Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як плести фенечки з муліне: поради для початківців

  1. З чого можна плести?
  2. Що потрібно, щоб почати плести?
  3. Як плести?
  4. Фенечки з муліне
  5. вузли
  6. способи плетіння
  7. закріплення ниток
  8. схеми
  9. Фенечки з бісеру
  10. Що потрібно?
  11. Плетіння на верстаті
  12. Фенечки з стрічок
  13. Корисні поради

  Якщо ви в дитинстві не плели фенечки, то неодмінно спробуйте зробити це зараз. Це дуже захоплююче і цікаво. А ми запропонуємо кілька простих способів.

  А ми запропонуємо кілька простих способів

  З чого можна плести?

  Отже, з чого зазвичай плетуть фенечки? Ось кілька варіантів:

  1. З стрічок. Такі фенечки виходять дуже ніжними, незвичайними і цікавими.
  2. З ниток. Такий варіант підходить для новачків, так як нитки не ковзають і при дотриманні інструкцій не плутаються.
  3. З бісеру. А ось це вже набагато складніше, так як бісер потрібно нанизувати на основу.
  4. З шкіри. Такий браслет вийде оригінальним і стильним. Сам процес схожий з плетінням з стрічок, але більш простий (адже стрічки ковзають).

  Що потрібно, щоб почати плести?

  По-перше, заздалегідь підготуйте все необхідне. Ось що вам може знадобитися:

  • Якщо ви плануєте плести фенечки з ниток, то підготуйте їх. Найчастіше браслети майструють з муліне. Такі нитки мають оптимальну товщину, що не розплітаються і не ковзають. При цьому готові фенечки виглядають яскраво і оригінально.
  • для плетіння з бісеру буде потрібно бісер і основа. Бісер можна підбирати різних кольорів, форм і розмірів. Що стосується основи, то це може бути тонка волосінь або ж гумка. Браслет з волосіні буде міцнішим, зате браслет з гумки зручніше надягати, так як він буде розтягуватися.
  • Зазвичай фенечки плетуть за схемами, це простіше і зручніше. Так що постарайтеся для початку знайти прості схеми з докладним описом. Пізніше можна переходити до більш складних варіантів.
  • Також неодмінно підготуйте гострі ножиці, за допомогою яких ви будете обрізати все зайве.
  • Для закріплення ниток в процесі плетіння зазвичай використовують скотч або шпильку.
  • І, звичайно, запасіться терпінням, тому що спочатку можуть виникати труднощі. Але з часом плетіння почне «коритися» вам, і ви помітите, що все виходить без помилок і досить швидко.
  • Час теж потрібно. Поспіх - не найкращий ваш союзник, так що якщо на даний момент часу немає, то відкладіть заняття.

  Як плести?

  Як вже було зазначено, фенечки можна плести різними способами. Зупинимося на кожному докладніше.

  Фенечки з муліне

  Фенечки з муліне

  Як плести фенечки з ниток муліне? Щоб почати, перш за все слід дізнатися основні способи плетіння і вузли. Для початківців найкращий варіант - переглянути схематичні малюнки, на яких вказано розташування й напрямок ниток при плетінні. Постараємося все роз'яснити.

  вузли

  Які вузли існують?

  • Лівий вузол. Потрібно помістити ліву нитку над правою. Потім просмикніть її в петлю, що утворилася, затягніть вузлик і поверніть нитки в початкове положення. Зробіть ще один такий же вузлик на тих же нитках. В результаті нитки повинні помінятися місцями.
  • Правий вузол. Він робиться точно так же, як і лівий, тільки за основу береться ліва нитка, а перекидається через неї права. Загалом, нитки міняються місцями.
  • Фріволіте вправо, по суті, є право-лівим вузлом. Тобто спочатку потрібно зав'язати правий вузол, а потім лівий. Після формування правого вузла нитки в початкове положення повертати не потрібно.
  • Фріволіте вліво - ліво-правий вузол. Спочатку зав'язується лівий вузол, а потім правий. Нитки після першого вузла в початкове положення повертати теж не потрібно.

  Кожен вузол має своє схематичне зображення. Запам'ятайте такі зображення, щоб навчитися розуміти і розбирати схеми і плести фенечки.

  способи плетіння

  Види плетіння:

  • Косе плетіння - кращий варіант для початківців. Провідною ниткою може бути будь-яка. Такий спосіб передбачає створення різноманітних візерунків, але ось написи робити не вийде.
  • У прямому плетінні провідна нитка одна, при цьому саме вона буде найдовшою, так як всі вузли будуть здійснюватися з використанням цієї нитки. Прямі схеми дозволяють робити самі різні написи і малюнки. Ви зможете зробити самий хитромудрий і оригінальний візерунок.
  • Куміхімо - найскладніший спосіб, що припускає використання спеціального кола і особливих схем.

  закріплення ниток

  Як закріпити нитки? Закріплення ниток теж грає важливу роль. Ось кілька основних способів:

  • Використання затиску. Закріпіть зажим, наприклад, на товстій зошити, аркуші картону або на книзі. Нитки затискає в тому порядку, який вказаний в схемі.
  • За допомогою шпильки. Зауважте всі нитки в вузол, помістивши в його середину шпильку. Потім прикріпіть шпильку до якої-небудь поверхні і починайте плести.
  • Використовуйте скотч. Просто розмістіть всі нитки на столі (або на картонці, наприклад) і зверху закріпіть їх скотчем, одночасно прикріпивши всі нитки до поверхні.
  • Використовуйте спеціальний планшет для плетіння. Придбати його можна в спеціалізованих магазинах.

  схеми

  Залишилося лише знайти схему і, використовуючи її, сплести фенечку. Це просто, якщо знати всі вузли і їх позначення.

  Фенечки з бісеру

  Фенечки з бісеру

  Плести фенечки з бісеру набагато складніше, ніж з муліне. І все ж якщо освоїти основні правила і секрети, то можна навчитися плетінню досить швидко.

  Що потрібно?

  Щоб максимально спростити процес плетіння, підготуйте все необхідне. Ось що може знадобитися:

  • Верстат. Придбати його можна в спеціалізованому магазині. Але замінити такий верстат можна звичайним листом щільного картону. Зробіть з кожної його боку навпроти один одного по кілька надрізів на відстані 2-2 міліметрів один від одного. Кількість таких надрізів буде залежати від кількості рядів, але краще заздалегідь зробити більше, щоб вийшов такий собі універсальний верстат. Можна обійтися і без цього пристосування, але на верстаті плести фенечки легко і просто.
  • Нитки, волосінь, гумка або тонкий дріт для основи. Вибирайте те, що здається вам найбільш зручним.
  • Бісер. Тут варіантів теж маса все залежить від вашої фантазії.
  • Тонка голка середньої довжини.

  Плетіння на верстаті

  Цей варіант найпростіший, тому опишемо його. Ось алгоритм дій:

  1. Вивчіть схему.
  2. Натягніть на верстаті основні нитки. Краще використовувати міцні швейні. Кількість ниток буде на одну відрізнятися від кількості рядів, зазначених у схемі (в більшу сторону). Тобто якщо у вас в схемі 9 рядів, то ниток буде 10.
  3. До першої нитки прив'яжіть ще одну, вона буде провідною. Краще взяти тонку, але міцну нитку. Протягніть її в голку.
  4. Нанизуйте бісер на голку, з огляду на рекомендації, дані в схемі. Наведіть всі намистини до основи нитки.
  5. Додайте провідну нитку під основними, розподіливши намистини між ними (по одній намистині між двома нитками).
  6. Тепер пальцем притримуйте намистини знизу і протягніть голку через все намистини, ведучи її над нитками (не під ними!).
  7. Наступні ряди плетуться точно таким же способом, відповідно до схеми.
  8. Коли завершите плетіння, зав'яжіть нитки на початку і кінці в вузли, прикріпіть застібки або просто зав'яжіть два кінця.

  Фенечки з стрічок

  Фенечки з стрічок

  Такі фенечки виходять оригінальними і дуже красивими. Вам знадобляться тільки стрічки. Для зручності можна використовувати шпильку. Кількість стрічок залежить від бажаної конфігурації браслета. Пропонуємо найбільш простий варіант:

  1. Візьміть дві стрічки довжиною від 50 до 70-80 сантиметрів і шириною 3-5 міліметра. Нехай це будуть біла і чорна стрічки.
  2. Край чорної стрічки складіть в невелику петельку. Оберніть її білою стрічкою, зав'яжіть вузлик. Чорна стрічка повинна вільно переміщатися.
  3. Білу стрічку складіть в петлю, протягніть цю петлю в іншу, утворену з чорної стрічки. Підтягніть чорну стрічку. Біла петля стане довшою.
  4. Складіть в петлю чорну стрічку, протягніть її в білу, білу стрічку підтягніть.
  5. Продовжуйте так, поки не отримаєте браслет потрібної довжини. Зауважте кінці стрічок.

  Корисні поради

  Корисні поради

  Кілька порад для початківців:

  1. Щоб робити все правильно, уважно вивчайте схеми.
  2. Для наочності перегляньте відео.
  3. Не поспішайте і не нервуйте.
  4. Спочатку освойте схему і продумайте все, потім приступайте до роботи.

  Вдалого плетіння!

  З чого можна плести?
  Що потрібно, щоб почати плести?
  Як плести?
  З чого можна плести?
  Отже, з чого зазвичай плетуть фенечки?
  Що потрібно, щоб почати плести?
  Як плести?
  Що потрібно?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только