Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Побічні ефекти після різних видів депіляції

  1. Чому ускладнення малоймовірні
  2. Чи можлива пігментація після лазерної епіляції?
  3. Чи можливі опіки після лазерної епіляції?
  4. Що робити при відчутті печіння і почервоніння?
  5. Чи можливі чорні точки після лазерної епіляції?
  6. Чи можливі інші побічні ефекти?
  7. Що по інший бік? Наслідки депіляції воском, бритвою, шугарінг


  Є люди, які бояться лазерної епіляції - причому, не стільки самої процедури, скільки можливих наслідків. Напевно все так чи інакше чули ці страшні історії від знайомих або навіть знайомих знайомих - мовляв, після епіляції все обгоріло і відвалилося. З медичної точки зору цього статися не може зовсім, але чому взагалі виникають такі історії?

  В основному - через звичайного незнання. Люди не знають, що являє собою лазерна епіляція, чому вона визнана медичним співтовариством як один з найнадійніших методів видалення волосся, і чому ризик виникнення побічних ефектів після лазера мінімальний.

  З іншого боку не відстає реклама. Більшість людей прекрасно знають, що реклама прикрашає практично всі, що сказане або показане в рекламі потрібно сміливо ділити на два, в тому числі і очікуваний ефект - так звана рекламна сліпота, коли будь-яка запропонована послуга здається підробкою або обманкою.

  Ну і, нарешті, консерватизм, також міцно засів в головах людей. Багатьом все здається, що бритвою, воском або цукровою пастою можна впоратися з волоссям і вдома - набагато швидше, дешевше і простіше.

  Про те, чому все ж безпечна реклама, і чому застаріли багато давні методи депіляції, ми сьогодні і поговоримо.

  Чому ускладнення малоймовірні

  Перш за все, підкреслимо відразу: видаляти волосяний покрив в клініці і під контролем лікаря набагато, набагато безпечніше, ніж удома і в ванній. Наше тіло влаштовано не так просто, і змінити в ньому щось, навіть таку, здавалося б, дрібниця, як волосся - складно. Так що після домашніх процедур ризик побічних ефектів завжди залишається куди вище, але до цього ми повернемося трохи пізніше.

  Ще один важливий нюанс: лікарі в професійній клініці - це зовсім не те ж саме, що косметологи в рядовому салоні краси. Це люди, які мають медичну освіту, пройшли навчання по роботі з лазерним апаратом, що розбираються в особливостях організму людини, постійно підтримують свою кваліфікацію і здатні індивідуально провести процедуру з урахуванням всіх можливих наслідків. Ви можете уточнювати у лікаря, які використовуватимуться лазерного апарату, яка система охолодження, яке використовується знеболювальний засіб. Дерматолог завжди пояснить вам, відповість на всі ваші запитання і врахує ваші особливості - тип вашої шкіри або, наприклад, знижений больовий поріг, при якому потрібні спеціальні настройки. Вдома чи в звичайному салоні краси ніякі особливості шкіри з медичної точки зору, звичайно, не враховуються.

  Більш того, сам лазер - це спеціалізований медичний апарат, розроблений для виконання конкретних косметологічних цілей і завдань: видалення волосся без заподіяння шкоди шкірі за рахунок того, що лазерний промінь «бачить» тільки певний тип пігменту.

  Як результат - побічні ефекти після лазерної епіляції можливі тільки в двох випадках:

  • спочатку, ще до проведення процедури, не були виявлені протипоказання, в тому числі і незначні, але здатні перешкодити епіляції;

  • не дотримувалися запропоновані лікарем правила догляду за шкірою після епіляції.


  Що насправді може вважатися побічним ефектом лазерної епіляції, і як цього уникнути?

  Чи можлива пігментація після лазерної епіляції?

  Це не новина і не міф, і завжди на попередній консультації лікар про це попереджає: після лазерної епіляції не можна виходити на відкрите, спекотне сонце, під інтенсивний ультрафіолет, без щільного шару захисного крему. Особливо це стосується, звичайно, зон на обличчі (над верхньою губою, на скронях, на підборідді у чоловіків). При попаданні прямих сонячних променів у верхніх шарах шкіри, оброблених лазером, починає швидко вироблятися меланін - темний пігмент, який дозволить нам перегріватися або обгорати. От і виходять темні плями після лазерної епіляції.

  Уникнути цього дуже просто: дотримуватися правил догляду за шкірою, про які обов'язково розповість лікар-косметолог на прийомі. Чи не оголяти на сонці проепілірованний ділянку шкіри, уникати виходу на вулицю в годинник високої сонячної активності, не засмагати на пляжі - приблизно 2-3 тижні після процедури. Ідеальний варіант - пройти курс епіляції в осінньо-зимовий сезон, коли сонце, особливо в наших широтах, мінімально, а до літніх відпусток якраз є можливість провести відразу декілька процедур епіляції, і не думати про них більше зовсім.

  Важливо: якщо у вас планується поїздка в жаркі, сонячні країни, щоб уникнути пігментації пройдіть курс видалення волосся за 1-2 місяці до цього. І обов'язково візьміть із собою крем з високим SPF-фільтром!  В цілому, ризик обзавестися пігментними плямами після епіляції залежить повністю від того, як саме ви дотримуєтеся рекомендації лікаря по догляду.

  Чи можливі опіки після лазерної епіляції?

  Дістати опіки через лазера досить важко, оскільки налаштовується він дуже точно. Лазерна енергія дуже Вузьконаправлене, проникає під шкіру на глибину не більше 2-3 міліметрів, і діє не довше декількох секунд. Цього зазвичай вистачає, щоб лазерний промінь встиг «розчинити» волосяний фолікул, не пошкодивши при цьому самій шкірі.

  Однак голити волосся перед лазерної епіляції радять зовсім не випадково. Якщо довжина волоска над шкірою становить більше 1-2 міліметрів, лазерна енергія може даремно розподілитися по стрижні волосся, не досягнувши кореня. А якщо при цьому збільшити потужність лазера - зростає небезпека хворобливості самої процедури і термічного опіку після неї.

  Проте, і цього дуже легко уникнути: навіть якщо ви не встигли по якихось обставин збрити волоски напередодні процедури, при епіляції на діодному лазері можна зробити це безпосередньо в кабінеті лікаря, така послуга в наших клініках теж є. Крім того, на всіх видах лазерів використовуються системи охолодження - або спеціальна насадка, або охолоджуючий гель, що захищає шкіру від перегріву.

  Що робити при відчутті печіння і почервоніння?

  Використовувати Пантенол спрей або піну. На час лікування шкіри не надягати обтягуючий одяг і уникати появи на відкритому сонці.

  Чи можливі чорні точки після лазерної епіляції?


  Так звані чорні крапки - це залишки вже спалених лазером, нежиттєздатних волосків. Як правило, ця проблема більше властива пацієнтам-чоловікам, оскільки у них більше густий і жорсткий волосяний покрив - практично щетина, яка може виявитися більш стійкою до лазерного впливу.

  Проблем або больових відчуттів такі чорні крапки не доставляють, більш того - згорілі волоски випадають самі протягом 1-2 тижнів, так що панікувати з цього приводу не варто. Однак якщо хочеться прискорити їх зникнення, через 3-5 днів (не раніше!) Після процедури можна провести пілінг або маску на основі бадягі. Такий склад впливає на верхні шари шкіри, і після цього «застрягли» в шкірі волоски випадуть самі.

  Чи можливі інші побічні ефекти?

  Родимки після лазерної епіляції з'явитися не можуть взагалі, оскільки обробляти лазером ділянку шкіри з родимкою заборонено, і лікарі цього робити не повинні. Є маленький ризик, але все-таки ризик переродження доброякісного новоутворення, яким, по суті, є родимка, в злоякісне.

  А взагалі залишати родимки, якими б вони не були, не рекомендується. Всі їх найкраще видалити, і найнадійніший при цьому спосіб - це, знову ж таки, лазер. Тільки не той, який використовується при епіляції - інший, з іншими настройками і іншою системою (видалення волосся проводиться сучасним доданими апаратом Midepi, а лазерне видалення родимок - хірургічним фракційним лазером Cosmo Pulse II). Такий спосіб найбезпечніший, оскільки родимка видаляється безконтактно, безкровно, без ризику зараження, миттєво «запікається» і дуже швидко гоїться.


  Прищі після лазерної епіляції також не можуть з'явитися: цілісність шкіри при процедурі не пошкоджується, проникнення під шкіру не відбувається, занести забруднення або бактерії просто нічим. Тому їх поява на обробленому лазером ділянці, швидше за все, не пов'язане безпосередньо з самим лазером, а має якісь інші причини. Проте, ще раз звернемо увагу на те, що на шкірі з порізами, подряпинами і ранами лазерна епіляція також не проводиться.

  Наскільки великий ризик побічних ефектів після лазерної епіляції? Досвід проведення лазерної епіляції на сотнях пацієнток свідчить про те, що ризики дуже і дуже малі, і можливі тільки в тих випадках, якщо не дотримувалися правила догляду за шкірою після процедури, або ж якщо до епіляції спочатку були протипоказання. Саме тому перед епіляцією рекомендується проконсультуватися з лікарем, розповісти про всі нюанси свого організму, можливі захворювання, прийомі ліків, наявності родимок або запалень - лікар сам запитає про все, що може бути важливо для проведення процедури.

  Що по інший бік? Наслідки депіляції воском, бритвою, шугарінг

  Воскова депіляція вважається травматичною - і не просто так. Опіки через гарячого воску, велика кількість врослого волосся, з'являються через пошкодження шкіри - практично неминучий побічний ефект такого методу видалення волосся. Підшкірний зростання врослого волосся призводить до фолікуліту - запалення волосяної фолікули, а якщо потрапить інфекція - то і до нагноєння. Позбутися від цього щастя без рубців практично неможливо.

  Бути може, кілька років тому, до появи більш прогресивних методів видалення волосся, воскова депіляція і вважалася ефективною процедурою, але ті часи давно пройшли. Ризиків від неї набагато більше, ніж ефекту, та й повторювати воскове видалення волосся потрібно раз в 2-3 тижні, а така частота лише збільшує ймовірність подразнень, опіків і набряків - особливо на чутливій шкірі.

  Цукрова депіляція - найближча до воскової процедура, тільки використовується при цьому спеціальна цукрова паста, висмикують волоски. Опіки, набряки і лущення шкіри при цьому - теж не рідкість, як і утворення дрібних гнійничкових вузликів. Крім того, почервоніння, і іноді досить довгі, і ймовірність гіперпігментації при попаданні на сонці цілком можуть бути і при шугарінг, і при восковому видаленні волосся.

  Також ймовірність вростання волосся висока при голінні - мікроподряпини шкіри, які залишає бритва, є, до всього іншого, ще й «відкритими дверима» для бактерій і забруднень, а значить, тільки збільшують ризик зараження і запалення шкіри.

  Якщо коротко зібрати всі можливі негативні ефекти від різних видів видалення волосся, виглядати це буде приблизно так:

  Віск: роздратування, опіки, набряки, врослі волосся, ризик гіперпігментації і освіти кірочок і рубців, необхідність частого повторення (раз в 2 тижні).

  Шугарінг: роздратування, опіки, набряки, ризик рубчиков, кірочок і гіперпігментації, необхідність частого повторення (раз в 2 тижні).

  Гоління: роздратування, скоринки, врослі волосся, повторювати процедуру треба раз в 4-5 днів.

  Видалення волосся ниткою: набряки, подразнення, врослі волосся, ймовірність утворення рубців, повторення - раз в 2 тижні.

  Фотоепіляція: скоринки, рубчики, опіки, набряки, ймовірність гіперпігментації. Повторювати необхідно раз на рік.

  Електроепіляція: роздратування, скоринки, рубчики, набряки, опіки, можливість гіперпігментації, індивідуальна непереносимість електричного струму.

  Навіть зараз, якщо вбити в пошуковик запити по побічних ефектів, скарги на опіки, прищі, врослі волосся і пігментацію після воску, шугаринга і гоління приблизно в тридцять п'ять разів перевищують скарги на лазерну епіляцію!


  У порівнянні з цим лазерна епіляція, яка завжди проводиться під контролем лікаря, з попередніми збором анамнезу та консультацією, з використанням охолодження і знеболення при необхідності, з мінімальними ризиками побічних ефектів і ускладнень - це набагато більш ефективна процедура. Яка до того ж може за кілька сеансів зовсім позбавити від всіх волосся, після чого вони зовсім не будуть рости більше.

  Професійні лікарі-дерматологи з великим досвідом роботи, сучасне обладнання, постійна система знижок і акцій, перевірена безпека - ось ті причини, за якими наші пацієнти вибирають лазерну епіляцію.

  А що виберете ви?


  Чи можливі опіки після лазерної епіляції?
  Що робити при відчутті печіння і почервоніння?
  Чи можливі чорні точки після лазерної епіляції?
  Чи можливі інші побічні ефекти?
  Що по інший бік?
  З медичної точки зору цього статися не може зовсім, але чому взагалі виникають такі історії?
  Що насправді може вважатися побічним ефектом лазерної епіляції, і як цього уникнути?
  Чи можлива пігментація після лазерної епіляції?
  Чи можливі опіки після лазерної епіляції?
  Що робити при відчутті печіння і почервоніння?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только