Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Пухнасті породи кішок: весь список офіційно визнаних вихованців (+ фото)

  1. Основні поняття - що таке порода і скільки порід кішок існує
  2. Офіційно визнані породи пухнастих кішок FIFe - I і II категорії
  3. Офіційно визнані породи пухнастих кішок WCF - 1 і 2 група
  4. Офіційно визнані породи пухнастих кішок CFA

  Багатий шерстяний покрив у кішки - це візитна картка, прикраса, а при належному догляді і привід для захоплення. Звичайно, з довгою вовни зростає і кількість нюансів по догляду за домашнім вихованцем, але для справжніх любителів, це не перешкода. Спеціально для тих, хто любить проводити свої вечори розчісуючи шубку свого улюбленця ми вирішили перерахувати всі пухнасті породи кішок - вибирайте.

  Спеціально для тих, хто любить проводити свої вечори розчісуючи шубку свого улюбленця ми вирішили перерахувати всі пухнасті породи кішок - вибирайте

  Зверніть увагу! Пухнасті кішки в загальному розумінні - це тварини, які мають довгу шерсть і рідше, кішки з напівдовгої, але «набивної шубкою».

  Основні поняття - що таке порода і скільки порід кішок існує

  Ваш єдиний критерій вибору, це довжина вовни вихованця? В такому випадку ваші руки розв'язані, адже серед метисів і безпородних тварин маса дуже красивих котів, які, часом, проживають на вулиці і гостро потребують турботи. Ситуація буде трохи складніше, якщо ви прихильник тільки чистопородних тварин і бажаєте отримати вихованця з певним характером.

  Як ви думаєте, скільки порід кішок існує? Якщо зібрати всі відкриті дані, цифра добігає до 700! Однак від істини цей показник дуже далекий. Породиста тварина має документи! Родовід і метрику, тобто офіційні папери, що підтверджують його походження і відповідність екстер'єру стандарту породи. Кожен породистий кіт зареєстрований в клубі, а клуб в одній з фелинологических організацій. Ось тут-то і починається найцікавіше. У світі існує сотні породних організацій і всього три авторитетних «головних» клубу:

  • Всесвітній FIFe - Міжнародна федерація кішок - визнає 42 породи.
  • Європейський WCF - Всесвітня Федерація кішок - визнає 70 порід.
  • Американський CFA - Асоціація любителів кішок - визнає 40 порід.

  Американський CFA - Асоціація любителів кішок - визнає 40 порід

  Потрібно розуміти, що наведені вище дані досить гнучкі, шанс для визнання нової породи існує кожен день, також визнані породи дублюються в реєстрах. Отже, від 700, ми прийшли до 100-110 видів, офіційно визнаним у світі і мають право на участь у виставках. Крім цих порід, існує і ряд змішаних / експериментальних груп - метисів, гібридів і т. Д. Племінні роботи по виведенню нових порід проводяться тільки з дозволу головних клубів і строго контролюється. Тобто, якщо вам пропонують купити напів-перса і напів-ангори, це не нова порода, та й не порода зовсім - це метис! Кошеня від двох персів без родоводів - це не порода, а фенотип.

  Ну а тепер, давайте розглянемо породи пухнастих котів, які визнані в світі. Варто звернути увагу, що фото і назва кішки - це не повні дані, оскільки американський і європейський стандарти порід можуть відрізнятися. Перед покупкою кошеня обов'язково вивчіть всі наявні дані про майбутнє вихованця і переконайтеся, що клуб / заводчик зареєстровані в авторитетних фелинологических організаціях.

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок FIFe - I і II категорії

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок FIFe - I і II категорії

  американський Керл довгошерсте (визнаний WCF) - незабутній кіт з вивернутими ельфів вушками і щільною, шовковистою шерстю. Кёрли дуже доброзичливі, порівняно невибагливі і самостійні, відмінно адаптуються до нових умов і люблять грати навіть у поважному віці.

  Кёрли дуже доброзичливі, порівняно невибагливі і самостійні, відмінно адаптуються до нових умов і люблять грати навіть у поважному віці

  Балинезийская кішка або Балінез (визнана WCF, CFA) - напівдовгошерста кішка з пухнастим хвостом і чарівною азіатською зовнішністю. Порода є різновидом Сіамської кішки, має відповідний забарвлення і темперамент. Балінези дуже активні, балакучі і товариські. Кішки прагнуть осягнути всі тонкощі побутового життя власника, відмінно ладнають з дітьми, «виховують» і оберігають їх.

  Кішки прагнуть осягнути всі тонкощі побутового життя власника, відмінно ладнають з дітьми, «виховують» і оберігають їх

  Британська довгошерста (визнана WCF, CFA) - один з різновидів аборигенної Британської кішки. Порода має дуже багату історію формування і виступала «базою» для виведення нових груп котячих. Перевага хвостатих в ідеальному, сімейному характері.

  Це цікаво! Мало хто з породистих кішок можуть похвалитися яскраво-рудим забарвленням, частіше зустрічаються персикові і кремові забарвлення. Серед племінних тварин, руді пухнасті коти, це переважно перси і британці.

  Гімалайський кіт (визнана WCF) - по зовнішності, породу можна переплутати з персом, якби не колор-пойнтового забарвлення. Крім того, гімалайської визнається тільки кішка з блакитними очима і певною формою голови. Багатьох потенційних власників цікавлять незвичайні, екзотичні пухнасті коти з плескатої мордою, Гімалайська підходить за всіма критеріями. Характер породи схожий з персами, але відрізняється енергійністю і поступливістю.

  Мейн-кун (визнаний WCF, CFA) - один з найбільших представників котячого світу. Доросла особина досягає ваги в 7,7-10 кг (це за умови відсутності зайвої ваги). Зовнішність Мей-кунів можна охарактеризувати як дику, у них на вухах є пензлики та й сама мордочка виглядає вельми серйозно.

  перська (визнана WCF, CFA) - порода рекордсмен в категорії чисельності і визнаних різновидів. Крім того, перс - це сама пухнаста порода кішок в світі, довжина вовни дорослої особини досягає 15-20 см. Характер хвостатого суто сімейне, товариська, лояльний і самодостатній.

  Це цікаво! Диявол втіли, пухнастий демон, злий кіт, інопланетний прибулець ... які тільки прізвиська не вигадували Полковнику Мяу. Дуже незвичайний, пухнастий кіт, який став зіркою інтернету - це не нова порода, а метис Перської і Гімалайської кішки.

  священна бірманська (визнана WCF, CFA) - порода з «особистої» забарвленням - окрас колор-пойнт, білі шкарпетки і блакитні очі. Характер урівноважений, кішки в міру спокійні, але грайливі, цікаві, але обережні, доброзичливі, але не нав'язливі.

  Сибірська (Визнана WCF, CFA) - порода з тривалої історією формування, яка вижила і розвинулася завдяки сильному генофонду. Пухнасті сибірки мають самий різноманітні забарвлення, але схожі за характером. Порода відноситься сімейним, але не любить сидіти без діла. Кішкам не чужа полювання, безстрашність і цікавість до навколишнього світу.

  Невська маскарадна (визнана WCF, CFA) - підвид Сибірської кішки, виведений в окрему породу. Відмінності полягають в кольорі, Невки колор-пойнтового і блакитноокі з характерною маскою на мордочці.

  турецька ангора (визнана WCF, CFA) - стародавня порода, що формувалася як природним, так і селекційним шляхом. Відома на весь світ біла пухнаста кішка цінується і за колір очей. Хоча для породи типова зелена пігментація райдужної оболонки, зустрічаються блакитноокі і гетерохромние особини. Породної особливістю є і структура вовни - м'яка, ніжна і дуже щільна. Ангори активні, розумні і допитливі. Для кішки не важко навчитися користуватися вимикачами, дверними ручками або навіть відкривати холодильник.

  Екзотична (визнана WCF, CFA) - завойовують все більшу популярність пухнасті кішки з великими очима і приплющеними носиками. Один з видів Перської кішки, виведених в окрему породу.

  Це цікаво! Чорна пухнаста кішка може бути представником будь-якої породи, стандартом якої допущений це забарвлення. Єдина група кішок (повноцінно не визнана), яка має виключно чорне забарвлення - це Мандалай, але він короткошерстий.

  Єдина група кішок (повноцінно не визнана), яка має виключно чорне забарвлення - це Мандалай, але він короткошерстий

  Менш поширені породи пухнастих кішок, визнаних FIFe

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок WCF - 1 і 2 група

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок WCF - 1 і 2 група

  Бурмілла довгошерсте - порода, що сталася від персів і стандартних бурмілли . Кішки мають оригінальне забарвлення «шиншила» і довгу шерсть. Добра, уважна, самостійна, лояльна до всіх живому кішка. У міру товариська, що віддає перевагу «компанію» іграшок або тихе спостереження за оточуючими.

  У міру товариська, що віддає перевагу «компанію» іграшок або тихе спостереження за оточуючими

  Манчкин довгошерсте (визнаний CFA) - незвичайна кішка з короткими передніми лапами і звичкою сидіти в позі бабака. Порода володіє доброзичливим і товариським характером, але при необхідності можуть дати відсіч.

  Порода володіє доброзичливим і товариським характером, але при необхідності можуть дати відсіч

  Ориентальная довгошерста (визнана FIFe) - порода зі східною зовнішністю і таббі забарвленням. Предками різновиди є стандартні Орієнталь , Сіамці і домашні (аборигенні, безпородні) кішки. Хвостаті добрі, вірні і дуже довірливі, настільки, що передача в інші руки може довести тварина до депресії і навіть смерті «від туги».

  Хвостаті добрі, вірні і дуже довірливі, настільки, що передача в інші руки може довести тварина до депресії і навіть смерті «від туги»

  японський бобтейл довгошерсте (визнаний FIFe) - кішка значного розміру з особливістю у вигляді відсутності хвоста (вроджена риса). Порода орієнтована на людину, товариська, вразлива. Оригінальна риса - піднімати одну передню лапку в положенні сидячи.

  Зверніть увагу! Позначка «визнана FIFe» означає, що порода зареєстрована в Міжнародній федерації кішок, але в III або IV категорії.

  Менш поширені породи пухнастих кішок, визнаних WCF

  Менш поширені породи пухнастих кішок, визнаних WCF

  Це цікаво! Нибелунг - оригінальна сіра пухнаста кішка. Навколо цих хвостатих постійно киплять суперечки про походження і приналежності до інших порід. Крім того, Нібелунги дуже рідкісні.

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок CFA

  Офіційно визнані породи пухнастих кішок CFA

  американський бобтейл довгошерсте - значні, потужні, але дуже добродушні безхвості кішки. Порода не терпить самотності, відмінно ладнають з усіма оточуючими і люблять дітей. Добре уживається у великій родині, оскільки для кота головне не увага, а відчуття того, що він бере участь в житті власників.

  Добре уживається у великій родині, оскільки для кота головне не увага, а відчуття того, що він бере участь в житті власників

  Охос азулес довгошерсте - порода з яскраво-блакитними очима, причому пігментація райдужних оболонок не залежить від забарвлення шерсті. Виняток - це гетерохромія, тобто різнокольорові очі, за умови, що один блакитний.

  Виняток - це гетерохромія, тобто різнокольорові очі, за умови, що один блакитний

  піксибоб довгошерсте - коротконога порода кішок з пензликами на вушках. Дослівно, переклад назви звучить, як короткохвостий ельф. Характер контрастує з дикуватою зовнішністю, Піскібоби ніжні, доброзичливі і толерантні. Кішки дуже люблять дертися, стрибати і придумувати собі різні завдання, не завжди зрозумілі власнику.

  Кішки дуже люблять дертися, стрибати і придумувати собі різні завдання, не завжди зрозумілі власнику

  Це цікаво! Наполеон - невизнана, але дуже оригінальна порода. Кішки мають короткі лапки, багату шерсть, приплющену мордочку і виразні, більше очі.

  Кішки мають короткі лапки, багату шерсть, приплющену мордочку і виразні, більше очі

  Рагамаффін - різновид регдолл, отримана шляхом в'язок з відібраними по зовнішності, домашніми кішками. Характер породи аналогічний прародичу - поступливий, товариська, велелюбний, відданий. Хвостатому важливо відчувати компанію і турботу свого власника, тому під час відсутності господаря, кішки часто труться об речі, що мають «рідний запах».

  Як ви думаєте, скільки порід кішок існує?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только