Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно вискубувати брови в домашніх умовах крок за кроком? Вибір форми та нюанси

  1. Вибір правильної форми
  2. квадратне обличчя
  3. Кругле обличчя
  4. Витягнуте обличчя
  5. Трикутне обличчя (обличчя в формі сердечка)
  6. Овальне обличчя
  7. Створюємо ідеальні брови будинку: керівництво по пунктам
  8. Підготовчий етап
  9. Основний етап. коригування брів
  10. Правила успішної корекції брів
  11. Як правильно вищипнути брови: відео
  12. капронова нитка
  13. віск
  14. Кілька хороших відеоуроків з оформлення брів


  «Будиночок» або «ниточка», тверді прямі або високо посаджені круглі - мода на брови змінювалася з століття в століття. Еталоном краси визнавалися то густі соболині брови, то їх повна відсутність. Брови чорнили і вибілювали, голили і носили замість природних штучні, виготовлені з мишачих шкурок. На щастя, сучасним дівчатам достатньо лише злегка скорегувати подаровану природою форму брів - природність образу сьогодні популярна, як ніколи. Якщо в минулому у вас був невдалий досвід коригування - спочатку необхідно відростити брови (як це зробити швидко - ми детально писали тут ). «Будиночок» або «ниточка», тверді прямі або високо посаджені круглі - мода на брови змінювалася з століття в століття

  як правильно вищипнути брови - фото

  Незважаючи на величезну кількість пропозицій салонних процедур, більшість жінок вважають за краще вискубувати брови самостійно. Воно й не дивно - в домашніх умовах зробити це під силу навіть дівчині, яка не має досвіду роботи в індустрії краси. Ми розглянемо:

  Вибір правильної форми

  Головне, на чому потрібно загострити увагу - в індивідуальному порядку визначитися з формою брів, відповідної конкретному типу особи. Інакше навіть найкрасивіший мейк-ап і ідеальна зовнішність будуть зіпсовані, і поліпшити фінансове становище стане можливим лише через кілька тижнів, і відтворити потрібну форму брів. Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах в залежності від форми обличчя?

  квадратне обличчя

  Згладити його незграбність допоможуть брови з плавним зламом, що проходить ближче до середини ока. Чим різкіше риси обличчя, тим м'якше повинен бути оформлений злам брів. Тонких ниточок і широких прямих ліній, гостроверхого «будиночка» слід уникати.

  Кругле обличчя

  Візуально довше зроблять його брови зі злегка загостреним зламом і високим підйомом. А короткий, трохи закруглений кінчик допоможе звузити обличчя. Протипоказані: круглі, гостро ізломленние або дугоподібні брови.

  Витягнуте обличчя

  Як не можна краще його прикрасять протипоказані в попередньому випадку прямі брови. Вони візуально розширюють обличчя і роблять його більш відкритим. А будь-які варіанти брів з вигином погіршать ситуацію.

  Трикутне обличчя (обличчя в формі сердечка)

  Згладити диспропорцію верхньої та нижньої частини обличчя допоможуть м'які, плавно окреслені брови без заломів, злегка округлені або майже круглі. Для більшого ефекту початок і закінчення брови краще розташувати на одному рівні. Прямі брови неприпустимі.

  Овальне обличчя

  Ідеальна форма, яка прекрасно витримає експерименти з будь-якими способами оформлення брів. Власниці овального особи можуть дозволити собі дугоподібні, зігнуті, горизонтальні брови, брови «будиночком». Обережно лише потрібно проявити з формою брів, яка передбачає високий підйом - варто трохи перестаратися, і неприродно здивоване або розсерджені вираз обличчя протягом тижня буде гарантовано.

  У прагненні до створення ідеального погляду, крім форми обличчя важливо враховувати і його відмінні риси, підкреслити або скорегувати які зможуть правильно оформлені брови.

  Товщина і густота брів повинна відповідати рисам обличчя - тонкі акуратні «ниточки» для власниць витончених рис і маленьких очей і густіші і яскраві - для дівчат з великим, різко окресленим обличчям з великими виразними очима;

  Міжбровні відстань на переніссі визначається особливостями посадки очей. Більш широке - для близько розташованих очей і, відповідно, невелике в іншому випадку;

  Характер зламу брів пов'язаний з висотою лоба. Арочні і практично плоскі прямі - єдине рішення для низького чола, злегка підняті по центру, брови з легким вигином показані власницям широкого чола, а при високому - доречні всі форми, крім плоских і круглих лялькових.

  Створюємо ідеальні брови будинку: керівництво по пунктам

  Коригування форми брів проходить в кілька етапів і має на увазі підготовку до процедури, безпосереднє вищипування і завершальні заспокійливі заходи. Розглянемо як правильно вищипнути брови покроково.

  Підготовчий етап

  Перший крок на шляху до ідеальних брів - правильна організація місця проведення косметичної процедури і обробка шкіри.

  Слід заздалегідь підготувати необхідні інструменти - обробити спиртовмісних лосьйоном пінцет і манікюрні ножиці, підібрати велике зручне дзеркало. Поруч розташувати доглядає крем для обличчя, ватяні диски, за бажанням - кубики льоду. Це дозволить зберегти увагу, зосередженість і не відволікатися на дрібниці.

  Важливо знайти для корекції брів добре освітлене приміщення. Світло має бути яскравим, але не сліпучим очі. Прийнятний варіант - кімната з дзеркалом, обрамленим світильниками з двох сторін.

  Вирішивши організаційні питання, необхідно підготувати шкіру - зняти косметику, добре вмитися із застосуванням звичного засобу для чищення. На чисті сухі брови нанести зволожуючий або живильний крем, а через 5 хвилин протерти шкіру спиртовим лосьйоном. Таким чином, пом'якшивши і продезінфікувати шкіру, можна знизити ризик появи подразнень або її запалення після процедури.

  Основний етап. коригування брів

  Отже, шкіра і робоче місце підготовлені, а відповідна за всіма параметрами форма брів підібрана. Щоб правильно і красиво вищипнути брови, слід дотримуватися правила «трьох точок» - визначити положення початку, вигину і кінця кожної брови. Знайти їх допоможе будь-який тонкий подовжений предмет - олівець, кулькова ручка, пензлик, лінійка і т.п.

  • Щоб визначити місце, де повинна починатися брова, пензлик з відповідної сторони приставляють до основи носа, поєднують з крайньою внутрішньою точкою очі. Перетин кисті в цьому положенні з лінією росту брів і буде «координатою» першої, початкової точки.
  • Закінчення брови знаходять, притримуючи основу пензлика у крила носа, зрушуючи при цьому вістря до зовнішнього кута ока. Все, що знаходиться за точкою дотику пензля і лінії брів в цьому випадку, можна сміливо вискубувати.
  • І, нарешті, третя точка, що відповідає за злам брови - точка, де брова буде перетинатися з пензликом, спрямованої від крила носа до зовнішнього краю райдужної оболонки.
  • Через отримані мітки прорисовують бажану форму брови і приступати до вищипування зайвих волосків.

  Здавалося б - що складного в вищипуванні брів? Але насправді, тут так само є свої тонкощі, знання яких зробить процедуру більш комфортною, безболісної та в підсумку подарує бажаний результат.

  Правила успішної корекції брів

  1. Правильно вискубати брови по формі обличчя потрібно поступово, в спокійній обстановці, не відволікаючись при цьому на іншу домашню роботу;
  2. По черзі обробляються спочатку головки кожної з брів, далі коригуються кінчики і на закінчення опрацьовується лінія зламу. Це допоможе вискубати брови максимально симетрично і акуратно;
  3. Пінцет кожен раз повинен захоплювати лише один волосок, розташовуючись при цьому ближче до шкіри;
  4. Волоски вищипуються тільки у напрямку їх росту, різким, але при цьому м'яким рухом, без ривків;
  5. Знизити больові відчуття допоможе легке натягування шкіри в області коригування. Ще один простий і дієвий спосіб - «заморожування» оброблюваної шкіри кубиками льоду - досить просто протерти їм брову перед вищипуванням;
  6. Фінальний штрих оформлення красивою лінії брови - коригування зони перенісся. Волоски, що ростуть тут, потрібно зачесати вгору за допомогою спеціальної щітки для брів, після чого - акуратно підстригти манікюрними ножицями.

  завершальний етап

  Після вищипування зайвих волосків на шкірі можуть залишитися мікроранки. Тому, щоб уникнути появи роздратування або запалення ділянки шкіри під бровами, в кінці процедури важливо обробити його дезинфікуючим лосьйоном на основі спирту. Макіяж в це день бажано не наносити. Згодом можна буде фарбувати брови олівцем або коригувати тіням.

  Як правильно вищипнути брови: відео

  Альтернативні способи коригування форми брів

  Вищипування пінцетом - простий, ефективний і доступний спосіб самостійно надати бровам красиву форму і надовго зберегти їх доглянутого вигляду. Але існують і інші методи домашньої коригування брів - більш швидкі, але і біліше хворобливі - вищипування за допомогою капронової нитки і воскова епіляція. Як правильно вищипнути брови за допомогою цих «інструментів»?

  капронова нитка

  Перевага методу - видалення відразу декількох волосків, що істотно скорочує час на догляд за бровами. Волоски при цьому віддаляються з коренем, після чого виростають більш тонкими. Ниткою обробляються в основному ділянки на переніссі і над століттям. Шкіру попередньо слід розпарити - пори відкриються і хворобливих відчуттів стане менше. Брова обробляють за допомогою гелю, фіксуючи необхідну форму і намічаючи зайві волоски. Після цього підготовлений відрізок капронової нитки (близько 25 см) міцно зав'язують в петлю. Далі її натягують на пальцях лівої і правої руки і перекручують кілька разів до освіти джгута посередині петлі.

  Щоб вищипнути брови, потрібно навчитися легко переміщати джгут по центру петлі: для цього пальці на одній руці розширюють, з другого - звужують, і навпаки. Скручену частину нитки прикладають впритул до брови і, переміщаючи завитки вправо-вліво, захоплюють волоски і різко їх витягають.

  віск

  Популярну салонну процедуру цілком посильно провести самостійно. Для цього шкіру ретельно очищають від найменших слідів макіяжу і жирного блиску. Віск нагрівають до 50? - маса повинна мати вигляд середньої густини сметани. За допомогою дерев'яної лопатки масу наносять на волоски тонким шаром. Кілька секунд потому злегка схопиться смужку воску ретельно притискають для міцного прилипання до неї волосків. Повністю застиглий віск швидким рухом зривають проти росту волосся. Оброблену ділянку шкіри протирають лосьйоном для зниження ризику запалення.

  Кілька хороших відеоуроків з оформлення брів

  Як відкоригувати форму:

  Як зробити брови широкими і густими: Як зробити трафарет: Як «битися» з проблемами: Брови - унікальна риса образу кожної людини. Вони здатні в корені змінити на краще обличчя, надати красу погляду, відобразити характер людини і пережиті їм емоції. Брови незмінно привертають увагу, доповнюючи і розкриваючи образ, тому їх необхідно правильно вискубувати і підтримувати доглянутий охайний вигляд. Тепер ви знаєте як правильно вищипнути брови в домашніх умовах. Успіхів!

  Ще дещо по темі:

  Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах в залежності від форми обличчя?
  Здавалося б - що складного в вищипуванні брів?
  Як правильно вищипнути брови за допомогою цих «інструментів»?
  Віск нагрівають до 50?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только