Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Британська короткошерста - історія породи, Страндарт, содержаніe

  1. Історія породи
  2. стандарт породи
  3. Зміст

  Захотілося щастя - теплого, пухнастого, живого, чуйного, затишного, постійного і надовго Захотілося щастя - теплого, пухнастого, живого, чуйного, затишного, постійного і надовго. Вирішила, що це буде кошеня. Але який? Ось тут почалися танталові муки! Читайте, як був пройдений шлях від подиву - розуміння - захоплення до любові.

  Коли я вибирала собі породу кішки, то сформулювала основні критерії та якості, які хотіла б бачити в майбутньому улюбленця.

  По-перше, вона не повинна бути дуже маленькою, щоб виникало відчуття «Береш в руки - маєш річ».

  По-друге, вона повинна бути невибагливої ​​і міцною здоров'ям.

  По-третє, вона не повинна бути крихкою, так як мої домочадці рідко дивляться під ноги, та й дві собаки не відрізняються особливими манерами - запросто, без злого умислу, звичайно, можуть «защёкать» кішку або почати її активно вилизувати.

  По-четверте, при описаних вище положеннях, кішка повинна відрізняться спартанським спокоєм і англійським довготерпінням, стійко зносити сусідство двох середньоазіатських вівчарок, зайвий прояв любові та уваги до себе, тягання по виставках, і тяготи подорожей.
  По-п'яте, хотілося мати якомога менше клопоту щодо догляду за шерстю - НЕ чесати без кінця, не вирізати ковтуни, не бігати з пилососом по квартирі цілий рік.

  По-шосте кішка повинна була бути веселою, товариською і досить активною, а не валятися як старий валянок де-небудь в темному кутку і не створювати відчуття її повної відсутності.

  По-сьоме, вона не повинна бути занадто нав'язливою (чесно кажучи, мені вистачає начальника на роботі), так, як прийшовши додому хочеться відпочити, а не гладити ослабілими руками набридливу і занадто говірку кицьку. Знову ж таки, вона повинна бути мовчазною і не озвучувати кожну свою дію музичним супроводом. І не вибагливої ​​в їжі, щоб мені не гарцювати по кухні з тесаком і таблицею калорійності, намагаючись поєднати корисне з смачним.

  Ну і ще ... Мені подобалися плюшеві ведмедики, ось подобалися і все, будинки припадала пилом вже ціла колекція, але віддачі від неї, крім щотижневого вибивання пилу, не було.

  Які вимоги, а? Я проаналізувала запити і засумувала.

  Заспокоюватися пішла на виставку і ... побачила там плюшевого ведмедика, але з блискучими, розумними, шкідливий очками - живого! Плюнувши на всі сім пунктів запитів, я його купила .... і отримала все те, що було потрібно! Я довго розпитувала заводчика, як часто потрібно мити і чесати, а він просто не розумів мене, так само як і мого занепокоєння з приводу слабкості здоров'я або знайомства з собаками. І справа не в тому, що заводчик попався нетямущий (найкращий заводчик), а в тому, що просто цих проблем не існувало, в чому я власне і переконалася незабаром.

  Потрапивши до нас в будинок, кошеня швидко показав хто тут головний, навішавши ляпасів собакам і щільно влаштувавшись у їх мисок. Потім перезнайомився з усіма домочадцями, вивчив всі кути і закутки, милостиво дозволив собакам пограти з собою, перецілував всіх, добре закусив і завалився спати прямо посеред плюшевої колекції, являючи собою зразок домашнього затишку.

  Так в нашому домі оселилася британська короткошерста. В принципі «оселилася» - дещо недоречно: вона почала панувати.

  Зараз в моєму розпліднику є інші породи кішок, але британка так і залишилася панувати - вона господиня всього стада, так званого прайду. Якщо десь несанкціоновані розбирання або хтось шкодить, то цей хтось буде негайно покараний і водворён на своє місце. І скільки прихованої сили в ніжних лапках цієї рожевої душечки! Причому, вона ніколи не проявляє її без причини. А так - ну просто товстий солодкий плюшевий ведмедик з вічної загадковою усмішкою на мордочці.

  Саме це перше враження і знайомство, всупереч прислів'ю стало основною характеристикою породи.

  Британська короткошерста - саме поєднання слів несе в собі силу і витримку, аристократичність і витривалість, м'якість і непохитність характеру. Ця порода як не можна більш точно відповідає характеру жителів британських островів, що дали їй назву. Коректність, ненав'язливість, стоїчний спокій і несподівано швидка реакція. Британці контактні і комунікабельні, але завдяки незалежному характеру в спілкуванні з людиною зберігають гідність, сповнені почуття власної значущості і ніколи не потерплять фамільярності.

  В нашій нестабільній життя хочеться чогось постійного, стійкого і надійного, так ось брітанец- це символ спокою, витриманості і домашнього затишку. Якщо раптом ваша кішка проявляє описані за межею, то, можливо, вам пощастило і це британець.

  Отже:
  1.Ваш кішка схожа на плюшевого ведмедика і на дотик така ж.
  2. Ваша кішка дозволяє робити з собою все, що не принижує її котячого гідності.
  3. Ваша кішка перша в черзі на годівлю і відвалилися від миски, вона не проти ще чого-небудь перекусити.
  4.Ваша кішка незграбна і тяжеловесна, але коли бачить видобуток, перетворюється в тигра.
  5. Ваша кішка відчуває себе королевою Діаною і принцом Чарльзом одночасно.
  6.Ваша кішка любить вас до нестями, але ніколи «не лізе в душу»
  7.Ваша кішка не потребує щоденному догляді, і мили ви її один раз в житті, коли перекинули на неї банку з фарбою, і якщо вона вас за ЦЕ пробачила, то це вже точно британець.

  Так що британська короткошерста зайняла досить затишний куточок в моєму серці і продовжує зігрівати мене своєю ненав'язливою і такої сильної любов'ю.

  І, тим не менше, більшість з нас мало що знає про породу британська короткошерста. Хоча це - одна з найстаріших порід і зареєстрована вона була в Англії ще в XIX столітті. Що ж являють собою кішки цієї дивовижної породи?

  Історія породи

  На сьогодні популярні дві версії, яким чином ці тварини потрапили на британські острови.

  Перша - кішки прибутку разом римськими легіонерами близько 2000 років тому. У всякому разі, відомо з дійшли до нас джерел, що в Стародавньому Римі кішки на той час вже супроводжували людині. До речі, і першої символічної поява кішки в Європі відноситься саме до стародавнього Риму: постійною супутницею богині Свободи - Лібертас - була саме кішка. Так само в історичних хроніках Стародавнього Риму згадуються величезні потужні сірі коти з гострими іклами і великими круглими очима, схожими на мідні миски. Правда ... Римські цезарі недолюблювали кішок: зайвий символ любові до свободи їм був не потрібен.

  Друга версія пов'язана з частими відвідинами острова французькими моряками. Як відомо, однією з проблем тодішнього мореплавання було збереження провіанту, яким запасалися йшли в плавання судна. Вкрай складно було зберегти продукти від всюдисущих і всюди проникають щурів. Зрештою моряки знайшли надійний захист в особі кішок, які жили в трюмах кораблів і чудово справлялися зі своєю роллю. Цілком можна припустити думку, що з часом у цих тварин сформувалися короткі і міцні лапи, так як кішкам-мореплавцям доводилося постійно жити в умови качки. А великі блакитні коти жили при монастирі Шартре, відомим ще знаменитим лікером «шартрез», де охороняли від щурів винні підвали і мали заслужену славу як неперевершені щуролови.

  Отже, як би там не було, потужні блакитні кішки оселилися в Англії і завоювали серця незворушних жителів острова, які відкрили в них споріднену душу. За сторіччя на Британських островах сформувався тип кішки з яскравими округлими очима і мордою, з короткою плюшевої шерстю, що відрізняються міцним здоров'ям, аристократичністю характеру, витривалістю, комунікабельністю і чудовими мисливськими якостями. Згодом саме ці кішки були взяті за основу породи.

  Правда, до кінця 19-го століття не було спроб визначити тип, окрас і особливості цієї породи. Але треба знати англійців! Жителі британських островів завжди ставилися до всього серйозно, навіть до несерйозним з нашої точки зору речей. Ну в якій ще країні світу лорди в парламенті могли засідати на мішках з овечою вовною, віддаючи тим самим данину поваги джерела свого добробуту? А до кішок англійці завжди ставилися з особливою повагою, згадайте хоча б книги про кішок англійських авторів: вони такі добрі!

  Словом, англійці вирішили вивести породу кішок, яка була б чисто англійської, і підійшли до справи з чисто англійської серйозністю і наполегливістю.

  Англійські селекціонери займалися відбором найбільш красивих кішок і шляхом цілеспрямованих в'язок закріплювали їх кращі якості. Але в першу чергу своїм створенням британська короткошерста, як порода, зобов'язана Гаррисону Вейру, батькові руху любителів кішок і організатору першої Фелінологічні виставки. Вейр був гарячим шанувальником аборигенних кішок. "Звичайна дворова кішка," - писав він, "вміє виживати в найважчих обставинах. Те, що вона існує - найкращий доказ сили і витривалості її натури".

  І адже дійсно, сучасна британська короткошерста відрізняється міццю, міцним здоров'ям і невибагливістю.

  Поділяв захоплення містера Вейера короткошерстими британськими кішками і містер Юнг, який став згодом першим суддів на першій виставці. Він вважав, що якщо правильно підійти до розведення, то з'явиться порода, що поєднує привабливу аристократичну зовнішність і всі достоїнства аборигенних короткошерстих кішок. Отримана порода була названа відповідно: «британська короткошерста». Чарівний зовнішній вигляд, в поєднанні з бездоганним темпераментом, забезпечив нову породу немислиму популярність, яка лихоманить тепер і нашу країну.

  Найбільш вдалі "екземпляри" були представлені на лондонській, першої в світі виставці кішок. Коротко передісторія. У 1870 році Гаррісон Вейр запропонував влаштовувати виставки кішок різних порід, забарвлень, малюнків і т. П., Щоб власники могли порівняти своїх улюблених красунь і дати помилуватися відвідувачам. Реалізувати несподівану на ті часи ідею допоміг багато в чому його друг - містер Вілкінс, керуючий Кришталевим палацом, який з самого початку став однодумцем Г. Вейера. Друзі за кілька днів пропрацювали концепцію, заснували призи, ціни і критерії оцінки за різними забарвленням, статурі і підлозі.

  Отже, в 1871 р в Кришталевому палаці відбулася перша виставка кішок. Кращою на тій виставці була визнана 14-річна британська короткошерста кішка забарвлення блакитний табби. А перша родовід була виписана в 1898 році. Тоді зізнавався тільки один забарвлення - блакитне.

  Виставки тут щорічно проводились до 1936 року, поки Кришталевий палац, побудований в 1851 році за проектом Джозефа Пакстона (садівника, а не архітектора !!!) згідно з указом королеви Вікторії і був унікальною спорудою зі скла і металу, який відкрив нову еру в архітектурі, що не згорів під час пожежі ...

  Перша світова війна, а потім і Велика депресія 1929-1933 рр викликали великий спад в русі любителів кішок. Якісних представників британської короткошерстої залишилося дуже небагато, і то лише завдяки тому, що в 1930 р зацікавилася цією породою місіс Кіт Вілсон. Її робота і допомога досвідчених заводчиків, допомогли зберегти породу.

  Після закінчення Другої світової війни інтерес до фелінології відродився, заводчики продовжували роботу з британськими короткошерстими кішками. Підключаючи домашніх кішок з потрібними особливостями до своїх програм, заводчики намагалися відновити породу. Хоча, звичайно, багато що було втрачено.

  Як результат, для швидкого відновлення типу деякі заводчики вдавалися до схрещування з персами, але британська короткошерста була затверджена породою і отримане потомство не реєструвалося, як британська короткошерста. Для реєстрації потрібно не менше 3-х поколінь британців в родоводу. Через ці складнощі і збільшення популярності перських та інших порід чисельність британських кішок продовжувала зменшуватися.

  Друга невдача чатувала заводчиків на шляху поліпшення генетики: брідери підключали до розведення домашніх короткошерстих і кішок інших порід, таких як Російська блакитна, Шартрез. Це поліпшило здоров'я, але викликало відхилення від стандарту породи. Доводилося повертатися до роботи з нащадками схрещування британців з персами. Ця робота просувалася повільніше і важче, ніж можна було очікувати, і заводчики часто змушене підключали до розведення кішок перської породи, піклуючись про уникнення таких особливостей персів, як довга шерсть і курносость і прагнучи збільшити вагу силует і розширити гаму забарвлення. Заводчики намагалися досягти точки, коли Британська короткошерста могла б відтворювати себе без залучення інших порід.

  З 1950 р і американські асоціації визнали Британську блакитну самостійною породою. У 1967 р місіс Леві (Нью-Йорк) вивезла 2-х блакитних британців заводчика Джона Річардса, розплідник «Pensylva». Ці кішки, Pensylva Damcus і Pensylva Blusette, були виставлені на виставках CFF і ACA.

  ACA стала першою американською асоціацією, що дала Британської блакитний чемпіонський титул. У 1980 році, через сто років після першої виставки, CFA затвердив для Британської короткошерстої статус чемпіонства. Серед перших британців, котрі здобували перемоги в виставках CFA, були представлені такі розплідники, як: BeMy, Denimar, Jedi, Beaufort, Anesa і Supakatz. Ці кішки склали базу сучасних представників породи в Америці. BeMy and Denimar працюють і зараз і роблять якісних британців.

  Британські короткошерсті завжди відрізнялися силою і міцним здоров'ям. Велика кількість генетичного матеріалу, що використовувався при становленні цієї породи, і ретельна селекційна робота допомогли закріпити цю ознаку. Наприклад, коли в 1970 р в одному з пометов була виявлена ​​гемофілія, відразу ж була зроблена перевірка всіх племінних тварин ліній ймовірних носіїв хвороби, і вони були виключені з подальших програм розведення. З'ясувалося, що лінії британців містять два типи крові A і B. З огляду на це, заводчики можуть уникати проблем з хворобами крові, що і стало тепер звичайною практикою розведення.

  Британських кішок розводять в різних колірних варіаціях, проте найпопулярніший, мабуть, класичний блакитне забарвлення. Саме цей окрас надавав британським короткошерстим схожість з шартреза. Ця схожість спричинила за собою посилені схрещування між двома породами, і все настільки переплуталося, що Міжнародна федерація європейських любителів кішок (FIFe) прийшла до висновку, що мова йде про одну й ту ж породі. Однак потім одумалася і в 1977 році переглянула своє рішення, більш того, заборонила схрещувати ці породи між собою.

  У Франції порода отримала "права громадянства" в 1979 році. До Росії британці потрапили в 1990 році з Німеччини. Котів звали Коліна і Береніс. В цей же час привезли і кремового кота Казимира.

  стандарт породи

  Після свого офіційного визнання (близько 100 років тому) порода постійно вдосконалювалася. Тривала і кропітка селекційна робота привела до встановлення потужної, присадкуватою кішки з важкої круглою головою, товстими щоками, великими яскраво-помаранчевими очима і, характерною, плюшевою шерстю, яка є візитною карткою породи. В цілому, кішка нагадує великого плюшевого ведмедя. Сильно виражений статевий деморфизм, тобто коти значно більші кішок.

  Сучасні стандарти визнають близько ста колірних варіацій британської короткошерстої кішки (в деяких організаціях забарвлення колор-пойнт не визнає). Порода визнана всіма великими міжнародними фелинологическими організаціями і зараз знаходиться в самому розквіті популярності

  До сих пір як серед заводчиків, так і серед любителів найбільш популярним забарвленням британських короткошерстих кішок залишається блакитний. Це обумовлено не тільки тим, що британці звично і класично добре виглядають саме в блакитному. Справа в тому, що блакитна шерсть привертає до шовковистості, пружності, «подвійний текстурі», до того ж британці саме блакитного забарвлення дуже часто відрізняються видатним типом, потужним кістяком, чудовими пропорціями голови до тіла і особливо яскравими очима. Це не применшує гідність інших забарвлень британців, зате є до чого прагне і над чим працювати заводчикам рідкісних забарвлень. Але і у блакитних британців є свої нюанси і вимоги до забарвленню шерсті. Світліша шерсть зазвичай є наслідком освітлення кінчиків волосків, так званого «срібла», що є недоліком. Не допускається, щоб підшерсток мав який-небудь відтінок (крім блакитного), цінується чистий світло-блакитний окрас без тиккинга або типпинга.

  Існує безліч не менш ефектних забарвлень, які можуть скласти конкуренцію класичному блакитному. Тим більше, що в Росії і Україні вже давно розводять британців екзотичних забарвлень: лілові, шоколадні, колор-пойнти, інтерес до яких зростає від виставки до виставки. І звичайно ж дуже часто можна бачити на виставках чудових представників британської породи в бузковому, черепаховому (блакитному або бузковому), колорного або рисунчатого варіанті.

  Так, до речі, домінування британців блакитного забарвлення пояснюється не тільки причетністю до хорошого типу (неправильним розведенням, а просто «штампуванням» можна зіпсувати будь-які кровні лінії, навіть якщо в родоводі все предки часто-блакитні, так і блакитне забарвлення кішки не може бути гарантом гарного типу ), а й шаленою популярністю серед любителів кішок. І кошенята саме блакитного забарвлення користуються найбільшим купівельним попитом, так що блакитне забарвлення можна назвати комерційним.

  Альо стандарти и вимоги до породи пошірюються на всі забарвлення в цілому, уточнення стосують лишь кольору очей. Так, у лілових допускається освітлений помаранчевий колір, британські шиншили мають зелений колір очей, а колор-пойнт - фіалковий.

  Сьогодні представлені такі міжнародні фелінологічні організації, як, WCF, FIFe, CFA, TICA і інші. Отже, можна сказати, що сьогодні на території СНД діє близько 5 реальних стандартів на британську короткошерстну породу.

  В описі загального враження, виробленого ідеальним представником британської породи, всі стандарти солідарні: розміри від середнього до великого, тварина потужне, щільне, з широкою грудною кліткою і на потужних низьких лапах (не плутати з короткими, вкорочення лап є мутацією і притаманне породі Манчкин) . В рівній мірі однаково визначають всі стандарти і форму голови як "круглу". Всі стандарти єдині у вимогах до очей: округлі, відкриті і широко розставлені. І, звичайно, чудова плюшева шубка.

  Зміст

  Британські короткошерсті дуже легкі в догляді та утриманні. Розчісувати досить один раз в тиждень. Приділяти увагу вовни кожен день необхідно тільки під час линьки -досить рясної і інтенсивної. Линька проходить приблизно один раз на рік, і кілька тижнів інтенсивного грумінг допомагає забути про неї до наступного року. Для прискорення процесу оновлення вовни можна, крім вичісування дрібної гребінцем або спеціальної каучукової щіткою, вискубати або викупати тварина. З приводу купання: знаю таких тварин, яких за все життя не викупали не разу! Британці патологічні чистюлі, вони можуть годинами вилизувати себе. Купання необхідно якщо тварина забруднилася чимось важко видаляється, наприклад маслом або фарбою, або якщо є паразити.

  Ще одна особливість у британців: на виставці вони абсолютно незворушні і сповнені гідності, а нервова напруга виражається в тому, що кішка починає буквально втрачати шерсть на очах.

  Для ділових людей кішки цієї породи - найрозумніший вибір. Вони легкі в догляді, не нав'язливі, виховані і доброзичливі, відрізняються міцним здоров'ям і стабільної психікою, проблем з ними практично не виникає. Однак коти- британці дуже активні, а зміст кота-виробника загрожує як мінімум звуковим супроводом і запахом по повній програмі, так що найоптимальніший і безпроблемний варіант домашнього улюбленця - це кастрований британець.

  Кішки цієї породи чудово адаптуються до життя як в квартирі, так і на дачі (не раджу випускати в місті на вулицю: по-перше небезпечно, а по-друге-сопрут). Як говорилося вище - пристрасні і щасливі мисливці, отримують величезне задоволення від прогулянок по травичці і полювання на будь-яку дрібну живність. Від довгого перебування на сонці, з'являється рижінкой, вона не бажана для виставкового тварини. І потім не забудьте захистити свою кішку від паразитів, а після повернення в квартиру провести дегельментізацію.

  З годуванням теж ніяких особливих проблем не виникає. Брітанчікі зазвичай не вередують, головне, щоб раціон був добре збалансованим і, звичайно, корми повинні бути найвищої якості, що в рівній мірі стосується сухих, консервованих і натуральних кормів. Своїх піжонів годую за такою ось схемою:

  1.Мясо (сира яловичина), курка відварна (бл. 60% від загального раціону). До речі, печінку і морепродукти роблять забарвлення більш інтенсивним. При блакитному забарвленні це небажано, а для «шоколадок» - добре.

  2. Консервовані корми таких фірм як Hills, Waltham

  3.Сухіе корми (таких фірм, як Hills, Jams, Royal Canin, Eaglе Pack, Chicopee) 20% від загального раціону.

  4. Молочні продукти (ряжанка, тверді сири, сир) ок.15%.

  5. Каші (вівсянка, манка) і овочеві супи, ок. 5%.

  6. Відварене яйце або сирий яєчний жовток 1 раз в тиждень.

  7. Ласощі (в залежності від уподобань кішки) ок.1%. Іноді можна побалувати вареної ковбаскою, сардельками або чимось ще, але тільки в тому випадку якщо це не відбивається на здоров'ї.

  Британці, це тварини пізнього розвитку, тобто їм необхідно 2-3 роки, щоб "набрати вагу". Коти досягають своїх реальних розмірів років до трьох і завершують розвиток до шести років! Кішки зазвичай остаточно формуються після других пологів. В'яжуться і народжують легко, кошенята відрізняються міцним здоров'ям і життєздатністю. Британки чудові матері, просто еталон. Причому, чудово відносяться не тільки до своїх кошенятам. Приймають кого завгодно, навіть кошенят іншої породи. Якщо трапляються кошенята одночасно у кількох кішок, то зазвичай підкидаю британці сфінкс на виховання (моя сфінкса народжує більшу кількість кошенят ніж британка). Приблизна кількість кошенят в посліді від 3 до 6. Але буває і 7 і 8. Кошенята-британці добре привчаються до туалету, причому зазвичай без сторонньої допомоги, досить поставити лоток в вольєр, і просто патологічно охайні.

  Отже, ви теж вирішили, що у вас в будинку буде жити британська короткошерста. Тоді варто задуматися з якою метою ви купуєте тварина. Адже це не тільки конкретизує стать і вік кошеня, а й істотно відбитися на його ціні. Якщо «для душі», то це буде одна ціна, якщо для розведення -, відповідно, інша. На жаль, в нашій країні не завжди заводчики чіткого поділяють кошенят в посліді на класи (категорії), хоча саме цей поділ дозволяє конкретно оцінювати якість отриманого поголів'я і, відповідно, встановлювати ціну кожного кошеня. Адже в одному посліді можуть бути кошенята всіх класів, а відповідно різних цінових категорій.

  Класи кошенят:
  - pet (категорія домашніх улюбленців) тобто тварини тільки для будинку, без права на розведення

  - breeding (тварини для розведення), тварини, які беруть участь в програмі розведення. Зверніть увагу-ця категорія відноситься тільки до кішок.

  - show (тварини вищого виставкового класу), вимоги, що пред'являються до тварин цієї категорії дуже високі. Це тварини для виставок, які представляють породу і беруть участь в шоу. Причому коти можуть бути або категорії pet або show, категорії breeding для них не існує. Кішки ж можуть відноситься до всіх трьох категоріях.

  Природність зовнішності цієї породи кішки може викликати труднощі при виборі дійсно породистого кошеняти для неспеціаліста. Навіть якщо ви збираєтеся купувати кошеня «для душі», тобто не для розведення, не варто гнатися за дешевизною і брати малюка без родоводу. Адже дуже багато залежить від того як і у кого ріс малюк. Найбільш оптимальний і розумний варіант звернутися в клуб, де вам підберуть тварину відповідно до ваших побажань і запитами або порекомендують заводчика. Якщо ви придбаєте кошеня у досвідченого і знаючого заводчика, то це буде здоровий і добре вихований малюк, який подарує вам багато радості. А потім до заводчику ви завжди можете звернутися за порадою і рекомендацією і без допомоги не залишитеся.

  Як же визначити, як повинен виглядати здоровий і породний кошеня -брітанец?

  На 100% навіть сам заводчик не може з точністю сказати, яким буде кошеня в дорослому стані. Але в загальних рисах: це компактний і активний ведмежа, з округлою головою, на короткій шиї, маленькими вушками і круглими, широко розставленими очима. На коротких товстих лапках. З набитою короткою шерстю. Кошеня повинен бути рухомим і життєрадісним. Вимоги до здоров'я такі: шерсть повинна бути здоровою на вигляд, що не звалялася і не жирної, без слідів паразитів, лупи і корок. Очі ясні, чисті, що не сльозяться і без видимого третього століття. Ротова порожнина чиста, без неприємного запаху, ясна рожеві. Дзеркальце носа чисте, без виділень, кірок і тріщин. Вушка рожеві і чисті. Задній отвір чисте, без залишків калу і слідів запалення. Дихання рівне, без хрипів і свисту. Кошеня активний, цікавий, контактний. Якщо тварина агресивно або лякливо, варто задуматися, тому що характер малюка формується в перші 3 місяці життя у заводчика.

  Кажуть, що кішка відображає характер її господаря або абсолютно протилежна йому. Але не це, напевно, важливо. Головне щоб ви знайшли саме його-свого кошеня, і прожили разом багато щасливих років. Моя мета якомога докладніше розповісти про породу і допомогти вам определіться- чи підходить вам малюк чи ні і захистити вас, по можливості, від неприємностей і помилок. Мені важко судити, хто краще тому що я люблю і утримую такі полярні породи як британці, екзоти, перси і канадські сфінкси. Якщо ви зробили вибір на користь британської короткошерстої, вітаю вас! Тому що ви зробили свій вибір. Випробуйте аристократичне чарівність британця. Успіхів!

  Бельченко Анна
  розплідник «Nostalgie»


  Для создания тим форумом нужно зареєструватіся або авторізуватіся, клікнувші на кнопку "Войти" у верхній части Сторінки

  • Сторінки: & nbsp «1» 2 3 4 5 слід »»
  • Показано: 1-10 з 228
  • Сторінки: & nbsp «1» 2 3 4 5 слід »»
  • Показано: 1-10 з 228

  Опубліковано: 2012-08-28 13:40:01


  Ще новини:

  Але який?
  Які вимоги, а?
  Що ж являють собою кішки цієї дивовижної породи?
  Ну в якій ще країні світу лорди в парламенті могли засідати на мішках з овечою вовною, віддаючи тим самим данину поваги джерела свого добробуту?
  Як же визначити, як повинен виглядати здоровий і породний кошеня -брітанец?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только