Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно вищипнути брови: робимо брови будиночком красиво і без болю

  1. Відео-урок: як правильно вискубувати брови
  2. Надаємо бровам форму «будиночка»
  3. Правильна техніка вищипування
  4. Способи зменшення больових відчуттів

  Брови потрібні не тільки для того, щоб люди не були схожі на прибульців. Завдяки їм ми висловлюємо свої почуття, і наш погляд стає більш виразний. Стала б роль Скарлетт О'Хара настільки знаменною для звабливої ​​Вів'єн Лі, якби глядачам так сильно не полюбилася її добірно вигнута брова? Скільки сердець було розбите цим гордовитим виразом, і скільки їх було підкорене, коли брівка вигиналася кокетливо. Пані теж люблять спостерігати за «грою» бровами. Мільйони жінок томно зітхали в темних залах кінотеатрів, де з екрану на них дивився суворим поглядом з насупленими бровами Клінт Іствуд. Є бажання здолати людей тільки одним поглядом? Тоді потрібно стежити за своєю зброєю. І перше, що необхідно знати - як правильно вискубувати брови.

  Відео-урок: як правильно вискубувати брови

  Як правильно підібрати форму брів

  Не знаєте, як вищипнути брови красиво? Тоді в першу чергу зверніть увагу на форму свого обличчя. Саме визначення його форми стане відправною точкою для створення ідеальних для вас брів.

  Власницям пухких щічок і маленького підборіддя не підійдуть округлої форми брови. Вони ще сильніше підкреслять опуклі лінії, і особа буде здаватися суцільним кулькою. Для того щоб надати більшої різкості необхідно зробити брови з високим підйомом по середині і з гостро опущеними зовнішніми краями. Тільки не перестарайтеся, інакше ефект буде прямо протилежним. Та й, крім того, буде здаватися, що ви весь час чимось сильно здивовані.

  Перед дівчатами з трикутною формою обличчя стоїть на першому плані спроба врівноважити верхню і нижню його половини. З цієї причини слід відмовитися від широких брів врозліт, вони тільки підкреслять різницю. Кращим варіантом буде коротка лінія з незначним вигином. Абсолютно пряма форма загрожує зробити обличчя похмурим або байдужим.

  Абсолютно пряма форма загрожує зробити обличчя похмурим або байдужим

  Моделювання гарної форми брів - заняття не з легких

  Квадратна форма обличчя не терпить на собі тоненькі брови. Їх не видно на ньому і стають практично непомітними, від чого обличчя стає ще грубіше. Дівчатам такого типу краще робити густі і довгі брови. Вигин їх повинен бути високий і плавний. Гостра середина підкреслить кути, тому не варто її робити.

  Овальна форма обличчя дозволяє проробляти експерименти. Можна робити і прямі, і округлі, і різко вигнуті форми брів. Зробивши кілька варіантів, ви самі визначитеся який з них вам більше до душі.

  Зробивши кілька варіантів, ви самі визначитеся який з них вам більше до душі

  Обрізати зайві волоски для коригування форми брів категорично не можна. Згодом волоски втрачають свою форму, і можуть почати закручуватися або рости кривими

  Надаємо бровам форму «будиночка»

  Цей варіант по праву вважається найкращим, чим і пояснюється його висока популярність. Широка лінія плавно піднімається вгору, а потім, витончуючись, опускається вниз. Брова схожа на розправленими крило паряться птиці, погляд легкий і звабника, а сама дівчина начебто живе заграванням і фліртом, так як знає в цьому толк. Абсолютно не дивно, що всі хочуть знати, як вищипнути брови будиночком.

  Щоб надати своїм бровам таку форму знадобляться звичайні для цього процесу інструменти: яскрава настільна лампа (вікно з денним яскравим світлом), дзеркало (бажано з ефектом збільшення), пінцет, антисептик, ватяні диски і олівець, який повинен бути якогось контрастного кольору, можна взяти той, що для губ (олівець для очей або брів зіллється з кольором з волосками і важко буде коригувати по ньому форму).

  Для полегшення надання брів бажаною форми можна скористатися готовими трафаретами

  Отже, беремо свій олівець і прикладаємо його до крила носа. Олівець повинен стояти перпендикулярно, його верхівка спрямована до чола, стрижень закриває внутрішній куточок ока. Дивимося, в якому місці олівець перетинається з бровою. Проводимо в цій точці лінію, яка позначає початок внутрішньої сторони брови. Знову прикладаємо олівець до того самого місця біля носа, але тепер зміщуємо його так, щоб одна з його сторін злегка стосувалася краю зіниці, який ближче до зовнішнього куточка вашого ока. Дивитися при цьому потрібно строго прямо. Тепер його верхівка змістилася до середини брови, в місці перетину робимо позначку - тут буде утворюватися вигин. Знову повертаємо олівець в вихідну точку, до крила носа. Тепер його стрижень повинен прикрити собою зовнішній кутик ока. Місце перетину олівця з бровою позначає кінцеву точку, яку також необхідно відзначити.

  Правильна техніка вищипування

  «Вже що тут може бути складним? Взяв пінцет, захопив волосок, взявся міцніше і смикнув посильніше ». Саме такі думки відвідують голови більшості дам, які чують питання про те, як вищипнути брови. Насправді, нехай це і не дуже складна справа, але деякі особливості все-таки в ньому присутні.

  Насправді, нехай це і не дуже складна справа, але деякі особливості все-таки в ньому присутні

  Наносити косметичні засоби можна не раніше ніж через п'ятнадцять хвилин після закінчення вищипування

  Вище вже зазначалися предмети, які знадобляться під час процедури. Зберіть їх всі разом, щоб не довелося відволікатися і перериватися на пошуки якого-небудь з них. Спочатку беремо ватний диск, наносимо на нього невелику кількість антисептика і протираємо їм область самої брови і навколо неї. Потім, якщо не проводиться корекція, а здійснюється первинне надання форми брів, робляться відмітки олівцем початку, вигину і кінця брови.

  Основне правило формування брів

  Протираємо пінцет з гострими краями ватним диском, який змочений антисептиком і приступаємо до вищипування. Пальцем вільної руки притисніть шкіру біля зовнішнього куточка ока і потягніть до скроні. Намагайтеся захоплювати волосинки якомога ближче до кореня, так зменшується ймовірність її обриву посередині. Тягнути волосся не можна проти напрямку його росту. По-перше, так буде набагато болючіше. По-друге, великий ризик травмування шкіри, а саме потових залоз, в якій розташована волосяна цибулина. Волоски висмикуються під бровою і біля перенісся. Коригувати форму за допомогою видалення волосся над бровою не можна.

  Таким чином, буде змінена їх «правильна» форма, і брову стане виглядати неприродно. Усунути таку помилку буде дуже проблематично. Після того як всі товсті волоски вирвані, беремо пінцет з тупими краями, протираємо його антисептиком і робимо завершальну чистку. Під час неї видаляються зовсім тонкі ледь помітні волосинки. Закінчується процедура знезараженням обробленої ділянки.

  Закінчується процедура знезараженням обробленої ділянки

  При вищипуванні брів не захоплюйтеся спочатку однієї, а потім іншої. Брови повинні бути симетричними

  Способи зменшення больових відчуттів

  Жінки здатні на будь-які звершення заради краси, але це не означає, що біль необхідно терпіти. Якщо є можливість позбутися від понад гострих відчуттів, так чому б нею не скористатися? Ось деякі способи, які розкривають таємницю, як вищипнути брови без болю:

  • Процедуру вищипування брів потрібно проводити після прийняття гарячої ванни або душу. Від високих температур шкіра розпарюється, пори відкриваються, і волосяна цибулина набагато простіше з них видаляється. Немає можливості або часу прямо зараз приймати водні процедури? Зробіть собі парову ванночку. Доведіть практично до кипіння невелику кількість води, перелийте її в широку миску або тазик. Сядьте над ємністю і сховайтеся рушником. Посидьте так близько десяти хвилин і можете приступати до вищипування.

  Додайте в воду збори трав, наприклад, ромашку або шавлія, і така парова ванночка принесе користь вашій шкірі

  • Щоб волоски стали м'якшими і легше висмикували, змастіть брови після розпарювання кондиціонером для волосся. Потримайте його близько п'яти хвилин і ретельно витріть або змийте.
  • Для знеболення оброблюваної ділянки можна взяти звичайний лід. Кубики льоду помістіть в целофановий пакет, і прикладіть до брови. Як тільки відчуєте, що шкіра замлела, можна переходити до видалення волосся.
  • Дитячі гелі або мазі, які застосовуються під час прорізування зубів у дитини, також мають здатність до зменшення больових відчуттів. Нанесіть його на шкіру, почекайте кілька хвилин і ретельно зітріть ватним тампоном. Такий гель можна замінити будь-яким кремом або маззю з високим вмістом ментолу.

  Після закінчення вищипування брів потрібно впевнитися, що все зроблено правильно і обидві брови симетричні. Підійдіть до великого дзеркала, станьте прямо, підніміть одну брову, опустіть, підніміть другу, схилите голову спочатку в одну сторону, потім в іншу ... Посміхніться, адже тепер ви переконалися, що з дзеркала на вас дивиться справжнісінька красуня.

  Стала б роль Скарлетт О'Хара настільки знаменною для звабливої ​​Вів'єн Лі, якби глядачам так сильно не полюбилася її добірно вигнута брова?
  Є бажання здолати людей тільки одним поглядом?
  Якщо є можливість позбутися від понад гострих відчуттів, так чому б нею не скористатися?
  Немає можливості або часу прямо зараз приймати водні процедури?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только