Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Скажи мені, як ти спиш, і я скажу, які в тебе зморшки

  Ми спимо в одних і тих же позах щоночі протягом багатьох років поспіль і це неодмінно призводить до появи зморшок. Так звані «лінії сну» або «зморшки сну», одного разу з'явившись на обличчі, вже не зникнуть ніколи.

  «Жінки, як правило, сплять на боці, тому найчастіше« зморшки сну »у них з'являються на підборідді або щоках. Чоловіки ж, у свою чергу, більше люблять спати на животі і зморшки у них швидше з'являються на лобі, так як особа виявляється притиснутим до подушки », - кажуть фахівці Американської Академії Дерматології (American Academy of Dermatology).

  Якщо ви любите спати на боці, є велика ймовірність появи зморшок на підборідді і щоках. Сон на животі збільшує складки між бровами і призводить до прояву мімічних зморшок і зморшок по лініях шиї. Носогубні складки будуть глибше і швидше вимальовуватися саме на тому боці, на якому ви звикли спати.

  Найбільш імовірною причиною появи «зморшок сну» є те, що під час сну, ми туляться віч-на-грубої тканини подушки або незручною подушці, лінії продавлюються в глибокі шари шкіри і можуть не йти ще довго з пробудженням, а згодом і закріпитися.

  «Зморшки сну» відрізняються від мімічних зморшок, які утворюються в результаті багаторазового скорочення м'язів обличчя.

  У більш молодих людей подібні зморшки практично миттєво зникають після пробудження, але з віком вони стають все більш помітними через постійне тиску і зниження ступеня еластичності шкіри.

  Річард Глогау (Richard G. Glogau), клінічний професор дерматології в університеті Каліфорнії в Сан-Франциско, входить в число провідних фахівців в світі з питань старіння обличчя. Його шкала для вимірювання зморшок (Glogau Wrinkle Scale) стала стандартним інструментом, використовуваним лікарями для класифікації зморшок. Річард Глогау (Richard G

  За словами доктора Глогау, з мімічними зморшками допомагають впоратися різні засоби, в тому числі креми, численні косметичні процедури, пластична хірургія, ін'єкції ботулотоксину.

  Однак, як запевняє доктор, на «зморшки сну» неможливо вплинути за допомогою ботокса, тому що вони не з'являються через скорочення м'язів. Зморшки після сну формуються в той момент, коли ми опускаємо обличчя на подушку. Вони виникають в характерних місцях особи, де утримується шкіра на кістках. Оскільки тиск, що утворюється при тривалому зіткненні особи з подушкою, є механічним, то такі блокатори м'язів, як ботокс, не ефективні. «Зморшки сну будуть з нами до тих пір, поки існують подушки і люди будуть спати», - пояснює він.

  Доктор Гёзель Ансон (Goesel Anson), визнаний фахівець в області естетичної пластичної хірургії, наводить статистичні дані, які говорять про те, що в середньому спляча людина за ніч 20 раз змінює положення свого тіла (33% часу він проводить на спині, 60% нічних годин - на боках, і 7% - на животі).

  Єдине, що може допомогти - це сон на спині, при якому відсутня деформація особи.

  Багато хто любить спати на животі, адже це додає відчуття комфорту і, здається, так краще розслабитися. Але, якщо ви хочете прокидатися зі свіжим видом, цієї пози варто уникати. Чому? Та тому що ви затискайте все обличчя, деформуючи його і змінюючи шкіру в певних ділянках. В першу чергу страждає шкіра лоба, саме тут будуть утворюватися зморшки, а очі будуть мати пом'ятий вигляд. Також ви не даєте розслабитися хребту, тому велика ймовірність того, що у вас буде боліти спина і м'язи шиї. Тому від даної пози краще відмовитися, звичайно, якщо ви не бажаєте постаріти завчасно.

  Якщо ви любите спати на боці, подумайте про шкіру, яку ви деформуєте з одного боку. Щоки змінюють свою форму, навколо очей і біля рота утворюються дрібні мімічні зморшки , А також з'являються складки між бровами. Якщо в 20 років через пару годин після сну шкіра набуває свою звичну форму, то в 35 - зморшки стають вираженими і позбутися від них не так просто. Також доведений той факт, що сон на боці викликає обвисання грудей.

  Багато хто любить уткнуться особою в м'яку велику подушку, високо піднімаючи голову над рівнем ліжка. Звичайно, це може бути для вас комфортним, але якщо ви не хочете постаріти завчасно, доведеться вибрати іншу позу. Подушка повинна бути допоміжним предметом, а не джерелом задоволення, часом від неї навіть краще відмовитися, адже так ви зможете запобігти появі зморшок на шиї. Можете вибрати тонкі ортопедичні подушки, які приймають форму вашої голови.

  Яка поза вважається найвдалішою для краси і молодості шкіри?

  Насправді найбезпечніше - це сон на спині, при якому відсутня деформація особи. Але зверніть увагу на подушку, яку ви кладете собі під голову - вона не повинна бути занадто високою, інакше можуть з'явитися зморшки на шиї. Постарайтеся прийняти максимально рівне становище, іноді можна навіть відмовитися від подушки зовсім.

  Спати на спині також корисно для хребта, адже так ви зможете його максимально розслабити. Щоб зручніше було спати, під коліна підкладають невеликий валик або подушку - це дасть вашому хребту під час сну максимальне розслаблення.

  Як навчитися спати правильно?

  В першу чергу важливо виробити звичку. Можете в районі вух причепити шпильки, які будуть вам заважати спати на боці. Так ви неусвідомлено ляжете на спину, намагаючись позбутися від дискомфорту під час сну. Можна зав'язати шарф, зав'язаний вузлом на животі. Цей вузол зробить положення уві сні некомфортним і ви перекинетеся на спину.

  Не кожна людина зможе витримати 8 годин сну практично в одній позі. Однак існують спеціальні підтримуючі подушки, створені для запобігання появи зморшок. Слід врахувати, що люди, які мають певні розлади, на кшталт апное сну, печії або болю в спині, не можуть постійно спати в одній позі. Це ж стосується і вагітних, яким необхідно спати на боці.

  Якщо без подушки вам складно заснути, то виберіть зручну подушку для сну:

  • Подушка, наповнена пір'ям, забезпечує більш високий підйом голови, знижує больові точки, і збільшує циркуляцію крові на обличчі. Це захищає обличчя від тиску, яке і є причиною зморшок після сну. Такі подушки досить комфортні, приємні і корисні для здоров'я.
  • Увігнуті подушки, які підтримують голову і тримають особа на відстані від поверхні подушки.
  • Бавовняні тканини на наволочках, як не дивно, можуть навіть прискорити утворення «зморшок сну», так як ці тканини сприяють втраті вологи і появи подразнень. Краще вибирати атласні або шовкові наволочки. З такими наволочками зберегти шкіру здоровою і без зморшок значно простіше.
  • Наволочки з іонами міді живлять шкіру, що контактує з подушкою під час сну і тим самим, зменшують зморшки після сну. Мідні наволочки є відмінним засобом, щоб стимулювати вироблення колагену і запобігти появі зморшок на обличчі. Відмінна знахідка зробити подушки з просоченням алое вера, адже всім відомо, що в алое багато вітамінів, що дає лікувальний ефект для шкіри.

  Відмінна знахідка зробити подушки з просоченням алое вера, адже всім відомо, що в алое багато вітамінів, що дає лікувальний ефект для шкіри

  Багато роками сплять в одній і тій же позі і не можуть це змінити. Потім вони дивуються, чому з'явилися складки на шиї і на лобі, хоча вони користуються дорогими кремами і не зловживають сонячними ваннами. Тут важливо розуміти, чого ви хочете від сну: повний комфорт або гарантію того, що ви не обзаведетеся зайвої складкою під очима або на лобі. Робіть свій вибір, і тоді сон стане для вас усвідомленим проведенням часу.

  Наталя ЧАЙКА

  Чому?
  Яка поза вважається найвдалішою для краси і молодості шкіри?
  Як навчитися спати правильно?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только