Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як правильно голити бороду - інструкція, фото

  1. Вид бороди за формою обличчя
  2. Фотогалерея: форми особи
  3. щетина
  4. Класична борода
  5. Гарібальді
  6. Іспанка, або еспаньйолка
  7. якір
  8. Бальбо
  9. Інструменти для стрижки бороди
  10. Тример
  11. Ножиці
  12. бритва
  13. Як правильно оформити бороду
  14. Підготовка до стрижки
  15. Стрижка тримерами
  16. обрізка ножицями
  17. Обробка бороди бритвою
  18. Як сформувати контур бороди
  19. Відео: як правильно голити бороду

  З давніх часів борода у чоловіків розглядалася в багатьох культурах як ознака мужності і високого статусу. За останні кілька років волосся на обличчі стали частиною стилю, який не тільки доповнює зовнішній вигляд чоловіка, а й висловлює внутрішні якості володаря.

  Вид бороди за формою обличчя

  У житті чоловіка приходить час, коли він вирішує відростити своє волосся на обличчі і подивитися, просто з цікавості, як він виглядає з бородою. Але перш ніж почати відрощувати волосся, необхідно з'ясувати, який вид бороди підходить вашому типажу і овалу обличчя. Форми особи бувають такі:

  • Овальна. З огляду на, що овал - сама естетична форма особи, чоловіки з таким типом можуть спробувати відростити будь-який вид бороди. Рослинність з боків і коротка стрижка внизу зазвичай виглядають так само добре, як короткі бічні і довгі внизу волосся.
  • Кругла. Цьому типажу довга борода підійде найбільше, т. К. Візуально вона подовжить широке і кругле обличчя. Волосся з боків краще залишити короткими, а на підборідді відростити довжину.
  • Прямокутна. Укорочена борода з рослинністю як уздовж підборіддя, так і з боків додасть ширину і обсяг вузькому і довгастого особі. Чоловікам з прямокутною формою обличчя краще утриматися від вузьких і довгих борід.
  • Квадратна. Так само як і чоловікам з круглою формою обличчя, квадратній формі підійде довга, але вузька борода, яка візуально витягне особа, яка не розширюючи його. Оскільки квадратна форма обличчя більш незграбна, ніж кругла, важливо правильно формувати бороду в міру її росту.
  • Трикутна. Така форма особи має широкий лоб і вузьке підборіддя. Цьому типажу підійде масивна борода з рослинністю під вилицями.
  • Ромбовидна. Володарі цієї форми особи мають широкі вилиці, але вузький лоб і звужену нижню щелепу. Це означає, що краще за все тримати боку короткими, в той час як кінець бороди залишати довгою.

  Фотогалерея: форми особи

  Популярні стилі бороди

  Визначившись з тим, яка борода підійде вашій формі обличчя, необхідно ознайомитися з існуючими популярними стилями стрижки бороди, які залишаються актуальними протягом довгого часу.

  щетина

  Раніше щетина була ознакою того, що людина ледача і не прагне доглядати за собою. Але зараз це широко поширений стиль оформлення бороди, який надає трохи недбалості вашого образу. Щетина - універсальне рішення, яке підходить для більшості форм особи. А також така стрижка невибаглива в догляді.

  Опитування, проведені серед жінок, показали, що жіноча стать віддає перевагу чоловікам з щетиною, т. К. На їхню думку - це сексуально і мужньо.

  З давніх часів борода у чоловіків розглядалася в багатьох культурах як ознака мужності і високого статусу

  Щетина підходить для більшості форм особи і не вимагає складного догляду

  Ідеально підходить для чоловіків з дитячими обличчями, яким щетина миттєво додає зрілості. Тижнева неголеність - відмінний варіант, якщо вам не хочеться мати густу і довгу бороду, але і гладка шкіра обличчя вас не влаштовує. Крім усього, щетина здатна приховати деякі недосконалості на обличчі: прищі, шрами, пігментацію.

  Щетина може і невибаглива в догляді, але це не означає, що її зовсім не потрібно оформляти. Догляд за щетиною:

  1. Для того щоб підтримувати оптимальну довжину щетини, користуйтеся тримерами для стрижки бороди на установці 3-4 мм.
  2. Навіть щетині необхідний контур: видаліть непотрібний волосся з особи за допомогою бритви або бритвеною насадки на тримери.
  3. Мінімізуйте ризик хворобливих врослого волосся, отшелушивая шкіру за допомогою скрабу для обличчя двічі в тиждень, приділяючи особливу увагу щоках.

  Класична борода

  Якщо вам не хочеться носити довгу бороду, а щетина - не ваш стиль, то існує оптимальний варіант - класична борода. Останнім часом така стрижка дуже актуальна.

  Останнім часом така стрижка дуже актуальна

  Для класичної бороди обов'язкова наявність густого волосся

  Дане оформлення бороди додасть мужності образу. Класична борода добре виглядає на більшості форм особи, але для неї обов'язково наявність густого волосся, саме в цьому випадку такий варіант виглядає найбільш виграшно. Ви можете зробити таку стрижку з довгою бороди, якщо вона є, або ж вам доведеться відростити щетину і вуса з нуля.

  Як оформити:

  1. Використовуйте тример, щоб досягти оптимальної довжини вусів: вони повинні закінчуватися над верхньою губою. А також стежте за тим, щоб інші волосся на обличчі не відростало нижче підборіддя, підтримуйте довжину в 1-3 см.
  2. Розчісуйте бороду за допомогою спеціального гребеня. При необхідності можна укласти волосся на обличчі воском.

  Гарібальді

  Гарібальді - стиль, при якому допускається деяка недбалість і растрёпанность бороди. Якщо ви зупинили свій вибір на цьому варіанті, запасіться терпінням, адже доведеться довго відрощувати рослинність на обличчі. Для такої бороди потрібно мінімум 10-15 см досить густого волосся.

  Для такої бороди потрібно мінімум 10-15 см досить густого волосся

  Гарібальді підійде власникам овальної форми особи

  На відміну від інших, у володарів овальної форми особи не буде проблем з носінням такої бороди. Іншим потрібно врахувати, що ця стрижка може візуально подовжити і без того видовжене обличчя, а також розширити круглий або квадратний тип особи.

  Як оформити:

  1. Отрастите вашу бороду до 10-15 см.
  2. Для її оформлення скористайтеся тріммером з насадкою в 20-30 мм, щоб зберегти довжину волосся.
  3. Підстригайте таку бороду тільки в сухому вигляді.
  4. Доглядайте за бородою. Регулярно використовуйте масло або кондиціонер, щоб волосся були м'якими і слухняними.
  5. Щодня використовуйте гребінь або гребінець для бороди, щоб волосся менше плуталися і виглядали охайно.
  6. Можете додати об'єм волоссю на обличчі, висушивши бороду феном.

  Іспанка, або еспаньйолка

  Дуже популярна стрижка бороди, якій властива наявність волосся над губою і на підборідді, а решта особа не має рослинності.

  Дуже популярна стрижка бороди, якій властива наявність волосся над губою і на підборідді, а решта особа не має рослинності

  За допомогою іспанки можна трохи витягнути кругле обличчя

  Іспанка особливо добре виглядає на тонких, незграбних особах. Поєднується як з короткими, так і з довгим волоссям. А також така стрижка може зробити кругле обличчя трохи стрункішою (саме тому голлівудські зірки воліють іспанку).

  Як оформити:

  1. Отрастите волосся на обличчі до тієї довжини, з якої ви відчуваєте себе комфортно. Використовуйте триммер для стрижки вусів, вони повинні бути трохи вище краю верхньої губи.
  2. Волосся на підборідді відростіть до довжини в 2-4 см, але не більше. Інакше замість іспанки у вас вийде «цапина борідка».
  3. Всю рослинність навколо бороди збрийте.

  якір

  Ця борода отримала таку назву, тому що своїм виглядом нагадує корабельний якір - загострена борідка, яка повторює лінію підборіддя з додаванням вусів.

  Ця борода отримала таку назву, тому що своїм виглядом нагадує корабельний якір - загострена борідка, яка повторює лінію підборіддя з додаванням вусів

  Борода якір підійде власникам довгастого обличчя

  Підійде така стрижка далеко не всім. Якщо ви власник довгастого особи - то можете не замислюючись оформляти бороду в цьому стилі. Чоловікам з круглої, трикутної або прямокутної форми обличчя краще вибрати інший дизайн.

  Як оформити:

  1. Отрастите волосся на обличчі до потрібної вам довжини.
  2. Скористайтеся тримерами, щоб оформити вуса і волосся уздовж підборіддя (вони повинні бути приблизно однієї довжини).
  3. Бакенбарди, а також всю іншу рослинність на обличчі збрийте.

  Бальбо

  Борода Бальбо має свої відмінні риси: вона може нагадати букву «Т» в перевернутому вигляді, а над губою обов'язкова наявність густих вусів, які б не з'єднувалися з бородою.

  Борода Бальбо має свої відмінні риси: вона може нагадати букву «Т» в перевернутому вигляді, а над губою обов'язкова наявність густих вусів, які б не з'єднувалися з бородою

  Бальбо добре підкреслює підборіддя, тому підійде круглолицим чоловікам

  Бальбо відмінно підійде круглолицим чоловікам, враховуючи, наскільки добре така стрижка підкреслює підборіддя.

  Як оформити:

  1. Підстрижіть бороду за допомогою тріммера. Довжина волосся повинна становити 3-5 мм.
  2. Поголіть щоки, залишивши смужку волосся від бакенбард до підборіддя.
  3. Зголіть волосся від шиї до підборіддя.
  4. Підстрижіть вуса тримерами, сформувавши їх так, щоб вони відділилися від волосся на підборідді.
  5. Оформіть волосся на підборідді, збриваючи їх під нижньою губою симетрично з двох сторін. Середина залишається незайманою.

  Інструменти для стрижки бороди

  Існують кілька основних інструментів для створення дизайну бороди.

  Тример

  Тример для бороди - це невелике електричний пристрій, схоже на бритву, яке допоможе легше обрізати волосся на обличчі і забезпечить акуратність.

  Плюси триммера:

  • швидкість і ефективність;
  • наявність насадок, які допомагають регулювати довжину обрізки;
  • можливість підстригти всю бороду під одну довжину.

  Мінуси триммера:

  • немає можливості детально опрацювати деякі ділянки бороди;
  • складно стригти вуса і довгі бороди.

  Тример для стрижки бороди - незамінний інструмент при оформленні волосся на обличчі

  Ножиці

  Ножиці - це інструмент, який вимагає більше досвіду і практики використання. Ножиці гарантують високу якість стрижки, якщо знаходяться в умілих руках.

  плюси:

  • більше контролю над деталями і формою бороди;
  • підходять для всіх типів волосся на обличчі;
  • дозволяють створювати цікаві дизайни вусів і бороди.

  мінуси:

  • більш трудомісткий процес;
  • потрібна практика використання;
  • складно оформити волосся на шиї.

  У професійних руках ножиці допоможуть створити унікальний дизайн бороди

  бритва

  Бритва - незамінний інструмент при оформленні бороди. Вона дозволяє створювати чіткий контур, прибирає все зайве, проста у використанні. Якщо триммер і ножиці формують дизайн бороди, то бритва використовується для додання остаточної форми.

  Якщо триммер і ножиці формують дизайн бороди, то бритва використовується для додання остаточної форми

  Бритва дозволяє створювати чіткий контур, прибирає все зайве, проста у використанні

  Як правильно оформити бороду

  Добре підстрижена борода може стати відмінним доповненням до вашого зовнішнього вигляду. Варіантів оформлення волосся на обличчі безліч, але потрібно знати основні нюанси догляду за бородою, якщо ви вирішили її відростити.

  Підготовка до стрижки

  Перш ніж перейти до оформлення бороди, потрібно підготуватися. Для цього:

  1. Ретельно вимийте бороду, адже ваше волосся на обличчі так само забруднюються, як і на голові. Важливо почати працювати з чистою і сухою бородою.
  2. Промокніть бороду рушником.
  3. Розчешіть її гребенем або гребінцем, намагаючись сильно не розпушити волосся.
  4. Переконайтеся, що у вас є все необхідне: ножиці або тріммер, гребінець, бритва, рушник. Стригти бороду краще перед великим дзеркалом.
  5. Підготуйте що-небудь (пакет, чашку), куди будете складати обрізані волосся.

  Скористайтеся шампунем, яка не пересушить шкіру обличчя

  Стрижка тримерами

  Інструкція з оформлення бороди тримерами:

  1. Для початку виберіть насадку, якої хочете скористатися. Насадка забезпечить рівномірний зріз на потрібної вам довжини. Якщо ви не впевнені, з якою насадки варто почати, то зупиніться на найдовшій. Завжди можна зістригти трохи більше волосся, якщо буде потрібно.
  2. Увімкніть тример. Не кваплячись обрізайте волосся з кожного боку особи, роблячи довгі гладкі штрихи.
  3. Завжди працюйте тримерами починаючи від вух, рухаючись до підборіддя. Періодично перевіряйте, щоб ваші боку були симетричні.
  4. Підстрижіть вуса і підборіддя. Починайте стригти під носом, рухаючись до куточків рота. Потім зійдіть до підборіддя. Зверніть особливу увагу на важкодоступні місця під носом.
  5. Завершіть стрижку. Зніміть захист з триммера і видаліть волосся в тих місцях, де їх бути не повинно, орієнтуючись на обраний вами стиль бороди.

  Підрівнювати бороду тріммером слід від вух до підборіддя

  обрізка ножицями

  Ножиці - хороший інструмент для стрижки бороди, але він вимагає більше практики і досвіду, ніж триммер.

  Ножиці повинні бути гострі і чисті, переважно професійні.

  Інструкція з оформлення бороди ножицями:

  1. Переконайтеся, що ножиці не іржаві і не мають серйозних дефектів або зазубрин на лезах, які можуть тягнути ваше волосся.
  2. Гребенем прочешіть бороду.
  3. Стригти починайте від вуха до підборіддя, захоплюючи невелику кількість волосся.
  4. Стрижка ножицями проводиться за допомогою гребінця. Нею відтягніть потрібну пасмо волосся, обріжте то, що залишилося за зовнішньою стороною.
  5. Чи не підстригайте волосся дуже коротко - ви зможете прибрати більше, якщо буде потрібно, а ось виправити щось, зрізавши занадто багато, не вийде.
  6. Повторіть цей процес з іншого боку особи. Продовжуйте рівномірно стригти бороду, поки довжина волосся вас повністю не влаштує.
  7. Підстрижіть вуса і підборіддя. Розчешіть волосся у напрямку вниз. Під прямим кутом обріжте прядки, які опускаються нижче лінії губи.
  8. Щоб прибрати зайвий волосся на шиї, скористайтеся тріммером або бритвою, т. К. Зробити це ножицями досить проблематично.

  Прибирати довжину бороди слід поступово, щоб не зрізати зайвого

  Обробка бороди бритвою

  Перед голінням бороди необхідно підготувати шкіру. Зробити це можна наступними способами:

  1. За допомогою піни для гоління. Це найпоширеніший метод. Помийте обличчя теплою водою, а потім нанесіть на шкіру піну для гоління. Можна почекати пару хвилин - тоді ваше гоління буде ще комфортніше.
  2. За допомогою теплого рушники. Оберніть вашу бороду теплим вологим рушником. Зачекайте 10-15 хвилин, потім нанесіть піну для гоління на потрібні ділянки.

  Сама процедура гоління бороди за допомогою бритви така:

  1. Починайте голити волосся в сантиметрі від бороди, так ви не видалите зайве. Якщо ви використовували піну для гоління, то зітріть її пальцем по межі росту бороди.
  2. Пройдіться бритвою по лінії бороди. Використовуйте різні напрямки, щоб оформити стрижку акуратно і правильно. Штрихи бритвою паралельно бороді - для обробки великих ділянок шкіри, перпендикулярні штрихи - для коригування.
  3. Повторіть все зроблене з іншого боку особи.
  4. Витріть залишки піну і промийте обличчя холодною водою, яка допоможе зупинити кровотечу від будь-яких дрібних порізів.

  Гоління допоможе створити чіткий контур бороди

  Як сформувати контур бороди

  Багато чоловіків помиляються, коли справа доходить до формування бороди. Основна проблема - занадто висока лінія контуру між шиєю і підборіддям. Це виглядає так, ніби борода мала для вашого обличчя. Можна уникнути такої помилки, якщо дотримуватись деяких порад:

  1. Необхідно мати або тристоронню велике дзеркало, або кілька маленьких, т. К. Ви повинні бачити вашу бороду з усіх боків.
  2. Перед тим як почати голити або стригти бороду, потрібно уявити собі злегка вигнуту лінію, яка йде прямо від вух і переміщається під лінію щелепи. Вона повинна йти від мочки вуха через верхню частину шиї під щелепою (жовта лінія на малюнку). Це і є правильна лінія шиї.
  3. Далі необхідно представити дві вертикальні лінії по обидві сторони особи, які йдуть перпендикулярно першої лінії і слідують за зовнішній край скронь вниз до лінії шиї (червона лінія на малюнку). Отримане перетин - ідеальний контур бороди, який можна зрушити ближче до вуха, якщо є така необхідність.

  Правильна лінія шиї - основа будь-якої бороди

  Існує ще один метод визначення лінії шиї:

  1. Нахиліть підборіддя до шиї.
  2. Намацайте друге підборіддя. Лінія подвійного підборіддя фактично створила природну складку, яка проходить по всій довжині вашої щелепи. Вона і буде як жовта лінія в описаному вище методі.

  Відео: як правильно голити бороду

  Красива борода вимагає терпіння. Відростити волосся на обличчі нескладно, але це тільки півсправи. Важливо доглядати за бородою, своєчасно підстригати її і мити, тільки в цьому випадку вона доповнить ваш образ і буде виглядати стильно.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только