Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що подарувати на Новий рік колегам по роботі і шефові

  1. 1. Символ року
  2. 2. Флешка нестандартного дизайну
  3. 3. Фешен-галантерея
  4. 4. Чашки з підігрівом
  5. 5. Косметика
  6. 6. Зображення на будь-якому предметі
  7. 7. Подарунки-враження
  8. 8. Сертифікат на покупку
  9. 9. Абонемент
  10. 10. Екскурсія
  11. 11. Ексклюзивний подарунок

  Пліч-о-пліч або заочно з колегами і шефом ти проводиш більше часу, ніж з багатьма родичами і друзями, адже робочих буднів набагато більше, ніж вільного від роботи часу. Але зовсім скоро ви будете змушені розлучитися на кілька днів, адже гряде низка новорічних уїк-ендів. Перш ніж ти будеш відраховувати хвилини до настання нового року, не забудь подарувати подарунки на Новий рік колегам і шефові. Пліч-о-пліч або заочно з колегами і шефом ти проводиш більше часу, ніж з багатьма родичами і друзями, адже робочих буднів набагато більше, ніж вільного від роботи часу

  shutr.bz

  Ох, і нелегка це завдання ... Знаємо, знаємо! Саме тому Ivetta поділиться з тобою ідеями універсальних новорічних подарунків колегам чоловікам, колегам жінкам і шефу.

  1. Символ року

  Ялинкова іграшка, статуетка, свічка, магніт на холодильник або брелок у формі або із зображенням символу року - це чудова ідея для подарунка на Новий рік колегам і начальнику. По-перше, це ненав'язливо, а по-друге, дуже символічно.

  По-перше, це ненав'язливо, а по-друге, дуже символічно

  shutterstock

  2. Флешка нестандартного дизайну

  Такий універсальний носій інформації, як флешка, є майже у кожної сучасної людини, який користується комп'ютером. Ти можеш посприяти тому, щоб вона стала індивідуальною. Ось тут точно мільйон варіантів дизайну: овочі та фрукти, предмети інтер'єру, особи з емоціями, продукти харчування, іграшки і рослини. Все це може зберігати в собі гігабайти інформації і служити як колоритний аксесуар. А щоб він став тематичним, можна вибрати флешку в виду мандаринки або Діда Мороза. Шеф і колеги оцінять функціональний тематичний подарунок.

  Шеф і колеги оцінять функціональний тематичний подарунок

  shutterstock

  3. Фешен-галантерея

  Колготки, рукавички, одяг для дому, білизна, шарф - це ті речі, яких ніколи не буває багато. І вибрати оптимальний варіант, потрапивши при цьому в десяточку, набагато простіше, ніж догодити з будь-яким іншим подарунком навіть малознайомій колезі.

  Звичайно, босові не варто дарувати вже дуже інтимну річ, інакше можеш нарватися на неприємності або бути викритої в підлабузництво, а ось співробітники, з якими багато спілкуєшся, будуть раді обновочку.

  shutterstock

  4. Чашки з підігрівом

  На робочому місці все ми любимо попивати чайок або каву, не відриваючись від роботи, так що у кожного в офісі неодмінно повинна бути своя чашка. А це вже плюс одна ідея для подарунка колегам на Новий рік.

  Універсальна чашка-подарунок складається з двох судин. У нижньому потрібно запалити свічку, яка своїм теплом буде розігрівати верхній з рідиною. Виходить своєрідний міні-камін, який і радує око, і підігріває чай, кава, глінтвейн або бульйон. Гарантуємо, що диво-чашка спочатку зробить візуальний, а потім і функціональний фурор.

  shutterstock

  5. Косметика

  Незалежно від віку і статі, все користуються косметикою. Крем для рук, гель для душу, молочко для тіла, шампунь, парфуми - це самі універсальні косметичні засоби, які потрібні абсолютно всім.

  Чоловіки, з якими ти працюєш, напевно не відмовляться від цікавого косметичного засобу, тільки не забувай, що піну для гоління ви з дівчатами збираєтеся черговий раз дарувати з іншого приводу. Безперечно, є безліч нюансів при виборі косметичних засобів, і найпростіше догодити тушшю або блиском для губ колезі жінці, яка не вивчає днями безперервно досягнення індустрії краси або сама не причетна до неї.

  Тому наша порада: вирішивши купити косметичні засоби в якості подарунка на Новий рік колезі, спочатку як би здалеку заведи розмову з тим, кому воно адресоване, і розвідай обстановку, а вже потім проси касира пробити чек.

  Тому наша порада: вирішивши купити косметичні засоби в якості подарунка на Новий рік колезі, спочатку як би здалеку заведи розмову з тим, кому воно адресоване, і розвідай обстановку, а вже потім проси касира пробити чек

  shutr.bz

  6. Зображення на будь-якому предметі

  Чашкою з фотографією вже нікого не здивуєш і навряд чи порадуєш, а ось набором постільної білизни, подушкою, годинами, футболкою або милом з фотографією колективу або емблемою організації, яка всіх вас звела під одним дахом, ще й як!

  Такий варіант подарунка можна вибрати незалежно від ступеня «спорідненості» між тобою і колегами, а також тобою і керівником. Головне в такому випадку - правильно вибрати предмет, на який буде нанесено зображення.

  shutr.bz

  7. Подарунки-враження

  В останні роки подарунки-враження стають все більш популярними. Політ на повітряній кулі або стрибок з парашутом - це дуже екстремальні презенти, тому не варто кидати гроші на вітер, мріючи здивувати начальника або колегу, який ніколи в житті не погодиться поглянути на землю з висоти пташиного польоту.

  Для того щоб враження дійсно було приємним, потрібно добре постаратися. Загугли дану категорію, і Інтернет видасть масу варіантів, залишилося тільки вибрати той, який максимально наблизить свого володаря до здійснення його мрії.

  Eric Fahrner

  8. Сертифікат на покупку

  Купуючи сертифікат в якості новорічного подарунка для колеги або начальника, можна спростити собі задачу в сотню разів. Потрібно лише вибрати напрямок. Сфера послуг (наприклад, візит в спа-салон або б'юті-бар), сертифікат на покупку чого-небудь в певному магазині або мережі (косметика, парфумерія, одяг, техніка), сертифікат на придбання нових знань і навичок (навчання в музичній школі, індивідуальні заняття зі спортивним тренером). Таким чином можна наблизити мрію того, з ким перетинається в робочий час.

  Таким чином можна наблизити мрію того, з ким перетинається в робочий час

  shutr.bz

  9. Абонемент

  У всіх є колеги, які обіцяють з понеділка почати нове життя, і ти можеш в цьому допомогти. Купи абонемент в спортзал колезі, яка всі дні, крім понеділка, обіцяє собі і всім, що піде в тренажерку. Або річний абонемент на безлімітне обслуговування в салоні краси - якщо, звичайно, з даної колегою тебе пов'язує щось більше, ніж робочі відносини.

  Чоловікам же можна запропонувати всерйоз зайнятися бойовими мистецтвами. А бос буде у нестямі від щастя, отримавши можливість хоч кожен день мити свою улюблену машину в автомийці, яка недалеко від офісу.

  shutr.bz

  10. Екскурсія

  Якщо ти можеш собі дозволити широкий жест, то екскурсія в музей або будь-яке інше місце, де можна дізнатися щось новеньке, стане дуже хорошим подарунком. Тематичної новорічної екскурсією може стати групова поїздка всього колективу на фабрику з виготовлення ялинкових іграшок або в шоколадний цех. Колектив зблизиться і, як мінімум, три найближчих місяці всі будуть згадувати захоплююче проведення часу.

  Колектив зблизиться і, як мінімум, три найближчих місяці всі будуть згадувати захоплююче проведення часу

  shutr.bz

  11. Ексклюзивний подарунок

  У всіх нас є мрія стати власником чогось такого, чого немає ні в кого, тому її обов'язково потрібно виконати під Новий рік. Ми подумали, що якщо ти і твої колеги не знайшли відповідь на питання, що ж такого собі подарувати начальнику, то радимо найоригінальніший подарунок - нагородити шефа. Але потрібно обов'язково врахувати, що, зважившись зробити ексклюзивний подарунок, потрібно буде витратити не тільки багато часу, але і включити на всю міць уяву.

  Один з варіантів - диплом або посвідчення. Шефу можна вручити диплом і звання кращого Діда Мороза всіх часів, адже він нагородив всіх своїх підлеглих премією і весь рік не лаявся за те, що ви дружно спізнювалися на роботу. Або більш традиційний варіант - шоколадна медаль «Золотий Шеф».

  Таких ексклюзивних ідей для новорічних подарунків колегам жінкам може бути в подібній тематиці ще більше, ніж колегам чоловікам, адже жінки особливо трепетно ​​відносяться до хай і жартівливим, але все-таки звань і нагород.

  Таких ексклюзивних ідей для новорічних подарунків колегам жінкам може бути в подібній тематиці ще більше, ніж колегам чоловікам, адже жінки особливо трепетно ​​відносяться до хай і жартівливим, але все-таки звань і нагород

  shutterstock

  Ми спеціально не ділили подарунки на ті, які підійдуть керівнику жінці або керівнику чоловікові, колезі жінці або колезі чоловікові, намагаючись дати узагальнені варіанти, тому що в кожному з одинадцяти пунктів закладена ідея узагальненого подарунка, який ідеально підійде і жінкам, і мсьє.

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только