Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити браслети з намистин? кращі ідеї і майстер-класи з фото

  1. Як зробити браслет з намистин
  2. Браслет з намистин майстер клас

  Браслети з намистин - недороге і доступне будь-якому прикраса, яке доповнить костюм в будь-якому стилі. Намистини дуже різноманітні за формою і матеріалом, з якого вони виготовлені: скло і камінь, пластмаса і дерево, метал і кістка - всього не перелічити. А якщо використовувати різні додатки: фурнітуру, стрічки, мережива, шкіру і т.д., то можливості створити щось прекрасне і дуже індивідуальне стають практично нескінченними. Людство виготовляло і носило браслети з глибокої давнини. Але прикрасою вони стали не відразу. Перше призначення їх - амулети, захисники від ворожих людині впливів. Десь це зберігається і зараз, якщо браслет виготовлений з природних каменів. Адже їх корисний вплив і енергетика незаперечні. Але досить і того, що прикраса подобається вам і підвищує настрій.

  Найпростіші браслети з намистин своїми руками доступні для виготовлення навіть дитині. Та й багато, напевно, самі робили їх, діставшись до маминих запасів. Досить просто нанизати намистинки на нитку. Вобщем-то, цей варіант має право на існування навіть якщо ви вже не дитина. Якщо намистини дуже декоративні, а нитку взяти еластичну, то чому немає. Використовуючи фурнітуру, відділи з якої зараз можна знайти навіть в невеликих містечках, можна ускладнити конструкцію і додати декоративності. В крайньому випадку, асортимент інтернет-магазинів, що продають фурнітуру для біжутерії, досить великий. А вже стрічки, мереживо, шнур, ланцюжки знайти взагалі не проблема.

  Браслет з намистин і стрічки має безліч варіацій. Для найпростішої нічого крім вузької тонкої синтетичної стрічки і бусинок з досить великим отвором нам нічого не знадобиться. Обріжемо кінець стрічки навскоси під гострим кутом і злегка опали його над полум'ям запальнички, щоб не розтріпується. Не перестарайтеся - якщо обпалити занадто сильно, то утворюються напливи, які утолщат край. Відступивши від протилежного оплавлення краю стрічки на відстань 15-20 см, щоб можна було потім зав'язати бант, зав`язуєте вузлик, потім впритул до нього одягаєте на стрічку намистину, знову робите вузлик і так повторюєте, поки браслет не буде закінчений. Закінчуєте роботу вузликом. Підрівняйте обидва кінці стрічки і оплавьте їх. Ваш браслет готовий.

  Ваш браслет готовий

  Інший спосіб - пришити намистинки до стрічки. Відстань між ними дорівнює діаметру намистини. Нанизавши достатню кількість, прісбаріваем стрічку на нитці. У нас вийшло дуже симпатичне прикраса. Замість стрічки можна використовувати вузьке мереживо. А якщо збільшити відстань між намистинами втричі, роблячи три стібка, то зовнішній вигляд прикраси стане ще більш декоративним.

  Для третього варіанту крім намистин і стрічок нам знадобиться фурнітура: обіймач, шпильки, карабін і інструмент круглогубці. З вузької стрічки виготовимо трояндочки. На намистинки за допомогою шпильок надягаємо обіймач і робимо петельку круглогубцами. З виворітного боку непомітними стібками пришиваємо трояндочки до бусинам, чергуючи їх між собою. До крайніх бусинам прикріплюємо застібку. Вийшов гламурний браслетик. Єдиний його недолік - те, що нижня частина квіточок виглядає не дуже естетично. Це легко виправити, використовуючи коннектори для браслета, які також можна купити у відділі фурнітури - просто гуртки з петельками з обох сторін. Наклеїти на них трояндочки з допомогою клейового пістолета або моментального клею не складе труднощів. При цьому і збірка такого прикраси значно полегшиться, виглядати воно буде краще, а носити його - приємніше.

  При цьому і збірка такого прикраси значно полегшиться, виглядати воно буде краще, а носити його - приємніше

  Браслети з бісеру і намистин можуть бути зовсім простими, якщо нанизати на тонку силіконову гумку бісер і бусинки, чергуючи їх між собою. Більш складні конструкції виконуються за допомогою плетіння та вимагають достатньої посидючості та вміння. Але не боги горщики обпалюють, при бажанні всього можна навчитися, поступово ускладнюючи вироби.

  Послідовність дій можна побачити на схемах. Якщо збірку робити на силіконовій гумці, то застібка вам не буде потрібно. Прикраса з застібкою виглядає нарядно. Не забудьте як слід закріпити кінці ниток, щоб ваше виріб був не тільки красивим, але і довговічним. Сховати обрізані кінчики можна всередині намистин, якщо дозволяє діаметр отвору. Якщо ж ні, то обріжте їх коротко і злегка оплавьте за допомогою свічки або запальнички.

  Якщо ж ні, то обріжте їх коротко і злегка оплавьте за допомогою свічки або запальнички

  дуже незвичайний браслет з бісеру і намистин виходить, якщо сплести звичайним монастирським плетінням сітку з дрібних рожевих намистин і діагонально нашити на цю сітку «воздушки». Як ця сама повітряна ланцюжок робиться: візьміть нитку або волосінь і нанизати на неї бісер. В'язальним гачком вив'язувати з волосіні ланцюжок вільними петлями, щоб кожна петля ланцюжка містила 1-2 бісеринки.

  Разом з бісером можна включати в окремі петлі декоративні намистини побільше розміром, шматочки кристалів, черепашки і т.д. Для одного браслета довжина ланцюжка повинна становити 5-7 метрів. Найскладніше, щоб все це не заплуталося. Прикріпіть першу петлю ланцюжка шпилькою до подушки і в міру вив'язування обертайте «воздушки» навколо подушки, так щоб витки лягали поруч, не наїжджаючи один на інший. Можна підстрахуватися шпильками. При обшивання поступово розмотуйте ланцюжок, знімаючи шпильки.

  При обшивання поступово розмотуйте ланцюжок, знімаючи шпильки

  щоб обшити браслет , Пришити кінець повітряної ланцюжка до кутовий намистині, нанизуйте по три-чотири петлі «воздушки» гармошкою на голку і прикріплюйте їх через 2-4 бісеринки. Тобто на що вийшла з намистини голку нанизуєте петлі і протягати волосінь через 2-4 намистини. У місці виходу знову набираєте на голку петлі воздушки і протягають нитку через такі намистини. Рухаєтеся в діагональному напрямку по лініях сітки. На краю не набирайте більше двох петель. Обігнувши край, рухайтеся в зворотному напрямку по сусідній діагональної лінії. Великі намистини неправильної форми можна включити в «воздушки», а можна пришити їх окремо в довільному порядку або нанизати на голку разом з петельками повітряної ланцюжка. Закінчивши роботу, прикріпіть до виробу застібку тоггл на ланцюжках по краях браслета. Можна просто зробити голкою і ниткою або волосінню повітряну петельку на одному кінці браслета, а на другому прикріпити гудзик або велику намистину відповідного кольору.

  Як зробити браслет з намистин

  Як зробити браслет з намистин і ланцюжків. Нам знадобляться такі матеріали: близько метра ланцюжка, намистинки двох кольорів (можна взяти контрастні - чорні та червоні або, навпаки, підібрати тональний поєднання), намистини для центрального ряду трохи крупніше, ніж для крайніх, силіконова нитка загальною довжиною близько 3 м, ножиці і три голки. Ланцюжок поділяємо на відрізки по 5 ланок.

  Вдергіваем нитку в голки так, щоб вона була вдвічі, і закріплюємо тимчасово кінці нитки. Далі за схемою: першої нанизуємо на середню нитку велику червону намистину, потім протягуємо нитки через ланки ланцюжка: крайні - через перше і п'яте, середню - через третю ланку. Наступний крок - нанизуємо на крайні нитки маленькі червоні намистинки, надягаємо шматочок ланцюжка, знову крупна намистина на середню нитку і за нею шматочок ланцюжка. Після цього нанизуємо маленькі чорні намистини на крайні нитки, а за ними ланцюжок. Таким чином, чергуємо на крайніх нитках після великої намистинки то червоні, то чорні. Закінчуємо ланцюжком і пов'язуємо нитки кожного ряду, обережно затягнувши їх, щоб між намистинами не було просвітів. Ховаємо кінці ниток в отвори бусинок.

  Браслет з намистин майстер клас

  Браслет з намистин майстер клас

  Спочатку приготуємо фурнітуру: пластикові фіолетові намистини з фактурною поверхнею діаметром 8мм, штучні перли діаметром 3 мм рожево-бузкового відтінку, горіння прозорі намистини-кристали бузкового кольору, силіконову нитка або волосінь, 2 коннектора в формі колечка і карабін. Відріжте два шматки нитки довжиною близько метра і зав'яжіть їх на кільці так, щоб звисали 4 вільних кінця однакової довжини.

  З них два кінця будуть подвійний середньої ниткою і два - одинарними крайніми. На центральну подвійну нитку нанизуємо послідовно перлинка, велику намистину і знову перлину. На кожну з бічних ниток нанизуємо послідовно 3 перлини, гранований кристал і знову три перлини. З'єднуємо всі нитки разом і пропускаємо їх через одну перлинка. Цю послідовність операцій повторюємо знову до тих пір, поки вони не стане потрібної довжини. Закінчивши роботу, пучок ниток прив'язуємо до кільця, обрізаємо зайве і злегка оплавляється залишилися кінчики. До одного з кілець прикріплюємо карабін.

  До одного з кілець прикріплюємо карабін

  Плетіння браслетів з намистин - захоплююче і захоплююче заняття. А якщо ще залучити фантазію і використовувати різні допоміжні матеріали, іноді зовсім несподівані, то можна створити оригінальні і неповторні вироби. Подивіться, які чудові і жіночні прикраси виходять при спільному використанні мережив і бус. Звичайно, така прикраса не створиш за п'ять хвилин, але результат того вартий. До того ж, не так вже й складні вони у виконанні. Нам знадобиться мереживо: машинне або ручної роботи. Вибрати основу з синтетичних або натуральних ниток - справа ваша, але майте на увазі, що фрагмент повинен складатися з цілого числа мотивів.

  Синтетику можна оплавити по краю, щоб вона не розповзалася, а бавовна або льон, можливо, доведеться обмітати в проблемних місцях вручну або на машині. Можна пов'язати необхідну основу гачком або на коклюшках спеціально, тоді таких проблем не виникне. Коли основа і відповідні намистини приготовлені, спочатку викладіть намистинки поверх основи, які не прикріплюючи, щоб знайти найкращий варіант.

  Лише після цього пришивайте їх. Частина дрібних намистин або стрази, якщо вони теж використовуються можна приклеїти моментальним прозорим клеєм або клейовим пістолетом. На прикладі вибрано біле мереживо і штучні перли. Такий браслет може прикрасити весільний наряд. Якщо ж вибрати лляне або бавовняне мереживо натуральних кольорів, то намистини підійдуть дерев'яні, кістяні або з виробленого каменю. Для застібки на одному краю пришити ґудзик або намистину, а на іншому зробіть петлю.

  Для застібки на одному краю пришити ґудзик або намистину, а на іншому зробіть петлю

  Добре поєднується з намистом шкіра. Ошатний браслетик виходить з намистин і шкіряних шнурів. Його виготовлення не займе багато часу. Такий тип прикраси - унісекс, носити його можуть представники обох статей, тільки намистини треба підбирати індивідуально. Візьміть близько півтора метрів шкіряного шнура, намистини діаметром 8-10 мм, міцну нитку в тон шнура або, навпаки, контрастну. Складіть шнур навпіл і зав'яжіть вузлом на такій відстані від краю, щоб в вийшла петлю проходила приготована гудзик. Петлю закріпіть нерухомо, наприклад, за допомогою затиску-кліпси на аркуші щільного картону. Щоб не пошкодити шкіру, петельку попередньо можна обернути ватним спонжиком.

  Щоб не пошкодити шкіру, петельку попередньо можна обернути ватним спонжиком

  До нижнього шнуру прив'яжіть нитку міцним вузлом і 2-3 см від вузла просто обплітають шнури так, щоб нитка лягала поверх шнура, обгинала його і з-під низу лягала поверх другого шнура. Виходить як би вісімка з нитки. Потім починайте нанизувати намистини. Натяг нитки має бути достатнім, але не надмірним. Нитка через намистинку повинна проходити двічі: спочатку в прямому, потім у зворотному напрямку. На одному з шнурів кожен раз можна робити що фіксує виток навколо шнура. Коли все намистини нанизані, складіть разом вільні кінці шнура і кінчик нитки і зв'яжіть їх вузлом. Один з кінців пропустіть через гудзик і зав'яжіть вузол з обох кінчиків і нитки. Ображати надлишки. Можна додатково закріпити кінчики клеєм. Такий браслет можна зробити коротким на один оборот навколо руки або зробити його довгим, щоб можна було обернути руку 2-3 рази.

  Іноді для виконання роботи досить схематичного малюнка. Схеми браслетів з намистин дуже легко знайти в інтернеті. Погортайте відповідні теми в ЖЖ або на спеціалізованих ресурсах. Якщо все ж у вас виникають труднощі при виготовленні тієї чи іншої моделі, пошукайте відео браслети з намистин, яких теж можна знайти безліч на youtube. освоївши різні техніки, ви зможете виготовляти ексклюзивні прикраси. Дуже добре виглядають гарнітури з браслета і кольє або сережок. І проблем з подарунками для рідних і знайомих у вас теж не вонікнет.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только