Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як підібрати колір брів під відтінок волосся (брюнеткам, русявим, рудим, шатенкам, сивим, меліровать) і тон очей (карі та інші)

  1. Як підібрати відтінок брів під колір волосся
  2. Відео: «Все буде добре» про підбір ідеального тону брів під відтінок волосся
  3. брюнетки
  4. Відео: візажист Maybelline про вибір кольору олівця для брів брюнеткам
  5. Іншій
  6. Відео: візажист Maybelline про вибір кольору олівця для брів русявим і шатенкам
  7. руді
  8. шатенки
  9. блондинки
  10. шляхетна сивина
  11. Мелірування і незвичайне забарвлення
  12. Як підібрати колір брів до очей
  13. карі
  14. зелені
  15. сірі
  16. блакитні
  17. Кому підуть брови різних відтінків
  18. теракотовий
  19. Графіт і попелястий
  20. шоколадний

  Підфарбовування брів - це не просто спосіб зробити їх помітніше. Вдало підібрані форма і відтінок здатні скорегувати недоліки особи, що якось згладити або заховати, тоді як інше - підкреслити. А щоб брови при цьому виглядали природно, їх колір повинен, так чи інакше, поєднуватися з волоссям і очима.

  Як підібрати відтінок брів під колір волосся

  Щоб відтінок виглядав не тільки ефектно, але і природно, необхідно слідувати якщо і не прямих рекомендаціях, то основним радам. Волосся теплих тонів завжди комбінуються з «теплими» бровами, холодні відтінки підбирають аналогічним чином. Незвичайні кольору, такі як рожевий або зелений, в свою чергу, можуть створювати контраст або повністю збігатися з зачіскою.

  Незвичайні кольору, такі як рожевий або зелений, в свою чергу, можуть створювати контраст або повністю збігатися з зачіскою

  Зайве темні брови у блондинок найчастіше виглядають дивно і привертають до себе непотрібну увагу оточуючих

  Відео: «Все буде добре» про підбір ідеального тону брів під відтінок волосся

  Щоб не заплутатися в нюансах, прийнято вважати, що зі світлою шевелюрою добре виглядають брови на 1-2 тони темніше, а для темної - в зворотну «сторону», на стільки ж світліше. Але останнє не завжди рятує від помилок вибору. Тоді на допомогу приходить конкретика.

  брюнетки

  Власницям локонів кольору ночі пощастило тим, що у них точно не стануть розбігатися очі від обширного вибору всіляких відтінків брів. Адже їх велика перевага, яке для когось може бути істотним недоліком, полягає в тому, що комбінувати чорний бажано тільки з ним же. Незалежно від очей і шкіри світліші або просто теплі кольори дадуть небажаний контраст з рудуватим нотками. Що, в свою чергу, створить видимість явного штучного фарбування.

  Що, в свою чергу, створить видимість явного штучного фарбування

  Ідеальний колір брів для брюнетки - збігається з її волоссям

  Якщо ж все-таки є бажання якось урізноманітнити зовнішній вигляд саме за рахунок відтінку брів, то перевага віддається темним і холодним квітам, знову ж таки, наближеним до волосся. Можна спробувати взяти олівець на 1 тон світліше - ця варіація майже завжди виглядає виграшно.

  Відео: візажист Maybelline про вибір кольору олівця для брів брюнеткам

  Дівчата зі світлою шкірою також можуть пошукати серед холодних відтінків коричневого і темно-сірого, а ось смаглявим найкраще підійде саме класичний чорний олівець для брів.

  Іншій

  Жінкам з різними варіаціями русявого дуже важливо не переборщити з темними тонами, будь то звичайний косметичний олівець, перманентний макіяж або татуаж. Зайве яскраві фарби і чорний на обличчі виглядають безглуздо.

  Зайве яскраві фарби і чорний на обличчі виглядають безглуздо

  Щоб не заплутатися при виборі, завжди можна зробити брови на тон темніше волосся

  Натуральний русявий поєднується практично з будь-яким відтінком коричневого, в тому числі з рудим або золотистим відливом. Останній особливо хороший практично в будь-яких випадках - він вважається базовим тоном. Якщо ж волосся має властивість переливатися на сонці, то можна вигідно відтінити брови каштановою фарбою. Деяким дівчатам більше підходять інші кольори, але вибирати необхідно саме з теплою гами. А ось занадто руді краще обійти стороною.

  Відео: візажист Maybelline про вибір кольору олівця для брів русявим і шатенкам

  Бежеві з сіруватими нотками олівці для брів відмінно виглядають в поєднанні зі світлим волоссям, тоді як попелясто-русяве красуні можуть урізноманітнити свій образ більш насиченими сірими тонами. А ось до темної шевелюрі, особливо при смаглявою шкірі, підійдуть м'які шоколадні відтінки. Але, знову ж таки, наближати колір брів до чорного не варто - він ускладнює погляд.

  руді

  Тут важливо стежити за тим, щоб брови і волосся гармонійно поєднувалися між собою. Тому якщо колір локонів було отримано шляхом фарбування, швидше за все, доведеться вдатися і до фарбування брів. Чорний і насичені темні тони неприпустимі, т. К. Навіть на тлі м'якого рудого вони будуть виглядати максимально неприродно, а вже з яскравим мідним - кричати про свою недоречність.

  Навіть на тлі м'якого рудого вони будуть виглядати максимально неприродно, а вже з яскравим мідним - кричати про свою недоречність

  Занадто темні брови не поєднуються з рудим волоссям і видають фарбування

  При виборі правильного кольору важливо враховувати насиченість. Вогненним волоссям більше йдуть м'які теракотові, золотисто-коричневі і каштанові відтінки. Світліші відтіняються за допомогою базового правила - брати олівець трохи темніше.

  Теплий колір волосся поєднується з бровами схожого відтінку

  Щоб не промахнутися з підбираються кольором брів, досить звернути увагу на тональність волосся. Холодні тони з домішкою червоного або коричневого поєднані з прохолодними і щодо темними відтінками, тоді як теплим краще віддають рижіной відтінки, аж до мідних і морквяних. Тільки ось яскраве поєднувати з соковитими фарбами все ж не варто - результат повинен виглядати гармонійно.

  шатенки

  Якщо русявим небажано підкреслювати брови чорним олівцем, то шатенкам - зайвий раз їх висвітлюються. Але і від кольору воронячого крила в більшості випадків краще відмовитися, віддавши перевагу наближені до нього відтінки коричневого. Сам чорний буде до місця лише дуже темним волоссям.

  Сам чорний буде до місця лише дуже темним волоссям

  Колір брів шатенки може повністю збігатися з волоссям

  Вибираючи колір, керуватися необхідно в першу чергу індивідуальними особливостями і перевагами. В результаті брови можуть відрізнятися на 1-2 тони або збігатися. І звичайно ж, важливий основний колір волосся: прохолодні комбінуються з більш сірими відтінками, теплі - коричневими, на зразок темного каштана і теракоти.

  блондинки

  Деякі дівчата (особливо колишні брюнетки) грішать тим, що поєднують біле волосся з досить темними, а то і зовсім чорними бровами. Але для натуральних або фарбованих блондинок важливо пам'ятати про те, що їм темні брови протипоказані - аж надто безглуздо вони виглядають на тлі білого волосся.

  Але для натуральних або фарбованих блондинок важливо пам'ятати про те, що їм темні брови протипоказані - аж надто безглуздо вони виглядають на тлі білого волосся

  Колір брів повинен підкреслювати риси обличчя, а не просто виділятися

  Проблема світловолосих від природи полягає в тому, що їх брови часто рідкісні і малопомітні. Це призводить до того, що дівчата всіляко намагаються підкреслити їх, вдаючись до олівця, гелям, тіням, перманентного макіяжу або татуажу. Але більшість в своєму прагненні зробити контур яскравіше забувають про правила сполучуваності. Щоб правильно підібрати потрібний відтінок брів, достатньо всього лише звернути увагу на колір коренів волосся. Від нього і варто відштовхуватися, вибираючи схожий, але злегка темніше.

  Платинові блондинки можуть створити сучасний образ шляхом прямого обходу всіх правил, поєднуючи снігові волосся з димчастими або близькими до чорних бровами. Варто відзначити, що таке сміливе рішення підійде далеко не кожній жінці.

  Для перефарбованих в блонд актуальний інший рада: колір для брів береться на тон світліше і, бажано, в коричнево-бежевій гамі. Від косметичних олівців в такому випадку краще відмовитися, віддавши перевагу фарбування - звичайний макіяж далеко не завжди здатний освітлити брови так, щоб вони виглядали не тільки красиво, але і природно. Головне, щоб світлий відтінок не вибивався із загального образу.

  шляхетна сивина

  Не всі жінки у віці схильні зафарбовувати сивину. Разом з тим деякі дівчата, будучи далеко не старими, знебарвлюють своє волосся не в блонд, а в ті самі знамениті і благородні димчасті відтінки. Як бути їм?

  Як бути їм

  Сірий вже давно не асоціюється зі старістю

  Сивий - холодний колір, так що варто віддати перевагу відтінкам тієї ж колірної гами. Якщо коріння у волосся темні, то підійде і звичайний чорний. Більш світлим краще дивитися на попелясту палітру, традиційно на 1-2 тони темніше. А ось освітлювати брови, навпаки, не варто.

  Якщо сивина все ж є наслідком віку і тільки-тільки починає проступати, то має сенс вибрати для брів темний або насичений колір. Це перенесе акцент на обличчя.

  Мелірування і незвичайне забарвлення

  У разі мелірованого волосся найчастіше звертають увагу на колір оригінальних. Якщо він темний, то підійдуть варіації брів, аналогічні для брюнеток. Інакше можна пошукати щось середнє між відтінками, придатними блондинкам (при інтенсивному освітленні пасом) і русявим.

  Інакше можна пошукати щось середнє між відтінками, придатними блондинкам (при інтенсивному освітленні пасом) і русявим

  Незвичайні кольору волосся прийнято комбінувати з темними бровами

  При фарбуванні в такі незвичайні кольори, як синій, зелений, рожевий та інші судити про будь-якої сполучуваності складно. Тут найчастіше використовується сміливий контраст з чорним, тому як до тієї ж небесної шевелюрі робити брови блакитної гами багатьом здається сумнівним заходом. Ще один розумний варіант: звернути увагу на інші нюанси, такі як колір очей і шкіри.

  Як підібрати колір брів до очей

  Нехай відтінок зачіски і задає основну спрямованість косметичної гами для брів, важливо враховувати те, що ми називаємо деталями. Однією з яких якраз є колір очей. Правильно підібране косметичний засіб їх підкреслить, зробить яскравіше і виразніше. У той же час невдалий колір може візуально додати очам похмурості.

  карі

  Для карих очей колір брів не настільки принциповий

  При виборі відтінку для брів карооким жінкам потрібно звернути особливу увагу не на свої очі, а на колір волосся. Саме від нього залежатиме доступна палітра. Брюнеткам варто вибирати однозначно чорний, а блондинкам доглядати щось з бежевих. Найбільший вибір залишається русявим і шатенкам: підкреслити карі очі здатні як темні коричневі кольори, так і шоколадні.

  Світлий контур брів в поєднанні з карими очима здатний надати благородного і, при створенні цілісного образу, аристократичний вид.

  зелені

  Брови можуть бути темними, але від чистого чорного краще відмовитися - його поєднання з зеленими очима часто створює похмурий ефект

  Професійні візажисти відносять зелені очі до найскладнішим - вдало підібрати відповідний їм колір брів зовсім непросто і без експериментів ніяк не обійтися. Але від чого варто однозначно відмовитися, так це від чорного і всієї сірої гами. Краще вибирати щось між коричневими і каштановими відтінками.

  сірі

  Найпростіше підкреслити сірі очі бровами відтінку графіт або коричневого

  Найпоширеніша помилка - намагатися поєднувати сірі очі з попелястим бровами. Так, кольори повинні підходити один одному, але, на жаль, це зовсім не той випадок. Така комбінація виглядає прісно. Якщо хочеться підкреслити відтінок очей чимось схожим, то тон повинен бути набагато темніше: графіт або мокрий асфальт. Але цей варіант підійде тільки темноволосим, ​​іншим краще підібрати собі що-небудь з бежевих або більш насичених коричневих тонів. Але яскравості має бути в міру, інакше погляд вийде не стільки виразним, скільки пронизливим.

  блакитні

  Графіт - оптимальний колір брів для блакитних очей

  Темні і соковиті відтінки будуть актуальні лише для брюнеток і шатенок. Іншим блакитнооким фахівці радять вибирати попелясті або світло-коричневі відтінки. Вони не тільки підкреслять колір очей, але і візуально омолодять личко, згладять нерівності.

  Якщо у дівчини, крім блакитних очей, ще й золотисті локони, то їй майже напевно підійдуть брови теракотового, каштанового або м'якого коричневого відтінку.

  Кому підуть брови різних відтінків

  Крім звичних чорних, коричневих і бежевих нерідко трапляються косметичні засоби для брів цікавих відтінків. За назвою деяких з ходу важко розібратися, кому ж вони можуть підійти. Тому розберемо найбільш популярні з них, в уникненні плутанини.

  теракотовий

  Цей колір - щось середнє між коричневим, червоним і бежевим. Залежно від переважання одного з цих відтінків, можуть виходити різні варіації: від рожевого до темно-коричневого, так чи інакше відливати рижіной. Унаслідок останнього навряд чи підійде для брюнетки чи блондинки, зате стане відмінним вибором для світлої шатенки, золотисто-русою або рудоволосої красуні. Спробувати теракоту можуть і інші володарки теплих кольорів волосся.

  Графіт і попелястий

  Дані відтінки відрізняються своєю незвичністю і в першу чергу кращі для тих, кому вистачило сміливості пофарбувати волосся в димчастий або інший незвичайний колір. У деяких випадках можуть відмінно підійти для холодного блонда, в тому числі фарбованого. Не варто забувати і про те, що графітові брови підкреслюють сірі і блакитні очі.

  шоколадний

  Ідеальний вибір для каштанового волосся. Також на диво добре поєднується з темними русявим або рудими кучерями. Але в той же час близьким до брюнеткам дамам цього відтінку все ж краще уникати.

  При підборі кінцевого відтінку брів завжди враховується колір волосся і тільки потім - очі. Індивідуальні особливості особи теж важливі, тому вибір все одно доведеться робити через низку проб і помилок. Проте знання основних рекомендацій і нюансів допоможе не помилитися в цій нелегкій «шляху».

  Оцініть статтю: Поділіться з друзями!

  Стаття прочитана 12147 раз (a).

  Як бути їм?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только