Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Борода Деда Мороза - секрети її чарівництва

  1. Символіка бороди: погляд в історію Історія бороди тієї ж довжини, що історія людства. Що ж відбувалося...
  2. Борода Деда Мороза
  3. Навіщо Дідові Морозу борода?
  4. Вибираємо бороду Діда Мороза.

  Символіка бороди: погляд в історію

  Історія бороди тієї ж довжини, що історія людства. Що ж відбувалося з нею в минулому, і що вона символізує?

  Ставлення до бороди було різним у різних народів в різні часи. У стародавньому світі вона сприймалася як божий знак, символ мужності, стійкості і мудрості.

  Єгипетські фараони, наслідуючи богам, носили довгі вузькі накладні бороди, які були символом благородства і особливого статусу.

  А ось шумери були справжніми бороданями, вони ретельно за своїм «багатством», навіть фарбували і завивали, тому що вважали бороду ознакою заможності, символом моральності і благочестя. Слугам і рабам належало ретельно голити обличчя.

  Вікінги носили бороди і вважали їх священними, їх навіть не можна було чіпати.

  Традиція голитися з'явилася у греків. Таку моду поставив Олександр Македонський. Також вона прийшла і в Рим. Там коротка стрижка і голене обличчя вважалися ознакою цивілізованості і відмінністю від диких народів.

  Російська борода

  У жодній іншій країні не було такого трепетного ставлення до бороди, як на Русі. У допетровські часи вона вважалася як святиня, а безбородий чоловік вважався нешановних, навіть підозрілим. Боярин, купець або простий селянин - кожен плекав і пестив свою бороду як міг. Вважалося, що вона дана Богом, а значить, негоже її стригти і голити. Російський мужик обов'язково повинен був бути з бородою. Можна навіть стверджувати, що вона була справою державної ваги.

  Посягання на неї було публічною образою, і якщо хтось прилюдно виривав жмут бороди, то він повинен був платити великий штраф, еквівалентний вартості 6 коней.

  Петро І видав спеціальний указ про брадобритии. Бородані були зобов'язані платити мито від 30 до 100 рублів, при цьому вони отримував спеціальний мідний знак з написом «Гроші взяті». Звідси і приказка - «Без рубля і вусів не відростити». Аж до Катерини ІІ податок для бороданів зберігався. Завдяки старовірів і купцям скарбниця поповнювалася бородатими грошима. Вони вигукували: «Рубайте наші голови, але не чіпайте бороди!».

  Всі російські государі строго регламентували зовнішній вигляд своїх підлеглих: кому які вуса носити, кому бути бородатим, а кому ні, а кому ні. XVIII століття - гладко поголений, XIX - століття бакенбард і вусів. На стику XIX і XX століть носіння тих чи інших елементів чоловічого стилю стало справою смаку і не було схильне регламентації.

  За радянських часів рослинність на обличчі знову набула хоч і не відкриту, але певну ієрархію. Батьки-засновники, а вірніше практично тільки їх бороди, виднілися з кожного червоного куточка. Вожді народу носили вуса всіх фасонів і мастей, а прості радянські трудівники воліли гладке гоління.

  Борода - не тільки історична особистість, а й майже самостійний літературний герой. Михайло Ломоносов присвятив їй цілу оду. У поемі Пушкіна «Руслан і Людмила» борода Чорномора зберігає його чаклунську силу. У Гоголя майже в кожному творі знаходимо влучні і соковиті опису того чи іншого виду прикраси чоловічого обличчя - то бакенбард, то вусів, то бороди.

  Борода Деда Мороза

  наш Дід Мороз - значуща велика постать як в історичному, так і в прямому значенні. Він просто не може бути безбородим, це була б профанація!

  Протягом багатьох століть образ його трансформувався, але довгі борода і волосся не піддалися впливу часу. Так повелося, що ці атрибути його образу завжди були окрасою дідуся . І в цьому є не тільки фізіологічний, а й інший прихований сенс, який передали нам предки: борода Діда Мороза - це показник його могутності, мудрості, зрілості, інтелекту, а також обґрунтованості й чарівництва. Таким чином, її символізм, який пройшов крізь століття, повністю зберігається відносно сучасного Дідуся.

  Таким чином, її символізм, який пройшов крізь століття, повністю зберігається відносно сучасного Дідуся

  Борода Деда Мороза неодмінно повинна бути довгою і буйною. У більшості випадків в ній відсутня будь-яка солодка кучерявості. Вона може бути розпатлана вільним вітром. Її колір варіюється від білого до сріблястого (як сивина). Імпозантного старця дуже до лиця така прикраса, з цим ніхто не сперечається!

  Відомі різні матеріали і варіанти виконання бороди. Найчастіше - вона дуже довга і широка (повністю приховує нижню частину обличчя). Її обов'язково доповнюють пишні вуса. На рахунок матеріалу багато хто знає, що у діда Мороза борода з вати. Колись за радянських часів це такий матеріал був дійсно найдешевшим і популярним. Але зараз ватний бородань нікого не вразить. Найбільш затребувані матеріали - штучне волосся, хутро з довгим ворсом, шерсть, синтепон. Деякі професійні артисти вважають за краще бороди на металевому каркасі, який забезпечує їх максимальну надійність.

  Разом з дитиною можна зробити бороду з паперу. Вона, можливо, примітивна, але, тим не менш, дуже красива і робиться досить легко. Папір нарізається смужками, ножицями робляться завитки, смужки приклеюють на трикутний лист, до якого кріплять гумку.

  Навіщо Дідові Морозу борода?

  Дуже цікаві думки дітей різного віку з приводу призначення бороди Діда Мороза. Багато з них викликають посмішку. Отже, навіщо вона Дідуся?

  - в ній вся сила Діда Мороза

  - щоб гріти шию взимку

  - щоб лякати неслухняних дітей

  - ні за що, просто вона виросла від старості

  - для маскування

  - для маскування

  З приводу останнього варіанту відповіді згадується вірш Віталія Сибірцева:

  - Діду Морозу навіщо борода?

  - Вона зігріває його в холоду.

  - Ні, не обманом! Мені-то видніше!

  Щоб важко впізнати було тата під нею!

  Щоб важко впізнати було тата під нею

  Відповіді дорослих жартівливі і більш витончені - борода дідові Морозу потрібна, щоб:

  - не голитися

  - відрізнятися від Снігуроньки

  - приховувати єхидну посмішку

  - мати більш сексуальний вигляд

  - витирати рот як серветкою

  - використовувати її як додаткове джерело живлення (на неї прилипають макаронини, які потім можна з'їсти)

  - горілочку занюхувати

  Вибираємо бороду Діда Мороза.

  Жарти жартами, а Новий рік наближається. До кого-то Дід Мороз і Снігуронька на будинок прийдуть, а деяким доведеться самостійно «дедоморозіть». До такої відповідальної справи потрібно грунтовно підготуватися. Одним з етапів підготовки є вибір бороди.

  Вона йде в основному в комплекті з перукою, що дуже зручно. Бажано, щоб її колір і фактура відповідали волоссю перуки.

  Оцініть її ширину - чи зможе вона приховати ваше обличчя? Прикладіть, вона повинна бути від вуха до вуха. Також зверніть увагу на довжину. Вона неодмінно повинна бути нижче пояса.

  Найбільш зручно носити бороду, яка виконана цільним полотном з вусами. При цьому переконайтеся, що вам в ній комфортно. Само собою зрозуміло, на ній має бути отвір для рота.

  Якщо малюки свято вірять в існування дідуся і в реальність його образу, то хлопців цікавить питання: у Діда Мороза борода справжня чи ні? Найсміливіші з них навіть намагаються нишком смикнути її, щоб перевірити - чи не відвалиться? Тому, ви повинні звернути увагу на міцність і надійність кріплення цього атрибута. Вона повинна одягатися за вуха і добре фіксуватися, що не провисати і не тиснути. Тоді ніякої ребятёнок НЕ відірве у Дідуся шматок бороди або повністю її НЕ зірве!

  Бороду можна замовити в Інтернеті або пошукати в магазинах, де продаються товари для свята. Комплект з перукою стерпного якості буде коштувати в районі 1000 рублів. На ринку можна знайти зовсім недорогі низькоякісні варіанти.

  Хороша борода вимагає особливого догляду. Її потрібно акуратно розчісувати, не можна м'яти, зберігати - тільки на вішалці. На етикетці має бути дана інформація, чи можна піддавати її пранні, при якій температурі, або можлива тільки хімічна суха чистка.

  Якщо ви або хтось із близьких захоплюється рукоділлям, то буде неважко зшити бороду своїми руками. В Інтернеті можна знайти докладні майстер-класи за самостійним її виготовлення. Дійсно, особливої ​​майстерності не потрібно - тільки ваше терпіння, працю і, звичайно ж, час (а напередодні свята його не так вже й багато).

  Щоб виглядати гідно на Новий рік , Вибирайте або шийте бороду заздалегідь! Якщо ви будете професійно «дедоморозіть», тоді для підстраховки готуйте 2 бороди на сезон, тому що можуть виникнути непередбачені обставини (такий атрибут схильний рватися, лисіти і бруднитися).

  Якщо ви будете професійно «дедоморозіть», тоді для підстраховки готуйте 2 бороди на сезон, тому що можуть виникнути непередбачені обставини (такий атрибут схильний рватися, лисіти і бруднитися)

  Хочеться закінчити свою розповідь на радісній ноті, тому наостанок розповімо вам новорічний анекдот про бороду діда Мороза :

  - Снігуронька, чому ви виступали на корпоративі з оголеними грудьми?

  - Так мій Дід Мороз бороду вдома забув, так цього ніхто не помітив!

  Що ж відбувалося з нею в минулому, і що вона символізує?
  Навіщо Дідові Морозу борода?
  Отже, навіщо вона Дідуся?
  Оцініть її ширину - чи зможе вона приховати ваше обличчя?
  Найсміливіші з них навіть намагаються нишком смикнути її, щоб перевірити - чи не відвалиться?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только