Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах: фото і відео

  1. Організаційні моменти
  2. Як підібрати форму брів в домашніх умовах за формою обличчя
  3. Форма брів для круглого особи
  4. Форма брів для квадратного особи
  5. Форма брів для трикутного або серцеподібного особи
  6. Форма брів для витягнутого / подовженого особи
  7. Форма брів для овального особи
  8. Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах
  9. Основні принципи
  10. Відео уроки: як вискубувати красиві брови в домашніх умовах

  Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах? - вельми популярне питання в наш час і не дивно адже ще у фільмі службовий роман прозвучала фраза, на мій погляд, актуальна у всі часи: «Колосальне значення зараз набувають брови».

  Брови це невід'ємна складова краси ваших очей, тому важливо вискубати їх правильно. Якщо ви збираєтеся вискубати їх вперше краще звернутися за допомогою до професіоналів - загляньте в салон краси, де вам зроблять професійну корекцію, а вам залишиться лише підтримувати їх акуратність. Хоча звичайно при бажанні можна красиво вищипнути брови і вдома.

  Організаційні моменти

  Почнемо з організаційних моментів. Бо якщо ви надумали вискубати брови в домашніх умовах, про них ні в якому разі не можна забувати.

  Найважливіше це пінцет - це річ, гроші на яку не варто шкодувати, його вам вистачить надовго, так що можна розщедритися ... Хороший пінцет не повинен відламувати волоски (почнеться проблема врослого волосся і т.д) - до вибору пінцета необхідно підійти грамотно. В ідеалі потрібно мати пінцет із загостреними кінцями (для основної роботи) і з плоскими кінчиками (для кінцевої коригування). Підбираючи пінцет, зверніть увагу, чи немає зазорів при зведенні країв (якщо вони є, відмовтеся від покупки інструменту).

  Дезінфікуючі засоби - щоб запобігти виникненню роздратування і запалення повинні бути обов'язково! Причому спочатку дезинфікуйте інструмент, потім руки, після шкіру, де збираєтеся вискубати волоски.

  І ще пара не менш важливих моментів це дзеркало і світло. Дзеркало краще використовувати велике, щоб в цілому бачити результат. Ну і світло: чим його більше, тим краще.

  До речі ваше особа повинна бути обов'язково чистим, макіяж після корекції бажано не планувати.

  Як підібрати форму брів в домашніх умовах за формою обличчя

  Почнемо з того що не можна братися вискубати брови «як у будь-якої актриси». Брови це строго індивідуальна річ, їх форму треба підбирати, відштовхуючись від вашого типу особи. Правильно підібрана форма брів згладить недоліки, підкреслить достоїнства вашої особи. Прийнято виділяти п'ять форм особи: овальне, кругле, квадратне, видовжене і трикутне, відповідно для кожного є «свої» брови. Нижче докладно розглянемо на прикладі фото як правильно підібрати форму брів в залежності від типу і рис обличчя.

  Форма брів для круглого особи

  Вам підходять брови з не дуже загостреним зламом, з високим підйомом (вони зроблять особа візуально довше). При цьому кінчик повинен бути коротким трохи заокругленим - він візуально звузить обличчя.

  Загалом, вам ідеально підходять вигнуті, в залежності від ваших побажань допустимі: висхідні і зі зламом.

  Уникайте: круглі і дугоподібні, занадто гострий «злам».

  Уникайте: круглі і дугоподібні, занадто гострий «злам»

  Форма брів для квадратного особи

  Вам підійдуть ті ж, що і власницям круглого обличчя, з однією поправкою: вигин потрібно злегка зрушити до середини очей; Чим незграбність особа, тим більш плавним повинен бути злам - так кути вийде трохи згладити.

  Під забороною для вас: тонкі і прямі.

  Форма брів для трикутного або серцеподібного особи

  Вам, як нікому іншому потрібно м'якість ліній, бажано зробити початок і закінчення брів на одному рівні, інакше диспропорція верху і низу буде ще більш помітна. Ідеальна конфігурація брів для вас: злегка закруглені (якщо хочете навіть круглі - вони відвернуть увагу від гострого підборіддя, але допустимо і маленький вигин - як в попередніх варіантах тільки на цей раз більш згладжений).

  Неприпустимі: прямі.

  Форма брів для витягнутого / подовженого особи

  Для вас, на відміну від попереднього випадку, прямі найкращий варіант, так як вони візуально збільшать ширину особи.

  Уникайте: вигинів - вони візуально подовжать обличчя.

  Форма брів для овального особи

  На щастя для вас вам підходять практично всі форми. Так що експериментуйте, а щоб не зробити не можна виправити помилку, можете попередньо замазати свої брови тональним кремом і спробувати намалювати олівцем різні форми брів - так буде простіше підібрати потрібну.

  Насправді подібним чином можна поекспериментувати всім дівчатам - в кінці кінців, все залежить від ваших уподобань.

  Будьте обережні лише з високим підйомом, що надає неприродно розсерджені або здивований вираз.

  Будьте обережні лише з високим підйомом, що надає неприродно розсерджені або здивований вираз

  Крім типу особи, при виборі форми брів, необхідно враховувати риси обличчя:

  • Товщина / густота брів в залежності від рис обличчя - тим, у кого тонкі риси і брови потрібно вибирати тонкі, а тим, у кого риси обличчя більші відповідно - густі. Крім цього існує думка, що чим старше жінка, тим тонше і акуратніше повинні бути її брови;
  • Розмір очей: маленьким очам підходять акуратні брови середньої товщини, а великим - густі;
  • Посадка очей: Близько посаджені очі - збільште відстань між бровами на переніссі; Широко посаджені - вам навпаки краще скоротити відстань між ними на переніссі (тільки не перестарайтеся);
  • Розмір чола: Низький лоб - плоскі / прямі або арочні (злегка закруглені); Широкий лоб - вигнуті, злегка підняті в середині (чим більше вигин, тим візуально особа буде вже); Високе чоло: вам підійдуть брови з вигином або невеликий аркою, уникайте плоскої форми.

  Як правильно вищипнути брови в домашніх умовах

  Отже, форму вибрали, тепер важливий момент: у кожного брови ростуть «по-своєму», тому перш ніж перейти безпосередньо до того, як їх вискубувати, необхідно визначити три основні точки (початок, місце вигину і кінець) - саме на них і будемо орієнтуватися, в ході корекції. Вони дозволять вам вискубати брови симетрично і красиво.

  Для визначення цих точок вам знадобиться будь-яка пензлик або олівець (що-небудь довге).

  1. Перша: власне початок, для її визначення потрібно докласти олівець до крила носа і внутрішнього куточка ока, так щоб олівець дійшов до лінії росту брів - місце перетину брови і олівця і є перша точка (дивимося на фото лінія №1);
  2. Друга: кінець, докладаємо олівець також до крила носа, на цей раз направляємо через зовнішній куточок ока до перетину з бровою, відзначаємо точку (все що за нею можна вискубувати);
  3. Третя: найвища точка або місце вигину, докладаємо олівець знову до крила носа, і на цей раз направляємо його через зовнішній край райдужки (дивимося прямо) до перетину з бровою.

  Неправильно вираховувати найвищу точку через крило носа і зіницю - цей метод актуальний для 90 х, так що якщо вам потрібні брови для походу на якусь стилізовану вечірку в стилі 90 х, то можете використовувати цю схему, в іншому випадку не варто. Неправильно вираховувати найвищу точку через крило носа і зіницю - цей метод актуальний для 90 х, так що якщо вам потрібні брови для походу на якусь стилізовану вечірку в стилі 90 х, то можете використовувати цю схему, в іншому випадку не варто

  Відзначте таким чином по три точки з кожного боку, а потім перевірте їх симетричність (симетричним зростанням волосся можуть похвалитися не багато), просто прикладіть горизонтально олівець - так ви зможете вискубати зайве у вищих точок і тим самим вирівняєте рівень брів.

  Головне не перестарайтеся - ідеально симетричних осіб мало, тому цілком природно, якщо рівень вигину брів буде трохи не збігатися.

  Дані три точки є основою, але це ще не все. Акуратно, не поспішаючи видаляйте виступаючі волоски зверху і знизу, відходите на кілька кроків від дзеркала, щоб оцінити результат.

  Як закінчите корекцію, змочіть ватяний диск дезинфікуючим лосьйоном і протріть шкіру. Можна прикласти до шкіри ватні тампони, змочені в холодній воді (це допоможе зняти почервоніння) або знову ж використовувати кубики льоду.

  Основні принципи

  • Перед тим як приступити до корекції, хвилин на 10 нанесіть трохи крему, потім залишки крему видаліть ватним диском, протріть шкіру тоніком - так ви зменшите больові відчуття;
  • Обов'язково користуйтеся щіточкою / гребінцем;
  • Промальовувати контур брів олівцем контрастного кольору - так вам буде простіше не вискубати «зайве»;
  • Вищипуйте волоски завжди у напрямку росту;
  • Волосок потрібно захоплювати у самого кореня і не треба сильно його смикати;
  • Висмикуйте по одному волоску;
  • Можна використовувати ножиці як перед корекцією пінцетом, так і після.

  Як вищипнути брови без болю

  Вищипнути брови без болю дозволить вже озвучений вище рада - використання крему, крім того просте «натягування» шкіри - притупляє больові відчуття. А можна попередньо заморозити шматочки льоду з відвару ромашки або шавлії, готовими кубиками льоду заморозити оброблювану ділянку шкіри. Ось такі не хитра способи позбутися від болю.

  Відео уроки: як вискубувати красиві брови в домашніх умовах

  Питання, як правильно вищипнути брови в домашніх умовах, вельми популярний, і тут вже ніяк не обійтися без відео.

  У першому відео радує чіткість, дикція + в відео присутня інформація про те, як фарбувати брови.

  Ще одне відео: «від а до я» 2 частини.

  Відео: повний гід - багато цінних порад.

  Сподіваюся, дана стаття вам допомогла. Головне пам'ятайте, що необхідно регулярно видаляти відросло волосся, адже простіше підтримувати форму брів, ніж кожен раз починати корекцію заново.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только