Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Браслети з ниток

  1. Браслети з ниток
  2. Кожен колір ниток фенечки має своє конкретне значення
  3. Як зробити самій

  Літо - це той щасливий час, коли всім хочеться бути легкими, юними і щасливими. Виявляється, допомогти цьому можуть прості невигадливі прикраси, які цілком можна змайструвати самому і зараз в моду увійшли яскраві браслети з ниток.

  браслети з ниток

  Зміст статті

  Браслети з ниток

  Ці забавні прикраси ще відомі як браслети дружби. Найчастіше їх роблять своїми руками, а підходять вони як чоловікам, так і жінкам. Зародилося плетіння цих браслетів ще на зорі становлення племен північноамериканські індіанців. Пізніше фенечку у індіанців запозичили американські хіппі. Після того, як хіпі обмінювалися фенечками, вони починали вважатися братами, хоч і названими. Але з часом поняття братства стало сприйматися як щось без зайвих слів зрозуміле, а значення такого символу як фенечка було забуто.

  Але з часом поняття братства стало сприйматися як щось без зайвих слів зрозуміле, а значення такого символу як фенечка було забуто

  Спочатку фенечки дарувалися тільки в знак дружби, любові, щирої душевної прихильності

  На початку нинішнього століття ситуація отримала досить неоднозначний поворот. По-перше, всі згадали, що фенечки мають традиційно непросту символіку. Різні кольори і різні їх візерунки повідомляють про людину, яка їх носить, різну інформацію, пов'язану з його музичними вподобаннями і багатьма іншими сторонами його життя. По-друге, єдина система символічного значення фенечки у хіпі відсутня, а тому різні групи всередині навіть однієї субкультури одну і ту ж фенечку можуть трактувати по-різному, іноді доходить навіть до абсолютної протилежності. Через це, та ще й з-за поширеного серед хіпі зневажливого ставлення до жорстких правил, сьогодні фенечки все частіше носять як проста прикраса, а не як ознака приналежності до певної субкультури.

  Якщо стиль хіпі - це не зовсім ваше, ви можете сплести красиві браслети, додавши до ниткам ланцюжок або будь-який інший декоративний елемент

  Зробіть стильний браслет самі. Візьміть ланцюжок, різнокольорові нитки, невидимки і ножиці

  Візьміть ланцюжок, різнокольорові нитки, невидимки і ножиці

  Зв'яжіть два пучка ниток в основі і за допомогою невидимок вплітає в ланцюг так, як показано на малюнку

  Зв'яжіть два пучка ниток в основі і за допомогою невидимок вплітає в ланцюг так, як показано на малюнку

  Ось така краса повинна у вас вийти

  Кожен колір ниток фенечки має своє конкретне значення

  1. Білий колір асоціюється з невинністю, чистотою, свободою, вишуканістю, правдою і ідеалами. Його співвідносять з релігійністю, точністю, дорогий. Також білу фенечку наділяють добром, світлом, вірою і незалежністю власника прикраси.
  2. Синій колір фенечки несе інформацію про спокій, відкритості всього світлого і нового. Він віщає про любов до Бога, умиротворення, довгої пам'яті, гармонії і дружелюбність. Синій колір відображає думки про небо, нескінченності, чистоті і непорочності людини.
  3. Зеленого кольору віддана сила юності, природи, рослин. Він є втіленням надії, гармонії, вічності, віри, життя, пошуку любові.
  4. А червоний - це колір любові, пристрасті, вогню, крові, радості, прихильності і енергії.
  5. Фенічка чорного кольору говорить про прихильність до магії, окультизму, печалі, самотності. Він доречний, коли його власник бажає заявити про сильну енергії, жалобі, свободу, небажанні спілкуватися, містиці, відмову, безстрашність і незалежності.
  6. Забавно, що червоний колір є проявом агресивності.

  Якщо ви зустрінете справжнього хіпі, зверніть увагу на колір його фенечки 🙂

  Якщо ви зустрінете справжнього хіпі, зверніть увагу на колір його фенечки 🙂

  Зараз не дотримуються колірної класифікації і роблять фенечки з тих квітів, які просто подобаються

  Як зробити самій

  Фенечки, або просто браслети з ниток муліне, вже давно не сприймаються як відмітний знак неформалів. Вони стали просто стильним оригінальною прикрасою, доступним кожному, незалежно від статі, віку та соціального становища. Крім цього, нитяні браслетики перестали бути атрибутом тільки хіпі або растаманів. Але залишилася початкова функція фенечки - бути подарунком на пам'ять. Фенечку можна подарувати близькій людині як знак подяки, прихильності і навіть любові. Згідно з традицією, треба неодмінно зав'язати самому браслетик на зап'ясті свого друга, щоб він обов'язково приносив йому щастя і завжди нагадував про те, хто і навіщо подарував браслет. Під час дарування потрібно зав'язати фенечку трьома вузликами, а на третьому вузлику загадати бажання для того, кому браслет дарується. Ця фенечка повинна носитися, що не знімаючись, до того часу, поки сама не відлетить або не порвуться.

  Ця фенечка повинна носитися, що не знімаючись, до того часу, поки сама не відлетить або не порвуться

  Браслет з ланцюжка і ниток. Він схожий на той, що був вище.

  Він схожий на той, що був вище

  Розділіть нитки на два пучка

  Розділіть нитки на два пучка

  Зв'яжіть нитки і протягніть крізь перша ланка ланцюжка

  Зв'яжіть нитки і протягніть крізь перша ланка ланцюжка

  Починайте вплітати нитки в ланки ланцюжка ...

  виходить косичка

  виходить косичка

  В кінці плетіння зв'яжіть нитки і обріжте кінчики. Залишилося прикріпити застібку

  Найкраще таке яскраве, що запам'ятовується прикраса-подарунок зробити самостійно. Тим більше що це зовсім не важко. Чи не будуть потрібні і значні витрати. Але потрібно запастися різнокольоровими нитками і ножицями. Згодяться не надто грубі нитки, які зазвичай використовуються для в'язання, або нитки муліне. Колір може бути обраний на свій смак і розсуд. До речі, не обов'язково керуватися трактуванням квітів від хіпі: найкращою символікою вважається та, яку розуміє лише той, хто дарує, і той, хто отримує браслет.

  До речі, не обов'язково керуватися трактуванням квітів від хіпі: найкращою символікою вважається та, яку розуміє лише той, хто дарує, і той, хто отримує браслет

  Для цього браслета вам знадобляться нитки, застібки та намистини

  Для цього браслета вам знадобляться нитки, застібки та намистини

  Зв'яжіть 4 нитки біля основи і на дві середні надіньте намистини

  Зв'яжіть 4 нитки біля основи і на дві середні надіньте намистини

  Тепер відокремлюйте по одній бусинці черзі на кожній нитці і сплітаються дві крайні нитки, як показано на схемі. Підняли намистинку - переплели нитки

  Підняли намистинку - переплели нитки

  У вас повинно вийти ось таке цікаве плетіння

  Навчитися, як зробити браслет з ниток, зовсім не складно. Найпростіша класична фенечка плететься з восьми окремих ниток. Довжину кожної потрібно брати в рази чотири більше передбачуваної довжини готового виробу. Треба також ще трошки набавити на кінчики, які потрібно буде згодом зав'язувати на руці.

  • Наприклад, на першу фенечку знадобиться вісім ниток довжиною приблизно в один метр. Нитки закріплюються на умовному штативі - спинці стільця, ліжка або дверцятах шафи. В іншому випадку браслет почне перекручуватися під час плетіння.
  • Всі нитки збираються разом, і на одному кінці зав'язується не тугою вузол. При цьому вгорі залишаються невеликі хвостики для майбутніх зав'язок. Такий вузол можна закріпити на англійську шпильку просто до штори або до спинки дивана.
  • Потім треба розправити нитки в тому порядку, в якому будуть розташовані кольору. Крайню праву нитку потрібно зав'язати двома вузликами на найближчу сусідню нитку зліва. Так нитки поміняються місцями.

  Прикріпити нитки до вертикальної поверхні можна за допомогою клейкої стрічки

  Прикріпити нитки до вертикальної поверхні можна за допомогою клейкої стрічки

  Поділяємо нитки на дві рівні частини і відокремлюємо крайню нитку справа

  Поділяємо нитки на дві рівні частини і відокремлюємо крайню нитку справа

  Пов'язуємо її з найближчою ниткою ...

  Пов'язуємо її з найближчою ниткою

  ... і затягуємо вузлик

  і затягуємо вузлик

  Так по черзі зав'язуємо вузлики на всіх інших нитках. На середині зупиняємося

  • Потім тими ж нитками в'яжеться вузол на наступних кінцях, і таким чином до краю. Перший ряд виходить у вигляді діагональної смужки вузлів одного кольору. Потім за допомогою нової нитки, що опинилася з правого краю, проробляється та ж сама процедура, і до того часу, поки не вийде браслет бажаної довжини.
  • Після цього фенечка знімається з кріплення, розв'язується вузлик і кінчики заплітається в косичку, що додасть їм акуратний вигляд.

  Тепер беремо крайню нитку зліва і проробляємо такі ж маніпуляції. Зупиняємося на середині

  Зупиняємося на середині

  Зав'язуємо центральні нитки у вузлик (вони раніше були крайніми)

  Зав'язуємо центральні нитки у вузлик (вони раніше були крайніми)

  Перший ряд браслета готовий

  Перший ряд браслета готовий

  Продовжуємо плетіння за такою ж схемою - від краєм до центру

  В кінці сплітаємо з ниток косичку і зав'язуємо їх в вузол

  Сплести такі поулярние зможе кожен. Але коли не страшно взятися за більш копітка, навіть медитативний плетіння з вузликів, то можна і поекспериментувати. Наприклад, можна виконувати плетіння не тільки в напрямку з правого боку в ліву, а й навпаки. У такому варіанті виконуються дії в тому ж порядку, але немов у дзеркальному відображенні. Подібне завдання на перший погляд здасться непростий. Однак, звикнувши, можна буде плести вузли, абсолютно не замислюючись.

  Більш складний і цікавий спосіб - плетіння браслетів з ниток, в результаті якого виходить своєрідна стрілочка. До середини ряду плететься звичний спосіб, а потім починається плетіння з іншого краю, але тільки знову до середини ряду зліва направо. Зустрічаються на середині нитки зв'язуються між собою, щоб вийшла стрілка.

  Зустрічаються на середині нитки зв'язуються між собою, щоб вийшла стрілка

  Ще один варіант - браслет з металевою основою

  Ще один варіант - браслет з металевою основою

  Вам потрібна буде ось така основа (продається в магазинах для рукоділля) і нитки різних кольорів

  Звичайно, візерунків плетіння фенечек з ниток існує неймовірне безліч. Проте всі вони є простими комбінаціями тих елементарних візерунків, які розглядалися вище. Якщо увійти у смак, то на просторах безмежного Інтернету без праці можна знайти величезну кількість фотографій, малюнків і схем виготовлення нитяних браслетів. Знайдуться і друзі, які поділяють цю цікаве захоплення, і для яких фенечка - не просто красива річ. І тоді, без сумніву, цей браслетик, зроблений власними руками, зможе надовго скріпити узи нової дружби.

  І тоді, без сумніву, цей браслетик, зроблений власними руками, зможе надовго скріпити узи нової дружби

  Ще один варіант - браслет у вигляді джгутика. Візьміть пучок ниток, зв'яжіть і закріпіть на вертикальній поверхні

  Візьміть пучок ниток, зв'яжіть і закріпіть на вертикальній поверхні

  Відокремте три нитки, які будуть використовуватися першими

  Відокремте три нитки, які будуть використовуватися першими

  Зробіть з однієї нитки петельку і обхопіть її інші нитки

  Зробіть з однієї нитки петельку і обхопіть її інші нитки

  Затягуємо зашморг вгорі ...

  Затягуємо зашморг вгорі

  ... і починаємо обплітають навколо ниток основи. Зауважте, весь цей час інші відокремлені нитки не чіпаємо

  Зауважте, весь цей час інші відокремлені нитки не чіпаємо

  Тепер обплетіте двома іншими нитками частину браслета хрест-навхрест

  Тепер обплетіте двома іншими нитками частину браслета хрест-навхрест

  Тепер витягаємо з основи три нові нитки і діємо за такою ж схемою

  Тепер витягаємо з основи три нові нитки і діємо за такою ж схемою

  Періодично міняйте колір ниток обплетення, і у вас вийде ось такий різнобарвний джгутик

  Періодично міняйте колір ниток обплетення, і у вас вийде ось такий різнобарвний джгутик

  Відео

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только