Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Майстер клас і схема: як плести своїми руками браслети Шамбала?

  1. Походження і значення браслетів Шамбала
  2. Плетіння прикраси
  3. Як плести: схема

  Останнім часом у всьому світі стали дуже популярними браслети Шамбала

  Останнім часом у всьому світі стали дуже популярними браслети Шамбала. Вони являють собою нитку намистин, переплетених шкіряним або вощений шнур за допомогою декоративних вузлів. Ювелірні компанії виготовляють ці аксесуари з найрізноманітніших матеріалів і в різних цінових сегментах, це можуть бути прості браслети зі скляних або дерев'яних намистин, а можна знайти і справжні витвори ювелірного мистецтва з дорогоцінних каменів .

  Масову популярність браслети Шамбала отримали не тільки через естетичної привабливості аксесуара, але і завдяки своїм містичним властивостям і можливості зробити такий браслет своїми руками. Що ж означають браслети Шамбала і як їх сплести?

  Походження і значення браслетів Шамбала

  Походження і значення браслетів Шамбала

  Шамбала - це міфічний місто, згадка про який зустрічалося в деяких древніх тестах. Звичайним людям в нього потрапити було неможливо, місто був доступний тільки просвітленим древнім мудрецям. У писаннях тибетських ченців є згадки про плетених браслетах, які використовувалися в якості амулетів .

  У стародавні часи вважали, що намистини, які переплетені в браслеті ниткою, здатні допомогти знайти душевну гармонію, захистити від бід і хвороб, залучити удачу і надати власнику впевненість. Ченці створювали амулети у відокремленому місці, де протягом трьох днів за допомогою спеціальних мантр наділяли браслети захисної силою і чудодійними властивостями.

  У сучасному світі браслети Шамбала з'явилися в 1990 році завдяки братам Корнерап з Данії. Медс Корнерап був захоплений східною культурою, з цікавістю вивчав буддизм і традиції жителів Тибету. Все це надихнуло Медса на створення чоловічої колекції аксесуарів в тибетських традиціях, яку він представив у Нью-Йорку. Але перша колекція не зустріла відгуку у покупців. Медс не припинив роботу над ювелірними аксесуарами і вже в партнерстві зі своїм братом Міккелем відкрив магазин в Парижі і почав продавати вироби під брендом Shamballa.

  У 2005 слава бренду Shamballa вже розійшлася по всьому світу. Представники модної середовища і шоу-бізнесу все частіше з'являлися на публіці в браслетах від Корнерап. Після масового захоплення незвичайними аксесуарами серед зіркових персон, браслети Шамбала знайшли і народну популярність.

  Любителі браслетів Шамбала знають, що різні камені несуть свою особливу енергетику і впливають на різні сфери життя. Тому перед тим, як купити або сплести браслет Шамбала, подумайте, якого ефекту ви хочете досягти.

  до змісту ↑

  Плетіння прикраси

  Плетіння прикраси

  Плетіння браслетів - це творче заняття, яке не потребує спеціальних навичок. Якщо ви припускаєте носити майбутній виріб тільки як декоративна прикраса, то при виборі матеріалів краще орієнтуватися на переважаючі кольори у вашому гардеробі. Так ви зможете гармонійно доповнити свій образ новим аксесуаром. Якщо ви хочете, щоб браслет став вашим амулетом або талісманом , Наділений особливими магічними властивостями, то до питання підбору матеріалів потрібно підійти з усією серйозністю.

  Астрологи рекомендують різним знакам зодіаку підбирати відповідні камені, щоб посилити позитивні якості знака і нейтралізувати слабкі сторони. Також можна орієнтуватися на здатність каменів впливати на певні сфери життя.

  Природні камені допоможуть вам в наступних питаннях:

  • Хочете знайти другу половинку або налагодити стосунки в родині, тоді вам підійдуть такі камені, як гранат, смарагд, рожевий кварц, авантюрин, малахіт, чароит
  • Захиститися від пліток і пристріту можна за допомогою корала, соколиного або котячого ока, місячного каменю, гірського кришталю, гематиту
  • Збільшити добробут допоможе аметист, гірський кришталь, хризоліт, сердолік, онікс
  • Щоб привернути удачу варто використовувати агат, малахіт, нефрит, місячний камінь , авантюрин
  • Вирішити проблеми зі здоров'ям допоможе онікс, нефрит, цитрин, янтар, сердолік, яшма, чароит

  Отже, для плетіння браслета Шамбала потрібно:

  1. Вощеная нитка або шкіряний шнур близько 2,5 метрів завдовжки. На основу для браслета піде 50-60 см, на декоративну роботу піде приблизно 150-180 см
  2. Намистини або камені. Буде потрібно 8-12 штук в залежності від розміру обраних намистин і довжини браслета. Перевірте, що отвори в бусинах підійдуть для протягування шнура або нитки
  3. будь суперклей
  4. Ножиці
  5. Скотч або канцелярський планшет з зажимом
  до змісту ↑

  Як плести: схема

  Як плести: схема

  1. Беремо основу, це буде нитка довжиною 60 см, і одягаємо на неї намистини в задуманої черговості. Саме в такому порядку вони прикрасять майбутній браслет. На кінцях основи зав'язуємо міцні вузлики.

  2. Закріплюємо основу відрізком скотча на робочому столі або фіксуємо затискачем на планшеті таким чином, щоб нитка звисала вертикально вниз.

  3. Частину, що залишилася нитка, яка буде використовуватися для вплетення намистин, складаємо навпіл так, щоб кінці нитки виявилися рівними по довжині. Зав'язуємо її навколо основної нитки вище першої намистини, відступивши від верхнього краю нитки близько 10 см. У вас вийшло 3 відрізка нитки, для спрощення роботи по схемі введемо для них умовну нумерацію. Основна нитка для нанизування намистин, яка розташована в центрі, буде №2, зліва від неї - нитка №1, праворуч - нитка №3.

  4. Нитка 1 маємо над ниткою 2. Нитка 3 маємо над ниткою 1. Просовуємо нитка 3 під нитку 2 і маємо в своєму розпорядженні його зверху нитки 1. Переплетені нитки затягуємо в вузлик. Так ми зробили першу половину плоского квадратного вузла макраме.

  5. Нитка 3 просовуємо під нитку 2, укладаємо нитка 3 над ниткою 1, а нитка 1 маємо зверху нитки 2. Просовуємо нитка 1 під нитку 3 і знову затягуємо вузлик. Друга половина плоского квадратного вузла готова. Плетемо ще два вузла тим же способом.

  6. Нанизуємо на нитку 2 першу намистину. Охоплюємо намистину нитками 1 і 2 з двох сторін і закріплюємо намистину, зав'язавши плоский вузол макраме. Якщо ви вирішили, що намистини повинні розташовуватися близько один до одного, то досить одного вузла. Можна збільшувати кількість вузлів на свій розсуд.

  7. Нанизуємо ще одну намистину на нитку 2 і також закріплюємо її за допомогою вузла. Таким способом продовжуємо плести браслет, чергуючи нанизування намистин і їх фіксацію плетінням вузлів. Коли нанизана фінальна намистина, виконуємо три вузла, як робили і перед першою бусиной.

  8. На кінцях ниток 1 і 3 робимо прості вузли і закріплюємо їх суперклеєм. Після цього відрізаємо кінці бічних ниток якомога ближче до укріпленого клеєм вузлу. Аналогічно обробляємо верхню частину браслета. У вас повинні залишитися два кінці нитки 2.

  9. Тепер потрібно зробити спеціальну застібку. Вона виконується в формі ланцюжка з таких же плоских квадратних вузлів. Маємо в своєму розпорядженні нитки 2 один на одному так, щоб їх кінці були спрямовані в протилежні сторони. Беремо невеликий відрізок нитки довжиною 30-40 см і складаємо вдвічі, складений відрізок обгорніть навколо кінців браслета. Робимо вузол макраме таким чином, щоб «хвостики» виявилися посередині, а кінці нитки для плетіння застібки - з боків.

  10. Далі починаємо плести ланцюжок з вже освоєних вузлів, кількість яких може бути від 10 до 20. Коли застібка досягла потрібної довжини, кінці бічних ниток зав'язуємо простим вузлом, фіксуємо суперклеєм, зайве відрізаємо. Основна нитка повинна ковзати всередині застібки. Надягаємо на «хвостики» дві намистини, відрізаємо зайву довжину, робимо вузли на кінцях і завершуємо роботу фіксацією клеєм.

  Браслет Шамбала готовий. Коли ви створюєте такий браслет своїми руками, ви не тільки отримуєте оригінальний і ексклюзивний аксесуар, але і стаєте власником особистого талісмана, який подарує вам відчуття гармонії, умиротворення і виконання заповітних бажань .

  Рекомендуємо подивитися відео - «Плетіння браслета Шамбала»:

  Поділитися з друзями:

  Що ж означають браслети Шамбала і як їх сплести?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только