Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Червоні або руді мурашки в квартирі: небезпечні, причини появи, ніж труїти?

  1. Основні причини появи мурашок в квартирі
  2. Чи небезпечні мурахи в квартирі?
  3. Чим труїти рудих мурах у квартирі?
  4. Як позбутися від мурашок за один день?

  Звідки беруться руді мурашки в квартирі? Чим небезпечний цей вид комах? Як позбавиться від таких шкідників в житло? Якщо вас цікавлять відповіді на ці питання, то ви зайшли за адресою.

  Не завжди наявність мурах в будинку - це ознака для занепокоєння, цілком ймовірно, що вони потрапили сюди випадково. Такими візитерами найчастіше стають великі червоні мурахи - в квартирі вони швидше гості і забрідають до нас випадково, зачепившись за одяг або шерсть домашніх тварин. А ось руді і чорні побратими червоних гігантів прагнуть проникнути в наші будинки на правах повноправних жителів, з претензією на становище господарів будинку. Не завжди наявність мурах в будинку - це ознака для занепокоєння, цілком ймовірно, що вони потрапили сюди випадково

  Маленькі руді або як їх ще називають фараонові мурахи - справжні шкідники. Ці комахи, в наших широтах можуть мешкати тільки в теплих приміщеннях, є переносниками різних захворювань, псують продукти харчування, та й позбутися від них - справа непроста.

  Якщо природі або «в угіддях» мурахи приносять якусь користь, вливаючись в екосфери планети, то в наших квартирах ці комахи є небажаними візитерами.

  Ці дрібні комахи - довжина тіла іноді не перевищує і пари міліметрів - плодяться з просто фантастичною швидкістю. Адже в «рудому» мурашнику можуть проживати дві і більше матки, які здатні контролювати до 300-350 тисяч особин нижчих рангів. До того ж руді мурашки, на відміну від червоних і чорних побратимів, зберігають свою активність навіть в зимовий час, що зовсім не характерно для даного виду комах, які впадають в сплячку в своїх мурашниках до самої весни.

  Якщо ви побачили активного мурашки взимку - готуйтеся до неприємностей. Адже це не випадковий гість, а досить небезпечний противник, який прагне захопити ваше життєвий простір.

  Тому боротьба з рудими мурахами в квартирі повинна початися після виявлення перших слідів їх перебування в житло. Інакше в найкоротший час вони сформують величезну колонію, з інтересами якої доведеться рахуватися всім законним мешканцям будинку. І ефективність цієї боротьби залежить від точності визначення першопричини появи комах в житло.

  А ось білих мурах в наших широтах не буває. Таке забарвлення хітину мають тільки терміти - досить небезпечні комахи, які проживають в Середній Азії.

  Основні причини появи мурашок в квартирі

  Мурахи залучають в ваш будинок дві основні «приманки» - тепло і велика кормова база. Причому наявність корму цікавить комах куди більше комфортної температури. Втім, що потрібно мурашкам в квартирі нам, за великим рахунком, не має значення. Будь-якого домовласника швидше цікавлять першопричини появи комах.

  А таких може бути кілька:

  Порада:Від чого з'являються мурахи?Зрозуміло, через брак паші на колишньому місці проживання.Позбавте їх кормової бази і спите спокійно.Я запакував все крупи в банки.Там же зберігаю і цукор.Обов'язково відмиваю зовнішню сторону банки з варенням або медом.Виношу відро для сміття до того, як над ним з'явиться «гірка» відходів.В результаті у мене немає мурашок.А у сусідів - є.Ігор Валерійович, Новосибірськ.
  • По-третє, повноцінна експансія, метою якої є колонізація вашої квартири. Якщо «розвідник» або «фуражир» виявить корм на вашій території, то слідом за ним в вашу квартиру прийдуть тисячі робочих особин, які освоюють нову територію. І якщо їх очікування будуть виправдані, то у вашій оселі поселиться мурашина матка, навколо якої сформується свіже «територіальний підрозділ» мурашника.

  Тому, якщо в квартирі з'явилися маленькі мурахи - робочі особини - приступайте до генеральному прибиранні, ліквідує кормову базу, і починайте труїти помічених фуражирів без усякого жалю.

  Порада:Спочатку ми навіть не могли зрозуміти: звідки в квартирі руді мурашки.Адже ми живемо на 12 поверсі і до найближчого мурашника 35-40 метрів по вертикалі.Але поки ми ворожили і посміювалися над візитерами, ці дрібні комахи розплодилися по всіх кімнатах.І нам довелося попотіти, скорочуючи руді полчища, сновигають по нашій квартирі, як у себе вдома.Після двох місяців боротьби нам вдалося відтіснити цих дрібних чудовиськ на кухню, а потім перекрити всі лазівки в наш будинок.І якщо ви опинитеся в такій ситуації - дійте відразу, поки мурашки не розповзлися по всьому будинку.Тетяна Миколаївна, Москва.

  Крім того, міграція мурах може бути вимушеною, коли переселення мурашника провокують ваші сусіди, повсталі на боротьбу зі шкідниками. У цьому випадку було б непогано домовитися про спільну «бойової операції». Інакше ці комахи захоплять і вашу квартиру, а потім повернуться до сусідів.

  Чи небезпечні мурахи в квартирі?

  Прямої загрози і небезпеки дрібні мурахи в квартирі для людини не становлять - адже вони не кусають (як лісові зібратися) і не можуть стати причиною алергічної реакції , Як у випадку з постільними клопами.

  Але незважаючи на це, вони здатні доставити відчутні незручності:

  • Псують все їстівні - на їхню думку - продукти. Причому більшу частину шкоди провокує на гастрономічний інтерес комах, а сам факт шастанья по продуктам живуть на сходовій клітці і сміттєпроводі комашок.
  • Переносять личинки глистів і збудників серйозних захворювань, аж до чуми. Правда, останній факт знайшов підтвердження тільки теорії.
  • Провокують зростання колоній цвілі, що живе на винесеному з мурашника органічному смітті. При цьому саму колонію мікроорганізмів ви навіть не побачите - вона буде розвиватися під плінтусом, в темному кутку, у вентиляційній трубі і інших важкодоступних (але тільки не для мурашок) місцях.

  Одним словом, наявність маленьких мурашок в квартирі - перший дзвіночок про порушення елементарних норм санітарії. Тому боротися з мурахами потрібно без усякого жалю, а також усувати фактори, які стали причиною їх появи в житло.

  Чим труїти рудих мурах у квартирі?

  На даний момент ви можете вивести мурах з квартири тільки шляхом фізичного знищення комах. Ефективні проти щурів і мишей випромінювачі на них не діють.

  Тому весь фронт протистояння людини і мурашки тримається на виробах хімічної промисловості.

  ТОП-3 ефективних різновидів інсектицидів виглядає наступним чином:

  • Глейові приманки, в яких приховані солі борної кислоти (бура і її похідні). Це справжні бомби уповільненої дії, які транспортуються в мурашник обдуреними приємним запахом «фуражирами». Після чого приманка з'їдається і в мурашнику починається справжня епідемія. Це дійсно ефективне, але дуже «довгограюче» засіб.
  • Аерозолі на основі фенвалерата і борної кислоти. Розпорошується по кімнаті повітряно-крапельна суспензія вбиває комах за 2-3 години. Однак ефективність цього препарату пов'язана з площею обробки - якщо ви пропустите хоча б одну щілину або вентиляційну решітку, то все орди комах повернуться до вас додому через 2-3 дня.
  • Крейда і порошки, що містять екстракти трав і той же фенвалерат. Це скоріше засіб самозаспокоєння, ніж дійсно ефективна отрута. У більшості випадків, скільки НЕ малюй таким крейдою - толку від цього не буде. Втім, з одинаками порошкові препарати справляються просто ідеально. Словом, крейда і порошок - це ідеальний засіб проти випадкових візитерів.
  Що я тільки не перебував.Починав з крейди - ісчертіл ними всі стіни.Після цього були аерозолі, якими мало не отруївся сам.Потім перейшов на глейові препарати - розкидав дорогі приманки всюди.Чекав результату майже півмісяця.Мурахи пропали, але через місяць з'явилися знову.Відсиджувалися у сусідів.Тепер плануємо звернутися до професіоналів всім під'їздом.Вони нас реально замучили.Сергій Васильович, Самара.

  Як позбутися від мурашок за один день?

  Набридли мурахи? Їх надто вже багато? Ви не можете ганятися за кожною комашкою з балончиком аерозолю? Ви перепробували всі засоби і зрозуміли, що вони не працюють?

  Вихід один - звертайтеся в службу СЕС або фахівцям з дезінсекції:

  • Професіонали застосовують інсектициди, знищують всіх плазунів і літаючих комах за 40-60 хвилин з моменту розпилення. Час повної обробки будинку - до 2 годин!
  • Вартість чищення однокімнатної квартири - від 1400 рублів. Трикімнатне житло буде очищено за 2000 рублів.

  Відгук: Помітила цілу толоку цих комашок у ванній. Пробувала боротися борною кислотою - комахи зникали на час, потім приходили знову як ні в чому не бувало. Аерозолі теж допомагали тимчасово. Порадилася з сусідкою і звернулася в СЕС. Хлопці приїхали додому того ж вечора. Обробили якимось паром і мою квартиру і сусідську. Буквально через день навала мурах припинилося. Ось уже півроку, як забула про проблему і не згадую. Анна Петрівна.

  Чим труїти рудих мурах у квартирі?
  Як позбутися від мурашок за один день?
  Звідки беруться руді мурашки в квартирі?
  Чим небезпечний цей вид комах?
  Як позбавиться від таких шкідників в житло?
  Чи небезпечні мурахи в квартирі?
  Чим труїти рудих мурах у квартирі?
  Як позбутися від мурашок за один день?
  Набридли мурахи?
  Їх надто вже багато?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только