Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно фарбувати брови олівцем і тінями!?

  1. Як підібрати форму і колір
  2. Ідеальна форма брів для кожного типу обличчя
  3. Як правильно фарбувати брови олівцем, тінями
  4. Чи обов'язково взагалі фарбувати брови?

  Брови обрамляють обличчя, роблять виразніше очі. Від їх форми залежить ваш зовнішній вигляд

  Красиві, доглянуті брови гармонійної форми - це основа ефектного і привабливого макіяжу. Правильно оформлені бровние дуги можуть зробити жіночий образ вишуканіше, надати йому завершеність і гармонійність. З кожним сезоном мода диктує нам все нові і нові тренди в мейк-апі, і ми щороку дізнаємося заново, як правильно фарбувати брови - наприклад, на протязі багатьох років на піку популярності залишалися тоненькі, практично непомітні бровки «ниточкою». Сьогодні в тренді яскраві, виразні брови, густі і досить широкі. Але що ж робити тим дівчатам, які не входять до числа щасливих володарок ідеальних рис обличчя? Звичайно ж, вдатися до допомоги косметики.

  Правильно підібрана форма і колір брів - запорука вдалого образу

  Як підібрати форму і колір

  Перед тим як приступити до нанесення макіяжу , Слід максимальну увагу приділити формою і кольором даної частини обличчя, так як саме від того, наскільки гармонійно виглядають брови, цілком залежить кінцевий результат.

  Перед тим як приступити до  нанесення макіяжу  , Слід максимальну увагу приділити формою і кольором даної частини обличчя, так як саме від того, наскільки гармонійно виглядають брови, цілком залежить кінцевий результат

  пряма брову пряма брову  Брова з різким кутом вигину Брова з різким кутом вигину

  Порада! До підбору форми брів можна ставитися халатно. Занадто густі, прямі бровки надають особі сердите, невдоволений вираз, а тонкі, «ниточкою» роблять обличчя трохи здивованим, по-дитячому наївним. Форма брів повинна максимально відповідати іншим рисам обличчя.

  Слід зупинитися на наступних факторах:

  • Форма.
  • Колір.
  • Густота.

  Для створення ідеальних брів існують спеціальні трафарети

  Перше, з чим потрібно визначитися - яка саме форма брів ідеально підходить для вашого типу зовнішності. Виділяють кілька типів даної частини обличчя - прямі, закруглені, вигнуті. При цьому вони можуть мати м'який або різкий кут вигину, що також обов'язково потрібно враховувати. Ідеальна форма визначається наступним чином:

  1. Прикладіть олівець до обличчя, поєднуючи дві точки - зовнішній кордон крил носа і до чола, через внутрішній куточок ока. Отримана точка стає початком брови.
  2. Далі визначаємося з кутом вигину - для цього проводиться лінія від зовнішнього крила носа, через зовнішню сторону райдужної оболонки ока і до чола. Дана точка служить центром, вигином.
  3. Заключний етап - проведення лінії від крила носа до скроні, через зовнішній куточок ока. На цьому рівні волоски повинна закінчуватися. Визначити ідеальну форму брови можна за цією схемою

  Товщина брів також повинна бути симетричною і гармонійною. У більшості випадків візажисти вважають ідеально правильним, якщо брову від початку і до вигину трохи піднімається і має однакову товщину. Від вигину і до кінчика бровние дуга повинна злегка стоншуватися, стаючи більш витонченою.

  Від вигину і до кінчика бровние дуга повинна злегка стоншуватися, стаючи більш витонченою

  Брова від початку і до вигину повинна трохи підніматися і мати однакову товщину. Від вигину і до кінчика бровние дуга повинна злегка стоншуватися, стаючи більш витонченої Брова від початку і до вигину повинна трохи підніматися і мати однакову товщину Зайве підняті вигини брів роблять вираз обличчя здивованим

  Завдяки так званим правилом трьох ліній можна добитися ідеальної форми бровние дуг. Наступний важливий момент - густота брів.

  Порада! Замислюючись про те, яка густота брів стане оптимальною, слід обов'язково враховувати особливості своєї зовнішності. При великих рисах обличчя слід віддати перевагу густі, досить широкі брови, при тонких рисах кращим варіантом стануть тоненькі брівки. Якщо зробити брови товщі і гущі, то вони будуть сильно контрастувати з тонкими рисами обличчя.

  У разі якщо волоски занадто довгі, то їх можна трохи вкоротити за допомогою звичайних манікюрних ножиць. Якщо проблема кардинально протилежна і ваші брови рідкі, за допомогою косметики можна надати їм ідеальну форму і густоту.

  Що стосується кольору брів, то він повинен бути максимально природним і натуральним. Незважаючи на всі ультрамодні тренди, тендітна блондинка з густими чорними бровами виглядає просто безглуздо, як і брюнетка з білявими або коричневими бровами. Візажисти радять дівчатам пам'ятати золоте правило - колір бровние волосків повинен бути приблизно на 1-2 відтінки темніше, ніж відтінок волосся.

  Візажисти радять дівчатам пам'ятати золоте правило - колір бровние волосків повинен бути приблизно на 1-2 відтінки темніше, ніж відтінок волосся

  Колір бровние волосків повинен бути приблизно на 1-2 відтінки темніше, ніж відтінок волосся

  Ідеальна форма брів для кожного типу обличчя

  Дівчатам з овальною формою обличчя підійдуть брови абсолютно будь-яких видів Дівчатам з овальною формою обличчя підійдуть брови абсолютно будь-яких видів  Дівчатам з витягнутим підборіддям підійдуть брови з м'яким вигином Дівчатам з витягнутим підборіддям підійдуть брови з м'яким вигином

  Щасливі власниці особи ідеальної овальної форми можуть сміливо експериментувати з формою і густотою брів - їм підходять найрізноманітніші варіанти. Це можуть бути густі брови, округлі, прямі, з м'яким або різким вигином.

  при круглому обличчі слід підбирати таку форму брів, яка буде візуально «витягати» особа, роблячи його витонченіше і витонченішими. Ідеальним рішенням стануть вигнуті брови з м'яким або різким куточком. Не варто експериментувати з округлими бровками - вони зроблять обличчя ще кругліше і ширше.

  Жінкам з квадратним типом обличчя рекомендується акцентувати увагу на красивих, вигнутих бровние дугах округлої форми, які візуально роблять квадратне обличчя гармонійніше і м'якше.

  Дівчатам з особою в формі сердечка або з широкими, незграбними вилицями найкраще зупинити свій вибір на широких бровах з плавним вигином. Завдяки такій формі риси обличчя пом'якшуються, незграбність стає менш вираженою.

  Завдяки такій формі риси обличчя пом'якшуються, незграбність стає менш вираженою

  Жінкам з квадратним типом обличчя рекомендується акцентувати увагу на красивих, вигнутих бровние дугах округлої форми, які візуально роблять квадратне обличчя гармонійніше і м'якше Жінкам з квадратним типом обличчя рекомендується акцентувати увагу на красивих, вигнутих бровние дугах округлої форми, які візуально роблять квадратне обличчя гармонійніше і м'якше  При круглому обличчі бездоганним рішенням стануть вигнуті брови з м'яким або різким куточком При круглому обличчі бездоганним рішенням стануть вигнуті брови з м'яким або різким куточком

  Як правильно фарбувати брови олівцем, тінями

  На шляху до досконалості сучасна жінка не зупиняється практично ні перед чим, і неідеальна форма брів також не стане перешкодою. Для досягнення ідеалу використовуються найрізноманітніші хитрощі і косметичні засоби - частіше за все мова йде про олівці, тінях для брів або ж про найбільш кардинальне спосіб вносить коригування у вигляді фарби для брів.

  Для досягнення ідеалу використовуються найрізноманітніші хитрощі і косметичні засоби - частіше за все мова йде про олівці,  тінях для брів  або ж про найбільш кардинальне спосіб вносить коригування у вигляді фарби для брів

  Необхідний набір інструментів для красивих бровок Необхідний набір інструментів для красивих бровок  Корекція брів за допомогою олівця Корекція брів за допомогою олівця

  Найбільш поширеним і легким у використанні вважається олівець для брів. Перед тим як приступити до фарбування брів, потрібно правильно вибрати олівець, пам'ятаючи про деякі правила:

  • Олівець для брів повинен бути твердим і стійким. Ні в якому разі не рекомендується використовувати засоби з жирною текстурою - такі лінії не будуть достатньо чіткими і через деякий час просто распливутся. Найкраще купити стійкий або надстійкий олівець.
  • Не слід використовувати для фарбування брів олівці, призначені для повік. Вони занадто м'які і жирні, а тому через деякий час размажутся.
  • Олівець повинен бути гострим - його потрібно акуратно заточити за допомогою спеціальної точила, намагаючись не пошкодити грифель.

  Як правильно фарбувати брови. Крок 1 Як правильно фарбувати брови Як правильно фарбувати брови. крок 2-3 Як правильно фарбувати брови. крок 4

  Сьогодні в косметичних магазинах продаються олівці для брів, які забезпечуються спеціальними пензликами для розчісування волосків брів або спонжиком, які служать для розтушовування олівця. Такі засоби 2 в 1 дуже зручні і прості у використанні, роблячи макіяж більш виразне і природне.

  Основна перевага застосування олівця для брів полягає в тому, що даний засіб дозволяє наносити легкі, тонкі штрихи, які природним чином фарбують брови, надаючи їм красиву, гармонійну форму. Як вже говорилося вище, колір брів повинен бути на один-два тони темніше, ніж відтінок волосся. Колір олівця слід вибирати за таким же принципом.

  Сама техніка нанесення олівця виглядає наступним чином - брову потрібно акуратно розчесати спеціальним пензликом для того, щоб волоски лягли в правильному напрямку. Після цього олівцем нанесіть легкі штрихи між волосками, які не малюючи чітку лінію, а наносячи саме легкі штрихи. Малювати потрібно у напрямку росту волосся.

  Техніка нанесення олівця для брів. крок 1-2 Техніка нанесення олівця для брів Техніка нанесення олівця для брів і його розтушовування. крок 3-4

  Порада! Ні в якому разі не варто малювати одну суцільну лінію або сильно натискати на олівець - в такому випадку можна отримати безглузду, неприродну картину. Всі рухи повинні бути максимально легкими і невимушеними.

  При використанні олівця для брів потрібно пам'ятати кілька простих правил:

  • Штрихи найкраще наносити в кілька рядів - спочатку нанести нижній ряд штрихів, а потім обробити верхній.
  • Починати фарбувати брови найкраще від перенісся до кінчика брови. При цьому спочатку волоски повинні бути пофарбовані м'яко і плавно, на бровние вигині - більш яскраво і виражено, а для «хвостика» цілком достатньо кілька штрихів.

  Красиві і акуратний брови, нафарбовані за допомогою олівця

  • Якщо ви хочете отримати яскраві і виразні брови, зачешіте волоски трохи вниз, проведіть лінію олівцем і причешіть волоски, як зазвичай.
  • За допомогою спонжа лінію слід трохи розтушувати.
  • Після того як «сеанс» малювання закінчиться, акуратно причешіть волоски брів, при необхідності зафіксуйте брову фіксуючим гелем.

  Порада! Поширена помилка багатьох жінок в гонитві за красою - використання вугільно-чорного олівця для брів. Якщо ви не хочете виглядати смішно, запам'ятайте - такі кошти можна використовувати тільки пекучим брюнеткам.

  Крім олівця, підкоригувати форму і густоту брів можна за допомогою тіней. Перевага тіней полягає в тому, що з їх допомогою можна отримати більш яскравий, натуральний і природний результат. Тіні прорисовують м'якші і об'ємні лінії, ніж олівець. Техніка нанесення практично нічим не відрізняється від використання олівця - точно так само наносяться тонкі штрихи між волосками, у напрямку їх росту. Основні правила фарбування брів тінями:

  Відкоригувати форму брів можна також і за допомогою тіней

  • Перше правило красивого, натурального макіяжу - вибір відповідних косметичних засобів. Слід пам'ятати, що для макіяжу брів потрібно вибирати тільки матові тіні без блиску. Найдрібніша часточка перламутру - і ви будете виглядати, як ніби-то зібралися на новорічний карнавал.
  • Для того щоб зробити ефектний мейк-ап тінями, потрібно подбати про підходящої пензлику. Якщо наносити тіні широкої пензликом, то вийдуть занадто широкі і неприродні брови. Постарайтеся знайти в магазині тонку, гостру пензлик. В крайньому випадку, якщо у вас немає такої пензлика, можна скористатися звичайною ватною паличкою.
  • Як у випадку використання олівця, так і тіней слід фарбувати брови тільки після того, як буде нанесена тональна основа і пудра. В іншому випадку тональні засоби, які наносяться вже на пофарбовані брови, зроблять лінії нерівними і змазаними.
  • Тіні повинні мати тверду і стійку консистенцію, вони не повинні кришитися або мати розсипчасту структуру. Чим твердіше косметичний засіб - тим красивіше буде отриманий результат.

  Техніка нанесення тіней ідентична олівцевої

  забарвлення брів за допомогою тіней має і кілька недоліків, основним з яких є недостатня стійкість подібного макіяжу. У разі спеки, підвищеного потовиділення, купання в морі або річці або просто промоканні під дощем брови просто «попливуть» і втратять свої ідеальні обриси. Для цього прихильницям корекції брів тінями слід обов'язково носити з собою в сумочці своє улюблене косметичний засіб і час від часу протягом дня підфарбовувати бровки.

  Макіяж брів, виконаний тінями, виходить більш природним і натуральним, а тому відмінно підходить для повсякденних образів. У разі якщо ви хочете отримати більш яскраві та насичені брови, які можуть стати головним акцентом в вечірньому мейк-апі , Найкраще промальовувати їх олівцем.

  Говорячи про переваги і недоліки тіней і олівців для макіяжу, варто підкреслити, що при всій пишності асортименту в косметичних магазинах, колірна палітра олівців все ж набагато вужче, ніж тіней. Багато дівчат з рідкісним, незвичайним кольором волосся просто не можуть підібрати для себе ідеально підходить олівець для брів. Величезне різноманіття відтінків тіней дозволяє швидко вирішити цю проблему.

  Тіні менш стійкі, ніж олівець, проте мають більш широку палітру відтінків

  Чи обов'язково взагалі фарбувати брови?

  Фарбувати або не фарбувати брови - це рішення, звичайно ж, кожна жінка приймає для себе самостійно. Деякі представниці прекрасної статі вважають свої брови ідеальними і не потребують будь-якої корекції. Також в більшості випадків багато сучасних дівчат віддають перевагу перманентного макіяжу - особливого виду татуажу, при якому на брови наноситься спеціальний барвний пігмент. Після татуажу фарбувати брови не потрібно - їх ідеальна форма зажадає корекції тільки через 3-4 тижні.

  Після татуажу фарбувати брови не потрібно - їх ідеальна форма зажадає корекції тільки через 3-4 тижні

  Можна не морочитися щоденним нанесенням макіяжу, а пофарбувати брови спеціальною фарбою. Такого мейк-апу вистачить на кілька місяців

  За бровками потрібен регулярний догляд - такий же комплексний і систематичний, як і за іншими частинами особи. Потрібно змащувати шкіру в області бровние дуг зволожуючим або живильним кремом, використовувати різноманітні маски і скраби. Також можна користуватися спеціальними косметичними препаратами для зростання брів , Які можна придбати в популярних інтернет-магазинах або косметичних салонах. Подібні косметичні препарати можна з успіхом замінити реп'яховою, мигдальним або касторовою олією - в результаті ви отримаєте сильні, красиві і здорові волоски брів.

  Але що ж робити тим дівчатам, які не входять до числа щасливих володарок ідеальних рис обличчя?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только