Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як підібрати і красиво зробити правильну форму брів в домашніх умовах (фото і відео)

  1. Вибір форми брів і пропорції особи
  2. Форми і пропорції особи
  3. форма брів
  4. Правила корекції і моделювання брів в домашніх умовах

  Красива форма брів з чіткими лініями грає не менш важливу роль в макіяжі особи, ніж очі або губи. Правильна коригування брів надає їм виразність і гармонізує образ в цілому. Саме брови здатні підкреслити достоїнства особи і перетворити його до невпізнання. Як в домашніх умовах підібрати оптимальну форму брів і зробити їх ефектними - хвилює багатьох представниць прекрасної статі. У статті описується процес моделювання брів в залежності від форми обличчя, представлені фото і відео рекомендації.

  Вибір форми брів і пропорції особи

  Ідеальні від народження брови зустрічаються нечасто. Але і в разі їх оптимальної форми за ними потрібен ретельний догляд і відповідний дизайн.

  Завершеність образу, красиве обрамлення особи залежать від кваліфіковано виконаного макіяжу, важливу і неймовірно виразну деталь якого складають брови. Крім зовнішньої естетики вони виконують мімічну функцію - відображають наш настрій, роблять погляд більш відкритим або, навпаки, похмурим.

  За допомогою моделювання брів можна створити необхідний образ і навіть круто змінити імідж. Вся справа в правильному підході до макіяжу, знанні індивідуальних особливостей особи, умінні адекватно підбирати форму, колір брів під пропорції свого обличчя.

  Вся справа в правильному підході до макіяжу, знанні індивідуальних особливостей особи, умінні адекватно підбирати форму, колір брів під пропорції свого обличчя

  Форма брів дуже важлива для формування образу

  Форми і пропорції особи

  Пропорції і форма особи визначають тип зовнішності, вибір макіяжу, зачіски , А також певної форми брів. Еталоном пропорційного особи є овал з м'якими лініями.

  Крім збалансованого овалу різняться такі форми особи:

  • прямокутні;
  • подовжені;
  • ромбовидні;
  • трикутні;
  • квадратні;
  • круглі.

  Форму свого обличчя можна визначити візуально або за допомогою математичних розрахунків. Як правило, простий погляд в дзеркало дає повну інформацію про індивідуальну типології своєї зовнішності. Однак можна вдатися до розрахунків для отримання більш точного результату. Для цього потрібно провести чотири виміри і зафіксувати результати на папері відповідно до ліній, представленими на фото.

  Для цього потрібно провести чотири виміри і зафіксувати результати на папері відповідно до ліній, представленими на фото

  Заміри для визначення форми особи

  Отримані результати інтерпретуються наступним чином:

  1. Для овального, ромбовидного, трапецієподібного або трикутного типу обличчя відстань по другій лінії складе 55-90%.
  2. Для круглого або квадратного особи відстань 2 приблизно дорівнює відстані по лінії 4.
  3. Прямокутне і довгасте обличчя має пропорцію: відстань 2 менше або дорівнює половині відстані 4.
  4. Для трапецієподібного типу особи відстань 3 більше відстані 1 і 2.
  5. Для круглого, овального, ромбовидного особи відстань 2 більше відстані 1 і 3.
  6. У разі рівного розподілу довжини ліній 1,2 і 3 форму обличчя можна віднести до квадратному або прямокутного типу.

  форма брів

  Коректно виконане моделювання брів здатне перетворити радикально, зробити різкі риси обличчя м'якшими, візуально надати молодості і навіть створити ліфтинг-ефект на поверхні шкіри навколо очей.

  Фахівці в області макіяжу виділяють кілька видів брів. Для грамотного підбору форми брів важливо враховувати пропорції особи. Розглянемо варіанти такого вибору відповідно до наведеної вище типологією.

  • Дугоподібні. Дугоподібні брови надають обличчю м'які і плавні форми, пом'якшують різкі риси. Коригувати такі брови легко, але не рекомендується захоплюватися вищипуванням волосків, так як можна втратити почуття реальності і перетворитися в голлівудську примадонну 30-х років минулого століття. Незважаючи на привабливість образів Грети Гарбо і Марлен Дітріх, в даний час тонкі дугоподібні брови можуть виглядати без смаку-грубувато.
  • Вигнуті брови. Така форма брів також виглядає збалансовано з будь-якими пропорціями обличчя. Власниці подібних бровние вигинів виглядають чудово і стильно.

  Занадто тонкі брови зараз не в моді - не перестарайтеся з корекцією

  • З зламом. Ідеальний злам в бровах був у знаменитої актриси Елізабет Тейлор. Такі лінії будуть на місці при збалансованих пропорціях особи овальної або круглої форми. Крім того, вони виглядають вишукано і надають моложавий вид їх власницям.
  • Горизонтальні. Горизонтальні брови неймовірно йдуть власницям тонких і витончених осіб. Плавна лінія створює враження округлості, що при подовженою формі особи буде доречно на 100%. Однак слід пам'ятати про ризик перевантаженості таких брів через їх густоти і враховувати, що перенісся завжди повинна бути в ідеальному стані, без єдиного волоска.
  • Висхідні. Висхідні брови врозліт ( «крила ластівки») вважаються ідеальними і підійдуть будь-якій дівчині. Кінець бровной лінії у них трохи вище початку брови. Вони омолоджують особу, надають йому експресивність і привабливість.
  • «Будиночком». Брови будиночком, на жаль, не підходять нікому, за винятком П'єро. Спадаюча лінія брів робить обличчя сумним, похмурим і сильно старить його.

  Порада. Щоб підібрати для свого обличчя ідеальний макіяж брів і вибрати їх правильну форму, можна використовувати простий прийом. Потрібно уявити лінію природного з'єднання брів на переніссі. Цей уявний контур повинен точно збігатися з контуром верхньої губи.

  Правила корекції і моделювання брів в домашніх умовах

  Великою популярністю в даний час користуються брови зі зламом, так як вони гармонійно підкреслюють риси обличчя поширених типів (кругле, овальне).

  Щоб сформувати навик самостійно коригувати брови в домашніх умовах, необхідно знати одну істотну деталь - де лінія брів повинна переламувати. Подальші дії не складуть великої складності, треба буде лише слідувати природного лінії брови.

  Схема промальовування брів

  Алгоритм промальовування брів наступний:

  1. Розглянути себе в дзеркало при хорошому освітленні. Взяти пензлик і прикласти її до обличчя по лінії з'єднання крила носа і зовнішнього краю зіниці. Місце перетину пензлики з бровою і буде точкою «Х», де повинна переломлюватися брову, щоб злам при цьому виглядав ідеально.
  2. Визначити початок брови. Для цього вертикально докласти пензлик до крила носа і внутрішнього куточка ока. Початок брови - це точка перетину брови з пензликом. З цього місця і потрібно починати макіяж, навіть якщо виникає візуальне відчуття, що місце невідповідне.
  3. Завершити оформлення брови визначенням точки закінчення бровной дуги. Для цього докласти пензлик до крила носа і з'єднати із зовнішнім краєм ока. Кінець пензлика на перетині з уявною лінією брів покаже цю точку.
  4. Після визначення ключових точок, через які повинна проходить ідеальна брову, приступити до промальовуванні лінії. Для цього підійде темний олівець, яким слід промальовувати брову згідно зі схемою. Потім пінцетом провести корекцію зон за межами оформленої лінії брови. Усередині брови пензликом з темними тінями, які поєднуються з кольором волосся, зробити розтушовування. Після закінчення не забути стерти шаблон. Консилером підкреслити лінію брови знизу.

  Порада. Важливо пам'ятати, що точка зламу впливає на зорове сприйняття ширини обличчя. Тому при необхідності звузити обличчя візуально точку зламу потрібно ставити ближче до центру. Для вузького обличчя, навпаки, далі від центральної частини обличчя.

  На закінчення підкреслимо, що точний вибір форми брів обумовлений не тільки їх відповідністю пропорцій особи, а й характером людини. Серйозною дівчині навряд чи підійдуть легковажні витончено зігнуті брови. А веселою темпераментної панночці недоречно коригувати брови до тонкої лінії, це абсолютно не підходить юним особам і дамам у віці. Такі брови обтяжують повіки і посилюють вікові зміни.

  Іншими словами, нюансів багато. Тому рекомендується не захоплюватися радикальною зміною способу і намагатися по максимуму надати природність брів, щоб не порушити природну гармонійність форм і ліній. Але грамотний макіяж і корекція брів, безумовно, зроблять ваше обличчя красивішим, а образ яскравіше і вишуканіші.

  Як зробити красиву форму брів: відео

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только