Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Тема кохання в оповіданні Гранатовий браслет Купріна твір

  1. Варіант 2
  2. Твір Любов у творі Купріна Гранатовий браслет
  3. Тема кохання в оповіданні Гранатовий браслет
  4. Кілька цікавих творів

  Купрін в своїх творах показує нам справжню любов, де немає ні грама користі, і, що не жадає ніякої нагороди. А любов в оповіданні «Гранатовий браслет» описується всепоглинаючої, це не просто захоплення, а велике почуття на все життя.

  В оповіданні ми бачимо справжню любов одного бідного чиновника Желткова до заміжньої Вірі Шеїн, який він щасливий просто любити, нічого не вимагаючи натомість. І як ми бачимо, йому абсолютно було не важливо, що він їй не потрібен. І як доказ своєї безмежної любові, він дарує Вірі Миколаївні гранатовий браслет, єдину цінну річ, яка дісталася йому у спадок від мами.

  Рідні Віри, незадоволені втручанням в їх особисте життя, просять Желткова залишити її в спокої і не писати листи, до яких їй все одно немає діла. Але хіба ж можна відняти любов?

  Єдиною радістю і сенсом в житті Желткова була любов до Віри. У нього не було, будь-яких цілей в житті, його нічого більше не цікавило.

  У підсумку він вирішує накласти на себе руки і виконує волю Віри, залишивши її. Любов Желткова так і залишиться без відповіді ...

  Пізно зрозуміє вона, що це була справжня любов, та, про яку багатьом доводиться тільки мріяти, пройшла повз неї. Пізніше, дивлячись на мертвого Желткова, Віра буде порівнювати його з найбільшими людьми.

  Розповідь «Гранатовий браслет» барвисто показує нам все муки і ніжні почуття, які протиставлені бездуховності в цьому світі, де закоханий готовий на все заради коханої.

  Людина, який зумів так трепетно ​​полюбити, присутня якась особлива поняття життя. І нехай Желтков був всього лише звичайною людиною, він виявився вищим всіх встановлених норм і стандартів.

  Купрін зображує любов, як недосяжного таємницю, а для такої любові не існує сумнівів. «Гранатовий браслет» дуже цікаве і в той же час сумне твір, в якому Купрін намагався нас навчити цінувати в житті щось своєчасно ...

  Завдяки його творам ми опиняємося в світі, де перед нами постають безкорисливі і добрі люди. Любов - це пристрасть, це потужне і справжнє почуття, показує кращі якості душі. Але крім всього цього, любов - це правдивість і щирість у відносинах.

  Варіант 2

  Любов - це слово викликає абсолютно різноманітні емоції. Воно може нести, як позитивний настрій, так і негативний. Купрін був унікальним автором, який міг у своїх творах поєднувати кілька напрямків любові. Одним з таких оповідань став «Гранатовий браслет».

  Автор завжди трепетно ​​ставився до такого явища, як любов, а в своїй розповіді він її звеличив, можна сказати, обожнював, що зробило його твір настільки чарівним. Головний герой - чиновник Желтков - був шалено закоханий в одну дівчину на ім'я Віра, правда відкритися їй зміг цілком тільки в кінці свого життєвого шляху. Віра спочатку не знала, як реагувати, тому що їй приходили листи з зізнаннями в коханні, а її родина сміялася і знущалася над цим. Один тільки дідусь Віри припустив, що слова, написані в листах, можуть виявитися не порожніми, тоді внучка пропускає повз себе любов, про яку мріють всі дівчата на світі.

  Любов показана як світле, чисте почуття, а об'єкт обожнювання чиновника Желткова постає перед нами зразком жіночого ідеалу. Наш герой готовий заздрити абсолютно всьому, що оточує і торкається до Віри. Він заздрить деревам, яких вона могла торкнутися, проходячи повз, людям, з якими вона розмовляє по дорозі. Тому, коли до нього прийшло усвідомлення безвиході його любові і життя, він вирішує піднести коханій жінці подарунок, за допомогою якого, хоч і не самостійно, він зможе доторкнутися до неї. Цей браслет був найдорожчим предметом, який мав наш бідний герой.

  Любов на відстані дуже важко йому давалася, але він плекав її в своєму серці довгий час. На прощання, перед смертю, він написав їй останній лист, в якому повідомив, що йде з життя за велінням Бога, а її благословляє і бажає подальшого щастя. Але можна зрозуміти, що Віра, пізно усвідомила свій шанс, вже не зможе спокійно і щасливо жити, можливо, це була єдина справжня і щира любов, яка чекала її в життя, і вона її втратила.

  У цьому оповіданні Купріна любов несе трагічний відтінок, тому що вона так і залишилася розкрилися квіткою в житті двох людей. Спочатку вона була безмовна дуже довгий час, але коли вона почала пускати паростки в друге серце, перше, вже знемоги від очікування, перестало битися.

  Твір «Гранатовий браслет» можна сприймати не тільки, як «оду» любові, але і як молитву про кохання. Жовтків в своєму листі використовував вираз «Нехай святиться ім'я Твоє», що є відсиланням до писань Божим. Він обожнював свою обраницю, що, на жаль, все одно не змогло привести його життя до радісного кінця. Але він не страждав, він любив, і це почуття було даром, тому що далеко не кожному дано випробувати настільки сильне почуття хоч раз в житті, за що наш герой залишився вдячний своїй обраниці. Вона подарувала йому, хоч і нерозділене, але справжню любов!

  Твір Любов у творі Купріна Гранатовий браслет

  За багато століть існування людства написано незліченну кількість творів на тему любові. І це неспроста. Адже любов в житті кожної людини займає велике місце, надаючи їй особливого сенсу. Серед усіх цих творів можна виділити дуже мало кількість, які описують на стільки сильне почуття любові, як твір Купріна «Гранатовий браслет».

  Головний герой чиновник Желтков, як він сам описує своє почуття, має щастя випробувати справжнісіньку безмежну любов. Його почуття таке сильне, що місцями його можна прийняти за нездорового, душевно хворої людини. Особливість почуття Желткова полягає в тому, що ця людина ні в якому разі не бажає турбувати предмет своєї безмежної любові і пристрасті. Він не вимагає натомість цієї надлюдською любові абсолютно нічого. Йому навіть і в голову не приходить можливість остудити, заспокоїти своє серце одній лише зустріччю з Вірою. Це не тільки говорить про залізної силі волі людини, але і про безмежну любов цієї особистості. Саме любов не дозволяє йому хоч на мить бути удостоєним уваги предмета любові.

  У листі Желтков називає свою любов божим даром і висловлює свою подяку Господу за можливість випробувати таке відчуття. Звичайно і читачеві і іншим героям твору прекрасно відомо, що любов Желткова не принесло йому, крім гірких страждань і мук, нічого іншого. Але тільки людина, яка пережила все це і відчути таке сильне почуття любові в праві судити або ж розуміти героя.Желтков не в силах нічого вдіяти зі своєю любов'ю. Він знає про неможливість подальшого свого співіснування з цим почуттям любові. Саме тому найкращим виходом для нього стає самогубство. Перед цим вчинком він в листі запевняє всіх, що прожив щасливе життя.

  10 клас, 11 клас

  Інші твори:

  Тема кохання в оповіданні Гранатовий браслет

  Тема кохання в оповіданні Гранатовий браслет

  Кілька цікавих творів

  • Що значить жити для Мцирі (Сенс життя Мцирі) твір

   З початку твору Мцирі звертається до старого, який прожив багато років і бачив багато він чого і адже молода людина, теж міг пізнати всю цю життя, але не дано, він в'язень, його доля вирішена.

  • Образ і характеристика Дефоржа в романі Дубровський Пушкіна

   Головним і одночасно другорядним героєм твору «Дубровський» є викладач - француз Дефорж, який виконують ключову роль в романі. Вперше вчитель з'явився на станції в будинку у доглядача

  • Аналіз роману Дим Тургенєва

   Цей великий роман у всіх сенсах. Він належить до групи найбільших романів, і не тільки Тургенєва, але всієї російської літератури дев'ятнадцятого століття

  • Твір на тему Духовне багатство

   Майже Кожна людина Мріє буті багата: мати чимало грошів, дорогоцінностей та промов. Альо НЕ КОЖЕН з нас заміслюється над тім, что фінансове багатство НЕ Архів НАЙГОЛОВНІШЕ у жітті и не треба забуваті про такий срок як духовне багатство

  • Образ і характеристика Мотрони в оповіданні Матренин двір Солженіцина твір

   Головній героїні близько шістдесяти років, вона дружелюбна і рада бачити кожного, живе в сільській місцевості, тому з дитинства звикла до праці.

  Але хіба ж можна відняти любов?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только