Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Небезпечна бритва, купити, вибір небезпечної бритви, поради

  Небезпечна бритва голить краще будь-якого Т-образного верстата і будь-якого іншого пристосування для гоління. Це твердження не спростовано понад 100 з гаком років, з моменту винаходу безпечного верстата, нашим американським товаришем Кінгом Кемп Жив ЕТТ в 1901 році. До 80-х років 20 століття його пекельне винахід практично знищило всю промисловість небезпечних бритв (Кінг ти перекинувся?). Але, за цей час, жодного пристосування для гоління, більш ефективного, ніж небезпечна бритва, створити ні кому не вдалося. Людська лінь - це основний рушій технічного прогресу і наживи. Із задоволенням відзначаю бажання багатьох чоловіків повернутися до витоків правильного гоління. Стара небезпечна бритва - це ідеальне рішення для вологого гоління .

  Чому покупка дорогої небезпечної бритви обгрунтована?

  1. За останні п'ять років (2018) цінник на старі небезпечні бритви виріс в четвер, з урахуванням падіння рубля. Старовинних бритв з кожним днем ​​стає все менше, дешевше вони не будуть. Це розумне вкладення грошей в старовинну, антикварну річ, яка чесно прослужить не один десяток років при правильному використанні.
  2. Гоління небезпечною бритвою - це цінний, розслабляючий, медитативний ритуал. Це зовсім інші відчуття, на відміну від відчуттів, які вам дають найбільш просунуті верстати. Цінник верстатів вельми нескромний + постійна витрата на хороші леза, які стоять зовсім не дешево, а якість їх невпинно падає. Підсадка на витратні матеріали, утримання на короткому повідку, бізнес ...

  Хороший, дорогий, верстат голить не погано, швидко, але відчуття, що чогось не вистачає, очевидно. Бракує чистоти гоління, фетиша, ритуалу ... Схопив - поголився - втік ... напевно, якщо не приділяти увагу тим приємних дрібниць, з яких і складається вся наша швидка життя. Хороша старовинна небезпечна бритва, при правильній заточенню, голить набагато комфортніше, близько року без перезаточки при правильному використанні. Відчуття, що потрібно поголитися виникає в два рази рідше, це очевидно.

  Не раджу купувати сучасні нові бритви, чому? - тут .

  Не раджу купувати старовинні небезпечні бритви, без подальшої можливості пред'явлення претензій продавцеві. Можливо продавець виявиться порядною людиною і хорошим фахівцем. В іншому випадку, у вас буде інструмент для заточування олівців вартістю 10-30 тисяч. Бажання заощадити при покупці дорогої бритви на аукціонах, швидше за все не виправдає ваших сподівань. Вартість ремонту купленої бритви вас дуже здивує. Немає на аукціонах хороших, якісно заточених бритв - можете перевірити, я не зустрічав.

  На що слід звернути увагу при виборі небезпечної бритви?

  На форму, виробника? Яка небезпечна бритва краще, з великим широким лезом або маленьким вузьким? Однозначної відповіді немає, це питання переваг.

  Прихильники широких і важких небезпечних бритв впевнені, що великі бритви голять краще за рахунок більшої ваги. Це спірне висновок тому, що тиск бритви на волосся повністю контролюється рукою, при порівнянні важкого і легкого леза не розглядається механізм зрізання волосини.

  При розрізуванні або рубці гілки, що лежить на твердій основі вага інструменту, звичайно, буде мати значення. Але в разі, коли гілка гнучка, в нашому випадку це волосся, і вона має одну точку закріплення, вага інструменту ні тільки не матиме значення, але може створити певні труднощі, в залежності від делікатності виконуваної роботи: погіршиться точність рухів, загубиться контроль над тиском. В цьому випадку, вирішальним перевагою у виборі інструменту буде гострота леза бритви.

  При використанні вузьких бритв, починаючому буде складніше контролювати правильний кут нахилу леза до шкіри. При достатньому досвіді, бритви з не широким лезом, з мого досвіду, краще.

  Уявімо косу або серп, - як відбувається косовиця? Те ж саме відбувається під час ПРАВИЛЬНОГО гоління. Сенс той же: поступально - підсікати рух леза зрізаючий траву, пшеницю ... щетину, так званий "косою рез".

  Спробуйте розрізати хліб натискаючи на лезо вертикально вниз ... дуже добре заточений ніж з цим впоратися. А якщо зробити потяг лезом, вперед або назад? Різниця є? Ви ріжете ножем Пупо давлячи від низу до верху?

  Ріжуча кромка небезпечної бритви, це величезна кількість дрібних мікро зубчиків розмірами в нанометра. Вони формуються ризиками від абразиву, яким заточується лезо.

  Що буде, якщо добре заточене лезо бритви покласти ріжучої кромкою на шкіру (нема на свою!) І не сильно на нього натиснути? - ні чого. А якщо трохи протягнути лезо вперед або назад? - відразу утворюється поріз. Це відбувається тому, що на кожну точку поверхні, що розрізає починає діяти безліч мікро зубчиків. Чим менше ці зубчики, тим менше зусилля доведеться докласти при розрізанні і тим менше переміщення леза потрібно.

  Т-подібний верстат рубає волосся, як сокира, небезпечна бритва волосся спилює при правильній техніці гоління. При цьому, небезпечна бритва спилює волосся нижче рівня шкіри, волосся як би "видавлюється". Попутно видаляються омертвілі клітини верхнього шару шкіри (епідермісу) і відбувається дермоплейнінг . Дуже корисна процедура для шкіри і вельми дорога, якщо сходити в Московський SPA салон. Шкіра починає "дихати", з кожним голінням ви омолоджує свою шкіру.

  Лезо верстата заховано в оправу. При русі Т-образного верстата, його оправа притискає волосся до шкіри, а лезо зрубає волосся в тому місці, в якому встигає дістати, в залежності від швидкості і тиску. В результаті, залишаються "пеньки", до вечора ви знову відчуваєте конкретну невибрітость. Після гоління небезпечною бритвою, це відчуття виникає вдвічі пізніше.

  На перше місце при виборі небезпечної бритви, я поставлю якість її заточки, правильну гостроту. Тест на рез волоса дуже делікатний, дуже багато причин йому не довіряти. Тільки дуже хороший фахівець, з величезною практикою, зможе оцінити якість різу бритви по волоссю. Так що голіться і оцінюйте, відео ТУТ.

  На перше місце при виборі небезпечної бритви, я поставлю якість стали, з якої вона зроблена. Саме якість стали визначає ту комфортну гостроту, до якої можна заточити ріжучу кромку небезпечної бритви (РК) і як довго РК цієї бритви буде здатна зберегти цей дотеп.

  Це не помилка, одне без іншого не можливо. Хороша бритва при поганій заточенню буде голити погано. Не дуже хороша бритва, при хорошій заточування, буде голити добре, але не довго. Хороша бритва, при хорошій заточування буде голити відмінно і довго.

  Є поширена помилка багатьох користувачів, при спробі порівняти бритви по країнах виробникам: Англія - ​​Франція - Японія - Німеччина - Швеція. Різні думки про те, що англійські небезпечні бритви - це еталон якості, а французькі бритви поступаються їм в комфорті гоління, або навпаки. Це оману. Англійські, французькі та інші бритви, маючи однакову форму леза і виготовлені з подібної, якісної сталі, будуть голити схоже, новачок навряд чи відчує різницю. Найважливіша умова для об'єктивного порівняння це однакове якість заточки. Коли бритву заточувати одна і та ж рука, на однакових абразивах, з однаковою технікою. ФОРМА ЛЕЗА - СТАЛЬ - Заточення - це складові ваших відчуттів при голінні небезпечною бритвою. Порівнювати форму лез типу Холлоу граунд і клин зовсім неправильно, це абсолютно різні бритви по комфорту гоління. Клин це ідеал.

  Я рекомендую СТАРІ клин, клини - це еталон якості гоління.

  Не буду сперечатися, є бритви з радіусної вибіркою (Hollow Grоund), які голять ідеально, як правило це виняток. Вони тріщать, хрумтять, за це їх називають "співаючі бритви". Холлоу відмінно підходять для не дуже густий і не жорсткої щетини, зараз почнуться питання, що таке жорстка або не жорстка щетина, пробуйте, я пішов.

  З приводу заточки, поясню на простому прикладі. Серед інших бритв, я довго використовував довоєнний (CCW) C. Friedr. ERN. Подобалася мені ця бритва на рівні підсвідомості, якась позитивна енергетика від неї виходить. Комфорт гоління, який вона віддавала, мене довгий час не влаштовував. Багато разів я переробляв їй фінішну заточку, намагаючись підібрати для неї "її фінішний камінь". Бритва брила добре, але мене не покидала думка, що вона може віддати більше. І це сталося, - свіжокуплений сланець ****** розкрив цю бритву. Не заглиблюючись у подробиці, зазначу зміст написаного: окремо взятий користувач, маючи тривалий досвід гоління конкретної бритвою, був вельми здивований, що змінилися комфортом гоління, після зміни процесу заточування бритви. Кожна бритва вимагає індивідуального підходу. Тут все дуже індивідуально, не поспішайте робити висновки. Пробуйте, відчувайте, оцінюйте.

  Фатальна помилка: більшість користувачів, оцінюють бритву в тому стані, в якому вона потрапила до них у руки. Багато наївно вірять в обіцянки продавця про те, що бритва добре заточена. 99% бритв, які мені траплялися з аукціонів як "ready for use" (готова до використання), які не були заточені. Мало хто з продавців, стримують свої обіцянки про якість бритви і її заточування, часто продавці взагалі ні в темі. Вони продають небезпечні бритви, не розуміючи, що вони продають. "Бритва дуже гостра - папір ріже - дуже добре" - типу того. Вони їй жодного разу не голилися, але при цьому, намагаються давати якісь розумні рекомендації ... дивовижні люди. Їх ц ялина - просто втюхати вам бритву. Якщо Ви схаменіться і спробуєте повернути свої гроші, швидше за все Ви отримаєте відповідь про те, що бритву зіпсували Ви - до побачення.

  Не раджу купувати нові DOVO, BOKER, WACKER, а тим більше, що недавно з'явився MOUHLE, зроблений не зрозуміло ким, як і інші нові звершення - самострогі, якість цих бритв часто не відповідає визначенню "небезпечна бритва". Спочатку будуть проблеми з ремонтом ріжучої кромки і заточуванням бритви. Є варіант, що хороший спец не зможе підготувати Вам нову бритву для комфортного використання. Радості від покупки не буде. Спостерігаю на ринку суцільний серійний шлюб. Якщо ви впертий індіанець - спробуйте. Стаття ТУТ . Якщо Ви бажаєте зробити подарунок собі або кому-то, але Ви не розбираєтеся в темі небезпечних бритв, Ви можете дуже розчарувати нового володаря бритви. Нові бритви з коробки продаються не заточеними. Багато з цих бритв неможливо якісно підготувати для використання - це заводські трупи.

  Якою має бути форма ріжучої кромки леза небезпечної бритви ? Це питання переваг, комфорт гоління від форми РК не залежить. Є бритви з прямою кромкою, є бритви мають деяку "посмішку леза". "Посмішка леза" - це дуга, центр якої розташований за обушком. існують «Дуже усміхнені» і «Дуже дуже усміхнені» небезпечні бритви. Ці бритви швидше колекційні, практичності в їх формі я не бачу. Поняття «про братньою посмішка »Є дефектом леза. Це дуга, центр якої знаходиться перед робочою крайкою. Цей дефект виникає при неправильній заточування або криворукості реставрації леза. Заточити бритву з "зворотного посмішкою" без ремонту робочої кромки дуже складно.

  Форма леза небезпечної бритви дуже істотно впливає на комфорт гоління. Для жорсткої і густої щетини найкращим чином підходять клини. Істинний клин (true wedge) - це лезо в формі не рівнобедреного трикутника - подібних бритв вельми мало. Інші бритви, які називають "клинами", мають деяку радіусу вибірку - near wadge (майже клин). Клин (майже клин) - це ідеальне рішення для гоління. Старі клини - це еталон комфорту при голінні. Ці бритви виготовлялися з відмінною стали, виковувалися вручну, 19 століття.

  Розмір леза небезпечної бритви ДЛЯ НОВАЧКІВ

  Для новачків зручним буде розмір в діапазоні від 5/8 - до 13/16 дюйма, це 15 - 21 мм. Вузьким лезом, як і широким, новачкові буде голитися складніше.

  Форму головки леза для початку можна вибрати круглої, але це не категоричний рада. Лезо з прямою головкою, на перших порах, можливо, буде більш травматичним, поки не виробиться впевнена моторика рухів. При дотриманні елементарних правил, які я рекомендую - цього не буде. Небезпечні бритви з прямою головкою зручніше для гоління зони вусів і скронь.

  Загалом, хороша та гостра бритва, з якою вам комфортно.

  ТБ - Техніка Безпеки (ВАЖЛИВО)

  Будьте дуже обережні з заточеною бритвою. Завжди тримайте відкриту бритву тільки за Ерль , Як змію за шию, тільки в цьому випадку вона вас не вкусить. Взяли в руки небезпечну бритву - голіться. Всі інші дії з бритвою призведуть або до травми, або до пошкодження робочої кромки леза . Наприклад, якщо розріжете заточеною бритвою аркуш паперу А4, більше ця бритва голити не буде.

  Наприклад, якщо розріжете заточеною бритвою аркуш паперу А4, більше ця бритва голити не буде

  Кінг ти перекинувся?
  Чому покупка дорогої небезпечної бритви обгрунтована?
  Не раджу купувати сучасні нові бритви, чому?
  На що слід звернути увагу при виборі небезпечної бритви?
  На форму, виробника?
  Яка небезпечна бритва краще, з великим широким лезом або маленьким вузьким?
  Уявімо косу або серп, - як відбувається косовиця?
  А якщо зробити потяг лезом, вперед або назад?
  Різниця є?
  Ви ріжете ножем Пупо давлячи від низу до верху?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только