Выполняется запрос
Сеть супермаркетов «Лелека» и «Семейный»
 • Сценарий
 • Корпоратив
 • Новый год
 • Новости
 •  

  Безглузда сумна епопея про те, як я відрощував бороду

  Відрощування бороди схоже на суперсилу - це спосіб взяти і повністю перетворити обличчя, дане людині батьками. Борода може надати своєму носієві серйозності вченого або невимушеній крутизни любителя повалятися на пляжі; з нею можна виглядати як травмований одинак ​​або як дивна батьківська фігура; а ще вона може говорити про все, що ви тільки побажаєте. Але перш за все борода говорить: «Я сам захотів так виглядати». Хоча наявність бороди - це вже не круто , Чоловіки, які хизуються бородами, можуть сприйматися як більш бажані і мужні . бороди стали символом володіння маскулінність . А я не можу її собі відростити.

  Через кілька днів без гоління у мене виходить лише кілька тендітних клаптиків, в основному на шиї. Рослинність у мене на обличчі якось примудряється одночасно бути грубою і огидно тонкою, тому я змахую на гібрид чаклуна з пригніченим підлітком. Мені не подобається, як виглядають бороди, але мене бісить, що я не можу відростити її собі! Чому я не можу зробити той преображающий вибір по частині волосся, який без праці дається настільки багатьом іншим?

  Тому я вирішив перестати голитися, поки у мене не виросте повноцінна борода. Скільки б часу це не зайняло. (Я протримався трішки більше місяця.) Ось як це було ...

  ДЕНЬ 3
  Будемо чесні: моє обличчя погано виглядає. Замість сексуальної щетини у мене виростає кілька прядок жорстких чорного волосся, які стирчать з мого обличчя під довільними кутами. Це однозначно «лук», в тому сенсі, що без сліз на це не поглянеш.

  ДЕНЬ 4

  Ніхто не став би виходити з дому з великим, добре помітним плямою на одязі, але саме таким мені здається моє обличчя. Я дуже збентежений, щоб з кимось побачитися, тому весь день сиджу в чотирьох стінах і лягаю спати в 6 вечора.

  ДЕНЬ 5

  Я знову проводжу весь день в чотирьох стінах, а спати лягаю в 7.

  Я знову проводжу весь день в чотирьох стінах, а спати лягаю в 7

  The author, day six. Photo by Sam Weiner.

  ДЕНЬ 6

  Я знову весь день сиджу в чотирьох стінах, а лягаю в 5.

  ДЕНЬ 7
  Я більше не боюся виходити на вулицю. Борода нарешті перестала виглядати як помилка. Вона виглядає як якась страшна гидота, яку я зробив спеціально. Зазвичай такі бороди, як у мене на даному етапі, мабуть, називають словом «клочковатая», але це має на увазі наявність жмутів волосся. До мене це не відноситься. Моя ліва щока схожа на невинно-чистий пляж з білим піском, поцяткований десятком пальмочек, в які ударила блискавка.

  ДЕНЬ 11
  У мене борода на шиї. Чи робить це мене бородошеім задротом?

  Чи робить це мене бородошеім задротом

  Photo of the author, by the author, day 11.

  Мої не-борода знову провокує жалюгідний цикл відчаю, який я можу поставити в провину виключно самому собі. Накопичується брудний посуд і пил. Замість того, щоб відправитися в продуктовий магазин, я намагаюся харчуватися шоколадним молоком з порошку, який вже був у мене під рукою. Через це я, звичайно ж, відчуваю себе ще гірше. Я не читаю і не дивлюся телевізор. Я просто лежу в ліжку, годинами пялюсь на телефон і раз по раз кожні кілька секунд перезавантажувати одні і ті ж додатка.

  ДЕНЬ 14

  ДЕНЬ 14

  Day 14. Photo by the author.

  ДЕНЬ 15
  Я кожен день прокидаюся і думаю: «Слава тобі, Господи, що свербить трохи менше, ніж вчора!» Я і не підозрював, що борода може свербіти! Я думав, вона буде м'якуватою! Замість цього моє обличчя на дотик здається таким, як ніби хтось потовк коробку галет і приклеїв отримані шматочки до моєї шиї, поки я спав. Але я наближаюся до мети. Я видаляю з телефону всі програми і виганяю себе з дому. Я знову в строю!

  ДЕНЬ 20

  Борода і вуса досі не з'єднуються. На щоках між ними у мене видніється, може, штук 36 грубих волосків. Все це справа, мабуть, зовсім перестало рости. Мої гормони як ніби знали, що я прагну до рівня волосатості «Звіробій», але глузування заради зупинилися на рівні волосатості «розкладається свиня».

  Я починаю все розмови з принизливого для себе пояснення плачевного стану свого обличчя, але цього, мабуть, ніхто насправді не помічає - а може, всім наплювати.

  ДЕНЬ 22
  Чесно кажучи, я очікував дивних поглядів від офіціантів, людей в метро, знайомих і т.п. Я хотів писати кумедні, принизливі для себе історії про симпатичних панянках в барах, яким дуже подобалося, як я балакаю, але дуже не сподобалася огидна рослинність у мене на обличчі. Але насправді цього не було. Можна подумати, що світу взагалі плювати на мою тупу хрень! Хіба незнайомці не бачать, що я - не з тих, хто став би відрощувати фіговим бороду? Або що я, по крайней мере, з тих, хто знає, що відрощує фіговим бороду, а значить, явно відрощує її заради сміху? Відповідь однозначно негативний. НІ. Моя борода- відстій, і я ненавиджу себе.

  ДЕНЬ 23
  Боляче помічати себе краєм ока в дзеркалі і думати: «Так погано я ще не виглядав ніколи». Цікаво: може, волосся, які не виходять з мого обличчя, замість цього вростають мені в голову, повзуть вгору, немов лози, між складками мого мозку, а потім обкручуються навколо моїх очних яблук, і я через це в підсумку перетворюся на сліпого зомбі і буду марно волати в надії, що якийсь добрий сусід помітить мене і вб'є?

  Цікаво: може, волосся, які не виходять з мого обличчя, замість цього вростають мені в голову, повзуть вгору, немов лози, між складками мого мозку, а потім обкручуються навколо моїх очних яблук, і я через це в підсумку перетворюся на сліпого зомбі і буду марно волати в надії, що якийсь добрий сусід помітить мене і вб'є

  We're at the end now. This is as good as it will get. "Photo by Carlos Jaramillo.

  ДЕНЬ 24
  Чому я взагалі це роблю? як я вмовляю себе на подібне ? З чого мені взагалі захотілося відростити бороду? Справа була в маскулінності? Чесно кажучи, не думаю. Існує незліченна безліч дрібних і висмоктані з пальця проблем, які можуть все життя викликати у людини тривожність, а на щастя для мене, я не думаю про свою мужності або її відсутності. Я турбуюся про дурниці, наприклад, про те, як часто мені слід носити свою краватку «боло» або чи варто жити в безглуздою всесвіту, в якій жорстокість винагороджується. Я жодного разу не турбувався про рівень своєї мужності, можливо, тому що я ВКРАЙ немужнім. Якщо чесно, занепокоєння через мужності - це ніби як застаріла проблема.

  Проте, моя нездатність відростити щось хоча б віддалено схоже на бороду, довела мене до психічного стану, яке найкраще назвати виснаженим. Цей експеримент мене втомив. Я мучу себе і не можу придумати цьому жодної вагомої причини.

  ДЕНЬ 25

  Different angles of the bad beard, day 26.

  ДЕНЬ 31
  Я виходжу на вулицю. Вітерець лоскоче нечисленні схожі на вусики волосся у мене на щоках. «О-о-о, так, мабуть, відчуває себе собака», - думаю я. Тепер я відчуваю себе найкраще за останні кілька тижнів.

  ДЕНЬ 34
  Волосся у мене на правій щоці вдвічі нижче, ніж на лівій. І все ж борода насправді не виходить ні з одного боку. Приятель повідомляє мені вбивчу правду: «Якби ти прямо зараз, посеред білого дня пограбував без маски банк, то свідки не стали б описувати підозрюваного як бородатого».

  ДЕНЬ 35

  Цілий день спокою. Так, борода виглядає жахливо, а відчуваю я себе через неї ще гірше. Але я радий, що спробував всерйоз відростити бороду! Я радий, що пишу про це! Хіба письмова мова не призначена саме для передачі всієї широти людського досвіду? Можливо, ми з бородою можемо порозумітися.

  ДЕНЬ 36

  Ні, до біса цю справу. Я потягують себе за волосся на підборідді в очікуванні початку фільму, і мене долає нудота. Волосся, чиї брудні чорні завитки вириваються з моєї плоті, здаються злісними загарбниками. Їм пора зникнути.

  ДЕНЬ 37

  Я приходжу до Гаспері Комо , Мудрому італійцеві і улюбленого перукаря Брукліна, поголитися небезпечною бритвою. Десять хвилин - і до мене повертаються легкість і свіже обличчя. Мені негайно стає краще.

  T T

  The experiment is officially over. Photo by Carolos Jaramillo.

  Photo by Carolos Jaramillo

  Bad beard goes bye bye. Photo by Carlos Jaramillo.

  І я навчився ... да нічому я не навчився. Не буду вішати вам локшину на вуха. Я сподівався, може бути, навіть планував виявити, що зовнішність менш важлива, ніж самопочуття, або ще щось кілька побите. Але думки про мою зовнішність останні п'ять тижнів дуже сильно впливали на моє самопочуття. В результаті я весь час просто сидів і жалів себе. Погані почуття з'явилися через те, що я погано виглядав. Але під кінець вони були пов'язані з тим, що я хотів домогтися чогось начебто простого, що було мені не під силу. І мій провал буквально в наявності. Я не міг від нього сховатися.

  Але я все одно радий, що спробував. Це пішло мені на користь - я краще усвідомлюю, на що здатний і на що не здатний. Покрайнеймере, в плані волосся. Це були однозначно найдовші 36 з половиною днів мого життя, і я радий, що вони закінчилися. Приємно, коли повертається здатність дивитися людям в очі.

  Приємно, коли повертається здатність дивитися людям в очі

  Badly bearded or freshly shaven? You be the judge. Photo by Carlos Jaramillo.

  Слідкуйте за повідомленнями Сема Вейнера на Twitter.

  Ця стаття вперше з'явилася на VICE US.

  Чому я не можу зробити той преображающий вибір по частині волосся, який без праці дається настільки багатьом іншим?
  Чи робить це мене бородошеім задротом?
  Хіба незнайомці не бачать, що я - не з тих, хто став би відрощувати фіговим бороду?
  З чого мені взагалі захотілося відростити бороду?
  Справа була в маскулінності?
  Хіба письмова мова не призначена саме для передачі всієї широти людського досвіду?
  Badly bearded or freshly shaven?
  Новости
  Аренда и заказ автобусов на 50 мест для корпоративов в Москве
  Компания «Автобус1» предлагает автобусы для корпоратива на 50 мест для доставки сотрудников вашей компании на корпоративное мероприятие и обратно. Не секрет, что на корпоративную вечеринку никто не желает

  Взрослые конкурсы на корпоратив на Новый год
  Каждый сотрудник должен иметь в запасе конкурсы на корпоратив, Новый год тогда станет незабываемым. Однако при выборе очередной забавы нужно учесть, что гости будут «под шафе», поэтому не стоит давать

  Эксклюзивные подарочные наборы с чаем и кофе, кофейные и чайные наборы для партнеров, корпоративные подарки с чаем и кофе
  Эксклюзивные подарки, которые покажут ваш отличный вкус! Если вам, по какому-либо поводу, нужно вручить подарок руководителю , коллеге, занимающему высокую должность, уважаемой личности или просто человеку

  Идеи подарков сотрудникам компании
  Полезные советы про то, какие идеи подарков сотрудникам компании будут самые удачные Во многих организациях принято поздравлять сотрудников и делать подарки на день рождения компании, профессиональные

  Художники шаржисты на корпоратив, свадьбу
  Нижегородская арт-студия "Ножки-ладошки" является ведущей художественной студией и специализируется на работе художников шаржистов-портретистов на свадьбах и различных мероприятиях, а так же на изготовлении

  Новый год - Бразильское танцевальное шоу. - Бразильское шоу танцевальное Brazil Carnival Show
    Новогодняя ночь по-бразильски       Как Вам идея встретить Новый год в ритме горячих бразильских танцев? Энергичный Дед Мороз и зажигательные Снегурочки из этой удивительной жаркой страны подарят

  Несколько советов о том, что надеть на корпоратив в офис
  А А А Наиболее часто задаваемый вопрос: «Что мне надеть на праздник?». Собираетесь ли вы посетить вечеринку на своей работе или вас пригласили на корпоратив к мужу, жениху или приятелю,

  Павел Воля, снежок
  Узнать стоимость выступления артиста на Вашем мероприятии вы можете позвонив по телефонам в Москве +7 (495) 363-76-42, + 7 (495) 351-69-21, + 7 (910) 422-26-28 или отправьте заявку с нашего сайта. Администратор

  Вечеринка Алиса в Стране чудес
  В последнее время все более популярными становятся тематические вечеринки. Их участники не просто собираются вместе и веселятся, но и играют определенные роли. Такие вечеринки во многом напоминают бал-маскарад,

  Певцы и певицы на праздник, свадьбу и мероприятие
  Певцы и певицы на праздник — это отличное решение, если ваш клиент стремится к живому яркому торжеству, которое надолго запомнится гостям. Прекрасный вокал и яркая музыка, камерный зал, заполненный только