Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як позбутися від гнид в волоссі: мертвих, відео-інструкція по позбавленню від вошей своїми руками, фото і ціна

  1. характеристики захворювання
  2. профілактичні заходи
  3. Позбавляємося від вошей і гнид
  4. народні методи
  5. висновок

  Хоч сьогодні воші зустрічаються все рідше, питання про те, як впоратися з ними, і як позбутися від гнид на волоссі, не втрачає своєї актуальності. А завдання це, незважаючи на уявну простоту, має ряд нюансів, тому й підходити до її вирішення потрібно комплексно.
  Хоч сьогодні воші зустрічаються все рідше, питання про те, як впоратися з ними, і як позбутися від гнид на волоссі, не втрачає своєї актуальності

  Боротися з гнидами складно, але ефективні методи є

  характеристики захворювання

  перебіг педикульозу

  Педикульоз явище дуже поширене

  Педикульозом називається поразки людського організму вошами - паразитичними комахами. Як правило, виникає це захворювання або на тлі тривалого і систематичного нехтування правилами особистої гігієни, або в результаті контакту із зараженою людиною ( читайте також статтю «Власний кліщ: боремося з паразитами» ).

  Зверніть увагу! Це справедливо як для головної воші, так і для інших її різновидів - платтяна і лобкової.

  До симптомів педикульозу відносять:

  • Інтенсивний свербіж в волосистої частини голови. З плином часу на поверхні можуть з'явитися припухлості, які переходять в розчухи і відкриті виразки.
  • На шкірі при уважному розгляді можна побачити сліди від укусів комах. Виглядають вони як місця проколів голкою з почервонінням навколо ділянки. Також на деяких ділянках з'являються дрібні плями сірого або сіро-блакитного кольору.
  • У потиличній і скроневих областях, а також за вухами формуються шелушащиеся бляшки, які з часом починають мокреть.

  Однак найбільш надійними ознаками, що дозволяє діагностувати педикульоз своїми руками, є наступні:

  • Наявність самих вошей - дрібних комах, які прямують по волоссю і шкірі голови.
  • Наявність гнид - яєць головний воші, які прикріплюються до волосяних стержнів в їх нижній частині.

  Фото гниди на волосяному стрижні

  Зверніть увагу! Гниди можуть бути як живими, так і мертвими. В процесі очищення не варто робити між ними відмінностей: видаляти потрібно всіх!

  профілактичні заходи

  Фахівці відзначають, що повністю позбутися вошей і гнид досить складно. Ось чому варто приділяти найпильнішу увагу профілактичним заходам. І в першу чергу вони повинні бути спрямовані на дітей, адже саме діти, особливо відвідують навчально-виховні установи, знаходяться в групі ризику.

  Інструкція щодо запобігання захворювання наступна:

  • При появі перших ознак сверблячки і спробах розчесати шкіру голови необхідно провести огляд волосяного покриву та шкіри під ним.
  • Слід виконувати регулярну санітарну обробку, а також міняти натільну і постільну білизну.

  Зверніть увагу! У звичайному режимі досить простий прання білизни. В процесі лікування від вошей варто додатково виконати високотемпературну обробку (пропарювання або прожарювання).

  • При виявленні ознак педикульозу огляд проводиться у всіх членів сім'ї або колективу (класу, групи і т.д.). Також рекомендовані загальні лікувальні заходи.

  Чим раніше буде виявлено неполадку, тим краще

  • У ряді випадків доцільним є обмеження контактів дитини з однолітками (тимчасове переведення на домашнє навчання), щоб уникнути поширення паразитів.

  Позбавляємося від вошей і гнид

  комплексна обробка

  Боротися з педикульозом потрібно відразу після виявлення його ознак. Найбільш виражений ефект дає комплексна обробка, що включає в себе як застосування різних медичних препаратів, так і механічне видалення паразитів і їх яєць.

  Умовно процес боротьби можна розділити на два етапи:

  • На першому ми видаляємо дорослих вошей і німф (країни, що розвиваються стадії).
  • На другому етапі необхідно видалити всіх гнид (як живих, так і загиблих в результаті попередньої обробки).

  Діяти потрібно за такою схемою:

  • Спочатку обробляємо голову препаратом, який вбиває дорослих комах і пригнічує дію на розвиток їх личинок і яєць. Серед ефективних засобів можна виділити такі медикаменти як Нітіфор, Пара-Плюс, Педілін, Рід і т.д.

  протипедикульозними аерозоль

  • Деякі засоби ефективні проти паразитів на всіх стадіях розвитку, деякі - проти активних комах. До першої категорії відносяться засоби на основі силікону (Нюда) або рослинних масел (Рош Тов), які викликають ядуха паразитів внаслідок припинення надходження кисню.

  Зверніть увагу! Застосовувати препарати для боротьби з педикульозом потрібно строго по інструкції, а бажано - за призначенням лікаря і під його наглядом. Пов'язано це з тим, що більшість з них містити пестициди, контакт з якими може привести до отруєння.

  • Сучасні медикаменти досить ефективні, тому ефект досягається вже після першого застосування. У той же час, для видалення всіх гнид може знадобитися повторна обробка, але її проводять не раніше, ніж через 7-8 доби після першої.

  Однак одним медикаментозним втручанням справа практично ніколи не обмежується. Навіть після ефективного впливу протіівопедікулезних препаратів на волоссі залишаються гниди, які потрібно видалити, інакше є ризик, що спалах повториться.

  Тут потрібно діяти за такою схемою:

  • Купуємо головне «знаряддя праці» - частий гребінь для вичісування гнид з волосся . Бажано купувати спеціалізовану модель, призначену саме для видалення гнид. Такі пристосування розробляються з урахуванням структури волосся і розміру паразитів.
  • Одними з найкращих моделей є сталеві гребені LiceGuard або NitFree. Відстань між їх зубами робиться таким, щоб волосся проходив вільно, а найдрібніша гнида обов'язково застрявала. Додатковим плюсом є лазерна насічка на кожному зубці, яка сприяє менш болісному видалення паразита.

  Гребінь з лазерною насічкою

  • Використовуючи такий гребінь або аналогічний пристрій від іншого виробника, ретельно прочісуємо весь волосяний покрив. При цьому обробку бажано виконувати у ванній: тоді ми зможемо ефективно промивати зубці під проточною водою, змиваючи паразитів в каналізацію. Також можна під волосся постелити білу простирадло, щоб бачити вичісувати вошей і гнид.

  Порада! Для полегшення роботи можна використовувати спеціальні склади, які частково розчиняють клей, яким гнида кріпиться до волосяного стрижня. Подібні засоби потрібно наносити на волосся приблизно за 15-20 хвилин до початку вичісування.

  • Для найбільшої ефективності вичісування повторюємо кожні два дні протягом двох тижнів.
  • Високу ефективність також демонструють електрогребні. Крім механічного впливу, вони ще й обездвиживают живих комах слабкими розрядами струму, полегшуючи їх видалення.

  Обробка електричним гребенем

  Після закінчення механічної обробки необхідно нанести на голову спеціальний спрей-репелент. Він запобіжить повторному зараженню, а також знизить шанс відновлення популяції паразитів, якщо ми пропустимо якусь воша або її личинку.

  народні методи

  Потрібно відзначити, що ціна більшості перерахованих вище препаратів досить істотна. Ось чому багато, прагнучи заощадити, звертаються до народних засобів.

  Для використання подібних засобів характерні як плюси, так і мінуси. З одного боку, за ефективністю вони практично завжди програють медикаментів, але зате є більш доступними, і часто - більш безпечними.

  І все ж варто охарактеризувати дані методики:

  • Найпростіше постригтися налисо. В результаті паразитам буде банально ніде жити, і проблема вирішиться сама собою. Мінуси такого методу, особливо для дитини, пояснювати, напевно, не потрібно.
  • Досить радикальним засобом є гас. Речовина наносимо на волосся, а потім ретельно вкутуємо голову рушником на півтори-дві години. Після закінчення процедури гас змиваємо, а мертвих комах вичісуємо густим гребінцем.

  Зверніть увагу! Наводити волосся в порядок після такого лікування потрібно буде близько місяця.

  Наводити волосся в порядок після такого лікування потрібно буде близько місяця

  Після будь-якої обробки вичісуємо мертвих і ослаблених паразитів

  • Замість гасу для обробки можна використовувати журавлинний сік або розчин оцту середньої міцності (дві столові ложки на склянку теплої води). Ці кошти непогано розчиняють оболонку гнид, особливо в тій частині, якою вона кріпиться до стрижня волоса.
  • До ефективних рослинних засобів відносять наступне: суху траву м'яти (дві столові ложки) заливаємо 200 мл гранатового соку, кип'ятимо засіб протягом 10 хвилин на водяній лазні, після чого проціджують через марлю. Наносимо на шкіру голови за допомогою ватного тампона, змиваємо не раніше, ніж через півгодини.
  • Нарешті, можна просто використовувати дустовое мило. Втім, знайти його зараз майже нереально, та й шкоди здоров'ю дуст завдає досить істотний.

  Мило з дустом ефективно, але токсично

  • Жінкам в даній ситуації дещо простіше. Якщо все вищеперелічене не принесло результату, можна спробувати освітлити волосся. Перекис водню, що використовується в ряді фарб, вбиває практично 100% вошей і гнид, так що проблема вирішиться сама собою.

  Втім, вирішувати такими методами проблему досить клопітно, і тому все частіше хворі звертаються до сучасних засобів. Так що комбінація «медичний препарат + частий гребінець» - це оптимальний вибір.

  висновок

  Поради про те, як уникнути педикульозу, ніж його лікувати і як позбутися від мертвих гнид на волоссі, будуть корисні всім батькам. Нічого страшного в цій проблемі немає, але вирішувати її потрібно обов'язково. І краще, якщо це буде зроблено найбільш оптимальним способом, з мінімумом витрат часу, коштів і сил ( див.також статтю «Філірування волосся - ефектна і пишна стрижка» ).

  Більш детально методика боротьби продемонстрована на відео в цій статті.


  Якщо ви хочете подякувати, додати уточнення або заперечення, задати питання автору - додайте коментар!


  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только