Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Браслет Шамбала своїми руками - майстер клас і відео, як зробити подвійну або потрійну

  1. Що знадобиться для створення шамбали?
  2. Робимо класичну Шамбалу
  3. Відео процесу виготовлення класичного браслета шамбала
  4. Відео процесу виготовлення подвійного браслета Шамбала
  5. Відео процесу виготовлення потрійного браслета Шамбала

  Ні для кого не секрет, що серед багатьох сучасних дівчат популярно таку прикрасу, як Шамбала. Більш того, даний браслет носять і відомі голлівудські селебретіс, наприклад, Періс Хілтон і Демі Мур. Вважається, що Шамбала здатна залучити в життя удачу, благополуччя і любов. Що ж, давайте розглянемо, як зробити настільки красивий і чудовий аксесуар.

  Що знадобиться для створення шамбали?

  Взагалі, створення даного браслета зажадає від тебе мінімальної кількості матеріалів. Досить запастися наступним:

  • синтетичним, вощеного або шкіряним шнуром (якщо такого немає, можете скористатися звичайним вовняним клубком);
  • голкою і ниткою;
  • намистинами різних форм, кольорів і розмірів (їх ти зможеш придбати практично в будь-якому супермаркеті або магазині);
  • клеєм і запальничкою;
  • скотчем, лінійкою і ножицями;
  • верстатом для плетіння (верстатом називають звичайну дощечку з двома цвяхами, що знаходяться один від одного на відстані 25-30 сантиметрів).
  Ні для кого не секрет, що серед багатьох сучасних дівчат популярно таку прикрасу, як Шамбала

  Верстат для плетіння - звичайна дощечка з двома цвяхами

  До речі, підбирати нитка з намистинами одного тону зовсім не обов'язково. Буде дуже цікаво, якщо ти зіграєш на контрасті. В цьому році модними поєднаннями кольорів вважаються фіолетовий з оранжевим, бежевий з синім, рожевий з коричневим. Також можеш поекспериментувати з металік-варіантами. У цьому сезоні популярністю користуються відтінки бронзи.

  Робимо класичну Шамбалу

  Отже, приступимо до створення класичної шамбали. Для початку тобі знадобиться відрізати шматок шнура близько 40 сантиметрів, зав'язати один його кінець на гвоздик, вбитий в верстат для плетіння, нанизати необхідну кількість намистин, а потім повторити ту ж операцію з другим кінцем. Назвемо це «робочим» (т. Е. Основним) шнуром.

  Основним) шнуром

  Для початку знадобиться шматок шнура близько 40 сантиметрів

  Після цього відріж ще 1 метр шнура і зав'яжи його на «робочий», щоб в результаті вийшли рівні кінці по 50 сантиметрів.

  Відрізати ще 1 метр шнура і зав'язати його на «робочий»

  Ну, а тепер саме час почати займатися плетінням. Для того щоб цей процес не викликав у тебе складнощів, пропонуємо ознайомитися з фотографіями, на яких показано, як потрібно зав'язувати вузли на коротких відрізках шнура.

  Фотоогляд, як зав'язувати вузли на коротких відрізках шнура

  • Правий кінець шнура заведи під основний і поклади на лівий кінець.
  • Лівий кінець шнура заведи в отриману петельку справа, після чого затягни.
  • Тепер зроби ту ж операцію, але в дзеркальному відображенні (лівий кінець шнура заведи під основний і поклади на правий, а правий кінець заведи в петельку зліва, гарненько затягнувши).

  Виходить? Відмінно, продовжуй плести далі, чергуючи вузли.

  Тепер прийшов час почати вплітати намистину: пододвінь її до плетіння і зав'яжи вузол, проплетай кілька (близько 3-4) вузлів, вплітаються наступну намистину і так далі.

  Далі починаємо вплітати намистину

  В кінці браслета проплітаючи стільки ж, скільки і на початку.

  В кінці браслета потрібно проплести стільки ж, скільки і на початку

  Обріж зайві кінчики і добре закрепи, щоб в подальшому вони не поширювали. Для цього можна скористатися або запальничкою, або клеєм.

  Обрізаємо зайві кінчики і добре закріплюємо

  Ось ми і на фінішній прямій! Залишилося тільки зробити замочок для аксесуара.

  1. Відріж 40-сантиметровий шматок шнура.
  2. З'єднай залишилися кінчики шамбали.
  3. Скрепі кінці браслета вузлом (це потрібно робити відрізаним 40-сантиметровим шматочком), щоб в результаті вийшли рівні кінці.
  4. Батога замочок, чергуючи вузли.

  Робимо замочок для аксесуара

  В результаті вийде ось такий замочок. Працює він у такий спосіб: досить потягнути за кінці - і аксесуар затягнеться, а на що залишилися кінцях браслета закрепи намистини.

  В результаті вийде ось такий замочок

  Погодься, готовий браслет виглядає дуже красиво, акуратно і стильно!

  Відео процесу виготовлення класичного браслета шамбала

  Як виготовити подвійний варіант аксесуара

  Плетіння подвійного браслета не відрізняється особливою складністю, при цьому він виглядає ще більш цікаво, ніж класичний варіант.

  Візьми два шматочки шнура по 35-40 сантиметрів і закрепи скотчем на столі (або використовуй верстат для плетіння). Також підготуй шнур 1-1,5 метра.

  Плетіння подвійного браслета

  Тепер зав'яжи звичайний вузлик на відстані 4-6 сантиметрів від кінчиків нитки, після візьми лівий кінець (на фотографії чорний і тонкий) і поклади його поверх вертикально лежать шнурів, які закріплені скотчем.

  Зав'язуємо звичайний вузлик на відстані 4-6 сантиметрів від кінчиків нитки

  Потім візьми правий кінчик (білого кольору) і поклади його поверх лівого і, просовуючи під вертикальні (товсті і чорні), поступово виводь в петельку. Отже, затягли. Як бачиш, біла і чорна нитки помінялися місцями. Тепер бери праву (чорну і тонку) і петелькою поклади поверх вертикальних товстих, а ліву (білого кольору) поверх тієї, що ти тільки що поклала і знову затягни вузликом під дві чорні товсті. На фото вищеописаний процес виглядає наступним чином:

  На фото вищеописаний процес виглядає наступним чином:

  Повторюємо таку операцію 10-15 разів. В результаті має получітьcя так, як на зображенні:

  В результаті має получітьcя так, як на зображенні:

  Тепер потрібно приступати до виготовлення самого браслета. Нанизуй необхідну кількість намистин на вертикальні (35-40 сантиметрові) нитки. Бери праву нитку і, як на зображенні, починай обмотувати по спіралі, опускаючи вліво. Тепер візьми ліву нитку і починай повторювати те ж саме, але вже в інший бік. От і все.

  Приступаємо до виготовлення самого браслета

  Закрепи такими ж вузликами, як і на початку процесу, зроби замок і захоплюйся виконаною роботою!

  Повинен вийти такий подвійний браслет Шамбала

  Відео процесу виготовлення подвійного браслета Шамбала

  Майстер-клас з виготовлення потрійний Шамбали

  Для виготовлення потрійного браслета тобі знадобляться все ті ж матеріали. 6-метровий шнур роздягли на сім рівних частин. Всі частини даси до книжці або дощечці, на якій і буде проходити робота. З трьох крайніх ниток зв'яжи квадратний плоский вузол.

  З трьох крайніх ниток зв'яжи квадратний плоский вузол

  З трьох крайніх ниток зв'яжи квадратний плоский вузол

  Повторити плетіння вузлом необхідно рівно п'ять разів. Таку ж процедуру виконай з трьома крайніми правими нитками. На решту нитку потрібно буде нанизувати намистини. Тепер візьми середні нитки, з якими виконай плетіння квадратним вузлом 5 разів. На фотографіях ти можеш бачити покрокові етапи роботи.

  На решту нитку нанизуємо намистини

  Проробивши все це, приступай до завершення плетіння. Намистину на центральній нитки зміцни вузлом, те ж саме зроби і з найпершої бусиной. Обов'язково стеж за кількістю вузлів під час виготовлення браслета, їх повинно бути рівно 5!

  «Хвости» ниток наклади один на інший. Візьми маленький шматок шнура і зав'яжи їм «хвости» простим вузлом. Тепер ці «хвости» необхідно зав'язати квадратними плоскими вузлами, щоб закріпити всі нитки аксесуара. У підсумку вийде стандартне кріплення, завдяки якому можна буде регулювати розмір шамбали.

  У підсумку вийде стандартне кріплення, завдяки якому можна буде регулювати розмір шамбали

  Робимо кріплення, завдяки якому можна буде регулювати розмір шамбали

  На дві нитки даси ці намистини і зафіксуй вузлом. Решта нитки склади попарно петлею і встав в неї їх кінці, затягнувши вузликом. Все зайве потрібно обрізати. В результаті виходить дуже красивий браслет шамбала.

  Вийшов дуже гарний браслет шамбала

  Відео процесу виготовлення потрійного браслета Шамбала

  Таким чином, для створення такого модного і стильного прикраси знадобиться мінімум часу і матеріалів. Однак радимо запастися терпінням, адже в перший раз не все може пройти гладко. Кожна Шамбала, представлена ​​в нашому майстер-класі, виглядає дуже вражаюче, тому швидше за бери намистини, нитки і приступай до виготовлення, адже це може стати твоїм новим улюбленим хобі. Бажаємо успіхів!

  Що знадобиться для створення шамбали?
  Що знадобиться для створення шамбали?
  Виходить?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только