрана, що заповнює дефект, що утворився. Після відторгнення струпа рана посилено лущиться, утворюється безліч рогових лусочок. Процес завершується через 3-4 дня.

  Як це виглядає без біологічних і медичних термінів? Поспішаю поділитися особистим досвідом.

  Исповедь любителя татуажу

  Моя розповідь був би неповноцінним без реальної історії. Це буде не тільки думка і міркування про доцільність татуажу, але маленький щоденник з рекомендаціями для тих, хто приймає рішення про татуаже або вже його зробив.

  Отже, приступимо.

  Перше питання, що вимагає розгляду - чому або навіщо? У мене світле від природи брови і повна відсутність почуття симетрії, тому щоденне фарбування їх олівцями, тінями і новомодними помадами приводило мене в ранкове зневіру.

  Рішення прийнято - татуаж.

  Майстри я вибирала недовго і орієнтувалася на відгуки друзів і знайомих. І ось день «Х» настав. Вся процедура зайняла не більше 30 хвилин, за цей час було створено контур і повне заповнення форми.

  Вся процедура зайняла не більше 30 хвилин, за цей час було створено контур і повне заповнення форми

  Брови «До»

  05.04.2013

  Із дзеркала на мене дивився чоловік з чорними бровами і трохи почервонілий областю навколо них. Форма здавалася ідеально рівною, а ось колір трохи бентежив.

  Перший час я б рекомендувала використовувати «Бепантен», який відмінно позбавляє від відчуття стягнутості.

  Відразу після процедури

  06.04.2013

  Прокинувшись вранці, я відразу помчала до дзеркала з думкою «Я ж брови зробила!». На мене з дзеркала все так само уважно подивився людина з чорними бровами, які ще трохи «нили» при дотику. Почервоніння повністю зійшла, але від «Бепантена» я не відмовилася.

  Почервоніння повністю зійшла, але від «Бепантена» я не відмовилася

  День перший

  07.04.2013

  Весь попередній день я активно розглядала свій свіженький татуаж в дзеркалі, тому він мені набрид, і я перестала до нього ставитися як до новинки.

  На третій день запускається процес загоєння, на місці брів утворюються тоненькі скоринки, які помітні тільки при ретельному розгляді. Але будьте впевнені, вас з такої відстані ніхто розглядати не буде.

  День другий

  08.04.2013

  Легке відчуття стягнутості ліквідую «Бепантеном», 2 рази на день обробляю брови «хлоргексидину».

  Легке відчуття стягнутості ліквідую «Бепантеном», 2 рази на день обробляю брови «хлоргексидину»

  день третій

  09.04.2013

  Після вмивання ввечері побачила, що скоринки трохи сходять, зовні процес нагадує легке лущення.

  Після вмивання ввечері побачила, що скоринки трохи сходять, зовні процес нагадує легке лущення

  день четвертий

  10.04.2013

  Вранці нічого не віщувало біди, брови все так же злегка лупилися, як би кажучи мені «Все нормально, ми заживає». Увечері брови почали несамовито свербіти, а кількість кірочок збільшилася вдвічі.

  В голові промайнула думка допомогти корочок покинути мої брови. Але! Цього робити не можна! Про це вам неодмінно нагадає майстер, я і всі, хто коли-небудь робив татуаж або повноцінну татуювання. Видалення кірочок механічним шляхом призведе до того, що брову знайде нерівномірний колір.

  день п'ятий

  11.04.2013

  Прокинувшись вранці, виявила забавну картину - все скоринки здибилися і химерно разлохматіть брови. Ну що ж в цей момент треба запастися терпінням і чекати.

  До слова, колір кірочок темно-коричневий, а брови під ними стали на порядок світліше і природніше.

  день шостий

  12-13.04.2013

  Скоринки повністю покинули територію моїх брів, тепер погляду відкриваються симетричні бровки приємного природного відтінку. Як і годиться за технологією - трохи темніше волосся, але світліше вій.

  Як і годиться за технологією - трохи темніше волосся, але світліше вій

  Повністю загоєний татуаж

  Підведемо підсумок. Описаний вище процес загоєння може протікати швидше або повільніше в залежності від особливостей організму і глибини введення пігменту.

  слово майстру

  Поставивши собі за ідеєю дізнатися про татуаже все, я вирушила в гості до Ганни Савіної, майстру перманентного макіяжу міжнародного класу. Всім цікаво, що мені вдалося дізнатися? Ділюся з вами.

  - Чи завжди татуж необхідний або в деяких випадках краще знайти альтернативний спосіб?

  - Татуаж татуажу ворожнечу. Для кого-то він має виключно декоративну функцію. Найчастіше це жінки, які не люблять витрачати час вранці на ретельне наведення краси.

  Друга група - ті, для кого татуаж є способом ліквідації дефектів. До категорії останніх частіше відноситься алопеція, рубці, вітіліго і асиметрія. Не так давно з'явилася ще одна процедура - перманентний консилер, що дозволяє приховати синці під очима.

  Як показує практика, 70% наших співвітчизниць бачать в татуаже декоративний ефект, за корекцією звертається лише 30%.

  Як показує практика, 70% наших співвітчизниць бачать в татуаже декоративний ефект, за корекцією звертається лише 30%

  На сьогоднішній день тільки 30% жінок використовують татуаж, як засіб корекції шрамів і пігментних плям

  - Мода мінлива, тенденції змінюють один одного кожні два роки. А що робити з татуажем, якщо його «термін придатності» від 1 року до 5 років?

  - По-перше, в питанні вибору форми і кольору брів намагайтеся дотримуватися не модною тенденції, а орієнтуватися на форму обличчя. В цьому випадку ви не станете заручником моди.

  Якщо ви все ж вирішили змінити форму татуажу, шукайте майстра, який проводить видалення неодимовим YAG лазером. Але будьте готові до того, що процедура не виконується за один раз, досить болюча і дорога.

  Процедура лазерного видалення татуажу

  - Від чого залежить довговічність татуажу?

  - Довговічність формується з безлічі факторів. Значення має область нанесення, найбільш нестійкими вважаються брови. Почім? Тому що на цій ділянці шкіри потужне кровообіг. Крім того, після носа, це сама виступає частина особи, активно піддається ультрафіолетовому випромінюванню. Брови зберігають свою привабливість 1-1,5 року. Губи, наприклад, від 3 до 5 років.

  - Як поясните майстрові, який ефект я хочу отримати?

  - Перша помилка - шалене бажання мати брови голлівудської зірки. Можете не нести фото свого кумира, краще прихопіть косметичку з улюбленими продуктами для оформлення брів.

  Покажіть, як, чим і в якій інтенсивності ви фарбуєте брови. Це не означає, що ваша повсякденна бровние рутина стане направляючої при виборі формі, але так ви покажіть майстру, як ви бачите себе і свої брови. Далі починаються пошуки компромісу між тим, що відбувається і тим, чого хочеться.

  Вирушаючи до майстра, обов'язково візьміть із собою улюблені косметичні продукти для брів

  - Протипоказання татуаж?

  - Тимчасове протипоказання - вагітність і годування. Братися за роботу з молодими мамами можна тільки через 2 місяці після завершення годування.

  Абсолютні протипоказання - захворювання згортання крові і схильність до Келоїди.

  - Чому на території нашої неосяжної батьківщини так багато жінок з жахливим перманентним макіяжем?

  - Це питання не можна розглядати в розрізі однієї країни, на жаль, така ж ситуація у багатьох країнах світу. Вся справа в тому, що справжні професіонали сприймають татуаж, як мистецтво, але все ж більше тих, хто відноситься до нього лише як способу заробітку.

  Професіонали завжди затребувані, у них не буває записи «на завтра». Чи не останній критерій - ціна, хороший перманент в Москві не може коштувати менш 10 000 рублів.

  Куди піти вчитися

  І останнє в моєму сьогоднішньому опусі - школи перманентного макіяжу для тих, хто все ж вирішив стати професіоналом.

  • Навчальний центр мікропігментаціі Наталії Корольової (Москва);
  • Студія перманентного макіяжу Валід Мамедової (Санкт-Петербург);
  • MyStyle (Єкатеринбург).

  Підбиваючи підсумки

  Отже, дорогі читачі, я поділилася з вами всім, що змогла знайти на тему, як роблять татуаж брів. Сподіваюся, ця інформація буде для вас корисною у виборі техніки, майстри або школи для навчання. А можливо, ви ті, кому слід шукати відповідь на питання, як зробити брови красивими без татуажу?

  Подумайте над цим, перш ніж відправитися в tattoo-салон. Мені ж залишається завершити свій невеликий опус відео в цій статті. Залишилися питання? Задайте їх в коментарях.


  Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


  Перші хочуть, щоб їх брови завжди мали потрібну форму і яскравий колір, а другі з усмішкою дістають стопку фото з невдалими варіантами татуажу і єхидно запитують «Ви цього хочете?
  Не знаєте, який татуаж брів краще робити?
  Який татуаж брів краще зробити?
  Навіщо?
  Як відбувається введення пігменту?
  Як це виглядає без біологічних і медичних термінів?
  Перше питання, що вимагає розгляду - чому або навіщо?
  Всім цікаво, що мені вдалося дізнатися?
  Чи завжди татуж необхідний або в деяких випадках краще знайти альтернативний спосіб?
  А що робити з татуажем, якщо його «термін придатності» від 1 року до 5 років?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только