Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Чому чоловіки носять бороду?

  1. Чоловіки все більше уваги приділяють своїй зовнішності. Чи загрожує це їх мужності?
  2. Історія з бородою
  3. Самі з вусами?
  4. Голися хто може
  5. є засіб
  6. Без волосся

  5 вересня 1698 Петро I встановив податок на бороди. І все ж викорінити цю моду йому не вдалося. Сьогодні борода в тренді. Чому? Ми знайшли 5 причин, по яких чоловіки так дорожать правом волоса.

  Їхнє ставлення до свого волосяного покриву неоднозначно: одну його частину вони знищують бритвою, а іншу, навпаки, ретельно бережуть від випадання. Але в будь-якому випадку контроль над своєю рослинністю дозволяє чоловікові відчути владу - над тілом ... і над світом.

  Чоловіки все більше уваги приділяють своїй зовнішності. Чи загрожує це їх мужності?

  Чи загрожує це їх мужності

  Колись чоловіки мало звертали уваги на своє волосся, відводячи їм швидше соціальну функцію: вуса символічно позначали зрілість, а борода - мудрість. Згодом гоління увійшло в моду, з'явилися цирульні, прообрази сучасних чоловічих спа, де можна було не тільки розлучитися зі щетиною, а й привести в порядок шевелюру, надати форму борідці або підрівняти вуса. Потім чоловіки здебільшого перейшли на самообслуговування, відвідуючи перукарські тільки щоб підстригтися. Гоління стало рутинним, але при цьому дуже гендерних і інтимним щоденним ритуалом. При уявній простоті жесту саме розставання з щетиною відрізняє чоловіка від жінки і перетворює підлітка на юнака.

  З дитинства хлопчики спостерігають, як голиться батько, усвідомлюючи, що саме цим він відрізняється від матері (всі інші інтимні тонкощі відкриються потім). У свідомості підлітка бритва - зброя для боротьби за самостійність і мужність. Саме тому мало хто з чоловіків допускає жінок до цього священного ритуалу. «На першу річницю весілля дружина подарувала мені набір засобів для гоління, - емоційно розповідає 30-річний Микита. - Можна подумати, що я до цього голився чимось не тим! Їй-то звідки знати, що мені підходить? »

  Історія з бородою

  Історія з бородою

  Після багаторічної моди на гладковибрітий особи рослинність на чоловічих щоках і підборіддях знову набула актуальності. Борода перестала бути привілеєм людей мистецтва, колючі щоки допускаються в офіси і цілком поєднуються з діловим костюмом. Щетина робить більш мужніми юні особи і молодить зрілих чоловіків, надаючи їм невимушений вигляд. Але тільки за тієї умови, що за цією зароджується бородою добре доглядають. Ця тенденція повернула колишню популярність послуг цирульників, сервіс і тарифи яких стали куди розкішніше, ніж у цирульників минулого.

  Салони-люкс для гоління існують і в Лондоні, і в Нью-Йорку, і в Москві. А в парфумерних магазинах з'являється все більше новинок. «Щомісяця ми отримуємо кілька незвичайних засобів для догляду за вусами і щетиною - я навіть почав подумувати відпустити бороду, щоб випробувати їх ефект, - зізнається редактор відділу краси Marie Claire Іван Безуглий. - Ось наприклад: чим відрізняється шампунь для бороди від свого аналога для голови? »

  Самі з вусами?

  До останнього часу вуса були одним із символів чоловічого авторитету
  До останнього часу вуса були одним із символів чоловічого авторитету ... і патріархального суспільства - недарма ж більшість диктаторів (Сталін, Гітлер, Франко, Піночет, Саддам Хусейн) були вусатими. Може бути, тому на Заході вуса давно існують поза модою. Правда, в Парижі є «Клуб вусанів», який взяв своїм девізом стару німецьку приказку: «Поцілунок без вусів - як суп без солі». Члени цієї спільноти вважають вуса «прикрасою, лінією горизонту, блискавкою, що виділяє вас з темряви».

  І вони не самотні: рослинність над верхньою губою стала популярна в середовищі юних хіпстера. Але це повинні бути не просто відросло волосся: просунуті юнаки невпинно працюють над незвичністю форми і густотою своїх вусів, прагнучи виділитися з натовпу.

  Соціолог Жан-Дідьє Урбен (Jean-Didier Urbain) вважає, що сьогодні борода і вуса стали аксесуаром, який парадоксальним чином «фемінізується» хизується ними чоловіка. Адже постійний догляд за ними перед дзеркалом в чомусь схожий на жіноче нанесення макіяжу.

  Голися хто може

  Голися хто може

  Він може ризикувати на біржі, стрибати з парашутом і ходити поодинці на ведмедя, але, побачивши вранці кілька волосся на подушці, відчути справжню паніку. Боязнь облисіння - один з головних чоловічих страхів. Але чому? «Густі волосся завжди вважалися показником сили і витривалості, причому не тільки фізичної, а й сексуальної, - розповідає психолог Жерар Бонні (Gérard Bonnet). - Тому боязнь облисіння пов'язана зі страхом втрати потенції.

  Згадаймо про поневіряння біблійного Самсона, який втратив чинність, коли Даліла відрізала йому волосся ». Правда, ендокринологи давно довели, що в чоловічому облисінні чималу роль відіграє надлишок чоловічих гормонів. Тому з потенцією у володарів лисини проблем бути не повинно (якщо вони не викликані іншими причинами). Але стереотипи сильні. І в свідомості суспільства сорокарічний чоловік з густим волоссям здається сексуальніше і динамічніше облисілому тридцятирічного, якому доводиться важче як в особистому, так і в професійній сферах. По кар'єрних сходах рано лисіють юнаки просуваються повільніше тих, у кого з шевелюрою проблем немає.

  Що дивно, поголені наголо чоловіки миттєво знімають із себе репутацією слабака. Голений череп наводить на думки про суворому світі казарм і колоній. Так само як і про внутрішню мощі буддійських ченців. У лисих є свої герої: Юл Бріннер або Зінедін Зідан, Федір Бондарчук або Микола Валуєв, Джейсон Стейтем або Брюс Вілліс. Існує навіть міжнародний клуб лисих чоловіків Brutalmen, філії якого є і в російських містах. Його головна мета - «всесвітнє розвиток ідеї лисого братства», а також відстоювання прав тих, хто в силу природи або особистого вибору позбувся волосся.

  є засіб

  Для тих же, хто не готовий миритися з облисінням, існує безліч способів і засобів збереження волосся, від шампунів і масок до лікувальних лосьйонів і вітамінних комплексів, що знижують швидкість їх випадання. Кардинальнее всього цю проблему вирішує мезотерапія (мікроін'єкції лікувальних коктейлів в шкіру голови). Процедура малоприємна, але страждання окупаються з лихвою. Грамотно складений коктейль може зупинити навіть катастрофічне випадання волосся. Чоловіки - головні адепти цієї методики. Втирати сироватки, робити масаж і маски здається їм несерйозно-жіночим розвагою. Зате шприц, уколи і біль - цілком брутальні. Тим більше що результат очевидний.

  «Я помітив, що волосся рідшають, - згадує Олександр Маленков. - Зрозумів, що не хочу бути лисим, і пішов до фахівців. Брав прописані препарати, щось втирав в голову, витерпів курс мезотерапії. Кращий ефект дали ін'єкції финастерида. Займаюся цим регулярно майже 10 років. Шевелюра відновилася і стала навіть гущі. Курс терплю регулярно. Але вибирати не доводиться: або комфортна лисина, які хворобливі кучері ». Олександр вірить в те, що найближчим часом з'явиться методика, яка дозволить вирішити проблему облисіння раз і назавжди.

  Без волосся

  Без волосся

  Позбавлення від зайвого волосся на тілі - епі і депіляція - широко поширене в середовищі геїв. Але для гетеросексуалів це скоріше процедури ситуаційні. До них, наприклад, вдаються для приборкання надто буйної рослинності або ж, навпаки, при її нерівномірності. «Мене завжди гнітили кілька пучків з боків грудей, які самотньо топорщілісь осторонь від загальної маси волосся, - ділиться 25-річний Дмитро. - Дівчата ні-ні та й відпускали уїдливі зауваження з цього приводу. Хтось із них жартома порадив мені робити депіляцію. Я спробував. Результатом залишився задоволений. Пристосувався робити її самостійно восковими смужками ».

  Тотальну епіляцію всього тіла частіше роблять спортсмени: плавці, щоб краще ковзати в воді, велосипедисти - щоб швидше заліковувати садна, культуристи, підкреслюючи рельєф м'язів. Ще одна причина розставання з волоссям - сивина, яка видає вік. Що стосується способів, то чоловіки вважають за краще діяти грунтовно. Бритві і крему-депілятор вони вважають за краще віск і парафін. А деякі вирішують цю проблему раз і назавжди за допомогою курсу лазерної та фотоепіляції. І тим самим додають собі впевненості в контролі над своїм тілом. А значить - і впевненості в собі.

  Чи загрожує це їх мужності?
  Чому?
  Чи загрожує це їх мужності?
  Їй-то звідки знати, що мені підходить?
  Ось наприклад: чим відрізняється шампунь для бороди від свого аналога для голови?
  Але чому?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только