Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як плести браслет Шамбала: майстер-клас від професіонала

  Браслети з красивим і загадковою назвою Шамбала робляться з різних намистин, які з'єднуються між собою нитками або шнурком. Причому намистини можуть бути як штучні, так і натуральні. Браслети Шамбала відрізняються від звичайних прикрас, їх можна дізнатися по характерному способу плетіння. Носять такі браслети, до речі, як жінки, так і чоловіки.

  Носять такі браслети, до речі, як жінки, так і чоловіки

  Давайте разом вчитися тому, як плести браслет Шамбала. Для створення браслета «Blackberry» мені було потрібно:

  • 7 намистин фіолетового котячого ока;
  • 6 фіолетових намистин зі стразами;
  • 2 маленькі намистини агата;
  • одна срібна намистина;
  • 2 метра фіолетового вощеного шнура;
  • клей Момент «Кристал»;
  • ножиці
  • а ще два канцелярських затиску і книга великого формату.

  7 намистин фіолетового котячого ока;  6 фіолетових намистин зі стразами;  2 маленькі намистини агата;  одна срібна намистина;  2 метра фіолетового вощеного шнура;  клей Момент «Кристал»;  ножиці  а ще два канцелярських затиску і книга великого формату

  Крок 1. Відрізаю 50 см вощеного шнура - це «основа». На «основу» нанизую все намистини в тому порядку, як вони повинні розташовуватися в браслеті, на кінцях шнура зав'язую вузлики.

  На «основу» нанизую все намистини в тому порядку, як вони повинні розташовуватися в браслеті, на кінцях шнура зав'язую вузлики

  Крок 2. Для плетіння браслетів Шамбала я не використовую ніяких спеціальних верстатів або модерних пристосувань. Потрібна тільки книга великого формату в твердій палітурці і пара канцелярських затискачів середнього розміру. На відстані 9-10 см від верхнього кінця браслета я закріплюють шнур на обкладинці книги одним затискачем, а другим, відповідно, знизу. Просто, бюджетно і цілком зручно.

  Просто, бюджетно і цілком зручно

  Крок 3. Після закріплення «основи» на «верстаті» відрізаю один метр вощеного шнура і роблю перший вузол так, щоб власне вузол виявився знизу «основи». Тоді з лицьового боку браслета початок плетіння буде виглядати акуратно, як на другому фото.

  Тоді з лицьового боку браслета початок плетіння буде виглядати акуратно, як на другому фото

  Крок 4. Потім виконую «правий» вузол. Це умовне позначення, яке я застосовую для себе. Щоб зав'язати «правий» вузол, потрібно правий кінець шнура покласти на «основу» зверху, потім лівий кінець шнура провести НАД правим кінцем зліва від «основи», потім підсунути його ПІД «основу» і вивести в петлю праворуч від «основи».

  Щоб зав'язати «правий» вузол, потрібно правий кінець шнура покласти на «основу» зверху, потім лівий кінець шнура провести НАД правим кінцем зліва від «основи», потім підсунути його ПІД «основу» і вивести в петлю праворуч від «основи»

  Крок 5. Далі виконую «лівий» вузол. Відповідно роблю все в інший бік: лівий кінець шнура кладу на «основу» зверху, правий кінець проводжу НАД лівим, пірнаю під «основу» і виводжу його через петлю зліва від «основи».

  Відповідно роблю все в інший бік: лівий кінець шнура кладу на «основу» зверху, правий кінець проводжу НАД лівим, пірнаю під «основу» і виводжу його через петлю зліва від «основи»

  Крок 6. Потім виконую ще раз «правий» вузол, присувається до вузлів першу намистину котячого очі, а за нею виконую комбінацію вузлів «правий-лівий».

  Потім виконую ще раз «правий» вузол, присувається до вузлів першу намистину котячого очі, а за нею виконую комбінацію вузлів «правий-лівий»

  Зауважу, що якщо виконати комбінацію вузлів «правий-лівий», то зовнішня сторона вузла (як я її називаю) буде розташовуватися праворуч (як на другому малюнку). А якщо виконати комбінацію вузлів «лівий-правий», то зовнішня сторона вузла буде, відповідно, ліворуч.

  Як правило, браслети Шамбала плетуть, чергуючи ці комбінації між намистинами. Але, на мій погляд, це добре виглядає тільки в тому випадку, якщо всі намистини в браслеті однакові. А якщо вони різні, то можна це додатково підкреслити використанням різного порядку комбінацій.

  Зокрема, в цьому браслеті я вирішила, що першу намистину зі стразами по обидва боки обрамлятимуть вузли з правого зовнішньою стороною, другу намистину зі стразами - вузли з лівої зовнішньої стороною, третю - з правого, і т. Д.

  Крок 7. Після комбінації «правий-лівий», присувається наступну намистину і знову виконую комбінацію вузлів «правий-лівий». Отримую те, про що говорила вище: мою намистину зі стразами і зверху, і знизу обрамляють вузли з правого зовнішньою стороною.

  Крок 8. Подальша послідовність така: після третьої і четвертої намистин - комбінації вузлів «лівий-правий», після п'ятої та шостої - «правий-лівий», після сьомий і восьмий - «лівий-правий», після дев'ятої та десятої - «правий -лівий », після одинадцятої і дванадцятої -« лівий-правий ».

  Крок 9. А після тринадцятої (останньої) намистини три вузла: «правий-лівий-правий».

  А після тринадцятої (останньої) намистини три вузла: «правий-лівий-правий»

  Крок 10. Тепер необхідно закріпити шнури. Я перевертаю браслет, кінець шнура, який при цьому стає лівим, Просовую в петлю справа (фото 2), капають під нього маленьку крапельку клею і затягую. Зайве обрізаю якомога ближче до петлі. Сюди ж, на виворіт, капають ще краплю клею і притискаю до неї правий кінець шнура. Зайве обрізаю. У підсумку особа і виворіт виглядають, як на фото 3 і 4 відповідно.

  У підсумку особа і виворіт виглядають, як на фото 3 і 4 відповідно

  Крок 11. Отже, основна частина браслета готова, залишилося сплести замок. Для цього я спочатку розв'яжу вузлик на одному з кінців шнура- «основи» і просмикнемо обидва кінці в срібну намистину з двох сторін. Ця намистина буде розташовуватися в центрі замку.

  Ця намистина буде розташовуватися в центрі замку

  Крок 12. Далі беру ще 50 см вощеного шнура і плету замок. Перший вузол замку виконується так само, як і найперший вузол на початку плетіння. Тільки тепер в «основі» не один шнур, а два.

  Тільки тепер в «основі» не один шнур, а два

  Далі виконую по черзі «праві» і «ліві» вузли, поки замок не досягне потрібної довжини, не забуваючи в середині вплести срібну намистину. Після закінчення плетіння замку, шнури закріп так само, як і в кінці основної частини браслета.

  От і все! Тепер ви знаєте, як сплести браслет Шамбала. Залишається провести фото-сесію, похвалитися друзям і носити із задоволенням!

  Якщо є бажання, то можна придбати браслети Шамбала , Зроблені мною.

  Щиро вітаємо!
  «Хрестик» поганого не порадить! :)

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только