Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Що таке хронічна втома і як з нею боротися?

  1. Причини хронічної втоми
  2. принцип рівноваги
  3. енергія
  4. звільнити голову

  Чергова зустріч Клевер-бару Світлани Зере була присвячена проблемі хронічної втоми і способам боротьби з нею. Ведучий тренінгу - Борис продухами, фахівець в області енергетики, не тільки розповідав усім присутнім про причини хронічних хвороб, втоми і роздратування, а й показував досить прості вправи, за допомогою яких можна боротися з "хронічними офісними хворобами" і розвивати власне енергетичне поле.

  Ведучий тренінгу - Борис продухами, фахівець в області енергетики, не тільки розповідав усім присутнім про причини хронічних хвороб, втоми і роздратування, а й показував досить прості вправи, за допомогою яких можна боротися з хронічними офісними хворобами і розвивати власне енергетичне поле


  Відкрити / cкачать відео


  Причини хронічної втоми

  Отже, в чому полягають причини хронічної втоми?

  Ми звикли вважати, що вони полягають в браку вітамінів, урбанізації, недосипанні, нестачі сонця і інших причинах. Але на ділі це зовнішні чинники, і вони за великим рахунком вторинні. Первинними ж факторами є наші почуття, думки і емоції.

  Що об'єднує всіх утомлених людей? Прагнення до самообману - і в цьому-то і полягає першопричина хронічної втоми. Ми звикли обманювати себе в тому, що повинні виконувати певні завдання, що нам потрібна саме ця робота (яка насправді нам не подобається), і ін. Жінка, яка живе з чоловіком-алкоголіком, обманює себе в тому, що все може змінитися; людина, що працює на ненависній роботі, - що це єдина робота на світлі і іншу він просто не знайде. Самообман подібного роду викликає хронічну втому.

  Діти, зайняті тим, що їм подобається, не втомлюються. Вони можуть бігати і веселитися весь день безперервно, забуваючи поїсти. Причина в тому, що вони зайняті тим, що їм насправді подобається. Як тільки ви змушуєте їх робити щось, що їм робити не хочеться, вони стають млявими і примхливими.

  Обманюючи себе, в дорослому житті ми тільки те й робимо, що займаємося справами, які нам не приносять ніякого задоволення. Наша енергія просто йде, і ми не отримуємо від таких занять нічого, крім хронічної втоми.

  Природно, в житті є ряд завдань, виконувати які необхідно, але навіть ці речі можна робити із задоволенням, знаходити в них щось, що буде вам подобатися. Все інше можна або делегувати комусь, або повністю відмовитися.

  Основна причина хвороб, поганого настрою і втоми - в тому, що нам нецікаво те, чим ми займаємося.

  maxbodysystem.ru

  принцип рівноваги

  Основний принцип існування, якому нам необхідно навчитися, - це принцип рівноваги. Ніщо не трапляється і не звалюється з неба просто так. Рівно стільки, скільки ми віддали, ми отримаємо натомість. Якщо дитину навчать тільки брати, не роблячи і не віддаючи нічого натомість, в дорослому житті він не зможе існувати.

  Коли після довгого робочого дня вам не хочеться готувати вдома вечерю, вам просто не хочеться нічого віддавати - можливо, ви віддали за цей день все, що могли, не отримавши взамін нічого.

  Під час вагітності жінки вся її енергія йде всередину, на створення і розвиток плода. Зовні вона віддає значно менше - і це нормальний процес. Вона приділяє менше уваги чоловікові, перестає виконувати якісь домашні обов'язки. Чоловік, як правило, не розуміє, чому так відбувається, починає ображатися. І після того, як народжується дитина і вся енергія матері перемикається на нього, такі пари часто розлучаються. Чоловік каже: навіщо мені такі відносини, якщо я нічого в них не отримую? Якби в парі обидва партнери розуміли принцип функціонування енергії, таких речей б не відбувалося.

  енергія

  Найпростіша техніка виявлення власної енергії полягає в наступному: як слід розтерти долоні і почати їх розводити і зводити, але не до кінця. Між долонями виникає відчуття, що відштовхуються магнітів. У цьому стані спробуйте поворушити пальцями однієї руки - повинна виникнути легка вібрація. Ці вправи дають відчути енергетичне поле, яке є навколо кожної людини. Чим ви сильніше, тим поле більше, і навпаки.

  Для того, щоб уникнути хронічної втоми, необхідно відпочивати, правильно харчуватися - але не тоді, коли на це з'являється час після роботи, а вчасно. Чи не страждати 11 місяців кожен день по 9 годин за комп'ютером в одній позі, сподіваючись на те, що ось прийде довгоочікувана відпустка - і ви відпочинете за весь цей час. На насправді - не відпочинете. Вас вистачить на один день, а далі почнеться те ж саме.

  Необхідно собі говорити правду, не кривлячи душею перед собою ж: мені потрібна саме ця робота, я повинен доробити цей проект. Робити потрібно тільки те, що вам дійсно хочеться. Якщо вам не хочеться - делегуйте, мене своїми обов'язками. Необхідно виконувати функції, які подобається виконувати саме вам. В іншому випадку через три місяці у вас закінчиться бажання ходити на роботу взагалі.

  Білоруська "памяркоунасть", менталітет - це такий синдром хронічної втоми цілої нації. Ми живемо не так, як ми очікуємо. Ми можемо правильно харчуватися, спати вдень, пити вітаміни, але до тих пір, поки нам не стане цікаво, втома не піде.

  Наша проблема в тому, що дитина часто не сам вибирає собі освіту, а поступово в якийсь вуз, ніколи його не змінить. І потім виростають цілі покоління людей, яким не подобається їх освіту, професія, робота і все життя. Молодість дана для того, щоб подорожувати, шукати, змінювати і знайти те, що тобі насправді подобається, а не йти шляхом, який тобі хтось позначив.

  Молодість дана для того, щоб подорожувати, шукати, змінювати і знайти те, що тобі насправді подобається, а не йти шляхом, який тобі хтось позначив

  favim.com

  звільнити голову

  Не дарма кажуть, що всі хвороби "від нервів". Людина - це своєрідна двері, через яку і зверху, і знизу проходять потоки енергії. У сучасної людини дуже багато всього накопичується в голові, а все решта частини тіла залишаються без енергії. Саме тому починаються хвороби, втому, жінки не можуть завагітніти і ін. Причина в одному - в зупинці енергетичних потоків. Як же "звільнити" голову і дати енергетичним потокам вільно проходити через ваше тіло? Перестати думати - хоча це і здається неможливим, перестати чогось хотіти.

  Щастя походить від слова "зараз". Тобто немає ні майбутнього, ні минулого, є лише зараз - ось це і є щастя, усвідомлення себе в застиглому моменті часу. Коли нічого не хочеться, немає планів і очікувань, ви - в даній точці в дану хвилину часу. Поки є якісь бажання - ви будете тільки в майбутньому, в теперішньому вас не буде. Як цього добитися?

  Необхідно прислухатися до свого організму, розуміти, де ви знаходитеся, в якому ви стані, як ви дихаєте, постійно відчувати, що відбувається з вашим організмом. Розуміти, що і чому ви їсте. Виконувати свої обіцянки і жити за принципом: взяв - віддай.

  Хронічна втома - це ситуація, коли ми віддаємо надто мало, а беремо занадто багато, або навпаки. Ситуація неравновесности.

  Як знайти баланс? Покластися на свої відчуття, не робити того, що приносить дискомфорт. Говорити правду собі і іншим: я не знаю, як це робити, мені не подобається цим займатися.

  Ще одним важливим моментом є вміння прийняти той факт, що досвід, заздалегідь підготовлена ​​схема - це не те, на що можна спиратися в щоденній практиці. Потрібно забути попередній досвід, а кожен раз довірятися своїх відчуттів і відчувати.

  Довірятися своїм відчуттям тут і зараз дуже важливо, це вміння необхідно вплітати в наше повсякденне життя для того, щоб запобігати втому і хвороби.

  Що об'єднує всіх утомлених людей?
  Чоловік каже: навіщо мені такі відносини, якщо я нічого в них не отримую?
  Як же "звільнити" голову і дати енергетичним потокам вільно проходити через ваше тіло?
  Як цього добитися?
  Як знайти баланс?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только