Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Як боротися з вошами

  1. Крок 1. Вибираємо оптимальний засіб
  2. Крок 2. Уничтожаем дорослих вошей і личинок
  3. Крок 3. Видаляємо мертвих і тих, що вижили вошей і частина відклеївся гнид
  4. Крок 4. Добиваємо паразитів остаточно
  5. Крок 5, профілактичний. Уникаємо зараження вошами
  6. Корисне відео: як позбавити дитину від вошей за допомогою ефективних і безпечних засобів
  7. Цікаві кадри про воші і способах боротьби з ними

  Воші значно відрізняються від більшості інших кровосисних паразитів людини

  Воші значно відрізняються від більшості інших кровосисних паразитів людини. В першу чергу тим, що весь їхній життєвий цикл протікає на тілі людей або їх одязі, і вони виробили безліч пристосувань для того, щоб виживати в різних ситуаціях, в які потрапляють їх господарі. До того ж, практика показує, що якщо на голові або лобку з'явилися воші, то багато хто сьогодні лише дуже смутно уявляють, як з ними боротися, що дає додаткові шанси паразитам на швидке розмноження і масове зараження оточуючих.

  При боротьбі з вошами важливо враховувати їх високу живучість. Так, воші витримують багатогодинне занурення в воду, не вимерзають, коли людина довго перебуває на морозі. Але головне: їх яйця - гниди - настільки міцно прикріплюються до волосся або одягу, що зняти їх вручну або вичесати буває зовсім не просто, і вони ж значно стійкіші до інсектицидів, ніж дорослі воші і їх личка.

  Але головне: їх яйця - гниди - настільки міцно прикріплюються до волосся або одягу, що зняти їх вручну або вичесати буває зовсім не просто, і вони ж значно стійкіші до інсектицидів, ніж дорослі воші і їх личка

  Саме тому боротися з вошами найчастіше доводиться в два етапи.

  На замітку

  Важливо й те, що вся боротьба з вошами протікає саме на тілі людини, а значить, тут повинні застосовуватися засоби, максимально безпечні для зараженого і при цьому ефективні проти вошей.

  Проте, не дивлячись на певні складнощі, боротьба з вошами і гнидами сьогодні може бути проведена в досить стислі терміни: для цього потрібно лише правильно вибрати ефективний препарат і зуміти грамотно ним скористатися.

  Цим ми з вами і займемося ...

  Крок 1. Вибираємо оптимальний засіб

  Засоби для боротьби з вошами діляться на кілька типів:

  • Педікуліцідние шампуні, які вважаються сьогодні найбільш популярними для боротьби з головними вошами. Більшість з них можна використовувати для дітей.
  • Спреї від вошей - в цілому вважаються більш ефективними, ніж шампуні, але їх складніше наносити на волосся і вони частіше викликають побічні ефекти. Найбільш раціонально застосовувати їх проти лобкової воші. Спеціальні технічні аерозолі часто використовують також для обробки зараженої білизняними вошами одягу.
  • Креми від вошей - крім своєї консистенції не мають істотних відмінностей від попередніх типів засобів. Варто сказати, що педікуліцідних препаратів у вигляді кремів існує не так багато.
  • Гребені від вошей - чудові тим, що не мають протипоказань і не викликають ніяких побічних ефектів. Попросту кажучи, воші просто вичісують ними. Однак боротьба з вошами і гнидами за допомогою гребенів вимагає серйозних витрат часу і сил. У багатьох випадках гребені використовуються як додатковий спосіб підвищити ефективність інших засобів.
  • І наостанок, народні засоби від вошей , Серед яких можуть бути небезпечні, але ефективні - гас і оцет, - менш небезпечні, але більш важкодоступні - чемерічний вода і журавлинний сік - і зовсім малоефективні типу лимонної кислоти і часниковою маски. Цікаво відзначити, що в деяких селах все ще активно практикуються змови і від вошей і молитви.

  І ще: Дуже корисна штуковина, що дозволяє позбутися вошей і гнид без будь-якої хімії - спеціальний медичний гребінь ...

  Для дітей краще всього вибирати комбінацію з шампуню і гребеня. Для людей з дуже чутливою шкірою, астматиків та алергіків - тільки гребені від вошей. При обмежених фінансових можливостях можна застосовувати народні засоби, але при цьому діяти гранично обережно.

  На замітку

  Як би численні не були різні методи боротьби з вошами і скільки б у них не було прихильників, найефективнішим варіантом завжди було і є видалення волосся на зараженої частини тіла. При цьому немає ризику розвитку побічних ефектів, а сама процедура не вимагає серйозних фінансових витрат.

  Крок 2. Уничтожаем дорослих вошей і личинок

  Боротьба з вошами і личинками зазвичай буває більш простий (і результативної), ніж боротьба з гнидами, а сам етап знищення комах забирає не більше години-півтори.

  Залежно від засобу процедура проводиться по-різному:

  • При використанні шампуню голова спершу промивається простим шампунем, після чого на вологе волосся наноситься шампунь від вошей. Засіб потрібно тримати на голові певний час, вказане в інструкції. Потім шампунь змивається, а голова ретельно промивається проточною водою.
  • Спреї наносяться на сухе волосся до повного їх намокання. Тримаються на голові строго по інструкції, потім змиваються.
  • Креми зазвичай наносяться на злегка вологе волосся і ретельно втираються в шкіру.
  • Правила використання народних коштів різні, але в більшості випадків вони витримуються на волоссі значно довше, ніж спеціалізовані інсектицидні засоби.

  Для підвищення ефективності засобів при боротьбі з вошами бажано після нанесення препарату на волосся накривати голову косинкою, поліетиленовим пакетом або шапочкою для плавання. Однак для деяких засобів таке укриття голови неприпустимо, і про це додатково вказується в інструкції.

  На замітку

  Практично всі народні методи боротьби з вошами на увазі укриття голови. При використанні гасу і оцту, особливо - у дітей, слід кожні кілька хвилин перевіряти стан шкіри, щоб не допустити появи опіків.

  Боротися з вошами за допомогою гребеня потрібно шляхом старанного вичісування пасм волосся від самого кореня. Для цього використовуються зазвичай спеціальні жорсткі і густі металеві гребені. Деякі з них поставляються в комплекті з шампунем або спреєм. Як правило, всі воші вичісують за три-чотири дні процедур.

  Боротьба з платтяною вошами вимагає нанесення засобу на заражені речі і запаковування обприскати речей в пакети на кілька годин. Ефективна для виведення паразитів також прання речей при температурі вище + 60 ° С або вивішування одягу на мороз (нижче мінус 10 ° С).

  Крок 3. Видаляємо мертвих і тих, що вижили вошей і частина відклеївся гнид

  На цьому етапі з голови механічно видаляються загиблі і ослаблені інсектицидом воші, а також ті гниди, міцність прикріплення яких до волосся було знижено засобом. Цей етап боротьби з вошами і гнидами проводиться за допомогою спеціальних гребенів. Звичайні ж пластикові або дерев'яні гребінці для цієї процедури не підходять, оскільки відстань між їх зубцями занадто велике, і гнид вони не вичісують.

  І ще: Воші - це ж не таргани, так чи варто їх виводити дихлофосом? (У статті більше 20 коментарів)

  (У статті більше 20 коментарів)

  На замітку

  Повністю видалити гнид часто не допомагають навіть спеціальні гребені - між зубцями і у них проскакують окремі яйця. Проте, на практиці виходить, що після декількох вичісування воші на голові повністю зникають.

  Вичісувати волосся слід відразу після обробки їх педікуліцідним засобом і ще кілька разів протягом наступних трьох-чотирьох днів. Такі заходи боротьби з вошами в 95% випадків дозволяють уникнути повторної обробки волосся інсектицидною препаратом.

  Найкраще себе зарекомендували гребені з довгими зубцями. Широкі гребені з коротким полотном на практиці дають менш виражений ефект. А ось статистично обґрунтованих доказів того, що спеціальні електричні гребені знищують вошей ефективніше простих, немає.

  Вичісувати вошей слід над ванною або розстеленому білим простирадлом, щоб після процедури паразитів легко можна було змити водою або витрусити в унітаз.

  Крок 4. Добиваємо паразитів остаточно

  При серйозному зараженні боротьба з вошами зазвичай вимагає повторної обробки ураженої ділянки. Для цього через 8-10 днів повторюється другий крок всієї процедури.

  Необхідність в цьому кроці зазвичай обумовлена ​​тим, що при першій обробці знищуються не всі гниди, і з тих, що вижили протягом тижня виводяться личинки. Їх і знищують при повторній обробці.

  Їх і знищують при повторній обробці

  Якщо спочатку планується дворазова обробка, гребінь для вичісування можна не використовувати.

  На замітку

  Деякі шампуні та спреї мають овіцідним дією, тобто знищують і гнид, і вошей. Вони зазвичай дуже дороги і досить агресивні. Серед них, наприклад, - педікуламі Ультра на спиртовій основі.

  В описі того або іншого засобу завжди буває зазначено, знищує воно гнид.

  Після цього кроку на голові можуть залишитися тільки порожні оболонки від старих гнид. Вони досить швидко обсипаються при регулярному митті голови.

  Крок 5, профілактичний. Уникаємо зараження вошами

  Всі заходи боротьби з вошами можуть і не знадобитися, якщо грамотно і послідовно уникати зараження цими паразитами. Для цього слід:

  • цуратися людей з явними ознаками педикульозу - постійно розчісувати голову, що мають білі крапки на волоссі, явно не дотримуються правил гігієни
  • не користуватися чужими речами, головними уборами, гребінцями
  • уникати випадкових статевих зв'язків
  • бути обережними у громадських місцях
  • в басейнах використовувати шапочку для плавання
  • стежити, щоб вони не гралися з неблагополучними однолітками.

  цуратися людей з явними ознаками педикульозу - постійно розчісувати голову, що мають білі крапки на волоссі, явно не дотримуються правил гігієни  не користуватися чужими речами, головними уборами, гребінцями  уникати випадкових статевих зв'язків  бути обережними у громадських місцях  в басейнах використовувати шапочку для плавання  стежити, щоб вони не гралися з неблагополучними однолітками

  При дотриманні цих заходів зараження, швидше за все, не відбудеться, і боротися з вошами не доведеться. Проте, навіть якщо у зазначеній вище інструкції один або два кроки упустити, вошей все одно можна буде вивести. Але це потребує великих зусиль і затрат часу, а іноді - більшої кількості процедур. Тому найрозумніше діяти послідовно, комплексно, один раз і напевно.

  Будьте здорові!

  Корисне відео: як позбавити дитину від вошей за допомогою ефективних і безпечних засобів

  Корисне відео: як позбавити дитину від вошей за допомогою ефективних і безпечних засобів

  Цікаві кадри про воші і способах боротьби з ними

  Цікаві кадри про воші і способах боротьби з ними

  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только