Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як позбутися вошей і гнид швидко і безпечно

  1. Обробка приміщення
  2. Засоби для обробки речей
  3. Народні засоби
  4. пижмо
  5. агресивні препарати
  6. анісова масло
  7. Дігтярне мило
  8. лікування педикульозу
  9. Засоби від головних вошей

  Лікування педикульозу і обробка квартири від паразитів є досить клопіткою заходом. Але якщо підійти до цього обдумано і виконувати роботу послідовно, то в більшості випадків дану процедуру можна здійснити за один день без необхідності її повторення. І пам'ятайте, перед тим, як позбутися вошей на тілі, слід обробити заражене приміщення - предмети побуту та одяг. Про все це більш детально буде написано далі. Лікування педикульозу і обробка квартири від паразитів є досить клопіткою заходом

  Ефективна боротьба з вошами в більшості випадків спрямована на їх отруєння

  Обробка приміщення

  Перед тим як обробити квартиру від вошей, слід переконатися, що ви маєте справу саме з платтяними паразитами, так як головні воші живуть тільки на волосистих ділянках тіла людини. На одязі і предметах побуту вони виявляються випадково і, як правило, там довго не затримуються.

  Отже, приступаємо до обробки речей.

  1. Заражену одяг і постільну білизну можна виварити впродовж 20-ти хвилин. Для більшої ефективності в воду додають інсектицидні препарати на основі перметрина.
  2. Постільна білизна і покривала можна перепрати в автоматичному режимі при максимально допустимій температурі.
  3. Перед тим як вивести вошей з делікатних речей, які пранні і виварюванню не піддаються, рекомендується скласти їх в мішки. Через тиждень мішки з одягом слід покласти в морозильну камеру на дві доби.
  4. Якщо факт зараження точно не встановлено, але існує така ймовірність, то речі досить просто вивісити на балконі (НЕ заскленому) і провітрювати протягом 14-ти днів. За цей період часу комахи просто загинуть від голоду.

   Важливо! Сторона повинна бути обов'язково сонячної. В іншому випадку одяг слід розмістити на вулиці.

  5. При інтенсивному зараженні речі слід здати в хімчистку, де вони будуть оброблені в спеціальних пароформаліновою камерах.
  6. Гребені і щітки для волосся, що належать всім членам сім'ї, необхідно покласти в киплячу воду і варити протягом декількох хвилин. Воші, що сховалися за щетинками, гарантовано загинуть.
  7. Обробка речей від вошей зажадає і обробки м'яких іграшок. Особливо якщо педикульозом був заражений дитина . З іграшками надходять так само, як і з делікатними речами - складають в мішки і через тиждень відправляють в морозильну камеру.

  Обробка приміщення від вошей може бути проведена санітарними службами. В цьому випадку доведеться вкласти деяку суму, але ці кошти будуть повністю виправдані. Спеціалізовані бригади проведуть роботи в найкоротші терміни, і вже через кілька годин процедура буде закінчена.

  Важливо! Чисті речі і колишні у вживанні до обробки не можна складати разом.

  Засоби для обробки речей

  При виведенні вошей з білизни та одягу необхідно обов'язково використовувати протипаразитарні засоби . До найпопулярніших з них відносяться:

  • Медіфокс - засіб від головних паразитів на основі найсильнішого інсектициду - перметрина. Щодо безпечно для людини і згубно для вошей;
  • НОК - засіб аналогічне попередньому;
  • Бубіл - шампунь, призначений для боротьби з головними вошами , Але є ефективним і проти платтяних паразитів;
  • Педілін - в порівнянні з першим препаратом менш надійний, але в той же час і більш дешевий;
  • Карбофос - старовинне інсектицидний засіб від паразитів, яке є досить ефективним.

  Народні засоби

  Боротьба з вошами може відбуватися з використанням народних коштів. До таких належать:

  • анісова масло;
  • гас;
  • оцет ;
  • скипидар;
  • дігтярне мило;
  • густий відвар пижма;
  • сік журавлини.

  Увага! Перші препарати в списку мають інтенсивний запах, від якого згодом буде непросто позбутися, а сік журавлини забарвить речі.

  пижмо

  З усіх вищезазначених народних засобів найбільш популярним і нешкідливим для здоров'я людини є відвар пижма. Це засіб використовують для замочування заражених речей перед пранням. Крім того, пучки цієї рослини рекомендується розкладати в шафах і тумбочках, де зберігається постільну і натільну білизну. Цей прийом дозволить відлякати одиничних особин, яким вдалося вижити після прання. Хоча така ситуація зустрічається вкрай рідко.

  агресивні препарати

  Що стосується використання оцту, гасу і скипидару, то з цими засобами необхідно звертатися з особливою обережністю. Якщо ви вирішили випрати білизну з додаванням у воду одного з даних препаратів, то неодмінно надіньте рукавички. Воду бажано використовувати не надто гарячу, так як їх пари є шкідливими. Але за великим рахунком і оцет, і скипидар, і гас краще не використовувати, а вдатися до більш щадним народними рецептами або скористатися одним із сучасних продуктів проти вошей.

  анісова масло

  Це масло досить рідко використовується останнім часом для боротьби з вошами, так як в поодинці з паразитами воно впорається не здатна. Його призначення - це скоріше профілактика або роль допоміжної речовини. За допомогою анісової олії неможливо вивести або знищити вошей, воно здатне лише кілька призупинити їх розвиток і процес розмноження.
  Але, з іншого боку, анісова масло здатне принести і користь. З його допомогою можна відновити шкірні покриви, які постраждали після укусів вошей. Крім того, воно добре пом'якшує шкіру і усуває почервоніння і свербіж, які часто з'являються після використання професійних педікуліцідних препаратів.
  Якщо говорити про його застосування в якості профілактичного препарату, то в цьому випадку невелика кількість масла досить додати в звичайний шампунь і використовувати отриману суміш для миття голови. Його аромат відлякає вошей і дозволить звести ризик зараження педикульозом до мінімуму.

  Дігтярне мило

  Насправді дію дігтярне мила проти вошей кілька переоцінене. Але якщо ваш вибір ліг саме на це народний засіб , То відразу будьте готові до того, що його використовувати потрібно довго. Короткочасне нанесення на уражену ділянку не дозволить знищити паразитів. А щоб речовини, що входять до складу мила, подіяли, то на кожну обробку необхідно буде виділити близько 30-40 хвилин.
  На гнид цей засіб не діє взагалі, а дорослих особин воно не вбиває, а скоріше пригальмовує їх активність. Найкращих результатів у боротьбі з вошами можна досягти тільки в тому випадку, якщо після кожної такої обробки застосовувати спеціальний вичісувати гребінь. Комахи знаходитимуться в загальмованому стані, а, відповідно, і вичесати їх буде набагато простіше.

  лікування педикульозу

  До найефективнішим методам лікування від людських вошей відносяться: інсектицидні засоби для обробки волосяних ділянок тіла і механічне видалення паразитів за допомогою спеціальних гребенів.

  Послідовність проведення процедури повинна бути наступною:

  • обробка тіла проводиться з використанням педікуліцідних засобів: шампунів і лосьйонів. Препарат наносять на заражену ділянку тіла і після закінчення часу, зазначеного в інструкції, змивають;
  • якщо зараження було незначним, то в такому випадку можна вдатися до натурального рослинного засобу - відвару пижма, який застосовують в якості ополіскувача для тіла після купання;
  • за допомогою спеціальних гребенів вичісують волосся, щоб видалити мертвих комах;
  • через сім днів проводять повторну обробку, яка необхідна для умертвіння личинок, що вилупилися з яєць.

  Ще одним актуальним методом лікування від вошей і гнид є стрижка наголо. Але як правило, цей захід проводиться після використання проти паразитарних засобів.

  Важливо! При запущених формах педикульозу, які супроводжуються виразками, гнійними подразненнями і алергією, лікувальний препарат може виписати тільки лікар.

  Лікування від вошей необхідно проводити у кожного члена сім'ї, навіть за умови, що не у всіх будуть виявлені симптоми зараження. Можливо, що у тих, хто не відчуває свербіння, паразити також живуть, але в незначних кількостях.

  Засоби від головних вошей

  Отже, чим лікуватися від вошей і гнид?

   1. спреї - препарати дуже зручні у користуванні. Більшість виявляють ефективність тільки при боротьбі з дорослими паразитами, наприклад, Нюда, але деякі дозволяють знищити і гнид, до таких належить спрей педікуламі Ультра. Використовувати аерозоль дуже просто: його необхідно направити на заражену ділянку і, кілька разів натиснувши на клапан, розпорошити. Обробка вважається завершеною, коли засобом буде покрита і шкіра, і волосся. Далі, препарат витримують на тілі певну кількість часу і змивають згідно з інструкцією.

    Увага! Ці засоби утворюють аерозольна хмара, тому існує велика ймовірність попадання отруйної речовини в дихальні шляхи пацієнта. Тому використовувати їх необхідно гранично акуратно.

   2. Шампунь - найбільш щадний препарат. У продажу можна знайти засіб, призначений для лікування від вошей як для дорослих, так і для дітей у віці від одного року. Шампуні проявляють високу ефективність при боротьбі з головними і лобковими паразитами. Найбільш популярними є: Паразідоз, Педілін, Хігія. Ці кошти вважаються оптимальним варіантом для лікування педикульозу в домашніх умовах, так як вони гранично прості у використанні і вигідно відрізняються безпекою для здоров'я. Але в той же час, за якістю вони непорівнянні з аерозолями, так як в своєму складі не містять диметикону - речовини, яке є згубним для вошей.

    Порада! Якщо ви купуєте шампунь для лікування дитини, то обов'язково зверніть увагу на протипоказання і мінімальну допустиму вікову категорію до застосування.

   3. Креми - є досить ефективними, але відрізняються від попередніх засобів складністю у застосуванні. До популярних кремам від вошей відносяться: Ниттифор, Нікс. На тлі інших педікуліцідних коштів, ці вигідно виділяються своєю доступною вартістю. Якщо виконати обробку від вошей якісно, ​​ретельно завдавши крем на всю уражену поверхню, то результат в цьому випадку буде не менш вираженим, ніж при використанні аерозолів або шампунів.
   1. Концентрати, емульсії і лосьйони - при неправильному використанні можуть бути небезпечними, тому перед їх застосуванням необхідно читати інструкцію. Проти вошей будуть ефективними Авіціна, Фоксілон і Медіфокс. Ці препарати виявляють собою розчини досить потужних інсектицидів, які при попаданні в організм комахи починають активно діяти, паралізують нервову систему і призводять до швидкої загибелі.
   1. Гребені - використовуються після застосування інсектицидних засобів. Вони мають часті міцні зуби, які дозволяють вичесати всіх вошей і гнид. Але за один сеанс повністю позбутися від комах не вийде, тому гребенями необхідно вичісувати волосся кожен день протягом тижня. Цей спосіб позбавлення від паразитів є досить трудомістким, але якщо ви не бажаєте застосовувати хімікати, то гребінь - це справжня знахідка. У продажу сьогодні можна знайти прості та електронні пристосування для боротьби з вошами. Останні вбивають комах електричним розрядом.
  1. Народні засоби, такі як оцет, гас, дігтярне мило, журавлинний сік і чемерічний вода , Також можуть бути використані для боротьби з головними паразитами. Вони не менш ефективні в порівнянні з сучасними препаратами, але більш небезпечні.

  Увага! Оцет і гас можуть заподіяти опік, тому використовувати їх для лікування педикульозу у дітей не рекомендується. Застосовуючи ці засоби для дорослих, слід попередньо вивчити технологію їх розведення.

  Все педікуліцідние кошти вимагають ретельного вивчення інструкції щодо їх застосування. В іншому випадку можна отримати негативний результат. Вони повинні наноситися на волосся по всій довжині, в деяких випадках потрібно утеплити голову. Через певний проміжок часу препарат змивається шампунем.

  Але навіть найкращий засіб від дорослих вошей далеко не завжди здатне впоратися з гнидами. Для того щоб знищити яйця рекомендується використовувати спеціальні препарати або застосовувати комплекс засобів, дія яких спрямована на боротьбу і з вошами, і з гнидами. Якщо проводити лікування педикульозу в домашніх умовах, то в цьому випадку для позбавлення від останніх необхідно буде провести як мінімум дві обробки з інтервалом в 7 днів - у перший раз ви знищите дорослих комах, а в другій - що вилупилися з яєць личинок.
  При використанні сучасних педікуліцідних препаратів для лікування дітей не варто забувати про те, що вони здатні викликати алергію. Ніжна дитяча шкіра може прореагувати хворобливістю, сверблячкою, почервонінням, а іноді на атопічний дерматит і випаданням волосся. Тому перед покупкою того або іншого засобу необхідно уважно вивчати інструкцію, а при використанні постійно стежити за реакцією шкіри вашого малюка.

  І пам'ятайте, що попередити педикульоз набагато простіше, ніж лікувати його. Тому намагайтеся уникати місць скупчення асоціальних осіб і будьте уважні в громадському транспорті.


  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только