Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як зробити браслет з вощеного шнура своїми руками

  1. Що за матеріал такий
  2. Що таке Шамбала
  3. Необхідні матеріали та інструменти
  4. Послідовність дій
  5. Читайте також

  Вощений шнур, часто іменований в середовищі хендмейдеров «Шамбали", є чудовою основою для створення елегантних і простих плетених виробів, який виконуються по техніці макраме. З нього плетуть дитячі іграшки, серветки, сумочки, аксесуари для прикраси одягу і волосся, підв'язки для будь-яких предметів декору, плетіння пляшок та інші оригінальні вироби. Але найчастіше вощений шнур використовується для створення браслетів під назвою «Шамбала», які носяться на зап'ясті.

  Якщо ви задавалися питанням, як зробити браслет з вощеного шнура своїми руками, то ця стаття буде вам дуже корисна.

  Що за матеріал такий

  Вощений шнур - це нитки, створювані з волокон бавовни, акрилу, або нейлону. Ці нитки дуже щільно перекручені між собою і просякнуті воском, або парафіном. Просочення і покриття воском або його аналогами, надає ниткам додаткову міцність, гладкість і деяку жорсткість. Таким чином, шнурок набуває властивостей, які найбільше підходять для застосування в браслетах і нанизування на нього намистин.

  Матеріали: бавовна, нейлон або акрил, які використовуються для створення вощеного шнура, добре піддаються фарбуванню. Тому вони представлені в магазинах хендмейд у всіх можливих кольорах і відтінках, що істотно розширює їх область застосування та декоративні властивості готових браслетів. Майстер рукоділля може підібрати нитку під будь-який колір намистин і іншої фурнітури так, щоб вони збігалися, або вигідно контрастували на тлі один одного.

  Продаються такі шнури в намотаному на котушку вигляді, або відрізками довжиною від одного метра.

  Що таке Шамбала

  Шамбала - це міфічний місто-держава, що нібито загубився десь посеред Тибетських гір. За однією з легенд - мудреці і астрологи, які проживають в цій таємничій країні, знайшли спосіб досягти гармонії з космосом і всіма земними силами, за допомогою плетіння спеціальних браслетів, які впливають на долю їх носія.

  Ці браслети створюються з вощеного шнура, а також кам'яних і скляних намистин. Причому, тип самоцвіту і мінералу для намистин підбирається в залежності від знака зодіаку власника.

  За допомогою хіпі, які захоплювалися різноманітними східними духовними практиками, культура плетіння і носіння цих браслетів проникла в західні країни, а вже звідти поширилася по всьому світу. Дійшовши, в тому числі, і до нашої країни.

  зараз браслетів шамбала не надають якогось сакрального значення, тому з релігійного і духовного атрибуту вони перетворилися в модне і оригінальна прикраса, яке з задоволенням носить не тільки молодь і представники різних субкультур, а й люди старшого віку.

  Необхідні матеріали та інструменти

  Щоб зробити браслет з вощеного шнура своїми руками, нам знадобляться такі матеріали та інструменти:

  • 7 намистин з якогось мінералу, для прикладу на фото був використаний фіолетовий котяче око.
  • 6 намистин поменше, які покликані відтіняти основні намиста або контрастувати з ними. У нашому випадку були використані невеликі фіолетові намистинки, покриті стразами;
  • 2 невеликих намистини з агату;
  • 1 намистина срібного кольору;
  • власне, сам герой статті - 2.5 метровий вощений шнур фіолетового кольору;
  • клей «момент» (підійде практично будь-який клей від цього бренду);
  • кілька канцелярських затискачів, шматок щільного картону або дошки фанери ДВП;
  • гострі ножиці.

  5 метровий вощений шнур фіолетового кольору;  клей «момент» (підійде практично будь-який клей від цього бренду);  кілька канцелярських затискачів, шматок щільного картону або дошки фанери ДВП;  гострі ножиці

  Фанеру слід покрити білою матерією або обклеїти папером для ксерокса, таким чином, всі деталі браслета будуть на ній добре видно.

  Коли всі необхідні матеріали будуть підібрані, можете приступати до роботи

  Послідовність дій

  Робота над плетінням браслета розбита на кілька етапів:

  1. Створюємо основну нитку

  Основою для браслета шамбала у нас є вощений шнур. Тому відрізаємо від нашої котушки або придбаного в магазині відрізу, шматочок довжиною 50 сантиметрів. Після чого нанизуємо на нього всю фурнітуру в необхідній послідовності, а недалеко від обох кінців затягуємо по вузлику.

  Як це робиться, продемонстровано на фото:

  Як це робиться, продемонстровано на фото:

  1. Розтягуємо.

  створення найпростіших браслетів за технологією шамбала цілком може обійтися без складних і дорогих верстатів, які є у професіоналів цієї справи. Замість спеціальних пристосувань нам знадобиться всього лише лист фанери або щільного картону, а також пара канцелярських затискачів для паперів. Між ними за обидва кінці потрібно закріпити шнур. Виходить цілком зручний і нічого не вартий замінник верстата:

  1. Створення першого вузла

  Як тільки ми закріпили основу між канцелярськими зажимами, відрізаємо від шнура ще один метр. Цей відрізок необхідний з тією метою, щоб зробити з нього наш перший вузол. В'язати його потрібно так, щоб він виявився знизу основної нитки.

  Якщо це опис звучить незрозуміло, то фото нижче все дохідливо пояснять:

  Якщо це опис звучить незрозуміло, то фото нижче все дохідливо пояснять:

  1. Виконання другого вузла

  Потрібно заплести цей вузлик таким чином, щоб правий кінець шнура ліг на основну нитку зверху, після чого ми беремо лівий кінець і проводимо його над правим кінцем по ліву сторону від основної нитки. Після цього лівий кінчик шнурка підсувається під основною ниткою і виводиться петелькою з правого її боку.

  Знову ж, заплутатися в цьому поясненні не дасть фотографія:

  Знову ж, заплутатися в цьому поясненні не дасть фотографія:

  1. Виконання третього вузла

  Повторюємо процедури, описані в 4-му пункті, тільки тепер ми будемо класти на основну нитку лівий кінчик шнурка так, щоб він зайшов зверху, а його правий кінчик проводимо над лівим, щоб він пірнув під основну нитку і був виведений через його петлю з лівої боку. Знімок цього процесу покаже, як потрібно:

  1. Оплетення великих намистин

  Після створення трьох вузликів нам потрібно обплести намистину. Для цього слід повторити маніпуляції, проілюстровані на фото, тобто, обрамити її шнуром з обох сторін і затягнути його на 2 вузлика:

  1. Оплетення невеликих намистин

  Як тільки ви освоїте метод обплітання великих намистин, зробити те ж саме з невеликими не складе труднощів. Нам потрібно обплітають їх так, щоб намистину обрамляли 2 шнура (так само як і у випадку з великими намистинами). Потім ці шнури затягуються на подвійний вузол, який проілюстрований етапом вище. Проробляємо ці маніпуляції з усіма намистинами, нанизаними на основну нитку:

  1. Завершуємо обплітання всіх бус

  Після обплітання всіх бус завершуємо їх потрійним вузлом, точно таким же, з якого ми починали попередній кінець браслета:

  1. закріплення шнурів

  Тепер потрібно закріпити два шнура, надавши всієї конструкції необхідну жорсткість і міцність. Для цього нам потрібно перевернути виріб, а кінець шнура, який буде після перевороту перебувати на лівій стороні, ми просовуємо в петельку справа (як це показано на зображенні під номером 12). Потім закопуємо на нього трохи «моменту» і міцно затягуємо. Зайві «хвостики» потрібно відрізати максимально близько до туго затягнутою петлі. Тут же на виворітного стороні ми закопуємо ще «моменту» і щільно притискаємо до неї правий кінчик шнурка, а все зайве обрізається ножицями.

  Якщо все вийшло правильно, то лицьова і зворотний бік вашого прикраси буде виглядати як на фото:

  Якщо все вийшло правильно, то лицьова і зворотний бік вашого прикраси буде виглядати як на фото:

  1. Плетіння замків.

  Після завершення основних робіт (обплітання намистин) нам залишається лише зробити плетіння замку, який дозволить браслету міцно фіксуватися на руці і не спадати. Щоб створити такий замок, нам потрібно спершу розплести вузлики, які розташовані за чорними агатовими намистинами, і просунути шнури в срібну намистинку зліва і справа. Потім ця намистинка буде обплетена рівно по центру фіксуючого замку .

  Для плетіння замку нам потрібно ще 50 сантиметрів вощеного шнура. Перший вузлик на замку ми зробимо точно таким же, як і найперший вузол плетіння браслета, з тією лише різницею, що затягнуть буде не один шнур, а кілька:

  Читайте також

  Де купити намистини з натуральних каменів

  06.07.2017

  Всякий любитель хендмейд, переступивши через певний поріг розвитку майстерності, починає замислюватися над тим, щоб підвищити естетичну цінність своїх виробів шляхом застосування більш дорогих ...

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только