Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Пральна машина якої фірми краще: як вибрати хорошу пральну

  1. Пристрій типовий "пральки"
  2. Класифікація сучасних автоматів
  3. Розподіл за типом завантаження
  4. Відмінності за методом управління
  5. Розмірні параметри машинок
  6. Вибір за матеріалом бака
  7. Технічні характеристики пральних машин
  8. Середнє енергоспоживання машинки
  9. Якість прання і віджиму
  10. Стандартні програми прання
  11. Додаткові функції і опції
  12. Кілька порад щодо вибору
  13. Популярні виробники машин-автоматів
  14. Елітні пральні машини
  15. Машинки середнього класу і бюджетні моделі
  16. Кращі моделі на думку фахівців
  17. Топ-7 пральних машин
  18. Місце # 1: Bosch WLG20061
  19. Місце # 2: Electrolux EWF1287HDW
  20. Місце # 3: Bosch WIW28540
  21. Місце # 4: Electrolux EWF1408WDL
  22. Місце № 5: Samsung WW60H2200EWDLP
  23. Місце # 6: Siemens WS10G140
  24. Місце # 7: LG F-80B8LD0
  25. Висновки і корисне відео по темі

  Автоматична пральна машина - незамінний помічник сучасної господині. В магазинах представлена ​​величезна кількість подібних чудо-пристроїв, які акуратно видаляють бруд, ретельно полощуть білизну, а також сушать і навіть гладять речі.

  При виборі моделі постає закономірне питання: пральна машина якої фірми краще для повсякденного використання? Постараємося докладно відповісти на нього, а також вкажемо моделі, які займають лідируючі місця в рейтингах.

  Щоб розібратися, яку пралку краще придбати, радимо ознайомитися з класифікацією існуючих агрегатів, оцінити їх характеристики, а також вивчити основні критерії вибору, які обов'язково варто врахувати перед покупкою домашньої помічниці.

  Пристрій типовий "пральки"

  Основним робочим елементом сучасної машини-автомата є барабан, поцяткований численними отворами. Ця деталь встановлена ​​усередині бака, куди завантажується білизна.

  Туди потрапляє нагріта Теном вода, а також миючий засіб. Барабан обертається в різних режимах, спочатку замачівая, потім отстіривая, а потім полоще і віджимаючи білизну.

  Управління всіма діями агрегату здійснюється процесором, в пам'ять якого закладено режими прання, доступні для цієї моделі. Блок управління також здійснює контроль за операціями за допомогою сигналів, що надходять від датчиків.

  Блок управління також здійснює контроль за операціями за допомогою сигналів, що надходять від датчиків

  Власнику прального агрегату досить вибрати потрібну програму, після чого побутова електроніка точно виконає всі заплановані певним режимом процеси

  Крім автоматів існують також актіваторная пральні машини з вертикальним завантаженням. Для них характерно простий пристрій і можливість в будь-який момент втрутитися в процес. У подібні моделі вода заливається вручну, а прання за допомогою активатора проводиться з однаковою швидкістю.

  До корпусу агрегату приєднані шланги, за допомогою яких вода надходить із системи водопостачання всередину машинки і після циклу прання зливається в каналізацію. Насос знаходиться всередині корпусу

  Класифікація сучасних автоматів

  Перед тим як вибрати нову модель пральної машини, необхідно розглянути різні варіанти, представлені в продажу, звертаючи увагу на функціональні особливості.

  Розподіл за типом завантаження

  Пральна машина з фронтальним завантаженням - найбільш поширений нині вид пральних машин, де речі поміщаються всередину через передні дверцята. Подібні моделі відмінно вписуються в інтер'єр, вони доступні для вбудовування.

  Подібні моделі відмінно вписуються в інтер'єр, вони доступні для вбудовування

  До недоліків фронтальних машин можна віднести складну конструкцію, неможливість втручатися в обрану програму і деяку ускладненість завантаження: щоб покласти білизну в барабан, треба нахилитися або сісти навпочіпки

  Агрегати цього типу відрізняються високою функціональністю завдяки тому, що оснащені технологічними керуючими блоками. Оскільки виробники приділяють особливу увагу саме цього типу машинок, їх модельний ряд постійно збільшується.

  Автомати з вертикальним завантаженням працюють аналогічно вищеописаному типу, проте відкрита частина барабана у них розміщена не збоку, а вгорі.

  Автомати з вертикальним завантаженням працюють аналогічно вищеописаному типу, проте відкрита частина барабана у них розміщена не збоку, а вгорі

  Автомати з вертикальним завантаженням відрізняються високими показниками зносостійкості підшипників, на яких кріпиться барабан. Вони також мають меншу вібрацію і рівень шуму, ніж фронтальні моделі

  Плюси - компактність завдяки витягнутій формі. Такі машини мають максимальну захищеністю від протікання, в них зручніше завантажувати білизну, що особливо важливо для людей, що мають проблеми зі здоров'ям.

  Серед недоліків можна назвати неможливість вбудовування в меблі в санвузлі або на кухні і не дуже широкий модельний ряд.

  Експлуатація напівавтоматів активаторного типу змушує власників присутнім при виконанні процесу і навіть брати в ньому деяку участь.

  Однак вони як і раніше користуються попитом завдяки низькій ціні, невибагливості і простоті в управлінні. До того ж подібні машини не вимагають обов'язкового підключення до водопроводу, каналізації.

  До того ж подібні машини не вимагають обов'язкового підключення до водопроводу, каналізації

  Міні-пральки з активатором донині популярні серед дачників і власників малогабаритного житла. Робочий орган агрегату розташований в днище або в боковій стінці машинки. Він-то і запускає в рух робоче середовище в період прання

  Головним елементом агрегату є активатор, безпосередньо виконує прання. Він розташований в днище бака, має вертикальне виконання.

  Деякі моделі оснащені додатковою центрифугою для віджимання білизни. Сучасні машинки компактні і для своєї ціни досить ефективні.

  Відмінності за методом управління

  З технічними особливостями моделей тісно пов'язана специфіка блоку управління. В машинах активаторного типу застосовується механічна схема, яка діє за допомогою поворотних ручок.

  Функції подібного пристрою зведені до мінімуму, часто воно дозволяє лише змінювати часовий період циклу або довільно зупиняти двигун.

  В сучасних автоматах з фронтальним або вертикальним завантаженням використовується електронна система управління, вибір режимів в якій здійснюється за допомогою кнопок або поворотного диска

  Новітні моделі забезпечені сенсорним екраном, на якому можна не тільки вибирати програми, але і відстежувати етапи прання.

  Розмірні параметри машинок

  Місце установки автоматичної машини слід підбирати заздалегідь, щоб розглядати моделі з певними габаритами. Важливо розуміти, що розміри агрегату безпосередньо пов'язані з її місткістю. На, яка займає мінімум місця, доведеться прати в півтора-два рази частіше, ніж на машині стандартного розміру.

  Повнорозмірні агрегати зазвичай мають висоту 0,7-0,9 м, тоді як їх ширина і глибина може варіюватися. Для фронталок стандартними параметрами вважаються 0,6-0,8 м.

  Пральні машинки фронтального типу діляться на вузькі і повнорозмірні. Для розташування повнорозмірною моделі буде потрібно чимало місця, про вибір якого слід подбати заздалегідь

  Однак якщо ширина зазвичай залишається незмінна, то глибина моделей може зменшуватися до 0,3-0,4 м, що особливо актуально для вбудованих машин. Автомати з вертикальним завантаженням досить вузькі 0,4-0,6 м, проте мають велику глибину 0,6-0,65 м.

  Знайти відповідну нішу для установки вертикальної машинки значно простіше, але вона не може бути вбудована в кухонний гарнітур, тому що завантажується через розташований вгорі люк

  Вибір за матеріалом бака

  Цей фактор має першочергове значення, оскільки він нього багато в чому залежить довговічність пральної машини.

  Бак може бути зроблений з наступних матеріалів:

  • Нержавіюча сталь. Найбільш довговічний, але і найдорожчий варіант, який найчастіше застосовується в машинах відомих брендів.
  • Сталь з емалюванням. Кілька більш дешевий варіант. У звичайних умовах він досить надійний і довговічний, однак твердий предмет, що потрапив в бак, може пошкодити емаль, через що термін служби пристрою різко скоротиться.
  • Пластик. Найбільш демократичний варіант, найчастіше вживаний в бюджетних автоматичних та активаторних моделях. Такий елемент відрізняється легкістю і не боїться корозії, проте може тріснути в разі механічного впливу або розбалансування.

  Від матеріалу, з якого виготовлений барабан, безпосередньо залежить не тільки довговічність, але і вартість моделі.

  Від матеріалу, з якого виготовлений барабан, безпосередньо залежить не тільки довговічність, але і вартість моделі

  Виконаний з пластику бак пральної машинки важить значно менше, ніж його металеві аналоги, не іржавіє і легко очищається від мінеральних відкладень

  Технічні характеристики пральних машин

  На кожній пральній машинці є маркування, що складається з трьох латинських букв, які позначають робочі якості пристрою, а саме, клас енергоспоживання, якість прання і якість віджиму.

  Середнє енергоспоживання машинки

  Економічність агрегату залежить від енергоспоживання. Цей показник визначається фактичним споживанням електроенергії, необхідної для прання 1 кг бавовняної білизни при 60 ° C.

  Цей показник визначається фактичним споживанням електроенергії, необхідної для прання 1 кг бавовняної білизни при 60 ° C

  Більшість пральних машин, представлених на ринку, за параметрами енергозбереження відноситься до класів А, А +, по ефективності прання до А і В. При цьому показники якості віджиму можуть ставитися до С класу

  Згідно з отриманими результатами, машині присвоюється таке маркування:

  • А - 170-190 Вт / год;
  • B - 190 230 Вт / год;
  • C - 230- 270 Вт / год;
  • D, E, F, G - до 400 Вт / год, такі пристрої вкрай рідко зустрічаються в продажу.

  Підвищеними енергозберігаючими якостями відрізняються також машини класу А +, А ++ і А +++. Оскільки пральні агрегати використовуються епізодично, цей фактор навряд чи варто вважати визначальним.

  Якість прання і віджиму

  Наступна буква маркування позначає. Для визначення подібного показника створюється еталонний зразок бавовняної білизни, що пройшло обробку в еталонної пральній машині.

  У тестованої моделі проводиться прання аналогічної речі, яка після прання порівнюється з еталоном. Якщо зовнішній вигляд виробів збігається на 100%, то пристрою, який проходить тестування, присуджується вищий клас А.

  У той же час норматив навіть для найбільш низького класу G повинен бути не нижче 80%, що візуально не дуже відрізняється від ідеально випрану білизни.

  У той же час норматив навіть для найбільш низького класу G повинен бути не нижче 80%, що візуально не дуже відрізняється від ідеально випрану білизни

  Швидкість і якість віджиму залежать від числа обертів, що набираються агрегатом в період виконання процедури. Чим швидше виконується віджимання, тим сильніше розкручується барабан і витрачається більше енергії. Тому у енергозберігаючих моделей клас віджиму зазвичай не найвищий

  Третя буква свідчить про ефективність віджиму агрегату. Для визначення білизна зважується до і після прання. Якщо між першим і другим показниками різниця не перевищує 10%, система віджиму отримує вищу оцінку А.

  Найбільше число обертів призначений для віджиму махрових речей (рушників); для бавовни досить 800 оборотів в хвилину; делікатні тканини (шовк, вовна) бажано віджимати при показнику 400.

  Стандартні програми прання

  У пральних машинах передбачається кілька режимів для прання, для кожного з яких передбачається особлива температура, тривалість полоскання, способи і кількість подачі води в барабан, число оборотів при віджиманні.

  У пральних машинах передбачається кілька режимів для прання, для кожного з яких передбачається особлива температура, тривалість полоскання, способи і кількість подачі води в барабан, число оборотів при віджиманні

  Всі програми прання задаються за допомогою панелі управління, яка зазвичай знаходиться на передній частині автоматичної машини. Не рекомендується відміняти або змінювати обраний режим при виконанні програми

  До числа найбільш поширених програм можна віднести:

  • Бавовна. В цьому випадку для прання білизни використовується вода з нагріванням в 90 ° С.
  • Шерсть. Щадний режим роботи в воді, нагрітій до 30-40 ° С.
  • Синтетика. Спеціально розроблена програма для прання синтетичних виробів при 60 ° С.
  • Делікатне прання. При температурі 40 ° С відбувається обережна обробка виробів з шовку, тюлю або інших ніжних тканин.
  • Коротка програма. В цьому випадку використовуються усереднені показники процесу. Прання ведеться при 60 ° С, віджимання на середній кількості оборотів (600-800).
  • Ручне прання імітує подібний процес завдяки невисокій температурі 30-40 ° С при повільному обертанні барабана. Чи не передбачає віджиму.
  • Попереднє прання. Процес включає в себе період замочування, що дозволяє видалити в'їдаються плями.
  • Економ. Програма, що оптимізує витрату електрики, пральних засобів і води.

  Не варто гнатися за дуже великою кількістю режимів. Як показує практика, господині зазвичай обмежуються 3-4 програмами.

  Як показує практика, господині зазвичай обмежуються 3-4 програмами

  Слід пам'ятати, що чим більше функціональних можливостей у побутової техніки, тим вона коштує дорожче. Якщо немає нагальної потреби у виконанні "ручного прання" або в "автоматичної чищення барабана", краще взяти модель простіше

  Додаткові функції і опції

  Крім основних режимів сучасні пральні машини також можуть бути оснащені додатковими можливостями:

  • Половинна завантаження. Подібна функція дозволяє вести прання з меншою кількістю білизни, ніж це зазначено в характеристиках моделі. При цьому скорочується час процесу, а також знижується витрата електрики і води.
  • Інтенсивне прання. Для прання сильно забруднених речей використовується агресивний режим роботи зі збільшеним споживанням води та електроенергії, а також великою кількістю оборотів барабана.
  • Додаткова полоскання. Ретельна промивка випрану білизни дозволяє звести до мінімуму залишилися на одязі частки коштів для прання.
  • Іонізація води. Функція передбачає додаткове знезараження білизни за допомогою іонів срібла, що вважається корисним для здоров'я.
  • Попередня прасування. Програма дозволяє злегка розправляти речі в барабані створюючи ефект легкого прасування.

  Ряд виробників, що лідирують у сфері випуску пральних машин, пропонує зараз моделі з функцією сушки. Таке обладнання дорожче стандартних пропозицій, зате дає можливість відмовитися від досушування речей або від покупки зовсім не дешевої сушильної машини.

  Таке обладнання дорожче стандартних пропозицій, зате дає можливість відмовитися від досушування речей або від покупки зовсім не дешевої сушильної машини

  Пралка з сушінням коштує дорожче звичайної машинки, зате позбавляє від необхідності сушити білизну і від бажання купити сушильну шафу або машину

  Крім цього, варто звернути увагу на такі нюанси, як:

  • Наявність дисплея, на якому відображаються всі етапи прання.
  • Захист від протікання. Вона буває повної і часткової. Перша має на увазі спеціальний захист корпусу, завдяки якій вода не може перелити край, навіть якщо в барабані спостерігається надлишок води. При часткової захисту подача води в пралку припиняється в разі аварійної ситуації.
  • Вимкнення машинки при проблемах з водопостачанням. Багато моделей оснащені подібною функцією, яка гарантує екстрене відключення агрегату при відсутності води в трубах.
  • Безшумність. Особлива конструкція машини дозволяє знизити рівень шуму при її роботі. Варто врахувати, що найбільш гучними є агрегати, які функціонують на ремінному приводі. У той же час пристрої з прямим приводом, між мотором і барабаном яких розміщується мінімум зв'язують елементів, функціонують значно тихіше. Крім того, вони набагато менше вібрують при роботі.
  • Захист від дітей. Для того щоб діти не могли втрутитися в процес прання, виробники пропонують додаткову блокування пристрою, зняти яку можна, лише знаючи певну комбінацію клавіш.

  До числа інших опцій можна віднести регулювання рівня води в баку, відкладений старт, контроль утворення піни, контроль дисбалансу барабана і інші.

  До числа інших опцій можна віднести регулювання рівня води в баку, відкладений старт, контроль утворення піни, контроль дисбалансу барабана і інші

  Блокування від втручання в процес цікавих підростаючих дослідників запобіжить непередбачені поломки командоаппарата, продовжить робочий ресурс обладнання

  Кілька порад щодо вибору

  Для сімей з дітьми найкраще віддати перевагу автоматичний варіант, що дозволяє завантаження 6-7 кг білизни. Бажано, щоб машина мала клас економічності не нижче А і кілька програм. Корисними будуть такі функції, як укорочений цикл прання, захист від дітей, відкладений старт.

  Для невеликих сімей або осіб, які проживають в поодинці, досить компактної пральки із завантаженням до 4-5 кг. Досить базового варіанту з декількома програмами і емальованим або пластиковим баком. Клас енергоспоживання можна взяти як А, так і В.

  Для дачі цілком підійде пристрій активаторного типу - звичайна або, якщо дозволяє площа, з центрифугою.

  Для дачі цілком підійде пристрій активаторного типу - звичайна або, якщо дозволяє площа, з центрифугою

  Невеликий сім'ї або одиноким користувачам необов'язково гнатися за значним обсягом пральної ємності. Досить агрегату з завантаженням 4-5 кг білизни в сухому стані

  Популярні виробники машин-автоматів

  Представлений на ринку асортимент пральних пристроїв можна розділити на три категорії:

  • елітні моделі;
  • середній клас;
  • бюджетні пристрої.

  Нижче ми розглянемо їх докладніше.

  Елітні пральні машини

  До цієї категорії можна віднести відомі німецькі компанії,. Вони виробляють надзвичайно надійну техніку, період експлуатації якої становить не менше 10-15 років.

  Машини компанії AEG оснащені баком, виконаним з особливого пластикового сплаву, міцність якого перевищує навіть нержавіючу сталь.

  Особливістю моделей Miele є використання спеціальної конструкції барабана, внутрішня поверхня якого нагадує стільники, що гарантує виключно дбайливе ставлення до білизни

  Продукція компанії Miele відрізняється широким використанням інновацій; крім традиційних фронтальних варіантів, фірма пропонує також лінійку вертикальних пристроїв.

  Пральні автомати цих фірм працюють безшумно і оснащені великою кількістю корисних функцій, що гарантує найвищу якість прання. Мінусом подібних машин є ціна, яка перевищує 1000 доларів.

  Машинки середнього класу і бюджетні моделі

  До цього сегменту відносяться машинки вартістю 600-800 доларів, які виробляють відомі фірми:,,. Це якісні машини, що відрізняються надійністю, функціональністю і відмінними робочими характеристиками.

  Це якісні машини, що відрізняються надійністю, функціональністю і відмінними робочими характеристиками

  Пральний автомат Samsung WF7450SAV спеціально призначення для прання дитячої білизни. У ньому передбачено не тільки ретельне полоскання одягу, а й обробка її іонами срібла

  Популярністю користуються і бюджетні пральні пристрої. У цю категорію входить побутова техніка як європейських (,,), так і азіатських (,) виробників.

  Хоча ці машини дещо поступаються дорогим виробам німецьких фірм, вони стануть вірними помічниками, здійснюючи якісне прання протягом багатьох років.

  Кращі моделі на думку фахівців

  Визначитися з вибором агрегату допоможуть рейтинги сучасних пральних машин. За даними, представленими сервісними центрами за 2017 рік, серед машин середнього і бюджетного класу лідирує німецький бренд Bosch, що виробляє найнадійніші автомати.

  Слідом за ним йде не менш відома німецька марка Siemens, а замикає трійку техніка шведського концерну Electrolux.

  В середині рейтингу знаходяться популярні корейські бренди (LG, Samsung), машинки яких також досить рідко з'являються в ремонтних майстернях. Перший з них радує покупців надійним двигуном і прямим приводом, що забезпечує мінімум шуму при роботі.

  Техніка Ariston і Indesit по надійності поступається «азіатам». Завершують же рейтинг пральні машинки від.

  За якістю прання лідирують такі автоматичні агрегати: Bosch,, Indesit, LG. Користувачі ж, судячи з опитувань, віддають перевагу таким маркам як Bosch і LG.

  Топ-7 пральних машин

  Серед моделей, які отримали найкращі відгуки, можна назвати наступні.

  Місце # 1: Bosch WLG20061

  Якість преміум-класу за бюджетною ціною. Модель відрізняється компактними розмірами (глибина всього 45 см), безшумною роботою з мінімальною вібрацією.

  Ця модель має вертикальний тип завантаження і місткість до 5 кг. Машина має 12 стандартних програм прання, а також спеціальні програми для прання дитячого одягу, виведення плям і т.д. Передбачена повний захист від протікань.

  Для моделей із класом енергоспоживання А - витрачає 0,19 кВтг / кг. На одне прання їй потрібно 57 літрів води. Користувачі відзначають доступну ціну, просте управління, чудову якість прання, а також ретельне полоскання і віджимання білизни.

  Серед недоліків користувачі відзначили відсутність дисплея і шланга для аварійного зливу води з барабана, хоча за досить невеликі гроші це навряд чи можна вважати недоліками.

  Місце # 2: Electrolux EWF1287HDW

  Машина з сушінням відмінно підійде для великої родини (завантаження до 8 кг). Техніка відрізняється демократичною вартістю, але в той же час високою якістю і відмінним функціоналом.

  Модель відноситься до дуже економічним агрегатам з класом енергоспоживання А ++. Рівень шуму створюваного в режимі прання складає всього 51 дБ, а при віджиманні він може збільшитися до 73 дБ.

  Виробник передбачив ряд корисних додаткових функцій: контроль дисбалансу, можливість прання ковдр та інших великогабаритних текстильних виробів, видалення плям, відкладений старт. Користувачам подобається тиха робота Electrolux EWF1287HDW, просте управління, режим відпарювання і хороша якість збірки.

  Деякі користувачі скаржаться на шум і вібрацію при віджиманні, хоча тут проблема може бути в тому, що машина виставлена ​​не за рівнем.

  Місце # 3: Bosch WIW28540

  Вбудована модель місткістю 8 кг з фронтальним типом завантаження. Чи стане ідеальним рішенням для великої родини, тому що дозволяє за один раз перепрати велику кількість білизни.

  Це одна з найбільш тихих моделей від Bosch, рівень шуму в режимі прання складає всього 41 дБ. Крім того, машина належить до раздяду дуже економічних приладів, оскільки має клас енергоефективності А +++.

  Виробник передбачив 14 стандартних програм прання, а також спеціальні програми: нічний режим, економічна прання, швидке прання і багато іншого.

  Користувачам надається ряд корисних функцій: половинна завантаження, контроль піни і дисбалансу, відкладений старт, захист від дітей. Машина оснащена барабаном з нержавійки, що гарантує тривалий термін служби.

  У мережі можна зустріти безліч захоплених відгуків користувачів, яким подобається якість прання, базовий набір програм і тиха робота.

  Місце # 4: Electrolux EWF1408WDL

  Місткий агрегат, здатний за один раз випрати до 10 кг білизни, має підвищений клас енергоефективності А ++. Пральний пристрій також оснащений спеціальним обладнанням, що дозволяє на основі ваги білизни точно розраховувати кількість необхідної води, миючого засобу.

  У машинці Electrolux EWF1408WDL передбачена функція обробки білизни паром, що освіжає речі, видаляючи запахи, а також розпрямляє складки, спрощуючи прасування.

  Пристрій особливо зарекомендувало себе в пранні делікатних тканин, отримавши золотий сертифікат від Міжнародного союзу виробників вовни. Передбачена також можливість зупинити прання, зробивши дозагрузку білизни, і індивідуальна установка програми.

  Користувачам дуже подобається місткість пральки, гарна якість прання, а також можливість обробки речей паром. З недоліків можна відзначити хіба що вартість, але моделі інших виробників з таким функціоналом коштують набагато дорожче.

  Місце № 5: Samsung WW60H2200EWDLP

  Високотехнологічна машинка з можливістю управління через смартфон, встановивши на ньому спеціальну програму. Розрахована на завантаження до 12 кг.

  Пральний автомат Samsung WW60H2200EWDLP має клас енергоспоживання А ++ і витрачає на один цикл прання всього 39 л води.

  Виробник передбачив 12 стандартних програм прання і спеціальні програми, які дозволяють стирати делікатні і дитячі речі, видаляти плями, ефективно відпирати верхній одяг і багато іншого. Серед корисних функцій в пралка є захист від дітей, контроль за рівнем піни і дисбалансу.

  Власники високо оцінили тиху роботу, доступну вартість, безліч режимів прання, стильний дизайн. До недоліків можна віднести гучну роботу машини і короткий зливний шланг. Хоча за таку вартість прилад з подібним функціоналом знайти буде досить складно.

  Місце # 6: Siemens WS10G140

  Компактний прилад шириною 40 см відрізняється надійністю і високою якістю прання. Має фронтальний тип завантаження і призначений для прання не більше 5 кг білизни за один цикл.

  Модель Siemens WS10G140 має низку важливих функцій, корисних для домашньої прання: наприклад, контроль дисбалансу, піни, захист від протікання, захист від дітей.

  Агрегат, що має демократичну вартість, має 15 базових програм, а також спеціальні програми для прання делікатної білизни, режим швидкої і попереднього прання, включаючи прання виробів зі змішаних тканин і шерсті.

  Плюсами прального агрегату можна назвати компактні розміри, простоту управління, хорошу місткість і надійність. Мінуси: короткий зливний шланг і досить гучна робота.

  Місце # 7: LG F-80B8LD0

  Пральний агрегат, що відноситься до середньої цінової категорії, має двигун з прямим приводом, на який дається гарантія 10 років. Автомат цієї серії пропонує користувачам 14 програм і безшумну прання. Віджимання проводиться при 800 об / хв, максимальний нагрів 95 ° С.

  Машинка LG F-80B8LD0 відрізняється хорошим співвідношенням якості та ціни, це безшумне пристрій з високим класом енергоспоживання А +. Пристрій оснащений інтелектуальної керуючою системою, що дозволяє визначати оптимальну кількість порошку і води.

  Серед достоїнств варто відзначити: доступну вартість і гарна якість прання. Недоліки: відсутність дисплея, незручний лоток для порошку, галаслива робота, тривалі режими прання.

  Висновки і корисне відео по темі

  На представленому відеоролику ви почуєте думку майстра про поширених брендах пральних автоматів.

  Вибір пральної машини - непросте завдання. Перш за все, слід визначитися з бюджетом, який ви готові виділити, а також виявити, які функції агрегату будуть вам особливо корисні.

  З огляду на ці фактори, можна приступати до вивчення асортименту спеціалізованих магазинів побутової техніки, де, безсумнівно, знайдеться потрібний варіант.

  Поділіться з читачами вашим досвідом вибору і використання пральної машини. Розкажіть, який агрегат ви купили, чи задоволені роботою домашньої помічниці. Будь ласка, залишайте коментарі та беріть участь в обговореннях - форма для відгуків розташована нижче.

  При виборі моделі постає закономірне питання: пральна машина якої фірми краще для повсякденного використання?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только