Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Скільки зростає борода по часу: ступеня і фактори

  1. зростання бороди
  2. Основні чинники зростання
  3. Чого не варто робити?
  4. День, тиждень, місяць, а всього 2 см: що робити?
  5. ступені зростання
  6. Фотопідбірка зростання бороди по тижнях
  7. Чи залежить зростання бороди від пори року?
  8. рекомендації ендокринолога
  9. висновок

  Для одних чоловіків відростити бороду - це просте завдання, яка здійсненна протягом 2-4 тижнів, а для інших - довгостроковий і трудомісткий процес. Багато що залежить в такій справі від генетичної схильності чоловіка, його спадковості і гормонального фону. Але, так чи інакше, мода на бороду охопила чоловіків по всьому світу, багато зірок шоу-бізнесу тепер не розстаралися зі своєю рослинністю на обличчі.

  У зв'язку з такими тенденціями гостро постало питання, скільки зростає борода серед новачків, тобто чоловіків, які до цього часу не носили вусів і бороди. Насправді точно відповісти на це питання ніхто не зможе, так як на тимчасові рамки впливають відразу безліч факторів. Крім того швидкість росту бороди залежить і індивідуальних особливостей організму кожного чоловіка окремо, а фахівці лише можуть робити прогнози.

  Зміст матеріалу:

  зростання бороди

  Незважаючи на фактори впливу та особливості організму чоловіки, в середньому визначити, за скільки виростає нормальна борода, цілком можливо. Фахівці називають термін в 1,5-2 місяці, рівно стільки часу потрібно буде забути про станків для гоління і лезі, щоб отримати бажаний результат у вигляді густої і довгої бороди. Є ряд факторів, на які чоловік може вплинути, але є і непохитні і незмінні фактори, від яких залежить зростання щетини.

  Основні чинники зростання

  Щоб розуміти, як відростити нормальну бороду, чоловікові потрібно знати перелік факторів, від яких безпосередньо залежить швидкість росту бороди, її відтінок, густота, рівномірний і повноцінний зростання. Фахівці називають кілька таких факторів, а саме:

  1. Гормональний фон. За зростання рослинності на голові і тілі відповідає статевий гормон тестостерон. Самий пік цього гормону припадає на період статевого дозрівання у віці 14-18 років, коли вперше починає з'являтися щетина і вуса. Надалі важливо підтримувати рівень цього гормону, щоб борода росла однаково швидко і густо.
  2. Генетика. Якщо в роду не було чоловіків з густою і розкішної бородою, навряд чи в наступних поколіннях ситуація круто зміниться. На жаль, проти генетики немає ніяких дієвих методик, тому багатьом чоловікам доведеться змиритися.
  3. Національна приналежність. Є деякі народи, яким властива рання і швидко зростаюча борода, в той час як іншим націям борода зовсім не властива. Північні народи, японці і китайці не носять бороди, а ось у чоловіків східної нації рослинність починає рости мало не з 11 років.
  4. Інфекційні захворювання. Захворювання шкіри, що супроводжуються ураженням патогенною флорою, можуть провокувати випадання волосся бороди і вусів. Необхідна консультація дерматолога і трихолога.
  5. Фізичні навантаження. Концентрація тестостерону безпосередньо залежить від рухливості чоловіки, тому сидячий спосіб життя і зайву вагу знижують його, відповідно, сповільнюється зростання бороди.
  6. Статева активність. Визначальним фактором, за скільки часу виростає борода, може бути і статева активність. Статеві зв'язки повинні бути стабільними і помірними, щоб не розхитувати рівень тестостерону в організмі.
  7. Шкідливі звички. Всі токсичні речовини, які чоловік отримує через алкогольні напої та тютюнопаління, накопичуються в волосяних фолікулах. Особливо це стосується підлітків, у яких фолікули тільки розвиваються і проходять етап активізації.
  8. Психоемоційний фон. Будь-які стреси, пригнічений стан, неврози і безсоння відображаються на зростанні волосся, тому варто уникати таких обставин. Тільки позитивні емоції, гарний настрій і відпочинок допоможуть налагодити зростання щетини.

  Особливу увагу потрібно приділяти харчуванню, так як дефіцит вітамінів також призводить до уповільнення зростання бороди. У раціоні потрібно більшу частину приділяти білкової їжі, а також овочів і фруктів. Під час міжсезоння і авітамінозу потрібно приймати комплекс чоловічих вітамінів і мінералів, а також зміцнювати імунну систему.

  Чого не варто робити?

  Не варто очікувати зростання бороди, якщо чоловік перебуває на етапі статевого дозрівання, коли коливається гормональний фон. Лікарі забороняють в цей час втручатися в гормональну систему препаратами та іншими медикаментозними способами підвищення тестостерону. Також не варто використовувати косметичні продукти для стимуляції росту бороди, поки щетина не почне самостійно рости.

  Першу щетину фахівці не рекомендують голити, це процес потрібно відкласти. Приділяти зростанню щетини буде потрібно близько 4-8 тижнів, а то й більше. У цей проміжок часу можна буде тільки підголювати волосся на шиї до рівня кадика. Стимулювати зростання щетини краще натуральними засобами, а також важливо правильно виконувати гоління щетини, в іншому випадку з'являться врослі волоски.

  Стимулювати зростання щетини краще натуральними засобами, а також важливо правильно виконувати гоління щетини, в іншому випадку з'являться врослі волоски

  День, тиждень, місяць, а всього 2 см: що робити?

  Як довго за часом зростає борода, у кожного чоловіка термін може бути різним. Але фахівці уточнюють, що в середньому через 1,5-2 місяці борода повинна нарости такої довжини, щоб її можна було моделювати і стригти. Якщо ж зростання вусів не відбувається не через тижні, не через місяць, чоловікові потрібен особливий догляд для стимулювання росту фолікулів волосся.

  Порада! Щоб борода росла швидко і густо, потрібно виконувати щодня 3 кроки - зволоження шкіри, застосування скрабу і нанесення масляних масок.

  Нетрадиційна медицина пропонує кілька варіантів масок для росту бороди:

  1. змішують реп'яхову і касторове масло , Трохи прогрівають, після чого наносять на суху і чисту шкіру обличчя по лінії росту бороди. Змивати масло потрібно через 1-3 години з милом і теплою водою.
  2. До базового масла можна додати трохи гірчичного порошку або червоного перцю, після чого нанести на суху і чисту шкіру обличчя. Втираючими рухами маску наносять на шкіру обличчя, залишають на 15-30 хвилин і змивають.
  3. Евкаліптова олія. Таке масло також втирають в шкіру обличчя і залишають на деякий час. Перед цим масло розтирають в долонях для розігріву.

  Перед цим масло розтирають в долонях для розігріву

  Серед готових засобів для стимуляції росту бороди варто виділити спрей Алерана і Генеролон, які продаються в будь-якому відділенні аптеки, а також Миноксидил Кіркланд або Регейн, такі імпортні препарати можна замовити через інтернет.

  ступені зростання

  Відстежити ступеня росту волосся по лінії бороди можна, щоб вирахувати на майбутнє проміжок часу, протягом якого відростає борода і вуса. Якщо знати етапи росту бороди, значить, можна передбачити зростання бороди по днях і майбутні події.

  • Етап перший - щетина. На відрощування щетини йде близько місяця, чоловік буде відчувати свербіж, сухість шкіри і роздратування. Потрібно використовувати масла, шампуні для бороди, що зволожують шкіру крему. Відмовитися коштує від стрижки, гоління, підстригання ножицями.
  • Етап другий - двомісячна борода. До другого місяця відрощування бороди щетина на обличчі буде вимагати підрівнювання, щоб волоски не кучерявилися і не стовбурчилися.
  • Етап третій - тримісячна борода. На цьому етапі можна визначити, за скільки виростає максимальна довжина бороди. Чим довше буде борода, тим більше догляду вона вимагатиме. На цьому етапі можна вибирати потрібну форму і вид бороди, моделювати в барбершопе або самостійно.

  На цьому етапі можна вибирати потрібну форму і вид бороди, моделювати в барбершопе або самостійно

  Таким чином, можна розуміти, що 1 місяць йде на відрощування щетини (борода 1 см), далі зростання бороди по тижнях призводить до появи волосяного покриву маленької довжини, а через 3 місяці з'явиться довга борода. По тижнях близько 4-8 тижнів потрібно буде, щоб змоделювати бороду короткої або середньої довжини, а для довгою густою бороди буде потрібно не менше 3 місяців.

  Фотопідбірка зростання бороди по тижнях

  Борода 1 тиждень:

  Борода 2 тижні:

  Борода 3 тижні:

  Борода 4 тижні:

  Чи залежить зростання бороди від пори року?

  Говорити про те, що у чоловіків ступеня зростання бороди можуть різнитися за порами року насправді можна. Незважаючи на те, що лікарі називають зовсім інші чинники впливу, на практиці справа йде інакше. Відомо, що в осінній і зимовий період року організм чоловіка страждає від дефіциту вітамінів і пригніченого стану на тлі частих застуд і вірусів, похмурої погоди і браку вітаміну D3 від сонця.

  Відповідно, все це побічно впливає і на зростання бороди. Волосся можуть бути тонкими і слабкими, ламкими і випадати. У зв'язку з цим фахівці радять приймати комплекси полівітамінів і мінеральних добавок, щоб заповнити дефіцит вітамінів А, Е, С і всіх вітамінів групи В, а також таких речовин, як магній, кальцій, залізо, цинк, фосфор. Навесні ж спостерігається підйом гормонального фону, а влітку організм отримує ресурси зі свіжих ягід, фруктів і овочів.

  Навесні ж спостерігається підйом гормонального фону, а влітку організм отримує ресурси зі свіжих ягід, фруктів і овочів

  рекомендації ендокринолога

  Чоловік повинен приблизно знати, скільки потрібно не голитися, щоб відростити бороду. У здорового чоловіка з нормальним гормональним фоном на це йде від 1 до 3 місяців, все залежить від бажаної довжини майбутньої рослинності на обличчі та інших факторів впливу. Ендокринологи не радять використовувати гормональні препарати для прискорення росту бороди, так як є безліч альтернативних методик стимуляції. Найкращі - це масляні маски і косметичні готові продукти.

  висновок

  Ростити бороду може будь-який чоловік у віці, коли вже відбулося статеве дозрівання. Про те, як довго відрощувати доведеться бороду, можна судити по родової гілці і генетичних особливостей в роду. В середньому на це йде від 1 до 3 місяців, якщо чоловік повноцінно харчується, веде рухливий і здоровий спосіб життя. Підказати, як відростити нормальну бороду, може трихолог, а також безліч рецептів нетрадиційної медицини. Борода вимагає терпіння, комплексного догляду та щоденних процедур по харчуванню, зволоженню і укладанні.

  День, тиждень, місяць, а всього 2 см: що робити?
  Чого не варто робити?
  День, тиждень, місяць, а всього 2 см: що робити?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только