Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно зробити форму брів за типом обличчя

  1. Популярні форми брів
  2. Як підібрати брови по формі обличчя?
  3. Брови для круглого особи
  4. Брови для трикутного особи
  5. Брови для овального особи
  6. Брови для квадратного особи
  7. Брови для серцеподібного особи
  8. Брови для подовженого особи
  9. Як створити правильну форму брів індивідуально?
  10. Крок №1 - позначення початку дуги
  11. Крок №2 - визначення вигину брови
  12. Крок №3 - пошук хвостика брови
  13. Як доглядати за бровами?
  14. Як і чим вискубати брови в домашніх умовах?

  Форма брів зумовлює вид особи в цілому. Жінка може виглядати милою і доглянутою або, навпаки, смішний і непривабливою. Всім, незалежно від віку, корисно дізнатися про те, як правильно зробити форму брів, щоб надати рисами обличчя особливу гармонію і з першого погляду створювати про себе позитивне враження. Секретів в цій справі трохи, але потрібно дотримуватися певних правил, які розробили фахівці.

  Популярні форми брів

  Наступні варіанти форми брів використовуються найчастіше:

  • пряма форма брів - горизонтальні брови з незначним загином, обидва краї брів лежать на одній лінії, часто зовнішній кінчик заокруглені, з такою формою потрібно ретельно стежити за щільністю волосків, зайва густота надає особі строгості;
  • вигнута форма брів - такі брови виділяються великим підйомом і характерним невеликим хвостиком;
  • падаюча форма брів - спадна дуга, де зовнішня частина стоїть нижче в порівнянні з внутрішньою частиною, такі брови вимагають ідеального продумування кута вигину, адже при занадто високому загині може створитися сумний вираз обличчя;
  • трикутна форма брів - відрізняється вираженим, але не незграбним вигином посередині;
  • висхідна форма брів - дугоподібна форма, де зовнішня частина трохи піднята і локалізується вище, ніж внутрішня частина, це самий універсальний і яскравий варіант, так як добре лягає на всі типи особи, за рахунок зміни вигину легко змінити зовнішній вигляд обличчя.

  Останній - найбільш стриманий і швидко піддається зміні варіант для всіх форм особи.

  Як підібрати брови по формі обличчя?

  Основні типи особи - це квадратне, кругле, трикутне і овальне. Інші форми є підвидами. Вам буде легше зробити правильну форму брів в домашніх умовах, якщо ви станете відштовхуватися від типу свого обличчя.

  Брови для круглого особи

  Форма брів зумовлює вид особи в цілому

  makeupru_official

  Ідеальний варіант для округлої форми обличчя - це вигнуті брови. Вони повинні бути чітко промальовані і обов'язково мати форму дуги. Такі брови призначені для зняття надлишку обсягу з загальної картини. Власницям круглого обличчя не потрібен крутий вигин брів. Їм не підходять гострі кути. Для наближення особи до овальної форми потрібні плавні і м'які риси.

  Ні в якому разі не варто робити круглі брови, це сильно погіршить зовнішній вигляд і піднесе його як несмачний. Зона зламу брови повинна знаходитися строго над райдужною оболонкою ока, коли погляд спрямований вперед. Пінцетом витягуємо волоски починаючи з місця вигину, рухаючись до зовнішнього краю. Потрібно видалити оптимальну кількість волосся, щоб утворилася красива дуга. Результат обвести олівцем.

  Коли форма занадто пряма і не виходить правильний вигин, можна внести корективи за допомогою засобів макіяжу. Щоб поліпшити зовнішній вигляд брів, волоски потрібно підняти за допомогою щітки з середини до внутрішнього краю. Потім на ділянку під бровами пальцями накладаємо хайлайтер. Світловідбиваючий ефект виділить зону зламу брів.

  Круглолицим дівчатам не радимо прагнути до прямих брів, щоб особа не стало надмірно круглим. Це не красиво. Якщо риси обличчя, в тому числі і очі, занадто дрібні, то доречною буде тонка натуральна форма брів.

  Брови для трикутного особи

  makeupru_official

  Якщо силует особи нагадує трикутник, значить, добре підходять так звані висхідні брови. Головне постаратися влаштувати максимально ніжну і рівну, зовсім невелику траєкторію загину дуги. Щоб не зіпсувати трикутне личко, краще уникати брів горизонтальної форми. Їх ще називають прямі брови.

  Брови-на-віч у формі трикутника повинні бути чітко промальовані і мати закруглену форму. Бажано вискубувати тільки нижній контур, не чіпаючи верхній. Трохи опускаємо хвостики донизу. Щоб зробити брови яскравіше, скористайтеся тінями або олівцем. Місце вигину можна зробити ще більш вираженим за допомогою хайлайтера.

  Власницям трикутного особи не варто направляти хвостики брів вгору. Дотримання цього обмеження дозволить виключити небажаний ефект розширення верхньої частини обличчя.

  Брови для овального особи

  Брови для овального особи

  Як ми знаємо, овальне обличчя - це еталон краси. Оптимальний варіант для такої форми - прямий силует брів. Цей майстер може трохи їх вдосконалити, скруглив кінчики і злегка розставивши дуги по сторонам. Максимальна відстань між бровами і помірно опущені зовнішні кінці забезпечують найкращий зовнішній вигляд овального особи. Головне, щоб дуги були надмірно наближені одна до одної і не було виражених вигинів.

  Також для овального особи точно підійдуть довгі брови, у яких злегка опускаються донизу хвостики. Головне правильно продумати довжину брів. Щоб не спотворити риси овального особи, треба розмітити основні точки брів за описаною нижче техніці з олівцем. Коли природні брови не дотягують по довжині, їх можна трохи домалювати косметичним олівцем. Тон повинен бути трохи світліше, ніж самі брови. В такому випадку продовжений хвостик буде натуральним, як свій.

  При моделюванні брів для овального особи не можна допускати надмірного вигину. У всьому потрібна поміркованість. Не варто використовувати яскраві кольори для макіяжу брів, щоб не витягнути візуально особа. Якщо у вас навислі повіки і ви робите низько розташовані до очей брови, то вам піде тільки самий м'який вигин.

  Брови для квадратного особи

  makeupru_official

  До такої нестандартної форми обличчя, як правило, йдуть вигнуті брови. Слід звернути увагу, що хвостик може бути дуже довгим. Гармонійно виглядає глибокий значно піднятий вигин. Крім зігнутої форми на квадратному обличчі добре виглядають дугоподібні брови. Або висхідні. Таким дівчатам абсолютно точно не підійдуть всі варіації тонких брів.

  На квадратному обличчі однозначно будуть виглядати добре тільки дуже доглянуті брови зі злегка округленим силуетом. Зазвичай доводиться вискубувати волоски і знизу, і зверху. Потрібно акуратно причесати брови щіткою, рухаючись донизу, потім догори. Підкреслюємо їх тінями, які хоча б на тон світліше, ніж волосся.

  Не рекомендується робити занадто прямі і чіткі лінії в бровах, щоб не обтяжувати зону щелепи. Коли між очима велику відстань, потрібно макіяжем зблизити брови. Тобто брова повинна починатися ближче до носа.

  Брови для серцеподібного особи

  makeupru_official

  Щоб обличчя-сердечко виглядало максимально гармонійно, потрібно прикрасити його густими і короткими бровами. Вищипування волосків вгорі допустимо, але це робиться в крайньому випадку. Головне при обробці верхнього краю не переборщити, щоб брови візуально не опустилися і особа не стало занадто суворим і сумним.

  Дана форма особи вимагає особливих брів - їх хвостики повинні розташовуватися строго над зовнішніми куточками очей. У зоні перенісся можуть бути зайві волоски, їх краще висмикнути.

  Щоб укласти брови, розчісували їх вгору і обережно подстригаем надлишки зверху. Це робиться за допомогою маленьких манікюрних ножиць. Щоб надати доглянутий вигляд, потрібно укладальної гель.

  Щоб не створювався ефект гострого підборіддя, не варто вибирати вузьку або занадто довгу форму брів.

  Коли очі посаджені занадто близько, можна візуально відвернути увагу від цього дефекту. Треба акуратно змістити початок брови, щоб відстань між бровами було максимальним. У цій справі важливо мати почуття міри, щоб не зробити перенісся дуже широкою.

  Брови для подовженого особи

  Брови для подовженого особи

  Витягнута форма обличчя - не рідкість. В такому випадку потрібні прямі і обов'язково густі брови, що мають довгий хвостик. Щоб пом'якшити і округлити обличчя, слід орієнтуватися на те, щоб брови розташовувалися практично горизонтально. Особливу обережність треба проявити при формуванні хвостика, його не можна надмірно опускати донизу. Він буде гарним, якщо попрямує прямо на скроню.

  За допомогою пінцета потрібно прибрати волоски внизу брів і на переніссі. Власницям подовженого обличчя більш за все не йде виражений вигин брів і хвостики, спрямовані вгору - такий підхід створює вертикальний вектор і ще більше витягує обличчя.

  Рекомендуємо дівчатам з квадратним або овальним обличчям і занадто високою областю чола відмовитися від дуже тонких і надто широких брів. Також невдалими будуть дуже вигнуті брови. Красиво і природно виглядає тільки плавний вигин.

  Зміна форми брів кардинально перебудовує вираз обличчя. Тому стає іншим і загальне сприйняття зовнішності людини. Якщо вам не вдалося правильно вибрати форму брів за типом обличчя, то можна застосувати індивідуальний підхід. Обчислити, якою має бути кожна дуга за допомогою олівця і дзеркала. Про швидку і нескладній техніці визначення меж нових брів розповімо далі.

  Як створити правильну форму брів індивідуально?

  Щоб реалізувати на практиці просту формулу, дотримуйтесь покрокової інструкції.

  Крок №1 - позначення початку дуги

  Слід почати з того, щоб знайти ті місця, де буде найбільш висока точка і кінчик. Знадобиться косметичний олівець. Притуляє його до обличчя таким чином, щоб утворити єдину лінію, що проходить через внутрішній кут ока і крило носа. Олівець повинен стояти строго вертикально. У тій точці, де він доходить до брови, повинна починатися дуга.

  Крок №2 - визначення вигину брови

  Для обчислення тієї зони, до якої повинен доходити вигин, встановити олівець вертикально і зрушити його верхній кінець в бік аж до перекривання зіниці. Важливо в цей момент дивитися прямо перед собою. У той момент, коли олівець накладено на зіницю, він перетинає брову. Саме тут буде максимальний вигин дуги.

  Крок №3 - пошук хвостика брови

  Олівець потрібно зрушити так, щоб з'явилася єдина лінія, що проходить по обличчю діагонально - через зовнішній куточок ока і крило носа. У тому місці, де олівець доходить до області брів, і буде розташовуватися самий кінець хвостика. Замість олівця можна взяти кисть і користуватися їй як лінійкою. Якщо все виконати як на фото, покроково діяти і дотримувати акуратність, то можна отримати красиві брови.

  Як доглядати за бровами?

  Як доглядати за бровами

  Перерахуємо основи догляду за бровами будинку і в салоні:

  • щоденне розчісування і укладання гелем брів - це робиться перед накладенням макіяжу за допомогою спеціального інструменту - маленької щітки;
  • своєчасно робити корекцію брів, видаляючи пінцетом зайві волоски як зверху, так і знизу;
  • правильне забарвлення брів - фарбою брови потрібно фарбувати щомісяця, а пудрою або олівцем при нанесенні макіяжу, при такому підході брови будуть мати насичений колір і виглядати густими;
  • вибір відповідного тону для фарбування брів - існує універсальне правило, з якого випливає про різницю в 3 тони (під темне волосся брови фарбуються світліше, а під світлі вони робляться навпаки темніше);
  • за іншою версією - брюнеткам йде підфарбовувати брови засобом на тон світліше, ніж колір волосся, блондинкам потрібно брати колір на 1 тон темніше, для шатенок, світло-русявих і темно-русявого - беремо такий же тон як волосся;
  • при макіяжі брів не варто малювати суцільну лінію, натомість потрібні легкі штрихи; підбирати форму брів слід не по модним трендам, а за своїм типом особи;
  • основне завдання - зробити природні і виразні брови, які перетворять обличчя і покажуть його в кращому вигляді;
  • якщо природа обдарувала дівчину особливо грубими рисами обличчя, то їй не треба прагнути до тонких брів, інакше вийде неприваблива картина;
  • брюнетці не підходять найсвітліші кольору брів, блондинці не потрібні занадто темні брови;
  • щоб волоски на бровах були більш блискучі і густі, їх слід змащувати маслом з вівсяними протеїнами (таке масло можна купити в косметичному магазині, воно також підходить для вій).

  Лише за допомогою старанного і постійного догляду можна мати естетичний зовнішній вигляд обличчя і ідеальні брови.

  Як і чим вискубати брови в домашніх умовах?

  Як і чим вискубати брови в домашніх умовах

  Корекція проводиться вдома або руками майстра в салоні. За бажанням. Звичайно, приємніше працювати самій. Для того, щоб навчитися техніці корекції брів, потрібно враховувати наступне:

  • спочатку брови разом з прилеглою шкірою потрібно протерти дезинфікуючою рідиною або спиртом, то ж саме виконати з щипцями;
  • обов'язково добре розчесати все волоски за допомогою щітки;
  • до корекції потрібно точно представляти, яка повинна в підсумку вийти форма;
  • зручно користуватися олівцем білого кольору - прорисовуємо новий контур брови, щоб зайве волосся відрізнялися;
  • білий олівець - не єдиний інструмент для поновлення брів, замість нього можна придбати набір трафаретів, куди зазвичай входить декілька форм;
  • висмикуємо кожен волосок у напрямку росту, щоб нові волосся не вростали і було не боляче;
  • для комфорту і захисту від травм, потрібно швидко робити різкі рухи;
  • щоб легко висмикнути волосок, його доведеться підхопити ближче до кореня;
  • комусь вдається витягувати волосся по кілька штук, але в такому випадку може бути болючіше;
  • найкращий результат дають щипці з округлими кінцями, головне, щоб інструмент був лагідний, інакше на обличчі можуть залишитися невеликі шрами;
  • працювати головним чином доведеться саме під бровою, з вищипуванням верхній частині слід бути обережніше, щоб не спотворити природний вигин;
  • деякі дівчата місце висмикування щипцями роблять корекція брів ниткою, це досить ефективна техніка, якщо її освоїти, то вдасться працювати швидко і чітко;
  • важливо в процесі корекції брів стежити за повною симетрією лівої і правої частини обличчя;
  • не повинно бути великої різниці в товщині внутрішньої і зовнішньої частини брови, так як якщо в підставі брову буде широкою, а в кінці затонкою, це повна дисгармонія;
  • після корекції пінцетом, знову знезаразити шкірний покрив і нанести хороший нейтральний або дитячий крем;
  • є розумний спосіб, як зробити самій правильну форму брів - піти в дуже дорогий салон на краще майстру, нехай він зробить один раз ідеальну форму, а далі тільки видаляти відростають волоски пінцетом, їх буде видно і вже стане зрозуміло, до якої форми прагнути, адже класні візажисти визначають цей параметр безпомилково (або зробити фото відразу після салону, а при чергової корекції будинку брати зроблені професіоналом брови за зразок).

  Якщо брови вищипані неакуратно або неправильно підібрана їх форма, то не варто сподіватися, що макіяж перекриє всі дефекти. Навпаки, він лише підкреслить неохайність жінки і посилить дисгармонію в виразі її обличчя. Краще приділити трохи своєї уваги навчанню техніці роботи з щипцями і правильно скоригувати брови, щоб бути впевненою в собі навіть без макіяжу.

  А яка форма брів ідеально підходить вам? З нетерпінням чекаємо ваших коментарів!

  Читайте також: Мікроблейдінг і татуаж брів: відмінності і особливості

  Якщо Вам сподобалася стаття, збережіть до себе і поділіться з друзями!

  За матеріалами: mixfacts.ru

  Як і чим вискубати брови в домашніх умовах?
  Як підібрати брови по формі обличчя?
  Як створити правильну форму брів індивідуально?
  Як доглядати за бровами?
  Як і чим вискубати брови в домашніх умовах?
  А яка форма брів ідеально підходить вам?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только