Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як надати форму брів самостійно і що для цього потрібно

  1. Як зробити правильну форму брів самостійно
  2. Якої форми бувають брови
  3. Визначаємо потрібну форму брів за типом обличчя
  4. Визначаємо форму по опорних точках
  5. Видаляємо зайве, додаємо потрібне
  6. готуємо інструменти
  7. Трафарети і як ними користуватися
  8. Покрокова інструкція по корекції брів
  9. Декоративна косметика для корекції брів
  10. Оформлення брів олівцем
  11. Макіяж брів кількома засобами

  Багато жінок чудово знають, що брови здатні передати всю палітру емоцій, скорегувати форму обличчя, додати родзинку в образ і навіть зовні змінити вік, але те, як надати форму брів, знає не кожна. Точніше більшість жінок не здогадується, що правильна форма підбирається не тільки відповідно до моди, а й щодо типу особи і інших індивідуальних особливостей, які ми і розглянемо в даній статті.

  Як зробити правильну форму брів самостійно

  Є ряд усталених правил і понять, за якими можна зорієнтуватися в тому, яку форму надати бровам. Одним з них є схема корекції по опорних точках, другим - вибір форми за типом обличчя. Яка форма брів підійде найкраще саме вам, можна з'ясувати тільки спробувавши різні варіанти.

  Якої форми бувають брови

  Існує кілька видів брів, що розрізняються по довжині, ширині, нахилу і ступеня зігнутими. На схемах нижче можна більш детально ознайомитися з можливими варіаціями.

  Подивіться уважно в дзеркало і визначте який варіант максимально правильно описує ваші брови за всіма чотирма пунктами. Знаючи вихідні дані, в подальшому буде простіше зрозуміти, що саме треба буде відкоригувати для досягнення бажаної результату.

  Визначаємо потрібну форму брів за типом обличчя

  Візажисти поділяють особи на 7 типів:

  1. овальне;
  2. кругле;
  3. прямокутне;
  4. квадратне;
  5. трикутне;
  6. грушоподібне;
  7. ромбовидное.

  Для визначення відповідної форми можна скористатися фото нижче:

  Не завжди контур, даний природою, відповідає типу особи. Якщо ваше обличчя і образ в цілому при цьому виглядають гармонійно, то не варто сліпо вірити схемами, адже кожна особа індивідуально і вимагає такого ж підходу. Якщо ж брови роблять вас старше, обтяжують погляд або виглядають инородно і не гармонійно, то в такому випадку варто задуматися про їх корекції.

  Перед тим як приступати до вищипування або дофарбування брів, не полінуйтеся намалювати нову форму будь-яким зручним для вас засобом і оцінити отриманий результат. В такому випадку внесення коригувань не зажадає великих витрат і зусиль.

  Визначаємо форму по опорних точках

  У домашніх умовах визначити потрібні точки можна за допомогою нитки і жирного косметичного олівця. Головне - точність вимірювань і тоді відмінний результат вам забезпечений.

  Прокрасьте нитка будь-яким м'яким за текстурою засобом і щільно натягніть. Намагайтеся проводити вимірювання максимально точно, адже це запорука вашого успіху і симетричності.

  Перед тим, як надати форму брів, потрібно встановити три основні точки - початок, точку зламу і кінець.

  Покрокова інструкція однакова для всіх, варіюються лише положення опорних точок: Покрокова інструкція однакова для всіх, варіюються лише положення опорних точок:

  1) Поставте основні точки:
  Початок брови - нитка проходить від середини ніздрі паралельно носі.

  Точка зламу:

  • застарілий варіант, характерний для макіяжу 90-их років - нитка від підстави крила носа проходить через центр зіниці;
  • нитка від підстави крила носа проходить відносно краю зіниці;
  • нитка від підстави крила носа проходить по краю райдужної оболонки.

  Закінчення брови - нитка проходить від основи крил носа через зовнішній куточок розрізу очі.

  2) Паралельно розрізу очей проведіть наступні лінії, що показують збігаються:

  • нижній край початку обох брів;
  • верхній край початку обох брів;
  • верхні точки зламу;
  • нижній край початку брови з її закінченням по горизонталі.

  За схемами нижче можна більш наочно розглянути описану інструкцію.

  Тим, хто тільки вивчає мистецтво того, як зробити красиву форму брів самостійно, потрібно особливу увагу приділити симетричності, адже без неї вся робота буде виконана даремно.

  Перед тим, як надати форму брів, спробуйте різні варіанти оформлення і виберіть найбільш вдалий!

  Видаляємо зайве, додаємо потрібне

  Тепер, коли ми визначили, як зробити правильну форму брів, можна приступати безпосередньо до корекції.

  готуємо інструменти

  Для корекції вам буде потрібно ряд спеціальних інструментів: Для корекції вам буде потрібно ряд спеціальних інструментів:

  • пінцет;
  • ножиці;
  • пензлик або щіточка;
  • декоративна косметика.

  Важливим пунктом при оформленні брів є природні світло, який дозволить вам провести процедуру максимально ефективно. Також не варто забувати про дезінфекцію як інструментів, так і шкіри. Для цього підійде Хлоргексидин або звичайна Перекис водню.

  Щипчики для брів бувають металевими і пластиковими. Перший варіант кращий, так як в пластиці можуть бути алергенні домішки і часто на його поверхні скупчуються шкідливі речовини. Оптимальний варіант для початківців - пінцети з підсвічуванням, але важливо вибрати той, який не буде зліпити очі під час процедури.

  Крім перерахованих вище предметів, існують ще спеціальні лінійки і вимірювачі, але в домашніх умовах вони зайві і орієнтовані на фахівців цієї справи.

  Косметичний ринок пропонує величезний вибір інструментів для корекції брів. Не пошкодуйте коштів на покупку якісного продукту, адже за довгі роки служби він повністю окупиться, а неякісний пінцет цілком може обірвати волосину біля кореня, через що той почне вростати в шкіру і доставить вам масу незручностей.

  Трафарети і як ними користуватися

  Трафарети - найпростіший засіб для тих, хто не знає, як правильно надати форму брів і боїться зробити це перший раз самостійно. У продажу бувають:

  • трафарети-картки;
  • маски;
  • клеяться варіанти.

  Трафарети-картки незручні тим, що їх потрібно притримувати рукою і великий ризик створити несиметричний контур. Маски кріпляться на носі або через потилицю за допомогою гумки. За допомогою клеяться трафаретів зручно промальовувати чіткий контур, але якщо куплений неякісний продукт, на шкірі можуть залишитися сліди клейового складу, які іноді досить важко видалити.

  Якщо ви так і не визначилися, як зробити красиву форму брів самостійно, і вибрали трафарети, то краще придбати набір з кількома варіантами контурів, як на фото. Вони дадуть вам можливість експериментувати і визначити найбільш підходящу форму.

  Покрокова інструкція по корекції брів

  1. Обробіть інструменти і шкіру хлоргексидину або перекисом водню;
  2. Намалювавши основний контур, розчешіть волоски на початку - вгору, ближче до хвостика - в сторону скронь;
  3. Зайві волоски, що не увійшли в контур, акуратно видаліть щипчиками. Останні модні тенденції макіяжу наполягають на природності, тому не варто занадто захоплюватися, особливо видаленням волосків по верхньому контуру;
  4. Розчешіть брови ще раз і обріжте виступаючі волоски ножицями за 5 мм від краю контуру.

  Ваші ідеальні брови готові!

  Декоративна косметика для корекції брів

  Декоративна косметика для корекції брів

  Після проведених вище процедур часто залишаються порожнечі. В такому випадку ви можете або пофарбувати брови спеціальною фарбою по заданому раніше контуру, або вдатися до їх оформлення за допомогою спеціальних засобів для брів .

  В даному відео якраз розглядається спосіб фарбування брів:

  Оформлення брів олівцем

  Як оформити брови олівцем знає майже кожна жінка, адже це найпростіший і найпоширеніший спосіб. Ще на фото наших бабусь і мам можна побачити такі приклади корекції. І якщо раніше вибір був невеликий, то зараз доступні якісні олівці для брів із різними гравцями, текстурою і палітрою кольорів.

  Для того, щоб правильно зробити форму брів за допомогою олівця, краще мати в запасі два продукти з різницею в тон або два. Більш темним відтінком опрацьовується зовнішня частина брови і нижній контур, в той час як світлим - внутрішня. Акуратно заповнюється «тіло» брови, а потім виконується растушевка кольору: у напрямку вгору, потім до кінчика. Професійні візажисти при роботі з олівцем використовують штриховую техніку нанесення. Такий метод дає найбільш близький до природного результат.

  Якщо олівець у вас тільки один, то при наближенні до початку брови треба послабити тиск, а потім і зовсім звести його нанівець.

  Макіяж брів кількома засобами

  Візажисти, які готують зірок до фотосесії або зйомці відео, використовують цілий арсенал декоративної косметики. Перед тим, як зробити форму брів, вони ретельно підбирають відтінки коштів, зіставляють їх особливості та склад, створюючи цілий комплекс продуктів.

  Варіантів комбінування засобів для макіяжу брів досить багато і ви легко можете варіювати косметику в залежності від наявності часу, продукту, вашого запланованого образу або настрою.

  Основна покрокова інструкція виглядає наступним чином:

  1. визначаються і вимальовуються кордону;
  2. наноситься засіб з барвником пігментом;
  3. волоски укладаються і фіксуються тонким шаром воску, туші або гелю.

  Коригування брів, надання їм певної форми і макіяж - необхідні етапи при плануванні і виборі стилю. Важливо знати чи будуть брови головним акцентом, яку роль вони зіграють в вашому образі. Кожна жінка зобов'язана розуміти значущість цієї, здавалося б, незначної деталі і вміти правильно її використовувати і вигідно «подавати». Якщо пристосуватися, то на макіяж брів у вас буде йти не більше 10-15 хвилин. Все, що потрібно - це практика!

  І наостанок цікаві відео від Олени Кригін по корекції і оформлення брів:

  1 115

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только