Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як сплести браслет з ниток?

  1. Фенічка - що це?
  2. Способи плетіння фенечек
  3. косе плетіння
  4. пряме плетіння
  5. Браслет з ниток муліне з візерунком "серця"
  6. Браслет нескінченність
  7. Браслети бажань
  8. Як плести браслет з ниток і намистин?
  9. Браслет з ниток - схема з ланцюжком
  10. Чим прикрасити браслети?
  11. Відеоматеріал

  Браслети - це відмінне доповнення до будь-якого образу, при цьому витрачати час на його пошуки зовсім не обов'язково. Красиве і стильна прикраса можна зробити, не виходячи з дому, своїми руками. Плетіння браслетів з ниток - найпоширеніший спосіб. Завжди будуть в моді прикраси ручної роботи, так як вони робляться виключно за задумом автора, тільки в деяких випадках майстри використовують готові схеми плетіння. Наявність матеріалів, з яких роблять такі аксесуари, - безліч, і з кожним днем ​​з'являються все нові ідеї та схеми. У цій статті ми детально розповімо, як сплести браслет з ниток, намистин, ланцюгів і інших декоративних елементів. Ви дізнаєтеся про те, що таке фенечка, які існують способи плетіння браслетів з ниток і як прикрасити даний аксесуар. до змісту ↑

  Фенічка - що це?

  Фенічка - це аксесуар у вигляді браслета на руку, виготовлений з переплетених ниток, стрічок, бісеру та інших матеріалів. Він створюється вручну різними способами і схемами плетіння. Зараз звичайної біжутерією навряд чи кого здивуєш, а завдяки таким браслетів можна ловити на собі не один захоплений погляд. Браслет з ниток багато дівчат сприймають як красива прикраса, а іноді в його створення закладені дружні відносини між двома людьми. Так приємно подарувати його, як символ дружби і любові, або просто презентувати близькій людині!

  Найчастіше такі фенечки плетуть з ниток, в основному - муліне. Яким кольором повинні бути нитки - однотонні або різнокольорові? Вибір кольору залежить виключно від вашої задумки і польоту фантазії:

  • Можна, наприклад, плести браслет одним кольором, а по завершенню роботи - додати бісер, стрази або підвіси.
  • На таких виробах з ниток можуть зображуватися різні візерунки, малюнки і навіть написи.
  • Нитки можна формувати таким чином, щоб кожна частина браслета була певної форми: серце, ромб, зигзаг або хвиля.

  Важливо! Не забувайте, що такі прикраси можуть носити як дівчата, так і хлопці. У чоловічому варіанті використовуйте більш темні відтінки ниток і елементи прикраси, наприклад, браслет "Шамбала" з використанням чорних або дерев'яних намистин.

  до змісту ↑

  Способи плетіння фенечек

  Виготовлення фенечек - це зав'язування вузлів чотирьох видів. Нижче, ми розглянемо два способи плетіння такого прикраси - косе і пряме. Використовуючи такі варіанти, можна створювати цікаві малюнки і візерунок, які будуть відрізнятися не тільки складністю, але і технікою виконання.

  косе плетіння

  Досвідчені майстри радять новачкам починати свій творчий шлях зі створення браслетів з ниток, використовуючи спосіб косого плетіння. На перший погляд схеми можуть здатися складними, але запевняємо вас, що це не так.

  Суть косого плетіння полягає в тому, що вузли в'яжуться в одному напрямку: справа наліво, або навпаки. Ми детально розглянемо найпростішу схему - класичну триколірну, яка відмінно покаже принцип косого плетіння.

  Для роботи необхідно підготувати наступні матеріали й інструменти:

  • Нитки муліне трьох кольорів (довжина не менше 60 см).
  • Подушечка і шпилька, затиск або скотч (для фіксації роботи на поверхні).
  • Ножиці.

  Отже, починаємо роботу:

  1. На першому етапі необхідно зробити вузол - початок фенечки з ниток. Використовуючи шпильку, кріпимо нитки до робочої поверхні таким чином, щоб вони були нерухомі.
  2. В даному випадку починаємо плетіння зліва направо так, щоб зав'язати в вузол дві крайні нитки, а саму крайню притримувати.
  3. Після цього отриманий вузол переносимо до основи фенечки з ниток. Потім робимо ще один такий же вузол.
  4. Ті ж самі маніпуляції проробляємо з іншими нитками в напрямку вправо. Таким чином, сама крайня нитка буде зав'язувати по два вузли на наступних нитках.
  5. Коли перший ряд буде пліток, можна починати наступний. Він робиться точно так же, як і перший, але колір крайней нитки вже буде інший.
  6. Коли фенечка стане потрібної вам довжини, зав'яжіть нитки в один вузол, а зайве обріжте ножицями.

  Ось і все, нічого складного! Тепер ви знаєте, як плести браслет з ниток.

  Важливо! Якщо ви плетете браслет зі стрічок, тоді кінці готового прикраси можна просто запаяти вогнем.

  Якщо ви плетете браслет зі стрічок, тоді кінці готового прикраси можна просто запаяти вогнем

  пряме плетіння

  Це - досить складна робота, яка вимагає певних навичок. Тим, хто освоїв косе плетіння, буде простіше справлятися і з цим. Перевагою такого способу плетіння є великий вибір різноманітних схем через те, що в'язання вузликів відбувається по горизонталі.

  Таке плетіння пересувається спочатку справа наліво, а потім - навпаки. Для прямого способу потрібно навчитися плести фенечки з двох кольорів, де один буде фоном, а інший - вузлами.

  Важливо! Другого кольору буде набагато більше, так як він буде утворювати малюнок або візерунок браслета.

  Приступаємо до виготовлення браслета прямим способом:

  • Насамперед необхідно створити підставу фенечки з ниток. Для цього необхідно навпіл скласти нитки, які будуть служити фоном даного браслета.
  • З одного боку, що ближче до згину, прив'язуємо нитка, яка і буде провідною у всьому процесі плетіння.
  • Цією ниткою обв'язуємо все фонові нитки так, щоб в результаті вийшла красива рівна петелька.

  Важливо! Якщо в процесі плетіння у вас закінчилася нитка, не поспішайте засмучуватися. Положення можна виправити прив'язкою нової нитки того ж кольору з виворітного боку браслета. Одержаний вузлик буде зовсім непомітний оточуючим.

  • На наступному кроці зав'язуємо певні вузли на нитках фону, поступово рухаючись до протилежної сторони.
  • Коли готовий перший ряд, можна переходити до другого. Плетіння другого ряду буде здійснюватися за тим же принципом дії, що і в першому випадку, тільки вже в протилежну сторону. Досвідчені майстри називають такий спосіб "змійка" або "хвиля".

  Потренувавшись на плетінні браслетів з двох кольорів ниток, можна пробувати свої здібності на використанні більшої кількості ниток або ж почати створювати свої особисті візерунки.

  до змісту ↑

  Браслет з ниток муліне з візерунком "серця"

  Такий романтичний браслет добре підійде до джинсів або яскравого літньої сукні.

  Для його виготовлення необхідно 4 нитки муліне - червоного і блакитного кольору.

  Покрокова інструкція з плетіння:

  • По черзі розкладаємо кожен колір і зав'язуємо одним вузлом, залишаючи кінчик, приблизно 8 см, для кріплення на поверхні.
  • Фіксуємо матеріал на дошці і поділяємо надвоє - в кожній половині повинно бути по 4 нитки різних кольорів. У кожній частині розкладаємо нитки симетрично по відношенню до протилежній половині для отримання дзеркального відображення.
  • Починаємо переплетення зліва ниткою червоного кольору, протягуємо через другу і отримуємо вузлик. Повторюємо ці дії ще раз, так як необхідно робити по два вузлика відразу. Продовжуємо плести червону нитку навколо третьої і четвертої - в кінцевому підсумку вона пересунеться в центр.

  Важливо! Червону нитку добре затягуємо, так як нам потрібні щільні вузлики для створення цілісного малюнка. Не забувайте робити по 2 вузла поспіль - це дуже важливо.

  • Тепер переходимо до правої частини - тут робимо таку ж роботу, як і з лівою стороною, тільки навпаки - справа наліво. Якщо ви все зробите правильно, то права червона нитка переміститься в центр. Це буде означати, що перший ряд закінчений правильно.
  • Таким же способом сплетіть другий ряд - провідну крайню праву і ліву нитки перемістіть в центр.
  • Формуємо сердечка. Для цього беремо другу блакитну нитку і переплітаємо навколо лівій крайній, фіксуємо двома вузликами. Так само чинимо і з другою половиною - робимо палітурка навколо правій крайній нитки.
  • Тепер знову беремо ліву другу нитку, робимо вузлики навколо третьої і четвертої так, щоб вона виявилася посередині.
  • Точно такі ж маніпуляції проробляємо і з правою стороною - другий червоною ниткою.
  • Другий ниткою зліва - зав'язуємо два вузлика навколо крайній лівій нитки.
  • Тепер необхідно заповнити блакитний ниткою сердечко. Для цього робимо вузлики навколо третьої і четвертої ниток, прямуючи до центру малюнка.

  Важливо! Повторюємо всі етапи по черзі в дзеркальному відображенні - спочатку ліву сторону, потім - праву, і не забуваємо про сердечку. Малюнок підкаже подальший хід плетіння вузликів.

  • Далі плетемо звичайні два ряди - такі, як на самому початку, а після - приступаємо до формування сердечка. Чергуючи два способи плетіння до самого кінця фенечки.
  • Коли браслет підійшов на ваше зап'ястя, зав'язуємо вузликами всі нитки, а зайву частину обрізаємо.
  до змісту ↑

  Браслет нескінченність

  Виконання такої техніки досить складне, але і з нею можна розібратися. Повірте, результат вас приємно здивує!

  Для такого браслета нам потрібні нитки двох кольорів (вибір ниток і колір - на ваш розсуд).

  Розглянемо покроковий майстер-клас:

  • Насамперед необхідно зробити по 3-4 відрізка кожного кольору, приблизно метр в довжину.
  • Починаємо плетіння з ниток одного кольору. Беремо ліву останню нитку і робимо вузлик, наклавши її на другу нитку. Робимо вузли черзі - зліва направо. Використовуючи такий спосіб, переплітаємо нитки іншого кольору, але вже справа наліво.
  • На наступному кроці - починаємо переплітати смужки двох кольорів. Починаючи з середини браслета, вплітаємо ліву нитку в праву сторону, а праву - в ліву. Тобто, ниткою одного кольору зав'язуємо ряд вузлів на нитках іншого кольору, і навпаки.

  Важливо! В результаті - повинен вийти помітний перехід різних кольорів ниток з одного боку на іншу.

  • За такою ж технологією продовжуємо плести браслет до потрібної довжини.
  • Завершуємо роботу міцним вузлом і обрізаємо зайві нитки ножицями.

  Важливо! Для прикраси такого браслета можна використовувати бісер під колір самого виробу або контрастний відтінків.

  до змісту ↑

  Браслети бажань

  Це - досить цікавий браслет, який плетуть як для здійснення мрій, так і для захисту від пристріту. Така прикраса можна зустріти не тільки у дітей, але і у дорослих. Зараз воно найбільш популярно.

  Важливо! Плести захисні браслети почали ще в далекому Ізраїлі. Там вважають, що така прикраса служить оберегом від злих помислів і навіть надає людині силу, удачу в усіх його починаннях. Слов'яни ж думали, що такий браслет здатний вилікувати деякі хвороби людини. А ось в Індії така червона нитка означає любов до близької людини. Такий захисний браслет бажань має місце в такому навчанні, як каббала.

  Для виготовлення такого браслета краще брати вовняну нитку червоного кольору. На якій руці її носити - вирішувати вам, але є певні відмінності зав'язування нитки на правому або лівому зап'ясті:

  • якщо носити червону нитку на лівій руці, то людина захистить себе від поганого впливу і помислів;
  • якщо на правій - приверне багатство і успіх.

  Плести такі прикраси можна різними способами: переплітаючи два джгута між собою, заплести косички і іншими способами.

  Важливо! Захисні браслети можна прикрашати всілякими елементами: листком конюшини, синім оком від пристріту, іудейської хамсою і іншими підвісами.

  до змісту ↑

  Як плести браслет з ниток і намистин?

  Плести таку прикрасу досить просто, тому з ним може впоратися навіть починаюча рукодільниця. В результаті - ми отримаємо стильний браслет з ланцюжком всередині. Цікаво? Тоді почнемо!

  Для роботи готуємо:

  • Нитки зеленого і рожевого кольору (довжина 1 метр).
  • Англійську шпильку.

  Приступаємо до плетіння прикраси:

  • Складаємо нитки між собою навпіл, фіксуємо вузликом так, щоб утворилася петелька на місці згину. Протягуємо вузлик в шпильку і починаємо плести браслет.

  Важливо! Зверніть увагу на те, що в центрі повинні знаходитися дві основні нитки, а по краях - робочі. Під час плетіння основні нитки потрібно міцно натягувати.

  • Після цього затягуємо два вузла із зелених ниток, потім заводимо їх в центр, щоб основні нитки стали зеленими.
  • Рожевим кольором робимо такі ж 2 вузла, а потім знову змінюємо нитка підстави, але вже на рожеву. Після таких шести пар вузлів повинні йти ще три зелені нитки.
  • На основні нитки нанизуємо намистину, а після - зав'язуємо ще три зелених вузла.

  Важливо! Так повторюємо до тих пір, поки не утвориться необхідна довжина прикраси.

  • Поділяємо нитки на дві частини, плетемо кіскою, зав'язуємо у вузол, а все зайве - відрізаємо.
  до змісту ↑

  Браслет з ниток - схема з ланцюжком

  Ви хочете собі неймовірно модна прикраса? Тоді комбінування ниток з ланцюжком - це ваш варіант. Таке оригінальна прикраса стане справжньою родзинкою вашого образу. Залишайтеся з нами, і ви дізнаєтеся, як сплести браслет з ниток своїми руками.

  Для роботи візьміть:

  • Два набору муліне рожевого і зеленого кольору (по 15 ниток).
  • Широку ланцюжок.
  • Невидимки для волосся.

  Важливо! Нитки повинні бути приблизно в 4 рази довше вашої ланцюжка.

  Починаємо працювати:

  1. Пов'язуємо обидві частини між собою в вузол. На кожен пучок надягаємо невидимки, щоб легко протягувати нитки через ланки ланцюжка.
  2. Знизу простягаємо рожевий пучок через перша ланка. Точно так же, тільки зверху, докладаємо зелений пучок, теж протягуємо через перша ланка. Таке плетіння нагадує плетіння звичайної коси з волосся.
  3. Проробляємо такі маніпуляції і з іншими ланками ланцюжка. По черзі переплітаємо частини до тих пір, поки не закінчиться ланцюжок.
  4. Після закінчення роботи закріплюємо кінчики щільним вузлом.

  Важливо! В даному випадку ми переплітали нижню частину ланцюжка, за бажанням можна обробити і інший край.

  до змісту ↑

  Чим прикрасити браслети?

  Браслет з яскравих ниток звичайно красиво, але це не означає, що його не можна доповнити різними прикрасами.

  Розглянемо докладніше, ніж можна додати красивий плетений браслет:

  • Замочки - це найпростіший варіант прикраси фенечек.
  • Різні підвіси можна підчепити на нитку за допомогою з'єднувального колечка: сердечка, маяк, літери, знак нескінченності і багато іншого.
  • Стрази можна приклеїти на готовий браслет, використовуючи клей "Момент" або клейовий пістолет, а можна купить нитка з уже готовими стразами.
  • Намистини або бісер прекрасно прикрасять будь-який трохи нудний браслет. Їх легко нанизати на нитку або просто вшити готовий аксесуар.
  • Шипи додадуть зухвалості в ваш новий образ не тільки влітку, а й протягом усього року.

  Важливо! Перед тим, як захочете прикрасити браслет шипами, купіть спеціальні кріплення для фіксації декору на виворітній стороні виробу.

  до змісту ↑

  Відеоматеріал

  Тепер ви знаєте, як плести браслет з ниток своїми руками. Тут немає нічого складного! З такого простого і доступного матеріалу можна подарувати життя новій авторському аксесуару. Так цікаво, коли під кожен літній образ є своє стильна прикраса, зроблене своїми руками. Завжди будьте на висоті, адже ви цього варті!

  Фенічка - що це?
  Яким кольором повинні бути нитки - однотонні або різнокольорові?
  Цікаво?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только