Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Бенгальська кішка: фото, ціна, забарвлення, відео, характер

  1. характеристики породи
  2. Історія походження бенгальської породи кішок
  3. Зовнішній вигляд бенгальської кішки
  4. Забарвлення бенгальської кішки
  5. Характер бенгальської кішки
  6. Здоров'я і догляд за бенгальської кішкою
  7. Ціна бенгальської кішки
  8. Фотогалерея бенгальської кішки
  9. Відео опис бенгальської кішки

  Вітаю всіх своїх дорогих читачів з наступаючим 2015 роком

  Вітаю всіх своїх дорогих читачів з наступаючим 2015 роком! У цьому році вас чекає багато нових цікавих описів домашніх і диких кішок. А наша перша стаття в новому році, як і було обіцяно раніше, буде присвячена одній екзотичній породу кішок з незвичайним леопардовим забарвленням - бенгальської кішці. З цієї статті ви дізнаєтеся: звідки бенгали отримали такий унікальний плямисте забарвлення, що означає «розетка» і «пляма», як слід правильно доглядати за вашим домашнім «міні-леопардом».

  Зміст статті:

  характеристики породи

  Тип вовни: короткошерсті
  Країна походження: США

  Подивитися країну походження на мапі

  Історія походження бенгальської породи кішок

  Як можна здогадатися за незвичним плямистого окрасу, коріння наших сьогоднішніх героїв лежать в дикій природі. Як можна здогадатися за незвичним плямистого окрасу, коріння наших сьогоднішніх героїв лежать в дикій природі У Південно-Східній Азії, зокрема в Індонезії, живе надзвичайно красивий звір - азіатський леопардовий кіт або азіатська леопардова кішка. За латиною він називається «Felis bengalensis», скорочено його прийнято називати ALC - Asian Leopard Cat. Ця тварина трохи крупніше наших домашніх котів: в довжину може досягати 50см, важить 7- 12 кг. Шкурка азіатського леопардового кота дуже цінувалася на чорному ринку. Через це в середині XX століття вони стали піддаватися масовому винищенню браконьєрами, які хотіли нажитися на цьому. Убивши доросла тварина, вони також часто забирали осиротілих кошенят і продавали їх за величезні гроші туристам як домашніх тварин. Цей звір абсолютно не здатний жити в неволі. Приручити його ні в кого не виходило. Всі кошенята, вивезені з їх природного місця існування, не могли прижитися на новому місці і гинули. Все змінилося в 1961р, коли один з таких кошенят потрапив в добрі руки однієї жінки Джин Мілл (Джейн Мілл), яка була професійним фелинологи. За пристойну суму вона придбала маленьку дику кішечку, яку відвезла в США. Джин дала їй ім'я «Малайзія». Кошеня вижив завдяки її знань і незабаром дав потомство від звичайного короткошерстного кота. Незабаром у неї зародилася ідея вивести нову породу, яка за зовнішнім виглядом схожа б на дику кішку - такий собі маленький домашній леопардик, а за характером і поведінці нічим не відрізнялася б від наших домашніх мурок. Вона керувалася ідей, що якщо люди почнуть асоціювати диких кішок зі своїми домашніми улюбленцями, то перестануть їх по-варварськи винищувати. Вона має пройти копітку працю протягом 15 років, щоб вивести нову породу. Джин з радістю погодилися допомогти інші заводчики, яким була до вподоби її ідея. В середині 80-х років на котячих виставках перед світом нарешті постала настільки довгоочікувана порода з унікальним леопардовим забарвленням - бенгальська кішка. Глядачі були в захваті. Бенгали відразу ж стали поступово набирати популярність у всьому світі.

  Офіційна реєстрація та написання стандарту на породу була проведена на початку 90-х років. Спочатку дана порода називалася «сафарі», але незабаром отримала назву «бенгальська», за аналогією з науковою назвою її дикого предка - леопардового кішки (Felis bengalensis). В даний час ця порода все ще вважається рідкісною і ексклюзивною.

  Зовнішній вигляд бенгальської кішки

  Бенгальська кішка - тварина середніх або великих розмірів Бенгальська кішка - тварина середніх або великих розмірів. Її мускулисте статура на додаток до окрасу надає їй по-справжньому дикий вигляд. Кінцівки середньої довжини, причому задні трохи довше передніх. Товстий хвіст середньої довжини, конічної форми, кінчик закруглений. Голова клиноподібної форми має невеликий розмір щодо корпусу. Ніс досить великий і широкий, що характерно для диких кішок. Перенісся знаходиться трохи вище рівня очей. Вушка середнього розміру, широкі біля основи і закруглені на кінці. Очі мають овальну або мигдалеподібну форму. Колір очей може бути смарагдовим, світло-зеленим, жовтим або коричневим. В цілому погляд бенгалов дуже схожий на людський, що разюче його відрізняє від інших котячих порід.

  Довжина тулуба бенгальських котів коливається в межах від 50 см до 80 см + хвіст 20-30 см. Кішки можуть важити 3-5кг, коти від 6 до 8 кг. Погодьтеся, що такою вагою і габаритами можуть похвалитися небагато породи, наприклад мейн куни або наші рідні сибірські Котофен . Більшості інших порід бенгали дадуть фору. «Головною фішкою» бенгальських красенів є звичайно ж їх чудово гарний окрас, про який ми і поведемо мову нижче.

  Забарвлення бенгальської кішки

  Бенгальські кішки не можуть похвалитися великою кількістю забарвлень. З дикого світу вони успадкували рісунчатий забарвлення табби, за який люблять і цінують цю породу.

  Головний розподіл йде за кольором фону вовни: якщо фон жовтий або пісочний як, наприклад, у гепарда або леопарда, то таке забарвлення називають браун табби (brown tabby). Якщо фон вовни світло-сірий або сріблястий як, наприклад, у сніжного барса, то таке забарвлення називають сріблястий таббі (silver tabby).

  Кожен з цих двох типів ділиться ще на 3 категорії, в залежності від форми малюнка:

  • Плямистий (spotted): плями на тулуб рівномірно пофарбовані в темний колір.
  • Розетчатий (rosets): цятки на тулуб мають більш освітлений центр і темну окантовку по краях. Цей незвичайний тип плями і називається «розетка». Варто відзначити, що це найпопулярніший класичний окрас бенгала.
  • Мармуровий (marbled): як таких плям на тулуб немає, а є красиві візерунки темного кольору, різної форми або величини. Аналогічні візерунки можна спостерігати у британських короткошерстих кішок мармурового (класичного) таббі забарвлення .

  Таким чином ми отримали 6 основних забарвлень, назви яких формуються з кольору основого фону вовни (brown tabby або silver tabby) + тип форми малюнка табби (rosets / spotted / marbled):

  • Браун табби плямистий (brown tabby spotted)
  • Браун табби розетчатий (brown tabby rosets)
  • Браун табби мармуровий (brown tabby marbled)
  • Сріблястий таббі плямистий (silver tabby spotted)
  • Сріблястий таббі розетчатий (silver tabby rosets)
  • Сріблястий таббі мармуровий (silver tabby marbled)

  Приклади кожного з забарвлень ви можете побачити на фотографіях нижче:

  Браун табби (brown tabby):

  Розетчатий Плямистий Мармуровий

  Сріблястий таббі (silver tabby):

  Розетчатий Плямистий Мармуровий

  Говорячи про забарвлення бенгалов, варто згадати і таку цікаву особливість, що стосується ще зовсім маленьких бенгальських кошенят, яка називається файзінг. Це своєрідна природна маскування для кошенят, успадкована з дикого світу, яка робить колір їх шерстки дуже бляклим, візерунки стають практично непомітні. Файзінг проявляється, коли кошенятам виповниться 1 місяць і триває до 3-4 місяців. Після чого забарвлення знову стає чітким і добре помітним. Тому власникам не варто хвилюватися через бляклого забарвлення ваших юних улюбленців - тепер ви знаєте, що явище це тимчасове.

  Характер бенгальської кішки

  Хоч бенгальська порода і має диких предків. Вас не повинно це бентежити. Багато напевно подумають, що раз у кішки залишився дикий забарвлення, то напевно будуть і дикі звичаї, і вона так і норовить вчепитися вам у руку або в ногу. Поспішаю вас заспокоїти. Бенгали - доброї душі створення. У них немає ніякої природної агресії, вони дуже милі привітні істоти.

  Однак у бенгалов від диких предків залишилося кілька кумедних манер. Наприклад, вони зовсім не бояться води, як всі інші кішки. Навпаки, вони люблять поплавати в якомусь водоймі або у вас у ванній. Також забавна їх манера пити воду - перед тим як почати хлебтати з миски, вони можуть водити по воді лапкою, розганяючи уявну тину. Ці кішки унікальні ще й тим, що не нявкають, а видають дивні звуки лише віддалено нагадують звичне нам нявкання.

  Окремо варто згадати, що бенгальська кішка володіє надзвичайно високим інтелектом для кішок. Це одна з найрозумніших порід! Ви без особливих проблем зможете навчити їх виконувати прості команди. Вони дуже бадьорі і енергійні. Їм не до вподоби цілий день валятися де-небудь на дивані. Зате вони люблять бігати, стрибати, грати з мишкою і постійно намагаються чимось себе зайняти.

  Бенгали поводяться насторожено щодо чужих незнайомих людей. Так просто погладити себе чужинця вони не дадуть. Потрібно спершу завоювати їхню довіру, а вже після цього вони будуть проявляти до вас всю свою ласку і турботу. В цілому ж, це дуже добра і віддана порода, яка буде радувати вас кожен день.

  Здоров'я і догляд за бенгальської кішкою

  Не дивлячись на те, що бенгали не зовсім звичайні кішки, ніяких надзусиль при догляді за ними від вас не будуть потрібні. Все досить банально, якщо ви не готуєте тварина для котячих виставок, то досить буде зрідка прочищати вушка ватяними паличками і видаляти з вовни зайвий волосся спеціальної котячої щіткою, особливо в період линьки, або ж можна просто протерти шерсть вологою рукою. З купанням бенгалов, як вже було сказано раніше, не повинно виникати жодних проблем, тому що їм не страшні водні процедури. Крім того ці кішки прекрасно вміють дбати про себе самі.

  Виводите їх частіше на свіже повітря, давши їм відчути себе в дикій природі. Вони не люблять тісних замкнутих приміщень, чим більше у них буде простору для ігор і розвитку, тим вони будуть щасливішими. Годувати їх можна як натуральною їжею, так і спеціалізованими котячими кормами, ніяких кулінарних шедеврів тут від вас не буде потрібно. Якщо ви годуєте їх сухими кормами, то стежте, щоб поруч завжди була миска з водою.

  Єдине побажання господарям - не залишати за службовим ваших улюбленців на самоті, тому що вони дуже сильно прив'язуються до свого власника. Якщо ви зайнята людина, довго відсутні, то заведіть вдома ще якусь живність, щоб вашому домашньому леопардові було з ким пограти - подружитися вони можуть з ким завгодно, навіть з собаками.

  Бенгальські кішки мають міцне здоров'я від природи. У них є унікальна особливість - імунітет до котячої лейкемії, природу якого навіть взялися досліджувати вчені. Такий цінний дар бенгальська порода отримала від свого дикого предка - азіатського леопардового кота (ALC). Ніяких специфічних захворювань характерних для даної породи вони не мають. При належному догляді і правильному харчуванні бенгали живуть в середньому від 15 до 20 років.

  Ціна бенгальської кішки

  Бенгальська кішка - задоволення не з дешевих. Вона є однією з найдорожчих і цінних порід з нині існуючих. За те, щоб завезти у вас вдома міні-леопарда, вам доведеться заплатити пристойну суму. Зразкові ціни на бенгальських котів в різних країнах ви можете спостерігати нижче:

  • Середня ціна в Росії: 30000 - 110000 руб.
  • Середня ціна в Україні: 8000 - 16000 грн.
  • Середня ціна в світі: 600 - 1200 $

  Фотогалерея бенгальської кішки

  Шпалери з британської короткошерстої кішкою

  У цій статті ви можете завантажити широкоформатні hd-шпалери (wallpapers) з бенгальської кішкою .

  Відео опис бенгальської кішки

  Такий у нас вийшов перший новорічний огляд. Якщо захочете себе в будинок леопарда, але ви не володієте навичками Брати Запашні з приборкання диких звірів, то можете сміливо купувати бенгальського котофея, який дасть вам можливість відчути себе власником елітних диких тварин Такий у нас вийшов перший новорічний огляд

  Незабаром буде написаний черговий огляд про нашу вітчизняну породу, нашу гордість, впізнавану і шановану в усьому світі - російська блакитна . НЕ пропустіть цей новий цікавий огляд, а для цього рекомендую вам на нові статті блогу!

  Шановні читачі, якщо у вас виникли якісь питання по породі або ви просто хочете висловити свою думку, то будь ласка опишіть це в коментарях.

  З повагою, Денис Джафаров

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только