Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно надати форму брів: тип обличчя і тіла, вищипування

  1. Вибираємо форму брів
  2. Класифікація форм брів по їх конфігурації
  3. Форма брів за типом обличчя
  4. Підібрати форму брів можна і за типом зовнішності
  5. Правильно вищипує брови
  6. Що необхідно для проведення процедури
  7. Алгоритм і послідовність дій
  8. Вищипування брів - особливості процедури

  Красива і доглянута жінка повинна бути прекрасна у всьому. Ідеальна форма брів - незмінний атрибут стильного образу. Якщо ви не можете похвалитися природного бездоганністю, поради нашої статті допоможуть вам дізнатися, як правильно надати форму брів в домашніх умовах. Процедура ця не дуже приємна і навіть болюча, але зате результат помітний відразу, допомагаючи підкреслити і виділити особа.

  Вибираємо форму брів

  Варіанти різних конфігурацій представлені на фото. Зробити красиву форму брів допоможуть наші рекомендації, але попередньо необхідно визначити тип свого обличчя і особливості зовнішності.

  Класифікація форм брів по їх конфігурації

  1. прямі;
  2. закруглені;
  3. вигнуті;
  4. Різкий кут;
  5. М'який кут.

  прямі;  закруглені;  вигнуті;  Різкий кут;  М'який кут

  Навіть коли форма брів виконана чудово, можна зустріти абсолютну дисгармонію зовнішності, якщо при виборі не враховувалися і інші фактори. У цій відповідальній справі на допомогу вам прийдуть знання про основні типи особи.

  Форма брів за типом обличчя

  1. Овальне обличчя вважається еталоном жіночої краси і практично не потребує косметичного коригування. Для овального обличчя підійдуть всі форми, тому таким щасливицям можна тільки позаздрити. Найкраще віддати перевагу кутовий конфігурації, тільки не слід опускати кінчик занадто низько - так особа буде виглядати сумним або похмурим.
  2. Форма брів для круглого особи ні в якому разі не повинна бути також закруглена. Це додасть трохи гротескний вигляд і повністю позбавить образ привабливість. Ідеальні брови для кругловидих дівчат будуть кутовий форми. Повністю слід виключити і прямий варіант, це візуально розширює обличчя.
  3. Довгастого особі ідеально підійдуть прямі лінії. Це візуально згладить непропорційність, трохи розширюючи обличчя. Чого дійсно слід уникати, так це кутовий конфігурації. Добре виглядає і трохи закруглений варіант, тільки не якщо у вас до того ж ще й високий лоб.
  4. Для квадратного обличчя більше підійдуть кутові брови, тільки робити їх необхідно трохи тонше, це візуально згладити риси обличчя, надаючи їм бажане витонченість. Щоб трохи врівноважити лінію підборіддя можна також скористатися і трохи розпливчастою лінією контуру. Якщо ви користуєтеся олівцем, не рекомендується малювати суцільні лінії. Найкраще намітити розташування уривчастими штрихами.
  5. Особа «сердечком» також можна трохи скорегувати, якщо вищипнути брови півколом. Це допоможе згладити гостре підборіддя і надати рис жіночність і привабливість. Вони не повинні бути занадто довгими або тонкими - це ще більше дисгармонує зовнішність.
  6. Досить рідкісна для жінок форма особи за типом «алмаз» відрізняється широкими вилицями, поетомуправільная форма брів - трохи вигнута, здатна вирівняти дисбаланс. Оптимальна ширина повинна бути середня, крайності тут тільки зашкодять.

  Оптимальна ширина повинна бути середня, крайності тут тільки зашкодять

  Якщо ви не можете визначитися з потрібною формою, можна вдатися до допомоги професійного стиліста, а вже після досягнення оптимального результату, виконувати корекцію самостійно в домашній обстановці.

  Підібрати форму брів можна і за типом зовнішності

  • Невеликі очі і дрібні риси обличчя добре прикрасять тонкі лінії підходящої конфігурації.
  • Східним красуням, навпаки, слід зупинитися на густих широких бровах, правильна коригування яких додадуть додатковий шарм і підкреслять природну красу очей.
  • Близько посаджені очі можна трохи збалансувати, якщо зробити проміжок між бровами трохи більше звичайного. Тут бажано дотримуватися помірності, щоб коригування не обернулася додатковими проблемами і недоліками зовнішності.
  • Якщо у вас високий лоб, надати форму брів в домашніх умовах допоможе дотримання плавності лінії. Не можна робити крутого вигину або залишати занадто тонку лінію - це виглядає дуже естетично.
  • Власницям широко розташованих очей важко зробити правильну форму брів, не вдаючись до професійної допомоги. На виручку прийдуть експерименти з міжбровні відстанню, яке необхідно трохи зменшити. Після декількох спроб ви зможете знайти комфортне значення і гармонійно випрямити дисбаланс.
  • Навислі повіки добре замаскують брови, форма яких в домашніх умовах виконана у вигляді м'якої напівкруглої арки.
  • Правильні брови при великих рисах обличчя - це максимально широкі і кутові. Так можна створити дійсно ефектну зовнішність, а використання відповідного відтінку додасть образу бездоганність.

  Так можна створити дійсно ефектну зовнішність, а використання відповідного відтінку додасть образу бездоганність

  Красива форма брів - запорука яскравою і ефектною зовнішності, вона підкреслює виразність погляду і додає зовнішності гармонійності.

  Можна трохи поекспериментувати з шириною, вибираючи оптимальний варіант. Кращий результат вийде після аналізу всіх нюансів вашої зовнішності.

  Правильно вищипує брови

  Незважаючи на хворобливість процедури, більшість жінок успішно виконують вищипування бровейсамостоятельно в домашніх умовах.

  Що необхідно для проведення процедури

  • Стаціонарно закріплене дзеркало;
  • Зручний пінцет (в ідеалі добре підійде спеціальний, з додатковим освітленням);
  • Косметичний олівець для брів;
  • Бажано також мати під рукою і дзеркало з ефектом збільшення для більш ретельного контролю;
  • Заспокійливий гель після процедури.

  Важливу роль відіграє і хороше освітлення, можна використовувати додаткову лампу з м'яким світлом, яку необхідно розмістити таким чином, щоб ваше обличчя добре висвітлювалося, а відблиски від дзеркала не били в очі.

  «Місцева анестезія» застосовується у вигляді заморожених кубиків рослинного відвару (ромашка, череда, зелений чай). Можна, навпаки, попередньо розпарити обличчя, щоб вискубувати волоски було менш болісно. Салонні процедури можуть включати в себе епіляцію воском, спеціальним гелем або фото епіляцію.

  Це порівняно менш болісно, ​​ніж вручну висмикувати волоски, але і протипоказань у таких методів теж досить багато.

  Алгоритм і послідовність дій

  1. Для початку необхідно підібрати форму брів, як це зробити ми вже розповіли, тепер можна виконати розмітку бажаного контура на обличчі. Для цього прекрасно підійде косметичний олівець. Прикладіть його до крил носа, по напряму вгору. Відповідна уявна лінія повинна перетинати зовнішній кутик ока і визначати початок. Більш наочно це можна побачити на фото.
  2. Кінець лінії визначаємо поворотом олівця від носа до другого краю очі. Продовженням відзначаємо місце, в якому вона повинна закінчуватися.
  3. Максимальний вигин обчислюється практично так само. Вихідна точка - крило носа, напрям має проходить по дотичній з зовнішнім краєм зіниці. Відзначивши і цю точку, ми отримаємо схематичне розташування.
  4. Повторити всі дії для іншого ока.
  5. Всі волоски, які виступають за краї отриманої схеми, видаляються пінцетом.
  6. Не слід чіпати верхній край, вискубувати необхідно тільки знизу.
  7. Не рекомендується вискубувати відразу всю ділянку. Дії виконуються по черзі для кожного ока, це допоможе уникнути невідповідності і виявить дисгармонію і дрібні помилки.
  8. Після того як ви закінчили, можна вдатися до невеликої хитрості. Через приблизно 20-30 хвилин заново перевірте якість роботи, саме зараз ви зможете побачити дрібні недоліки і правильно їх виправити.

  Через приблизно 20-30 хвилин заново перевірте якість роботи, саме зараз ви зможете побачити дрібні недоліки і правильно їх виправити

  Часто при коригуванні використовують косметичний олівець, особливо якщо волоссячко світлі або занадто тонкі. Відповідний відтінок буде темніше вашого природного кольору волосся, але світліше, ніж вії. За допомогою кольору можна також виділити риси обличчя або приховати дрібні недоліки.

  Зараз дуже популярна процедура татуаж брів. Ефект в цьому випадку тримається до півроку, недоліками буде необхідність періодичного коригування, неможливість виконання в домашніх умовах і досить значна вартість при професійному виконанні.

  Кустарна робота майстрів - самоучок, можливо, буде набагато дешевше, але ось наслідки включають в себе не тільки розчарування від візуальної дисгармонії, а й можливість зараження серйозними хворобами від неякісно простерилізованого інструменту.

  Хороший результат дає забарвлення брів самостійно і в домашніх умовах. Для цього використовуються спеціальні тіні або олівець. Після підбору необхідного відтінку процедура виконується в лічені хвилини і є частиною щоденного макіяжу очей.

  Більш тривалий ефект досягається фарбуванням волосків. Для цього використовується спеціальна барвна емульсія, за своїм складом відрізняється від звичайної фарби для волосся. Наносити її необхідно тільки на потрібну ділянку, інакше є ризик отримати додаткове фарбування прилеглої шкіри. Сам сеанс фарбування рідко займає більше 10-15 хвилин, але повторне фарбування буде необхідно не раніше, ніж через три місяці.

  Вищипування брів - особливості процедури

  • Волоски видаляються в сторону зростання, інакше при отрастании вони створять недоглянутий вигляд.
  • Перед процедурою вищипування необхідно зняти косметику з обличчя і виконати його очищення.
  • Кращим інструментом буде пінцет. Ножиці і бритва вимагають певної вправності, професійні візажисти часто використовують бавовняну нитку, але цю методику ще необхідно освоїти.
  • Хорошим знеболюючим засобом буде обробка ділянки холодними кубиками льоду. Для цього краще використовувати заморожені лікарські відвари.
  • Якщо процедура проводиться вперше, можна добре розпарити обличчя, тоді і волоссячко будуть висмикувати легше і з меншою хворобливістю.

  Правильно вискубати брови - ціле мистецтво, хороша техніка напрацьовується роками, а й майстерність це завжди вам стане в нагоді. Для коригування форми можна використовувати фарбування спеціальними фарбувальними складами або олівцем. Красиві брови відрізняються не тільки ідеальною формою, а й відповідним для вас відтінком.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только