Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно вищипнути брови

  1. Як вищипнути форму брів під ваш тип особи
  2. Кругла форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)
  3. Овальна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)
  4. Трикутна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)
  5. Квадратна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)
  6. Універсальна форма особи: як красиво вищипнути брови (фото)
  7. Як красиво вищипнути брови
  8. Підготовка до вищипування брів
  9. Вищипнути брови без болю
  10. Правильна форма брів: як вищипнути
  11. Як вищипнути красиві брови
  12. Як правильно завершити вищипування брів
  13. Як без болю вищипнути брови: поради
  14. Як вищипнути брови: рада 1, грунтовний
  15. Як вищипнути брови: рада 2, ванночка
  16. Як вищипнути брови: рада 3, косметичне масло
  17. Як вищипнути брови: рада 4: смужки з воском
  18. Як вищипнути брови: рада 5, приємна новина
  19. Як вищипнути брови ниткою

  Як правильно визначити форму і вищипнути брови будинку.

  Частиною гармонійного образу особи людини є, ну звичайно, очі - найвиразніші, губи, підборіддя і ніс, але погодьтеся, що за образ без красиво вищипані брів. Якщо ніс і підборіддя постають перед нами індивідуальними і досконалими від природи, то ось брови - необхідно вискубувати і приводити в форму регулярно. Здається, чого тут мудрувати, вищипані - і все. Але виявляється, все не так просто і далеко не кожна знає, як вищипнути красиві для її контуру обличчя брови. Якщо ви занадто зігнеться лінію брови, або зробите її дуже тонкою - це може привертати зайву зовсім не позитивне увагу. А можна вищипнути брови так, що вони стануть окрасою вашого індивідуального і гармонійного образу.

  Як вищипнути форму брів під ваш тип особи

  Як вищипнути форму брів під ваш тип особи

  Якщо вже ви вирішили впритул зайнятися вищипуванням брів в домашніх умовах, вам необхідно визначити їх форму і розмір в залежності від овалу вашого обличчя, розташування очей, носа і підборіддя.

  Кругла форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Кругла форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Для вашого типу форма брів повинна бути схожим на будиночок. Таким чином, можна вищипнути брови, комбінуючи короткі кінці і високий вигин. Однак не переборщіть з кутом «даху», вискубувати форму брів у вигляді півкола вам по естетиці не рекомендується, але і занадто гостра - теж не підійде.

  Овальна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Овальна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Власницям прекрасного овалу підійде на вибір практично рівний горизонт і рівно вищипані лінії брови. Професіонали радять дотримуватися рекомендацій і правильно вискубувати брови відповідно до візуальними правилами.

  Трикутна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Трикутна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Якщо у вас трикутна форма обличчя - магічна прекрасна форма. Лінію брів, яку вам рекомендується вискубати повинна бути трохи зігнутою і в той же час овальної. Контролюйте вигин, коли будете в домашніх умовах вискубувати: брову не повинна бути надто піднята, походити на кут, але і наближається до рівної теж не рекомендується вашому типажу.

  Квадратна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Квадратна форма обличчя: як красиво вищипнути брови (фото)

  Правильно вискубати брови для квадратного типу обличчя буде не так вже й складно. Вам ідеально підійде форма довгою витягнутої брови, вищипані трохи зігнутою лінією. Тут вже вам є, де розгулятися - вам підходить ультра тонкий стиль правильно вищипані брови.

  Універсальна форма особи: як красиво вищипнути брови (фото)

  Універсальна форма особи: як красиво вищипнути брови (фото)

  Це найпоширеніший типаж, тому в будь-який незрозумілій ситуації - вищипуйте брови «будиночком». Такий гарний і універсальний спосіб красиво вищипнути брови підходить багатьом людям. Кокетливий вигин надає вашому образу загадковості, відкриває погляд і прикрашає цибулю. Тільки будьте обережні з вищипуванням вигину брови в домашніх умовах, можна ж і переборщити - всього повинно бути в міру.

  Як красиво вищипнути брови

  Красиво вищипані брови - це запорука закінченою гарної зовнішності, а основою до цього є правильна їх форма. Надати красиву форму брів можна в спеціалізованому салоні, де професіонал вищипані вам пару-трійку волосинок по правильному фото. А можна зробити те ж саме самостійно, і абсолютно безкоштовно.

  Підготовка до вищипування брів

  Підготовка до вищипування брів

  Важливим етапом на шляху правильно вищипані брів є підготовка. Приготуйте зручний для вас пінцет, обов'язково хороший світло - краще природний. Можна, звичайно, вже і почати вискубувати брови, але важливо все, в тому числі руки, брови і пінцет - продезінфікувати.

  Вищипнути брови без болю

  Вищипнути брови без болю

  Якщо ви боїтеся болю, або вищипує брови в домашніх умовах перший раз - можна полегшити таку реакцію на корекцію. Для цього можна злегка розпарити шкіру обличчя або скористатися льодом, що теж трохи знімає неприємні відчуття. Крім цього, є спеціальний знеболюючий крем для вищипування брів без болю з вмістом лідокаїну.

  Правильна форма брів: як вищипнути

  Правильна форма брів: як вищипнути

  Перш ніж приступити до вищипування брів в домашніх умовах, необхідно правильно окреслити майбутню форму. Для цього озбройтеся косметичним тоненьким олівцем. Зараз вам необхідно буде знайти три основні точки, за якими ми і будемо далі вискубувати брови.

  1. Точка А.
   Першу точку вищипування нашої майбутньої красивою брови отримуємо за допомогою лінії, яка візуально виходить з середини підборіддя і проходить через відповідну (праву, ліву) частину носа. Від отриманого перетину і будемо починати вискубувати форму нової ідеальної брови.
  2. Точка В.
   Друга точка, дуже важлива, утворює чарівний вигин брови. Вона показує, на скільки в висоту можна вищипнути брови, щоб вона виглядала елегантно піднятою, але в міру. Цю лінію починаємо там же, на підборідді, де і першу - візуально проводимо через середину зіниці до її перетину з формою брови.
  3. Точка С.
   Для того щоб вискубати красиві брови, важливо не тільки правильно почати, але і ефектно закінчити. Фінішна лінія бере свій початок від крила відповідної частини носа (права, ліва), проходить через крайній до вуха куточок ока - до перетину з лінією брови.

  Тепер, підготовленим олівцем з'єднайте точки в форму брів, щоб не втратити їх в процесі вищипування. Якщо ви чітко дотримувалися інструкції, то олівцем намічені точки візуально розділили вашу брову на три частини: головку, основну частину і хвостик. Причому, щоб вискубати красиві брови, хвостик повинен в підсумку скласти одну третину від всієї брови і захоплювати верхню точку вигину.

  Як вищипнути красиві брови

  Як вищипнути красиві брови

  Для початку вискубайте зайві волоски справа і зліва від змальованого контуру брови. Потім акуратно, відповідно до наміченої формою, поступово вищипує по контуру нової красивою брови. Правильно обидві брови вискубувати синхронно, щоб отримати ідеальний однаковий результат. Ясно, що процес цей захоплюючий і захоплюючий. Однак не забувайте, вищипуючи брови в домашніх умовах, про постійну орієнтацію на крайні, намальовані вами, точки.

  Як правильно завершити вищипування брів

  Як правильно завершити вищипування брів

  Після того як ви вискубали відповідну форму брів, не забудьте обробити ці зони дезинфікуючим засобом. Це важливо для швидкого загоєння невеликих раночек від вищипані коренів волосків.

  Якщо з першого разу у вас не вийшло те, чого ви хотіли - не впадайте у відчай. Вищипування правильної форми брів - це може бути процес не одного разу. Ймовірно, у вас просто дуже густі брови, що теж дуже добре. Через тиждень спробуйте знову вискубати брови в домашніх умовах, і все вийде.

  Як без болю вищипнути брови: поради

  Як без болю вищипнути брови: поради

  Оскільки брови грають не останню роль у формуванні образу дівчини, не можна собі дозволяти запускати їх вищипування. Коли ви домоглися бажаної форми брів, її все одно потрібно регулярно підтримувати - не рідше трьох днів, і грунтовно займатися - раз в тиждень. Вискубувати брови - процес не дуже болючий, але приємного теж замало, особливо якщо ви гіпер чутливі, а повірте, таких достатньо. Але є прекрасні люди, яких і це питання жіночої краси не залишив байдужими. Тому були перевірені деякі способи щодо зменшення хворобливих відчуттів в процесі вищипування брів.

  Як вищипнути брови: рада 1, грунтовний

  Якщо займаєтеся своєю красою в домашніх умовах - займайтеся комплексно разом з вищипуванням брів. Поєднайте приємне з корисним. Вищипнути брови практично без болю вам дозволять розширені пори після прийняття ванни або хорошого душа. Вищипнути в цьому випадку волоски в красиві брови буде навіть легше і мене болісно не тільки на бровах, а й на будь-якій ділянці тіла.

  Як вищипнути брови: рада 2, ванночка

  Якщо не вдається піти по шляху ради номер 1, то ви дуже поспішаєте або, по крайней мере, маєте грунтовну на це причину. Не біда - є й інші способи. Звернемося до особових ванн або саунах. Є спеціальні лицьові сауни, щоб розправити і підготувати особа для процедур - вони підійдуть і для підготовки до вищипування брів. Але можна обійтися і звичайною маленькою ванною з теплою води - не окропу звичайно, а то обпалитеся. Пропарте особа як слід протягом п'яти хвилин, якщо додасте трошки крапельок ромашки - вони навіть приємними і корисними будуть. Ось, тепер можете вискубувати брови практично безболісно.

  Як вищипнути брови: рада 3, косметичне масло

  Якщо вам здається, що після процедур в радах 1 і 2, вищипування для вас все одно занадто болісно - нанесіть трохи косметичного масла на брови і дайте вбратися. Масло ще більше пом'якшить пори і дозволить вам остаточно позбутися від болю при вищипування волосків з брови.

  Як вищипнути брови: рада 4: смужки з воском

  Що тільки не придумають косметологи! Ось і воскові смужки для вищипування брів теж поповнили колекцію інновацій салонних процедур. При сильній чутливості ви можете скористатися і таким способом вищипування брів без болю. Це звичайно не дасть вам гарантії винятковою чіткості і, можливо, доведеться довести корекцію до досконалості рейсфедером, але основна частина вищипування брови пройде без болю.

  Як вищипнути брови: рада 5, приємна новина

  Якщо все ж вам здалося, що все вище описані поради по вищипування брів без болю, не дали бажаного ефекту. Не впадай у відчай. Згодом, при регулярній роботі над красивими бровами, волосяні цибулини відмирають в місцях регулярного вищипування, і процес автоматично стає практично непомітним. Тому, трохи терпіння: раз-два - і ситуація зміниться на краще.

  Як вищипнути брови ниткою

  Як вищипнути брови ниткою

  Так зване витяніваніе або Трендінг - поняття, яке прийшло до нас на зміну класичному вищипування брів з Індії. Це один із сучасних способів якісно і надовго вискубати непотрібних невеликих волоски брів і надати їм правильну форму. Для цього нам знадобитися лише бавовняна спеціальна нитка і дезінфікуючий засіб для шкіри.

  1. Сформуйте з приготовленої нитки звичайний коло, діаметром приблизно 30 см.
  2. Тепер вам необхідно взяти нитку таким чином, щоб вона виявилася навколо всіх ваших пальці на двох руках. А тепер з цієї всієї краси обома руками окресліть прямокутник між долонями.
  3. Гарненько скрутіть тепер нитки таким чином, щоб між долоньками утворилося перетин у вигляді літери «Х», а ребра прямокутника перетнулися.
  4. Перевірте, щоб пучок з скручених ниточок посередині вільно переміщався, і можете приступати до вищипування брів ниткою.
  5. Виділіть область волосків брови, яку хочете вищипнути. Помістіть, обертаючи руками, туди пучок скручених ниток так, щоб волоски добре заплуталися. Тепер просто тягніть.
  6. Коли вищипує брови ниткою, починайте в проміжку між правою і лівою бровою і далі просувайтеся по верхній їх частині. Коли там закінчите вискубувати - переходите вниз, коректуючи товщину і вигин брови. Внизу чутливість до вищипування волосків брови буде найбільш чутлива, тому відразу після процедури використовуйте пом'якшувальний і дезінфікуючий тонік або косметичне масло.

  Внизу чутливість до вищипування волосків брови буде найбільш чутлива, тому відразу після процедури використовуйте пом'якшувальний і дезінфікуючий тонік або косметичне масло

  Хоч процедура і дуже ефективна, але вкрай неприємна, тому, людям з гіперчувствамі взагалі не рекомендується її використовувати. Але в вищипуванні брів ниткою, теж є безсумнівна омана, тому вона настільки популярна. Пропонуємо кілька рекомендацій для полегшення процедури і наслідків методу вищипування брів:

  1. Трохи обезбольте зону брів і навколо них, навіть якщо ви дуже терплячі - натріть трохи крижаними кубиками.
  2. Не бійтеся вискубувати брови ниткою, якщо допустите помилку - брови знову виростуть і швидко, так що не бійтеся.
  3. Ниткою можна вискубувати не тільки зону брів, але і зону верхньої губи, в тому числі і чоловікам.
   Якщо ви вищипує брови в домашніх умовах в перший раз - попрактикуйтесь спочатку на будь-якому непомітному ділянці шкіри. Краще практики - тільки практика!
  4. Обов'язково користуйтеся дезинфікуючим засобом або тоніком після процедури вищипування брів ниткою. Пам'ятайте, що відкриті пори будуть дуже сприйнятливі до пилу і інфекції. Це може викликати запалення.

  Як вискубувати брови: відео

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только