Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як сплести браслет Зигзаг з гумок

  1. Плетіння браслета зигзаг гачком
  2. Плетіння браслета зигзаг на рогатці

  Зміст статті:

  1. Плетіння браслета зигзаг гачком
  2. Плетіння браслета зигзаг на рогатці

  Плетіння браслета зигзаг гачком  Плетіння браслета зигзаг на рогатці

  Якщо ви тільки починаєте освоювати цю технологію, ми пропонуємо вам спробувати сплести браслет з гумок зигзаг. Цей браслет називається так тому, що якщо подивитися на нього збоку, він нагадує зигзаг.

  Плетіння браслета зигзаг гачком

  Цей простий спосіб сподобається новачкам, адже плести цей браслет з гумок зигзаг ми будемо без верстата. Плетіння браслетів з гумок зигзаг починаємо з підготовки: розкладіть на столі гачок і райдужки трьох різних кольорів. Втім, якщо ви хочете яскравий браслет з гумок зигзаг, використовуйте для резиночки всіх кольорів веселки. Але такий яскравий браслетик більше підійде дівчаткам, а ось хлопчики можуть сплести собі браслет з гумок двох кольорів.

  У нашому випадку чорні гумки будуть основним кольором. На початку плетіння з гумок зигзаг візьміть чорну райдужку і накиньте її на гачок два рази. Повинна вийти вісімка.

  Потім потрібно взяти кліпсу і надіти її на два оберти чорної гумки - це потрібно для того, щоб браслетик з гумок зигзаг потім легко знімався і надягав. Кліпса зайняла своє місце.

  Потім потрібно взяти райдужку іншого кольору, накинути її на гачок і протягнути через чорні петельки першої гумки. А потім другу частину жовтої гумки потрібно накинути на гачок. Тепер на гачку у нас залишилося дві петлі жовтого кольору майбутнього браслета з гумок зигзаг.

  Після цього знову потрібно взяти чорну гумку і просунути її тільки через першу жовту петлю. Другу частину чорної гумки надягаємо на гачок. Після цих маніпуляцій на гачку повинна бути одна жовта і дві чорних петлі.

  Тепер потрібно зробити дуже важлива дія в плетінні всього браслета зигзаг з гумок - конструкцію необхідно розгорнути на 180 градусів. Для цього гумки затискаємо пальцем, витягуємо гачок і просовуємо його з іншого боку. Тепер на гачку першими йдуть петлі основного кольору, а потім одна «другорядного».

  Після цього беремо ще одну райдужку яскравого кольору, наприклад, червону, і одягаємо її на гачок. Її потрібно просунути тільки через першу - жовту гумку. Далі, не знімаючи з гачка червону, захоплюється перша чорна, і протягуються ці дві петлі в останню чорну гумку. Тепер на гачку у нас дві кольорові петлі і одна чорна.

  Потім знову всю конструкцію потрібно повернути. Для цього дістається гачок і вставляється в петлі з іншого боку і продовжуємо плетіння так, як описано вище.

  Щоб плетіння браслетів з гумок зигзаг вийшло, потрібно запам'ятати просте правило: якщо на гачку дві петлі основного кольору, беремо яскраву райдужку, а якщо дві петлі яскравого кольору - беремо чорну гумку.

  Продовжуємо плести до тих пір, поки не зробимо браслет з гумок зигзаг потрібної довжини. Під час в'язки не забувайте повертати браслет на 180 градусів і змінювати кольори радужек.

  Щоб завершити плетіння браслетів з гумок зигзаг, потрібно взяти райдужку основного кольору і протягнути її через всі три петлі на гачку. Потім цю гумку потрібно просунути в кліпсу, надіти на райдужки на самому початку. Плетіння браслета з гумок без верстата завершено - все дуже швидко і просто.

  Плетіння браслета зигзаг на рогатці

  Сплести браслет з гумок зигзаг на рогатці не так складно - з ним впораються навіть початківці. Для роботи нам потрібні:

  • • рогатка,
  • • райдужки двох кольорів,
  • • гачок.

  Накиньте на рогатку першу райдужку «вісімкою». Потім потрібно взяти райдужку іншого кольору і просто надіти її на конструкцію, яка не перекрещивая. А слідом також надаватися гумка першого кольору. Перекручувати її не потрібно.

  Далі, для плетіння браслета зигзаг з резіночек нам знадобиться гачок. З його допомогою чіпляємо нижню гумку, скручену вісімкою, знімаємо її з рогатки і накидаємо на верхні райдужки з двох сторін. Далі, одягаємо гумку другого кольору і гачком накидаємо найнижчу гумку на дві верхніх.

  Продовжуємо плести браслет до потрібної довжини. Слідкуйте, щоб на рогатці у вас завжди було 2 гумки. Спочатку візерунок НЕ буде видно, але чим більше гумок ви зніміть, тим швидше з'явиться малюнок. Повторюйте одні і ті ж дії і періодично приміряйте прикраса. Коли воно буде вам впору, його потрібно зняти з рогатки.

  Щоб браслет не розпустився, потрібно зняти нижню райдужку і накинути її на верхню. Потім береться пластикова застібка і на неї надівається остання гумка, що залишилася на рогатці. На цю ж застібку надягаємо інший кінець браслета, щоб його закільцювати.

  Ці прикраси ідеальні для літа, адже вони яскраві і дуже стильні. Плетіть браслети зигзаг для себе і своїх друзів і зустрічайте літо у всеозброєнні.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только